Ako môžu rodičia a tréneri ovplyvniť vašu mentálnu hru

, ako môžu ostatní ľudia ovplyvniť vašu mentálnu hru?

Mentálna hra športovca môže byť silne ovplyvnená návykami rodičov, ako aj trénerov. Preto som sa rozhodol veľmi opatrne pracovať s rodičmi svojich študentov, a keď môžem, trénerov.

Situácia v bode: Dostal som e -mail od rodiča po tom, čo jej dieťa dokončilo „pozitívneho atléta“, ako aj programy „Fearless Athlét“. Uviedla programy vo forme svojej dcéry k tomuto listu:

„Moje dieťa je senior v vysokej inštitúcii a hrá futbal. Po vypočutí „pozitívneho športovca“, ako aj zvukových programov „Fearless Athlete“, sa zdá, že jej viazajú. V skutočnosti, aby citovala svoju dcéru, povedala: „Mohla by som byť dieťaťom plagátu kvôli obavám z neúspechu.“ “

Tento rodič sa však týkal poslednej myšlienky, že časťou problému je tréner. Jej tréner vniesol starosti s chybami:

„Jej futbalový tréner nie je skutočným výživným typom trénera, ako aj v skutočnosti verím, že to je to, čo ju prinútilo skončiť, aby sa bojila robiť chyby. Mali by sme ho nechať pochopiť, že sme zistili, že jej chýba dôvera, rovnako ako sa bojí robiť chyby? Alebo je to niečo, na čom si vyžadujeme pracovať sami? “ pýta sa rodiča.

Dobré obavy, rovnako ako už môžete rozumieť mojej odpovedi …

Jednou z možností je pracovať na vašej mentálnej hre bez priameho zahrnutia trénera. Rovnako ako by ste mali ťažiť vylepšenia, pretože mentálna hra je mimoriadne súkromná pre každého človeka.

V niektorých prípadoch je však mentálny koučing, ktorý som skončil s atlétmi, vrátený nepriaznivými trénermi, ktorí vnucujú starosti v športovcov alebo strhávajú dôveru športovcov – bez toho, aby to pochopili.

Najlepšou voľbou je informovať trénera a požiadať trénera, aby vykonal pozitívne zmeny. Početné skvelé trénery sa starajú o blaho, zdravie a tiež chcú, aby ich športovci mali pozitívne myslenie.

Ak má moje dieťa problém s trénerom, určite sa to zaoberám – pravdepodobne oveľa agresívnejšie ako ostatní rodičia.

Avšak, ako sa to snažíte, niektorí tréneri nebudú upravovať svoj štýl koučovania tak, aby vyhovovali žiadosti rodiča alebo športovca.

V tomto prípade by športovci mali objaviť techniky zvládania zvládania, ktoré ponúkajú s nepriaznivým nepriateľom, ako aj oveľa odolnejšie pre vonkajšie vplyvy.

Najprv musia zistiť, ako presne zostať pozitívny, keď nevykonávajú dokonale.

Po druhé, mali by sa pustiť z obáv z chýb.

Po tretie, požiadavky na to, aby sa započítali do svojej schopnosti, aj keď pochopia, čo sa môže vyskytnúť, ak zlyhajú alebo stratia.

Tieto tri ciele sú tí, ktorí športovci, ako aj tréneri objavujú v CD „Fearless Athlete“, ako aj v programe zošita…

V „Fearless Athlete“ pomáham športovcom dobyť tri typické výzvy pre mentálnu hru: obavy z neúspechu, perfekcionizmus, ako aj nedostatok dôvery.

Všetky tri ťažkosti s mentálnou hrou sú vzájomne prepojené. Perfekcionisti, ktorí pracovali neuveriteľne ťažko a chcú vykonávať úplne bežne, sa obávajú zlyhania, keď súťažia.

A starosti s neúspechom spúšťa športovcov, aby vykonávali predbežne, vystrašené, aby robili chyby. Keď sa športovci bojia robiť chyby, nedostanú sa do svojich zručností.

Ak vy (alebo vaši športovci) chcete dobyť perfekcionizmus, starosti s neúspechom, ako aj nedostatok počtu v jednom programe. Navrhujem, aby ste skontrolovali CD „Fearless Athlete“, ako aj program zošita:

„Nebojácny športovec“

Váš tréner mentálnej hry,

Patrick Cohn

P.S. Ste členom spoločnosti Peaksports Network? Ak áno, môžete získať kópiu CD „Fearless Athlete“, ako aj program zošita na 30 percent zľavu. Získajte podrobnosti tu:

Pozitívne programy zošita atlétov/CD série

Zvýšte svoju dôveru v oblasti mentálnych hier koučing!

Tréner Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, vám môže pomôcť alebo váš športovec, vo veku 12 rokov, ako aj hore, dobyť problémy s mentálnymi hrami s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo prostredníctvom Skype, FaceTime alebo Telefón. Telefónne volajte nám mýto úplne zadarmo na čísle 888-742-7225 alebo sa s nami obráťte na oveľa viac informácií o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši účastníci?
“WOW!!! Aký týždeň som mal. Bol som schopný vykonať s istotou, ktorá umožnila môj štýl vyžarovať – nie oveľa viac vstupovať do arény a udržať tento „jeleň v svetlometoch“ vzhľad alebo pocit. Prestal som sa hodnotiť, keď som vystupoval, rovnako ako som skutočne opustil arénu po tom, čo moje vzory cítili, akoby som zažil veľkú zábavu. Poďakujte vám toľko. “
~ Julia Dreyer, Národná majsterka jazdectva

Pre všetkých športovcov-objavte techniky posilňovania dôvery!

D Máte nepriaznivé sebaobrazovanie seba samého ako atlét, ktorý potláča dôveru?

Bez ohľadu na to, že ste pozitívne, snažíte sa byť, nedokážete potriasť otázkou, ktorá sa ponáhľa do hlavy, keď si rozširujete svoju konkurenciu?

Už ste sa identifikovali ako porazený, bnullnull