Nadal o význame pozitívneho jazyka tela

v tenise

Všetci športovci chápu význam pozitívneho rozhovoru. To, čo si uvádzate, nastaví presne to, ako vykonávate v ťažkých chvíľach.

Ak sa zbíjate na súde, táto negativita sa prejaví v chybnej hre v zápasoch.

Aj keď je samostatný rozhovor kritický, športovci interagujú presne to, ako sa cítia jedným značnejším spôsobom … reč tela.

Vaše telo posiela do vášho mozgu výkonné správy, ktoré ovplyvňujú vašu úroveň konkurencieschopnosti, ako aj na hranie na súde.

Rovnako hovorí vášmu súperovi, že ste naštvaní alebo frustrovaní.

Negatívny reč tela, ako je trasenie hlavy, zavesenie hlavy, zlé držanie tela, zamračené, zaťaté ruky alebo buchnutie vašej rakety vytvárajú intenzívne, nepriaznivé a rušivé emócie.

Celý nepriaznivý jazyk vedie k úzkosti, zhoršeniu a výkonu, takže by ste mali byť ostražití, pokiaľ ide o správy, ktoré si posielate.

Rafael Nadal platí osobitný záujem o reč tela, najmä počas jeho dominantného behu na jeho 16. majstrovstvá Grand Slam.

Nadal vyhral svoj tretí titul US Open tým, že porazil Kevina Andersona v priamych súboroch, 6-3, 6-3, 6-4, zatiaľ čo zasiahol 30 víťazov, ako aj iba 11 nevynútené chyby.

Aj keď Nadal vyhral finále presvedčivým spôsobom, úspech predstavuje prvýkrát v Nadalovej profesii, v ktorej sa zhromaždil zo stanoveného v troch zápasoch EN Cesta k titulu.

Nadal sa javil pokojne v celom finále Grand Slam, aj keď v prvom sade bolo niekoľko hier Deuce, ako aj body zlomu.

Nadal: „Nie, nebol som pokojný. Bol som nervózny, avšak všetok reč tela, ktorý nie je v pozitívnej metóde, je hlúpy, pretože je to proti vám. [Je to jedna z vecí, ktoré som sa snažil robiť celý svoj život, že mi reč tela pomáha, nechodí proti mne. Pretože [reč tela] je jednou z vecí, ktoré závisia od mňa, nie od súpera. “

Z Nadalovho vyhlásenia je niekoľko jedál:
Po prvé, reč tela je voľba; Je to pod vašou kontrolou. Váš reč tela nie je spravovaný súperom, riadkovým sudcom, divákmi alebo okolnosťami zápasu.

Po druhé, výber nepriaznivého reči tela nemá vôbec zmysel. Výber nepriaznivého jazyka tela je ako výber hrať bez rakety.

Ak chcete hrať na svojom vrchole, vyžaduje si vyzbrojenie najlepších zariadení, ktoré obsahujú najlepšie myslenie, ako aj myslenie.

Ak zistíte, že presne zvládnete, ako sa budete správať na súde, budete môcť udržať svoje emócie v kontrole a kontrolovať úroveň nervov, ktoré zažívate v súťaži.

Pre oveľa lepšiu reč tela na súde:
Najprv určte konkrétne druhy nepriaznivého reči tela, do ktorého sa zapojíte počas tenisových zápasov, ako sú hlava dole alebo prepadnutie ramien.

Ďalej určte, kedy máte často nepriaznivý reč tela často.

Je to po strate súpravy alebo po tom, čo ste zasiahli niekoľko záberov? Vyhľadajte typické scenáre, ktoré spúšťa tieto nepriaznivé správanie tela.

Nakoniec vyberte alternatívne aj pozitívne správanie. Napríklad: „Keď som zastrelil dlho, zhlboka sa nadýchnem, zdvihnem hlavu a vytiahnem moje plecia späť.“

Tým, že si uvedomujete správy, ktoré sa posielate, môžete tieto správy nahradiť oveľa pozitívnejšími a samovražeckými správami.

Naučte sa všetky moje techniky pre oveľa lepšie vyrovnanie na súde:

Naučte sa osvedčené techniky mentálnej hry, aby ste vykonali svoje najlepšie na súde!

Vykonávate (alebo vaši hráči) toľko ako vaša schopnosť v súťaži?

Prinášate svoje najlepšie aj veľa pozitívnych hier na zápasy?

Často počujem, ako sa hráči vrhnú na základe problémov, keď sa hrajú v zápasoch …

“Pred zápasmi som tak pevne alebo napätý, že nemôžem priamo uveriť alebo mať v mojej hre akýkoľvek typ rytmu.”

“Zdá sa, že moja dôvera zmizne, keď idem od metódy k zápasom a nechápem prečo.”

“Som tak frustrovaný, že zasiahne zlé strely alebo chybami, ako aj snehové gule.”

“Očakávam toľko, keď hrám, že sa rozpadnem a stratím dôveru, keď zápas nejde podľa plánu.”

Úspešní tenisoví hráči presne zistili, ako vykonať s najvyššou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení vylepšiť svoju mentálnu tvrdosť a vykonať s najvyššou dôverou v zápasy, tenisová dôvera: Mentálna húževnatosť pre súťažných hráčov vám môže pomôcť!

Hráči: Presne objavte, ako sa riadiť svojou dôverou, zamerať sa čo najlepšie, ako aj vyhrať oveľa viac blízkych zápasov.

Rodičia: Pomôžte zvýšiť dôveru svojho juniorského tenistického hráča na turnaje. Stačí veľa programu na iPod vášho prehrávača!

Tréneri: Zvýšte dôveru vášho tímu pomocou jednoduchých, preukázaných mentálnych stratégií.

Inštruktori: Presne objavte, ako poskytnúť svojim účastníkom výhodu mentálnej hry.

Využite tenisovú dôveru, aby ste pomohli zvýšiť svoje duševné tvrdénull

NASCAR BANS Confederate Flag na udalostiach

NASCAR sa rozhodla zakázať, že sa na jej podujatiach zobrazuje vlajka Konfederácie, pretože svet športových udalostí naďalej poskytuje verejnosť proti rasovej nespravodlivosti, ako aj rasizmu všeobecne.

„Existencia vlajky Konfederácie na udalostiach NASCAR je v rozpore s naším záväzkom poskytovať príjemnú a inkluzívnu atmosféru pre všetkých fanúšikov, našich konkurentov, ako aj náš priemysel,“ uviedla séria vo vyhlásení. „Spojenie ľudí okolo podobných pretekov, ako aj v okolí, ktoré produkuje, je to, čo robí našich fanúšikov a športových výnimočných. Obrazovka vlajky Konfederácie bude zakázaná všetkými udalosťami NASCAR a vlastností. “

Vlajka, ktorá sa už dlho zobrazuje v celom infields, ako aj na košeli na pretekoch NASCAR, je zdrojom kontroverzie už mnoho rokov na trhu s automobilmi, ako aj v posledných dvoch týždňoch. Bubba Wallace, osamelý africko-americký vodič Cupu, použil košeľu, ktorá uviedla, že „nemôžem dýchať/čierne životy“ pred nedeľným závodom v Atlante, ako aj verejne požadoval zákaz obrazovky vlajky na udalostiach NASCAR v pondelok .

NASCAR je zariadený, aby pretekal v stredu večer v Martinsville vo Virgínii, ako aj tím Wallace Richard Petty Motorsports bude mať Wallaceove autá a nákladné autá v špeciálnej maľovaní úlohy pre túto udalosť s #BlackLivesMatter na jej boku. Úplne prvý test novej politiky s fanúšikmi udalostí NASCAR bude 14. júna, keď má 1 000 ozbrojených síl pracovníkov, aby sa dostali na preteky v Homestead-Miami Speedway, ktorú dodržiavali preteky 21. júna v Talladega SuperSpeedway, ktorá bude mať toľko ako 5 000 fanúšikov v stánkoch.

Zajtra večer v @Martinsvilleswy, @Bubbawallace bude prevádzkovať špeciálny plán farby #blackLivesMatter podporujúci rasovú rovnosť. #CompassionLoveUnderStanding

Viac informácií: pic.twitter.com/mhwwnzizfj – Richard Petty Motorsports (@RPmotorsports) 9. júna 2020

Wallaceov stánok proti vlajke sa odrážal nedávno v celom NASCAR. Počas mediálnych stretnutí začiatkom tohto týždňa vodiči z Martina Truex Jr. do Denny Hamlin, ako aj Ryan Blaney, mali by byť zakázané, že vlajka by mala byť zakázaná.

“NASCAR sa chystá naďalej robiť úpravy a som si istý, že sa pozrie na to, aké vlajky chcú lietať v infielde,” uviedol Hamlin. „Ak sa pozriete na všetkých prepravcov každého, ako aj každý víkend, majú americké vlajky letecky okolo nich. To je to, čo obdivujeme, keď robíme národnú hymnu. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Ako premeniť pochybnosti na dôveru

Presne, ako pochybnosti ničia dôveru

Mnoho rozptýlení počas konkurencie ovplyvňuje vašu schopnosť zamerať sa …

Niektoré typické rozptýlenia sú:

Protichodní fanúšikovia

Konkurenčné tímy

Starosti s uspokojením očakávaní ostatných

Zlé podmienky hrania

Ak chcete vykonať svoj vrchol, objavíte metódu, aby ste sa mohli dobre vyrovnať s rozptýlením tým, že sa na ne pripravujú.

Najťažšie rozptýlenie, s ktorými sa dá vyrovnať, sú tie, ktoré vyrábate pre seba.
Vnútorné rozptýlenie sú, keď máte nepriaznivé myslenie, pochybnosti, zameranie sa na chyby atď. Začínajú vo vašej vlastnej mysli, nie z vášho okolia.

V niektorých prípadoch sa týkajú pochybností, napríklad: „Nebudem dobre, pretože …“, rovnako ako potom môžete zahrnúť falošné dôkazy v snahe poskytnúť dôveryhodnosť vašim nárokom.

Pochybnosti sú však oveľa škodlivejšie ako rozptýlenie, pretože vypúšťate svoju vlastnú dôveru …

Negatívne presvedčenia alebo pochybnosti o budúcich predstaveniach sú sebarealizujúce proroctvá, ako aj jedinou metódou na ich dobytie je produkcia iného príbehu o vašej schopnosti úspešne vykonávať.

Austrálsky futbalový záložník futbalu, Hamish Hartlett, narazil na klinec na hlavu, keď zhrnul spojenie medzi nepriaznivými myšlienkami a predstaveniami.

Hartlett: „Snažím sa dýchať oveľa viac pozitivity v tíme. Som môj vlastný najtvrdší filmový kritik – rovnako ako dlho. Prichádza fáza, v ktorej budete pokračovať v prestávke rovnakej cesty, robíte presne rovnaké veci, ako aj naďalej dosahovať rovnaké výsledky, čo je nekonzistentné predstavenia, nehráte sa na úroveň, akú od seba alebo od ostatných očakávate. Alebo sa zmeníte, trochu, ako aj dúfate, že sa veci upravujú k lepšiemu. Zdá sa, že zatiaľ funguje. “

Najlepšia metóda „zmeniť veci k lepšiemu“ je napadnutie vašich pochybností na dve fronty.

Po prvé, upravte príbeh, ktorý si hovoríte. Ak máte pochybnosti, uznajte to ako také.

Povedomie o vašom vlastnom chybnom verení je vždy prvým krokom.
Po druhé, obťažujte vaše pochybnosti, keď sa objavia do vašej hlavy, ako aj pravdu, skontrolujte tieto myšlienky, aby zistili, či sú platné.

Keď zmeníte svoj príbeh, ušetríte svoju dôveru pred obrovským hitom.

Ako ťažkosti s vašimi pochybnosťami

Zapíšte si päť najlepších pochybností, ktoré ste už mali, ako aj počas súťaže. Ak si to vyžaduje, ponechajte si denník.

Vyzvite platnosť každej otázky, ako aj pravdivo Skontrolujte seba: Racionalizujte svojimi vlastnými pochybnosťami. Ako presne rozumiete týmto pochybnostiam sú pravdivé?

Zmeňte každú pochybnosť o vyhlásení o dôvere. Takže zmeňte: „Len to dnes nemám,“ na „rozumieš presne, ako to rozdrviť, ako aj urobiť úlohu.“

Ak chcete objaviť oveľa viac mojich techník mentálnej hry pre výnimočnú dôveru, skontrolujte CD pozitívnych športovcov, ako aj program zošita.

Naučte sa techniky mentálnej hry, aby ste zvýšili svoju dôveru v šport!

Ak ste športovec, ktorý zápasí s pochybnosťami, stráca dôveru alebo nemôžete „praktizovať dôveru“ v súťaži, pozitívny športovec je pre vás!

Sebadôvera je to, čo oddeľuje športovcov šampiónov od ostatných konkurentov …

Môžete sa prihlásiť do môjho porozumenia a skúseností, aby ste presne zistili, ako priniesť najvyššiu dôveru v súťaž!

Pozitívne športové CD, ako aj program zošita, pozostáva z 2 zvukových CD, ktoré zahŕňajú 14 dní cvičení na podporu dôvery, ako aj ľahko dodržiavalo zošit, ktorý vás vedie 14 dní. na vaše osobné potreby.

Pamätajte, že dôvera je možnosť, ktorú urobíte. Musíte si uvedomovať úsilie, aby ste aktívne hľadali sebavedomie budovania myšlienok a správania. Pozitívni športovci sú proaktívni, keď sa týka dôvery!

Dozviete sa oveľa viac o jednom z našich mnohých prominentných programov CD v sérii pozitívnych športovcov…

Pozitívny atlét: 14-dňový plán najvyššej sebavedomia

Vezmite si správu o svojom myslení a výkon dnes!

Čo hovoria o našom programe klienti Mental Game?
„Kúpil som si pozitívneho atléta, ako aj ja, musím vám povedať, že je to jedna z najlepších investícií, aké som kedy uskutočnil v športe (a urobil som dosť veľa!)“ Som najlepším amatérskym hráčom raquetballu. Mám niekoľko špecifikovaných, ako aj regionálne tituly, ako aj 2 národné tituly. Vaša metóda, ako aj koncepty ma vyhodili z prepadu, ktorý trval aj dlho. Šport je opäť zábavný, ako aj ja hrám ako moje staré ja prvýkrát po dlhej dobe! “
~ Mark Davis

„Som odborník na kvalifikáciu ASP World, ako aj po začatí„ pozitívneho atléta “, ktorý som mal prakticky okamžitú úpravu v myslení o svojej vlastnej schopnosti surfovania, ako aj o mojom myslení do konkurencie. Využitím pozitívnych stratégií športovcov moja dôvera urobila celkom 180 stupňovnull

Eden Park, ktorý usporiadal Národný štadión Esports Ping Zero

, Národný štadión Eden Park, skočil do rýchlo rastúceho sveta „elektronických“ hier tým, že sa spojil s najdlhším bežeckým a najväčším organizátorom udalostí Esports, Ping Zero.

Ping Zero buduje komunitu hráčov už viac ako 15 rokov a minuloročná 40-hodinová podujatie LAN prilákala viac ako 300 hráčov.

Trojdňové podujatie LAN, Ping Zero 51, sa bude konať v Eden Parku od 14. do 16. septembra a ubytuje všetky herné žánre a štýly od príležitostných po konkurenčné hry vrátane dvoch medzinárodných turnajov.

Generálny riaditeľ spoločnosti Ping Zero, Conrad Ware, povedal:

Sme nadšení, že môžeme priniesť našu ďalšiu hernú udalosť Ping Zero 51 do Eden Parku. Hosting dvoch medzinárodných turnajov uvidíme, ako sa zúčastnia niektorých najlepších hráčov Nového Zélandu. Toto najmodernejšie zariadenie je ideálnym zápasom na hosťovanie najväčšej novozélandskej LAN Esport LAN. Chceli by sme sa poďakovať Eden Parku, na ktorom sa spoliehala, že dáva Ping Zero príležitosť priniesť esporty na Národný štadión Nového Zélandu.

Generálny riaditeľ Eden Park, Nick Sautner, komentoval:

Eden Park je známy a v centre mnohých špeciálnych spomienok pre Kiwi a návštevníkov našej krajiny. Bezprecetný rast Aucklandu v posledných rokoch demonštruje globálnu príťažlivosť mesta a rozmanité komunity.

Eden Park sa zaväzuje sprístupniť štadión pre všetkých Aucklandu a Nového Zélandu, nielen pre priaznivcov ragby a kriketu.

Vznik eSports ako skutočnej udalosti na celom svete zdôrazňuje potrebu diverzifikácie štadióna. Kultúrne, umelecké a hudobné podujatia okrem toho pritiahnú nové publikum, ktoré sa možno nikdy nezúčastnili na ragby alebo kriketovom zápase v Eden Parku, pričom všetci priniesli významné ekonomické výhody komunite.

O Eden Park
Eden Park je Národný štadión na Novom Zélande a globálne ikonická aréna, ktorá sa nachádza v centrálnom Aucklande.

Jeho bohatá história a profil sú bezkonkurenčné akýmkoľvek iným štadiónom v krajine. Od svojich začiatkov ako kriketovej pôdy v roku 1903 sa Eden Park stal hlavným miestom pre hlavný šport v letnej a zimnej sezóne v Aucklande, keď v roku 1913 majiteľ Auckland Cricket prenajal zimnú sezónu použitie zeme Auckland Rugby.

V roku 1926 bola podpísaná listina o založení Aucklandského kriketu a ragby Auckland Rugby ako prospešných majiteľov Eden Parku, pretože bola zakotvená v právnych predpisoch. Mnohí si pamätali, že hosťujú finále svetového pohára v Rugby v rokoch 1987 a 2011, Eden Park zostáva domovom kriketu Aucklandu a Auckland Rugby, pretože to bolo omnoho viac ako storočie.

Eden Park sa počíta na prevádzku ako zákonný neziskový orgán, ktorý je zaregistrovaný ako charitatívny počet v Charitatívnej komisii. Jeho cieľmi je propagovať, prevádzkovať a rozvíjať Eden Park ako vysoko kvalitný viacúčelový štadión pre použitie a prospech ragby a kriketu, ako aj ďalšie športové kódy a iné rekreačné, hudobné a kultúrne podujatia v prospech verejnosti región Auckland.

Každý rok, oveľa viac ako pol milióna fanúšikov športov a domácej zábavy z celého sveta navštívte Eden Park. Na štadióne úspešne hosťuje výpredajové davy až 50 000 v zápase a hosťuje oveľa viac ako 1 000 funkcií bez zápasu ročne.

Nezabudnite sa pozrieť na rozhovor, ktorý sme prešli s generálnym riaditeľom Eden Park, Nickom Sautnerom, začiatkom tohto roka kliknutím na obrázok nižšie.

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok

Atlanta Hawks odhalil ukážku skúseností pre Transformáciu Philips Arena

Atlanta Hawks spolupracoval s dizajnérskou firmou Hornall Anderson, aby oživil budúcnosť Atlanty v „The Preview“, bezprecedentného zážitku z predajného centra, aby poskytla potenciálnym apartmánom a kupcom sedadiel a kupujúcich sedadiel a kupujúcich sedadiel a kupujúcich sedadiel a kupujúcim sedadiel Virtuálna prehliadka Philips Arena v jej posttransformácii.

Okrem jednoduchej renovácie transformácia US 192,5 milióna USD sľubuje, že nové centrum nového Philips Arena Atlanta pre Nočný život v centre mesta, miesto, kde „svetlá nikdy nechodia“.

Skúsenosti „ukážky“ oživujú víziu veľkým spôsobom a ponúkajú multimediálnu cestu do toho, čo bude skvelá noc v aréne vyzerať a bude sa cítiť, keď sa nachádzajúcu sa jeseň/pád otvorí konania svetovej úrovne.

Predajné centrum, ktoré sú plné interaktívnych funkcií a pútavých, vlastných aktivít, ponúka hlboký ponor do toho, ako nová aréna presahuje úlohu hostiteľa basketbalových hier, koncertov a udalostí. Účtovné ako najlepšie športové a živé zábavné miesto v Atlante, s približne 160 podujatiami a viac ako 1,6 hosťami, ktoré každoročne navštevuje aréna a jej transformácia s mestom Atlanta nedávno vyhrala obchod roka v roku 2018 v Atlante Business Cronicle Best In Best In. Ceny Atlanta Real Estate Awards.

Ukážka, ktorú navrhol Hornall Anderson so sídlom v Seattli-tečie ako nezabudnuteľná noc, ktorá sa začína v príjemnej zelenej miestnosti ako vítaná oblasť s klubovým salónikom a kurátorskou stenou plnou kultových športových a hudobných pamätníkov, aby vyvolala záujem a konverzáciu.

Nasleduje séria technologických hlavných udalostí-všetky choreografické a prispôsobené záujmom každého návštevníka. Od inšpiratívneho videa premietaného na zakrivenú stenu divadla, ktorá reaguje na pohyby hostí, až po mierku, ktorý pozýva interakciu a skúmanie novej arény, existuje veľa zvratov a zákrut.

Skúsenosti vyvrcholili v uvoľnenej konverzácii inšpirovanej vlastnosťami a pocitom nových apartmánov arény a zábavnou atmosférou, jedinečným duchom a južným kúzlom samotného Atlanty.

Jeff Alpen, generálny riaditeľ Hornall Anderson, povedal:

Naším cieľom bolo vytvoriť zážitok s Hawks, ktorý spojil špičkovú technológiu, rozprávanie príbehov a fyzický priestor na vzrušenie, inšpirovanie a presviedčanie návštevníkov. Priestor je krásnou kombináciou inovácií, prieskumu a funkcie a oslavuje jedinečnosť a vibráciu Atlanty a jeho ľudí.

Predajné centrum, ktoré sú navrhnuté tak, aby vybudovali očakávanie a odmeňovanie zvedavosti, dáva návštevníkom kontrolu nad svojimi skúsenosťami a zároveň posilní predajcov Hawks s nástrojmi, ktoré sú potrebné reagovať na svojich hostí.

Thad Sheely, hlavný prevádzkový riaditeľ Atlanta Hawks, povedal:

Ako renovácia existujúcej budovy sme chceli, aby predajné centrum bolo odrazom nášho prístupu k budove – a to využíva nové technológie na vytvorenie pohlcujúcich sociálnych zážitkov pre nášho fanúšika. To je presne to, čo je ukážka – je to skôr ako jazda Disney ako obchodné centrum a je skutočným emocionálnym a fyzickým prejavom toho, čo sa snažíme vytvoriť v reimaginovanej aréne.

Ďalší pohľad na návrh zážitku z predajného centra Atlanta Hawks je k dispozícii v prípadovej štúdii spoločnosti Hornall Anderson.

Zdroj: NBA.com

Obrázky, zdvorilosť: Hornall Anderson

Transformácia Philips Arena

Basketbalový klub Atlanta Hawks odhalil plány úplne transformovať Philips Arenu na nové športové a zábavné miesto zamerané na fanúšikov, ktoré odráža ideály a ducha mesta už v roku 2017.

Transformácia prehodnotí a prestaví interiér budovy zo strešnej línie na základnú líniu-a bude zahŕňať hlavné zmeny v súčasnej konfigurácii arény, vrátane odstránenia šiestich steny apartmánov na západnej strane arény, ktorá umožňuje nové nové Vybavenie na všetkých úrovniach budovy, inštalácia novej najmodernejšej hodnotiacej tabuľky a videozáznamov s centrom a vylepšením halov s 360-stupňovým pripojením a reimaginovaným zážitkom z stravovania a pitia s novými stánkami a barmi s otvoreným jedlom. cez. Transformácia bude druhou najväčšou renováciou v histórii NBA, ktorá bude za nedávnou renováciou Madison Square Garden.

Pôvodne navrhnutá ako viacúčelové miesto konania, demolácia a rekonštrukcia šesťúrovňovej steny apartmánov vytvorí dramaticky novú konfiguráciu sedenia a vylepší celkový zážitok z pozorovania vytvorením lepších zameriavačov pre basketbal Hawks a mnohé koncerty a koncerty A-LIST a predstavenia A To často je v aréne. Počet tradičných 20-členských apartmánov sa výrazne zníži, aby sa vytvoril priestor pre modernejšie a flexibilnejšie apartmány, ktoré predvádzajú rôzne možnosti sedenia a vybavenie, prispôsobené tak, aby vyhovovali akejkoľvek veľkosti podnikania, zábavy alebo osobných potrieb.

Inšpirovaná úspechom Beltline, aréna bude mať tiež obrovské množstvo otvorených, prepojených priestorov s jedinečnými vecami, ktoré môžete vidieť, skúsenosti a ennull

Veľká transformácia: Z polohy Rugby na obrovský hokej štadióna

Koncept budovania hokejového ihriska na štadióne pre jednorazové svetové zápasy nikdy nebolo možné, to je až doteraz. Vďaka priekopníckemu partnerstvu, ktoré vedie Anglicko hokej, je tento sen teraz realitou meniacou hru.

Sen bol nakoniec vedený začiatkom tohto mesiaca, keď približne 11 500 obhajcov asistovalo produkciu hokejovej histórie v Twickenham Stoop, a to vďaka revolučným prenosným hokejovým ihriskom. Dav urobil fantastické britské zápasy proti Novému Zélandu najlepšími hrami v krajine, pretože olympijské hry v Londýne 2012-ešte jeden marker pre šport na vzostupe. Hokej v Anglicku okrem toho odhaduje, že zápas mužov mal najväčšiu účasť na hokeji na týchto pobrežiach mimo olympijských hier.

Od začiatku hier v roku 2012 milión obhajcov teraz zaplatil za hokej v Británii, s olympijskými hrami, majstrovstvámi sveta žien, Commonwealth Games, Eurohockey Championships, ako aj veľa ďalších udalostí, ktoré prispievajú k novému stavu hokeja ako autentického stavu divácky šport.

Keďže sa FIH Pro League vráti do Londýna budúci rok, ako aj štyri obrovské víkendy hokeja vo financovaní v roku 2020, hra nepreukázala žiadne náznaky spomalenia!

Londýn – 2019 FIH Pro League (MEN), Veľká Británia proti Nové Zéland (RR). S láskavým dovolením: WorldSportpics Copyright: Frank Uijlenbroek

Anglicko hokej komentoval:

V spolupráci s našim partnerom Polypipe sme nainštalovali PermaVoid, čo nám umožnilo vyvinúť hokejové ihrisko nad existujúcim rozstupom ragby, ktoré dodáli silnú základňu, čo umožňuje trávniku neustále rastie a podporovať odtok. Rovnako sme využili nový hokejový trávnik, ktorý založil Polytan pre olympijské hry v Tokiu budúci rok, ktorý potrebuje až o 65% menej vody ako iné ihriská. Pitch, ktoré sa použije v Stoop, bude neskôr nainštalované v Bisham Abbey pre mužské aj ženské tímy na prípravu na Tokio, ako aj ihrisko Bisham potom vstúpi do Lilleshallu pre mladých hráčov v národných vekových skupinách v krajine. Inovácia tónu je prielomová; Sami, ako aj partneri, udržiavajú IP, ako aj všetko, čo je v poriadku, môžu ju využiť iné krajiny, štadióny, ako aj udalosti v budúcnosti.

Táto možnosť je mimoriadne dômyselná, pretože je dočasná, odnímateľná a opakovateľná. Je to špičkové inovácie, ako aj patent, ktorý nám umožňuje pokračovať v ustanovení tejto práce. Je to oveľa univerzálnejšie ako polotrvalá možnosť použitá v Holandsku na majstrovstvách sveta v hokeji v roku 2014. Práce sa začali približne 6 týždňov pred tým, ako sa hry umiestnili na prípravu sklonu a vytvorili úroveň poľa. Budúce plány by naznačovali, že inováciu možno priniesť, rovnako ako oveľa rýchlejšie (10-14 dní).

Táto revolučná práca bola v čele anglického hokeja, ako aj ich spojenie s Harlequins Rugby. Sport Anglicko, ako aj celosvetová hokejová federácia podporovala tento systém, ktorý je zameraný na dodatočnú kapitalizáciu tradície londýnskych olympijských hier, ako aj na presadzovanie diváka prekvitajúceho, ktorý hokej zažil v posledných rokoch.

Po založení vízie bola vtiahnutá skupina širších odborníkov, aby vytvorila prvý elitný prenosný tónový systém na svete, ktorý obsahoval:

Polytan – FIH Worldwide Partner, ako aj oficiálny predajca hokejových trávnikov pre majstrovstvá sveta, ako aj olympijské hry

STRI – Štúdia výskumu v oblasti športového trávnika, ako aj špecialisti na pokrok

Polypep-skupina dômyselných podložiek a odborníkov na správu vody

Londýn – 2019 FIH Pro League (MEN), Veľká Británia proti Nové Zéland (RR). Obrázok, s láskavým dovolením: WorldSportpics Copyright: Frank Uijlenbroek

Presne tak, ako bola táto priekopnícka možnosť odvodená, ako aj aké boli ťažkosti, ktoré bolo potrebné prekonať …

Výziev
Táto práca mala niekoľko ťažkostí, ktoré sa dali prekonať, veľa sa nikdy predtým nepokúsilo v športe. To zahŕňalo:

Vývoj a inštalácia okamžitého výšky vody na elitné štandardy. Povrch musel byť vhodný pre celosvetové zápasy a spĺňal prísne požiadavky na akreditáciu, ako je podrobne uvedené v celosvetovej hokejovej federácii (FIH)

Ochrana prírodnej trávy. Museli sme vyrobiť systém, ktorý by umožnil prírodný trávnik pod dýchať pomocou vhodného prúdenia vzduchu

Schopnosť, aby bol systém rýchlo nainštalovaný a odstránený. Testy ukázali, že potrebujeme nainštalované prenosné ihrisko, hrané a vylúčené do 6 až 8 dní alebo trávnik pod ňou zomrie kvôli nedostatku slnečného svetla. Táto rýchlosť bola tiež potrebná pre budúce využitie štadióna, aby sa zabezpečilo, že štadión bude možné využiť pre ragby a hokej na striedanie víkendov bez toho, aby sa ohrozil jeden šport

Bolo potrebné opakovane použiť. Systém, ktorý by nám umožnil eliminovať a uložiť ho, vrátane prevrátenia hornej vrstvy trávnikynullnull

Správy o pracovných miestach: Paríž 2024 Predstavuje „kariérnu platformu“ Microsite

Organizačný výbor pre letné olympijské olympijské a paralympijské hry v Paríži 2024, ako aj Paralympic Games ‘Paríž 2024’, zaviedli „kariérnu platformu“ Microsite – poháňané spoločnosťou GlobalSJOBS – načrtnutie najviac najskoršie Nedávne voľné pracovné miesta.

Za šesť rokov 15 000 športovcov, 20 000 novinárov, miliónov divákov, ako aj miliardy divákov urobí z Paríža športové financovanie sveta. 100 rokov po posledných letných olympijských hrách organizovaných vo Francúzsku je to šanca, že raz za život ukázala, čo Francúzsko ponúka.

Rovnako je odrazovým mostíkom, ktorý poskytuje šport oveľa väčšie miesto v našej spoločnosti, ako aj prispieva k špecifickému zvýšeniu nášho zdravia, úpravou nášho pohľadu na zníženie hodnoty a zvýšenia sociálnej súdržnosti.

Je to bezkonkurenčná šanca rozvíjať sa s celosvetovým olympijským výborom (IOC), novým dizajnom pre olympijské aj paralympijské hry, kde každá investícia prospieva tým, ktorí to najviac vyžadujú.

Regionálny organizačný výbor rozvíja tím, ktorý bude mať na pamäti tri základné princípy na nasledujúcich šesť rokov: robiť veci lepšie, robiť veci iným spôsobom, ako aj robiť veci spolu.

Tím Paríža 2024 spojí vášnivých ľudí, ktorí zastupujú všetku rozmanitosť, ako aj originalitu francúzskej spoločnosti, ako aj svetových profesionálov z celého sveta. Zhromaždením toho najlepšieho spolu môžeme online, rovnako ako výkon športovcov.

V súlade so zmluvou Hold City, podpísanou celosvetovým olympijským výborom (IOC), mestom Paríž, ako aj francúzskym národným olympijským a športovým výborom (CNOSF) v Paríži 2024 je zodpovedný za:

Plánovanie, organizovanie, financovanie a poskytovanie olympijských aj paralympijských hier v Paríži 2024

Propagácia olympijských a paralympijských hier v Paríži 2024 vo Francúzsku, ako aj medzinárodne

Účasť na akciách s cieľom zaručiť udržateľnosť olympijských a paralympijských hier v Paríži 2024

Prispievanie k maximalizácii pozitívneho účinku a tradície olympijských a paralympijských hier v Paríži 2024

Niektoré z najnovších voľných pracovných miest v Paríži 2024 zahŕňajú:

Informácie riaditeľa, ako aj technológie

Riaditeľ environmentálnej dokonalosti

Komunikačný manažér

Projektový manažér – Vzťahy so športovým hnutím

Ak chcete neustále informovať o najnovších voľných pracovných miestach, nezabudnite skontrolovať platformu profesie Paríža 2024 poháňanú spoločnosťou GlobalsportsJobs.

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok

Sportsground Redevelopment Connacht Rugby zaisťuje úplné schválenie plánovania

A Taoiseach Leo Varadkar T.D. bol minulý piatok špeciálnym hosťom v Sportsground, pretože Connacht Rugby odhalil, že jeho prestavba na College Road je teraz „loptička pripravená“ so zabezpečeným úplným plánovaným súhlasom.

Počiatočné plány prestavby boli zavedené po dohode dosiahnutej medzi írskou radou Greyhound a majiteľmi Freeholds of Sportsground, Galway Agricultural and Sports Society, s ohľadom na spoločnú víziu pre budúcnosť Sportsground.

Počas svojej návštevy bol pán Varadkar predstavený profesionálnemu tímu, ktorý usporiadal komunitu, aby sa odhlásil pre 200 detí z Scoil Chairíona NS, Renmore. Bol tiež podrobne informovaný o pokroku v Sportsground Resancevel, ktorá zahŕňa licenčné dohody so špeciálnymi olympijskými hrami Írsko a komunitné hry na využívanie modernizovaných zariadení.

Projekt 30 miliónov EUR bude zahŕňať úplnú prestavbu štadióna, okrem viacúčelového vysoko výkonného výcvikového strediska. S súkromným financovaním vo výške 10 miliónov EUR povolených prostredníctvom zmesi fondov Connacht Rugby a povoleného zariadenia na správu bankového úveru je pre dodanie projektu nevyhnutná investícia 20 miliónov EUR. Projekt bol predmetom nezávislého ekonomického hodnotenia ekonómom Dr. Kevinom Hanniganom z ekonomických konzultantov Khsk, ktorí zistili prostredníctvom analýzy nákladových výhod, že projekt prinesie čistú výhodu 53%.

Taktické výhody projektu pre celý región sú tiež úzko spojené s vládnym národným plánovacím rámcom, Project Ireland 2040, okrem národnej športovej politiky, z ktorých všetky zdôrazňujú potrebu regionálneho šírenia kapitálových investícií v celej krajine. Spĺňa tiež potrebu vylepšených športových zariadení v regióne určených v pláne rozvoja mesta Galway.

Prestavba Sportground Connacht Rugby je teraz „pripravená na lopatu“ s plným plánovaným súhlasom, ktorý bol zabezpečený

Privítal Taoiseach do Sportsground, generálny riaditeľ Connacht Rugby, Willie Ruane, komentoval:

Sme radi, že máme v Sportground Taoiseach, aby sme dostali aktualizáciu nášho projektu prestavby. Za projektom bola podstatná dynamika, pretože sme odhalili minulý október a teraz máme konečné udelenie plánovacieho povolenia. S 130 ľuďmi, ktorí boli zamestnaní v celej provincii Connacht Rugby, sme neuveriteľne spokojní s ročným prínosom 34,4 milióna EUR, ktorý robíme do regionálnej ekonomiky. Máme 10 miliónov EUR v súkromnom financovaní, aby sme dostali stôl prostredníctvom zmesi fondov Connacht Rugby a autorizovaného zápisu do bankového úveru. Projekt je teraz pripravený na lopatu a zostávajúce investície 20 miliónov EUR sú pre jeho dodanie nevyhnutné.

V rámci vyhlásenia Connachta Rugbyho o plánovaní súhlasu s vývojom športového rozvoja ich nové video „Domov“ predstavil aj Taoiseach pri jeho návšteve. Krátky film bol vytvorený oceneným filmovým tvorcom Lorcanom Hynesom z Foxfordu v okrese Mayo a za posledných niekoľko mesiacov zastrelil na rôznych miestach v provincii. Film zdôrazňuje ľudí a rozmanitú povahu krajiny západného Írska.

Ruane, ktorý komentoval video, dodal:

Koncept filmu je založený na účele Connachta Rugbyho, ktorý presahuje úlohu ragby a predstavuje všetko, čo je dobré na provincii Connacht. Video zodpovedá našej ceste k vybudovaniu nového domu v Sportsground, ale náš domov a náš účel siaha ďaleko za ňu do každého rohu provincie.

Zdroj:

Brian Mahony, vedúci komerčného a marketingu v Connacht Rugby, je jedným z pozemkov rečníkov odborníkov, ktorí boli overení zdieľaním poznatkov na vydaní ALSD International – Európskej hlavnej udalosti pre prémiový odvetvie sedadla a pohostinstva – týkajúce sa ikonického štadióna Croke Park Stadium v Dubline tento október 28.-29. októbra.

#AlsDinternational – Vedúce európske podujatie pre sektor prémiového kresla a pohostinstva

#SportsvenuBusiness – popredná platforma pre správy odvetvia, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

1901 Club Relaunches v Amexe

KSS zdieľa podrobnosti o nedávnych vylepšeniach vyvinutých pre svojho dlhoročného klienta Brightona a Hove Albiona FC, keďže americký odhalený štadión odhaľuje svoje desiate výročie.

Na prvej rekonštrukcii štadióna pre klub z roku 1901 spoločnosť KSS transformovala deväť prémiových salónikov na troch stánkoch na štadióne Amex susedov. Štýly ukazujú odlišnú postavu klubu, ako aj hodnoty štýlu firmy uznanej pre ocenený štadión pred desiatimi rokmi.

Medzi vylepšenia patrí tri platinové salóniky, ktoré sa nachádzajú na západe, ako aj na východnom stánku s úžasnými sedadlami priamo vonku, ako aj šesť zlatých salónikov, ktoré fungujú rôzne štýly od priemyselného štýlu pivovaru až po partnerstvo s Heinekenom.

Prémiový zážitok z zápasu
Každá oblasť je na mieru a poskytuje nový prémiový zážitok z zápasov pre fanúšikov, ako aj pre hostí v úplnom štýle aj pohodlí.

Vyhadzovanie bolo dokončené v júli, pred novou sezónou Premier League, ako aj spustilo členstvo v klube z roku 1901 na nasledujúcich päť rokov.

Na prvej rekonštrukcii štadióna pre klub z roku 1901 spoločnosť KSS transformovala deväť prémiových salónikov na troch stánkoch na štadióne Amex susedov. Obrázky, zdvorilosť: KSS
Debbie Power, partnerský riaditeľ, KSS – ktorý vedie inovatívny tím interiéru na mnohých vysoko profilovaných pracovných miestach športového polohy vrátane štadióna Wembley, Anfield Stadium, Twickenham Stadium, ako aj č. 1 Court Wimbledon. Centrá, ako napríklad Leicester City FC, Liverpool FC, Brighton & Hove Albion FC, ako aj Tottenham Hotspur FC – viedli projekt.

Keď hovoríme o ich zapojení, Seyhan Ahmet, manažér predajného účtu, dizajn dúhovej kancelárie, povedal:

Rainbow bola veľmi šťastná a poctená, že bola súčasťou tejto práce a starostlivo spolupracovala s futbalovým klubom KSS Group & Brighton & Hove Albion, čím oživila svoju víziu. Pozoruhodná zmena všetkých z deviatich salónikov v takom krátkom časovom období. Výborne pre všetkých zúčastnených. Jeden z mojich preferovaných pracovných miest v tomto roku!

Debbie Power viedla panelovú reláciu na „Change of Anfield“ spolu s Paulom Cuttillom, viceprezidentom pre operácie štadióna, Liverpool FC a 20.20 Ltd Jon Lee na vydaní Alsd International 2021.

Architektúra a interiér
KSS je ocenená architektúra AJ100, interiér a grafický štýl, oslavujúca 30 rokov v roku 2021 so sídlom v centre Londýna, ako aj Sevenoaks, Kent.

Firma sa špecializuje na štýl hlavných športových miest, ako aj na výcvikové zariadenia, akademické pracovné miesta, ako aj na rezidenčný vývoj, ako aj na dôveryhodnosť poskytovania špičkového štýlu zárezov podporovaného priemyselným úsudkom hluku, ako aj odbornou službou zameranou na klienta.

Režisér KSS, Nick Marshall, diskutoval o „štadiónoch budúcnosti“, ako aj o súčasných vzoroch, ktoré ovplyvňujú rozhodnutia štýlu, ako je udržateľnosť, spolu s panellistami Stephanie Bax, Icon CAA, Matthias Mehling, Bosch Rexroth/Stadipitch a Lyndon Clayton, Vector Foiltec, na Alsd Worldwide 2021.

Zdroj a snímky, zdvorilosť: KSS

ALSD Worldwide poskytuje každoročný seminár a výstavu, okrem komunity 365, so zameraním na zvýšenie príjmu s novými stavbami, prestavby a expanzia služieb prostredníctvom vývoja v oblasti výklenkov vrátane prémiového sedenia a pohostinnosti, dizajnu a dizajnu, zážitkov z fanúšikov, ako aj skúseností s fanúšikmi, ako aj zážitkov Technológia.

Hybridné vydanie 2021 viedlo futbalový klub v Liverpoole 6.-7. septembra a okrem sietí v Everton’s Goodison Parku ako výstavná sála predstavil výstavné produkty a služby, okrem sietí v Everton’s Goodison Park ako výstavná hala, výstavná sála, ktorá predstavuje produkty a služby. Rovnako ako M&S Bank Arena. Podujatie 2022 bude oznámené v nasledujúcich týždňoch!

#AlsDinternational – Popredné európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva
#ALSD – Vedenie priemyslu prémiového sedadla za posledných 30 rokov
#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre správy odvetvia, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Mexický národný tím, ktorý bude hrať dvakrát v Kalifornii pred majstrovstvámi sveta

. Národný futbalový tím mexického muža začne koncom septembra cestu do Kataru s dvoma GO do Kalifornie.

El Tri sa bude zaoberať Peru a Kolumbia pred majstrovstvámi sveta FIFA v roku 2022 v Katare ako súčasť série „Mextour Sendoff“, ktorá bude tiež zahŕňať fanúšikovia, ako aj udalosti orientované na médiá, ako napríklad Media Day, deň ocenenia fanúšikov ako rovnako ako ďalšie slávnosti.

Súvisiace príbehy

Futbalový tím žien v USA, aby sa vysporiadal s Nemeckom na Floride v New Jersey

Boom Stadium USL: Budovanie fanúšikov, ako aj komunity

Skutočné soľné jazero predstavuje nové meno pre štadión

Najnovšie vplyvy spoločnosti Covid na šport: Nová sezóna NFL, žiadne cudzinky

Veľký východ pohybuje mužskými a ženskými futbalovými súťažami s futbalom Maryland

Mexiko-Peru zápas sa umiestni 24. septembra vo zvýšenej miske v Pasadene v Kalifornii, na mieste finále svetového pohára FIFA v roku 1994, ako aj z roku 1999.

Séria Sendoff bude pokračovať v oblasti Bay Area 27. septembra, keď Mexiko čelí kolumbijskému národnému tímu na štadióne Levi’s Stadium v Santa Clare, House of NFL San Francisco 49ers, ako aj miesto pre majstrovstvá sveta FIFA 2026 FIFA.

Vstupenky na dva americké zápasy Mextour Sendoff sa budú predávať prostredníctvom www.mextour.org 7. júla o 10.00 hod. Pt.

Okrem zápasov v Kalifornii bude fungovať podujatie Sendoff v celej metropolitnej oblasti v Los Angeles aj týždeň udalostí pre fanúšikov, ako aj pre médiá, ktoré budú zahŕňať otvorené tréningové stretnutie, špeciálne hudobné akty, susedské udalosti, legendové vystúpenia, tiež Ako mediálny deň.

Federación Mexicana de Fútbol (FMF) ďalej odhalil, že Mexiko bude cestovať do Európy tesne pred majstrovstvámi sveta, aby sa 16. novembra zvládli Švédsko na štadióne Montilivi v Girone, Katalánsko v Španielsku.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Back To Top