Brendan Rhim: Zaznamenávanie cyklistického sveta

v máji 2015, Brendan Rhim, 19-ročný z Norwich, Vt., Dopustil cyklistického sveta oznámenia na kolegiálnych štátnych príslušníkov v Severnej Karolíne. So 40 míľami, ktorý odišiel, Freshman Furman College zaútočil na prvý hlavný kopec na ihrisku, prevzal vedenie a skončil sám, balenie ďaleko za sebou. O deň neskôr vyhral kritérium, potom pomohol svojmu tímu vyhrať časové skúšky a zametať štátnych príslušníkov divízie II. Bolo to prvýkrát, čo každý vysokoškolský tím prehnal všetky disciplíny.

Nebolo to jediné národné víťazstvo pre Rhim, ktorý bol prijatý za súčasť kalifornského obrovského tímu Berry Farms/Specialized Development. V apríli ohromil najlepších pretekárov v krajine tým, že ich porazil v kalifornskej Redlands Bicycle Classic, čo je najvýznamnejšie víťazstvo v jeho kariére. V máji sa Rhim vrátil domov, aby vyhral titul kráľa hory na závode Killington Stage so svojím spoluhráčom Cal obrovským spoluhráčom a kolegom Vermonterom Anselom Dickeym Best vedľa neho na pódiu.

Bolo to obzvlášť milé víťazstvo pre Rhim, ktorý vyrastal tréning s trénerom Peterom Vollersom a cyklistickým tímom Killington Mountain School. Ako junior a študent na Hanover High School vyhral preteky Killington Stage v 16 rokoch a v roku 2012 získal kritérium v ​​juniorských štátoch. Po tomto víťazstve Furman Trainer Rusty Miller začal prijať Rhim.

“Okrem jeho fyzických darov je to jeho správanie, ktoré ho uvidí na vrchol tohto športu,” povedal Miller Velo News po víťazstve v kolegiálnych štátoch. “V závode sa vytrhne z hlavy a dupá na lebke, ale pred a po tom sa uškrnul ako Buddha, ktorý nie je ničím nerporovaný.” Nikdy som nevidel atléta s takou kontrolou nad jeho konkurenčným pruhom, oveľa menej u toho, kto je stále teenager. Jeho pokojná prítomnosť udržuje celý tím v pohode. “

Tento pokoj bude Rhim dobre, keď sa vydá do sezóny 2016 s Calom Obrovským a dáva pozor, aby sa pripojil k tímu pre kontinentálny tím.