Rada FA schvaľuje predaj štadióna Wembley

predaj štadióna Wembley, dohodnuté ochrany a podrobný plán investovať 600 miliónov GBP do futbalových komunitných zariadení, boli predložené a diskutované na stretnutí rady FA včera vo štvrtok 27. septembra vo štvrtok 27. septembra vo štvrtok 27. septembra. .

V nadväznosti na túto diskusiu sa rada FA dohodla na prezentácii Rade FA, aby získala svoju vstup, teraz, keď sú známe úplné fakty.

Anglický národný štadión, 90 000-kapacitný štadión Wembley, prevádzkuje Wembley National Stadium Limited, dcérska spoločnosť futbalovej asociácie (FA).

Obrázok, s láskavým dovolením: FA

Charlene Nyantiekyi, generálna riaditeľka, Club Wembley, skupina FA, je jedným z 55+ rečníkov na budúcom mesiaci medzinárodného podujatia ALSD

Účastníci na budúcom mesiaci ALSD International-prvé európske podujatie prémiového sedadla-sa budú zaobchádzať veľmi špeciálnym výletom v zákulisí Wembley Stadium, domovom futbalu, v otváracom večeri, v stredu 10. októbra, sponzorovanej Delaware North, nasledoval Delaware North. Exkurziou SSE Arena Wembley, sponzorovaná spoločnosťou Levy Restaurants, a recepciou na sieť v úplne novom Empire Bar & Grill v aréne. Zúčastní sa veľké množstvo zástupcov skupiny FA, ​​Wembley Stadium a Club Wembley, ako aj zástupcovia SSE Arena Wembley, Delaware North a Levy Restaurants.

Viac ako 200 zástupcov z klubov a tímov, štadiónov, arénov a športových miest, architektonických a dizajnérsky Arsenal FC, San Francisco 49ers, Staples Center, Wasps Rugby, Saracens RFC, Connacht Rugby, Barclaycard Arena, Scottish Event Campus, O2 London, The O2 Prague, Altice Arena, Tauron Arena, Bristol Sport/Ashton Gate Stadium, štadión Croke Park, Kanadská futbalová liga, aréna Saku, Red Bull Racing, KSS, SCAU, The Sports Consultancy, Ahoy Rotterdam, CAA ikon Závodná dráha.

#AlsDinternational – prvé európske podujatie prémiového sedadla

#SportsvenuBusiness – popredná platforma pre trhové správy, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok