Oregon sa rozhodol usporiadať 2022 NCATA National Championships

University of Oregon usporiada 2022 National Collegiate Acrobatics & Tumbling Association Association, ktorá sa usporiadala na 28. – 30. apríla v Matthew Knight Arena, druhýkrát, čo Ducks usporiadali národné majstrovstvá.

Oregon sa naposledy konal v roku 2011, inauguračná udalosť združenia. Oregon bol naplánovaný na to, aby držal rok 2020 spokojný pred zrušením podujatia kvôli pandémii. Oregon dosiahol finále NCATA Majstrovstvá deväťkrát v 10 rokoch podujatia, ktorý vyhral národné tituly v roku 2011, 2013, ako aj 2014.

“Univerzita v Oregone je nadšená, že tu v Eugene usporiada národné majstrovstvá NCATA,” uviedol atletický riaditeľ Oregon Rob Mullens. „Teraz existuje neuveriteľná dynamika okolo akrobacie, ako aj ideálne pre omyl, a je nám cťou mať ešte jednu šancu usporiadať majstrovstvá pre kvalifikovaných a ťažko pracujúcich študentov-atlétov, ktorí sa v tomto športe vyjadrujú. Neboli sme spokojní, keď sa táto udalosť v roku 2020 nedokázala zaujať, a pozeráme sa dopredu, aby sme mali na jar budúcu jamu v prvotriednej udalosti v Matthew Knight Arena, ako aj na pokračovaní v hre našej funkcie v prinášaní tejto hybnosti vpred. “

Osemčlenné podujatie sa začne štvrťfinále 28. apríla, s ktorými sa semifinále dodržiavajú 29. apríla. Finále súkromných udalostí, ako aj majstrovstvá tímu, sa uspokojí 30. apríla. Informácie o vstupenke budú odhalené neskôr.

“Sme nadšení, že sa tento rok vrátime na univerzitu v Oregone na národné majstrovstvá NCATA, najmä po tom, čo bolo naše organizované podujatie v roku 2020 zrušené z dôvodu pandémie,” uviedol výkonný riaditeľ NCATA Janell Cook. „Eugene je špeciálne okolie, ktoré je nadšené ženským športom. Pozeráme sa na partnerstvo s Oregonom, aby sme poskytli nezabudnuteľný zážitok pre všetkých študentov-atlétov, ktorí sa uvádzajú na majstrovstvách. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Podpora učiteľov a blaho študentov

Väčšina času študenta strávi v škole, čo je dôležité pre rozvoj študenta-a ich učitelia v tom zohrávajú zásadnú úlohu. Niektoré aspekty sú obzvlášť nevyhnutné pri zvažovaní pohody študentov, pričom zvládanie negatívnych emócií a zvýšenie odolnosti je v popredí. Výskum v skutočnosti ukazuje, že podporuje učiteľa, negatívne emócie a odolnosť sú značne spojené s duševnou pohodou.

Ako môžu učitelia podporovať študentov spôsobom, ktorý zlepší ich blaho?

Workshop učiteľov Resilience a samoregulácie

Negatívne emócie

Keď sa študenti naučia správne vyjadrovať svoje emócie, začnú robiť kroky vo svojom sociálnom a emocionálnom vývoji. Výskum zistil, že študenti, ktorí potláčali svoje emócie, utrpeli negatívne zmeny v ich pohode a následne pokles ich sociálneho a akademického výkonu. Zo šiestich základných emócií možno 4 považovať za negatívne: hnev, znechutenie, strach a smútok. Vieme, že v našich životoch môžu zohrávať podstatnú úlohu, takže je nevyhnutné pochopiť, ako ich zvládnuť tak, aby pohoda študentov zostala pozitívna.

Jedným z prvých krokov na riadenie emócií je ich označenie. Učitelia môžu vo svojich triedach vykonávať množstvo rôznych techník, aby povzbudili študentov, aby sa stali oveľa pohodlnejšími s rozpoznaním a označovaním svojich emócií. Úžasná aktivita, ktorá vám pomôže začať, je aktivita, ktorá učí empatiu: keď vznikne konflikt, opýtajte sa študentov, ako by sa cítili, keby boli na pozícii iných osôb. Identifikácia a pochopenie emócií iných ľudí, ako aj ich vlastné, môžu študentom pomôcť úspešne označiť svoje pocity. To zlepší ich pochopenie emócií všeobecne a pomôže rozvíjať ich empatiu, povzbudiť pozitívnu a otvorenú atmosféru a vo vašej triede.

Odolnosť

Najjednoduchší spôsob, ako opísať odolnosť, sa ľahko nevzdáva, dokáže sa dostať späť na nohy a napriek neúspechom je motivovaný. Je nevyhnutné pomôcť študentom stať sa odolným, pretože to môže viesť k tomu, že lepšie pracujú pod tlakom a vnímanie zlyhania skôr ako príležitosť na vzdelávanie, a nie za hrozbu.

Odolnosť priamo súvisí s blahobytom, pretože vám ponúka dôveru a optimizmus, ktorý musíte vytrvať. Zatiaľ čo študenti prechádzajú nevyhnutnými zmenami počas svojho dospievania, musia si rozvíjať odolnosť. Pomôže im orientovať sa v výzvach, ktoré chcú prijať, a napriek akejkoľvek ťažkostiam ich bude motivovať pokračovať.

Ak chcete zlepšiť odolnosť, môžete povzbudiť študentov, aby urobili niektoré z nasledujúcich možností:

Zlyhajte lepšie – keď čelíte neúspechu, venujte nejaký čas premýšľaniu o tom, čo ste sa naučili. Na zlepšenie v budúcnosti využite túto sebareflexiu.

Buďte flexibilní – v náročných situáciách je veľmi dôležité, aby ste sa mohli rýchlo prispôsobiť. Reagovanie dobre na prekvapenie vám umožní udržiavať silné postavenie vašich cieľov.

Najlepší ľudia – ľudia, s ktorými sa obklopujete, majú výrazný vplyv na váš vývoj. Ak vás prinútia cítiť sa dobre a tlačiť vás, aby ste pokračovali, držte ich okolo!

Podpora vašich študentov

Dôkazy naznačujú, že podpora učiteľa zvyšuje duševnú pohodu znížením negatívnych emócií a zvýšením odolnosti. Implementáciou techník na zníženie negatívnych emócií a zvýšenie odolnosti študenti pravdepodobne zlepšia svoju pohodu. Jednoducho zavedenie techník, ktoré môžu použiť na zvládnutie svojich emócií, spôsobia, že sa cítia podporovaní: keď ukazujete problém pre svoj osobný rozvoj. Aj keď by sme sa mali stále dôrazne zamerať na akademický úspech študenta, je pravdepodobné, že sa budú lepšie vykonávať, keď sa budú cítiť lepšie.

Úžasný spôsob, ako podporiť svojich študentov, ich povzbudzuje, aby rozvíjali rastové myslenie. Pomôže im to nájsť zmysel pre účel a zlepší ich zmysel pre spolupatričnosť. Budú mať krátkodobé aj dlhodobé ciele, na ktorých môžu pracovať, a každý úspech sa bude cítiť ako obrovský úspech. To ich bude naďalej motivovať a tlačiť ich, aby boli odolní aj v tých najnáročnejších časoch, pričom výskum naznačuje, že zásah rastového myslenia je obzvlášť užitočný pre zápasiacich študentov.

Záverečné myšlienky

Podporte svojich študentov tým, že im učia zručnosti, ktoré ešte viac ich sociálny a emocionálny rozvoj. Stať sa odolným a učením sa, ako primerane zvládnuť všetky svoje emócie, ale najmä tie negatívne, pozitívne prispieva k ich pohodu. Zabezpečenie toho, aby sa vaši študenti cítili dobre podporovaní, je dôležitá a spolupráca s nimi im pomôže rozvíjať ich blaho a akademický úspech.

Republika FC pripravuje novú víziu pre majiteľa republiky FC v centre mesta

, ako aj predseda Kevin Nagle, oznámil novú víziu pre štadión Railyards, aby vytvoril susedské držanie, ktoré pomôže Sacramento urýchliť jeho uzdravenie z pandémie a ponúkať Nový dom v centre mesta pre športy a zábava. V rámci oznámenia klub vydal predbežné vykreslenie koncepcie nového štadióna.

Majiteľ FC Sacramento Republic, ako aj generálny riaditeľ Kevin Nagle, povedal:

Chceme vyvinúť futbalový štadión svetovej úrovne v železnici, ako aj začať ďalšiu dekádu republiky FC. Sme pripravení s novou víziou, ktorá nám umožňuje vziať náš osud do našich vlastných rúk, ako aj produkovať držanie susedstva, ktorá bude rásť s tímom, ako aj s mestom.

V priebehu roku 2021, keď klub pokračoval v investovaní po investoroch pre rastový klub MLS, Kevin Nagle uznal požiadavku regiónu, aby pomohol skočiť na uzdravenie z účinkov pandémie s novým držaním susedstva – a začal kontrolovať metódy, ktoré sa majú vyvíjať Dohody uzavreté pre MLS Rast Club a tiež oživujú futbalový štadión v centre Sacramenta.

Nové vízie
Nová vízia pre svetové zariadenie bude:

Postavte si zariadenie v centre 12 000-15 000 miest, ktoré bude slúžiť ako susedské aktívum, ktoré uspokojí potreby mesta, ligy a susedstva na zrýchlenej časovej osi,

Rozšírte šport v meste, ako aj kalendár domácej zábavy o potenciálne udalosti ako,

Futbalové zápasy Marquee s celosvetovými súťažami, ako aj s celosvetovými klubmi,

Rozmanitá škála športových podujatí – ragby, lakros, vysokoškolské športy, ako aj ďalšie,

Vonkajšie koncerty, festivaly, ako aj predstavenia.

Byť schopný transformovať sa s mestom, tímom, ako aj s ligou a rozšíriť až 20 000+ kresiel kvôli plánu odolného voči budúcnosti,

Raz opäť vyvolajte vek rastu tým, že vytvorí oveľa viac šancí na predvádzanie Sacramenta a priniesť ľudí do centra mesta.

Klub zapojil vedúci predstavitelia trhu Manica Design, ako aj Group Machete Group, ktorí vyvinuli, ako aj riadené predstavenia – vrátane Allegiant Stadium, Chase Center a TQL Stadium – aby vytvorili predbežnú myšlienku, ktorá dokáže uspokojiť ciele klubu ako klubu ako ako mesto.

Starosta Darrell Steinberg povedal:

Som vďačný Kevinovi Nagleovi za jeho partnerstvo, ako aj za jeho záväzok v oblasti Sacramenta. Ako mesto sme k dispozícii na sledovanie dvojitých stôp. Pokračujeme v určovaní a spolupráci s potenciálnymi futbalovými investormi Major League, ako aj v rovnakom čase, keď sme pripravení spolupracovať na prispôsobivom štadióne v Railyardoch. Nie je to jeden alebo druhý.

Štadión Railyards zakotví investíciu blížiacu sa 1 miliardy dolárov, ktorý urýchli pokrok v rámci Railyards-povzbudzuje okres 242-akrov, ktorý má viac ako 50 rokov SAT spiacej. Okrem štadióna bude tím viesť zmiešané použitie, bývanie a projekty v maloobchode-všetky, ktoré pomáhajú zdvojnásobiť veľkosť centra mesta, ako aj priniesť centrum aktivity pre tento región.

Prezident USL Jake Edwards povedal:

Sacramento je úžasný trh pre futbal a sme nadšení, že presne vidíme, ako môže republika FC naďalej ovplyvňovať susedstvo na svetovom štadióne. USL je v zaujímavej fáze taktického rastu, ako aj v vizionárskych projektoch pokroku, ako je napríklad jedna republika FC, ako aj mesto Sacramento, povýšia hru pre fanúšikov, ako aj hráčov v Spojených štátoch na mnoho rokov .

S novým zariadením môže byť republika FC naďalej klubom Vanguard v USL, pretože organizácia urýchľuje svoj rast v čele na majstrovstvá sveta FIFA v roku 2026, ktorý sa koná v Spojených štátoch, Kanade a Mexiku. USL je najrýchlejšie rastúca futbalová liga pre rezidenčné alebo komerčné vlastníctvo na svete. Majstrovstvá USL sa do roku 2026 rozšíri do 36 klubov.

V roku 2013 bolo vybudovaných jedenásť miest USL, s plánmi založiť v nasledujúcich štyroch rokoch oveľa viac ako 30 oveľa viac. USL tiež hrá vedúcu funkciu v raste futbalu žien v Spojených štátoch spustením USL W, elitnej predprofesionálnej ligy so 44 klubmi, tento rok, ako aj spustením USL Very League, nového úplne. Expert League, v roku 2023.

Ako plán klubu rozvíjať pokrok štadióna Railyards, tím odhalí nové aspekty miesta konania, hostiteľských fanúšikov a členov susedstva pre radnice, aby pomohli vytvoriť bezkonkurenčný zážitok z fanúšikov, ako aj oveľa viac o tom, ako presne vytvorí okres okolo zariadenia.

Aktualizácie o štadióne Railyards nájdete na stránke Sacrepublicfc.com/Railyardsstadium.

Sacramento Republic FC

Sacramento Republic FC je jedným z popredných klubov na majstrovstvách USL. V rámci programu ôsmich sezón republika FC odrážala nezmyselnú povahu kalifornského Capitol City, Breaking League Records Ročné, Win, Win.null

Držanie sa plánu mentálneho tréningu pre tenis

Prečo tenisoví hráči vyžadujú mentálny tréning

Čo viac prispieva k špičkovému výkonu v tenise: vaše fyzické zručnosti alebo duševné zručnosti?

A čo je dôležitejšie, uviedli by ste, že vaša mentálna hra je na rovnakej úrovni ako vaša fyzická hra?

Väčšina tenistov by hodnotila svoju fyzickú hru na oveľa vyššej úrovni ako ich mentálna hra.

Ak je mentálna hra rovnako dôležitá ako vaša fyzická hra, prečo vaša mentálna hra zaostáva za vašou fyzickou hrou?

Vaša odpoveď môže byť: „Poskytujem? Nemám žiadny koncept, prečo je moja mentálna hra tak ďaleko za mojou fyzickou hrou. “

V rámci vášho záujmu spočíva odpoveď … „Poskytujete!“

S najväčšou pravdepodobnosťou nezostanete s mentálnym tréningom dlho dostatočne na to, aby ste výrazne ovplyvnili váš výkon.

Táto téma sa zvýšila tenistom v našom mentálnom prieskume tenisového prieskumu:

“Ako zmením svoje očakávania, aby som sa ubezpečil, že sa budem držať mentálneho tréningu dlho, aby som videl vylepšenie výkonu tenisových zápasov, ako aj pochopiť, že mentálne školenie skutočne funguje?”

Obavy, ktoré ste zvýšili, sú známe mnohým tenisovým hráčom. Nakoniec ste sa rozhodli, že vaša mentálna hra vás zadržala v hre na vyššej úrovni. Pracujete s trénerom mentálnej hry už niekoľko týždňov, aby ste zvýšili svoju dôveru a zamerali sa na zápasy.

Každý týždeň vám sú pridelené mentálne cvičenia, ktoré sa majú dokončiť, a tiež o nich diskutujete so svojím trénerom mentálnej hry počas svojich pravidelných stretnutí. Máte pocit, že získavate skvelý pohľad na svoju hru, a tiež môžete cítiť určitý stupeň vylepšenia svojej dôvery.

Potom hráte tvrdý zápas, ako aj vaša dôvera, jednoducho nie je na vysokej úrovni na hranie na vašom vrchole. To vás spustí, aby ste sa obávali, či to vyplatí mentálne školenie. Pýtate sa sami seba: „Čo ak nie som schopný zlepšiť svoju mentálnu hru?“

Mnoho športovcov, s ktorými pracujeme, chce rýchlu opravu alebo opravu cez noc, ktorá neexistuje, pokiaľ ide o mentálnu hru.

Máte pravdu v tom, ako presne vaše vysoké očakávania spôsobujú, že budete telefonovať do obáv z hodnoty mentálneho tréningu.

Ale premýšľajte o týchto otázkach: Presne, ako dlho vám trvalo, kým ste zasiahli mocný prvý slúži? Slúžilo to založené cez noc?

Odpoveďou je, že zistenie, že silná služba si vyžadovala čas. Zakaždým, keď ste pracovali na tomto servírovaní, boli urobené bitové vylepšenia a postupom času tieto nepostupné vylepšenia prispeli do výdrže vo vašej hre.

To isté platí pre mentálny tréning. Mali by ste upevniť svoje očakávania a pochopiť, že sa nič nestane cez noc.

Aj keď ste neuvideli okamžité, viditeľné vylepšenia, vaše mentálne zručnosti sú silnejšie. Tieto mentálne zručnosti s metódou a konzistentnosťou budú v konečnom dôsledku výdrž, ako aj posunúť vašu hru na ďalšiu úroveň.

Ak chcete vytvoriť silnú mentálnu hru, musíte byť rovnako dôslední vo svojom mentálnom tréningu ako vo svojom fyzickom tréningu.

Rozvíjanie zručností, fyzických aj duševných, potrebuje trpezlivosť, ako aj opakovanie, ako aj vplyv na vašu hru bude výrazne hlboký.

Držanie sa programu mentálneho tréningu

Vypracujte 6 -mesačný plán mentálneho tréningu. Presne ako často budete trénovať alebo vytvárať duševné zručnosti týždenne? Aké zdroje mentálneho tréningu využijete? Aké mentálne zručnosti budete pracovať na rozvoji?

Ak si nie ste istí, čo potrebuje na vylepšenie svojej mentálnej hry, stiahnite si test na SportspsychologyTennis.com. Kliknutím doprava tu získate.

Naučte sa preukázané stratégie tenisových mentálnych hier na vykonanie vášho najlepšieho na súde!

Vykonávate (alebo vaši hráči) toľko ako vaša schopnosť v súťaži?

Prinášate svoju najlepšiu a najpozitívnejšiu hru na zápasy?

Často počujem, ako sa hráči vrhnú na základe problémov, keď sa hrajú v zápasoch …

“Pred zápasmi som tak pevne alebo napätý, že nemôžem priamo uveriť alebo mať v mojej hre akýkoľvek typ rytmu.”

“Som tak frustrovaný, že zasiahne zlé strely alebo chybami, ako aj snehové gule.”

“Očakávam toľko, keď hrám, že sa rozpadnem a stratím dôveru, keď zápas nejde podľa plánu.”

“Zdá sa, že moja dôvera zmizne, keď idem od metódy k zápasom a nechápem prečo.”

Úspešní tenisoví hráči presne objavili, ako vystupovať s konečnou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení vylepšiť svoju mentálnu tvrdosť a vystupovať s konečným sebavedomím v zápasoch, tenisová dôvera: Mentálna húževnatosť pre hráčov súťaže vám to môže pomôcť!

Hráči: Presne objavte, ako sa riadiť svojou dôverou, zamerať sa čo najlepšie, ako aj vyhrať viac blízkych zápasov.
Rodičia: Pomôžte podporiť dôveru svojho juniorského tenistického hráča na turnaje. Stačí veľa programu na iPod vášho prehrávača!
Tréneri: Zvýšte dôveru vášho tímu využívajúce jednoduché, preukázané mentálne stratégie.
Inštruktori: Presne objavte, ako poskytnúť svojim účastníkom výhodu mentálnej hry.

Použite tenis connull

Boston klesol, keď olympijské mesto olympijského bidu v roku 2024

Olympijský výbor USA a Boston 2024 upustili od mestskej ponuky ako kandidáta na hosťovanie olympijských a paralympijských letných hier z roku 2024, pričom Usoc uviedla, že by to stále chcelo predložiť americké mesto ako potenciálny hostiteľ pred blížiacim sa septembrom.

Tento krok predstavuje koniec siedmich búrlivých mesiacov od toho, čo USOC vybral Boston ako svoj výber v januári pred ponukami z Los Angeles, San Francisca a Washingtonu, D.C. v spoločnom vyhlásení s Bostonom 2024, generálny riaditeľ Usoc Scott Blackmun uviedol, že nedostatok podpory napriek Ponuka, ktorá bola prepracovaná už v júni, viedla výbor k presvedčeniu, že Bostonská ponuka nemôže vyhrať iné medzinárodné úsilie.

“Boston 2024 vyjadril istotu, že s dlhším časom by mohli vygenerovať podporu verejnosti potrebnú na získanie ponuky a poskytnúť úžasné hry,” uviedol vo vyhlásení Blackmun. „Uvedomujú si však, že nie sme mimo času, ak bude USOC schopný zvážiť ponuku z iného mesta. V dôsledku toho sme dosiahli vzájomnú dohodu o odstúpení od Bostonovej ponuky na usporiadanie olympijských a paralympijských hier 2024. USOC by veľmi rád videl, keby americký mest hostil olympijské a paralympijské hry v roku 2024. Hneď začneme skúmať, či to dokážeme na základe v súlade s našimi hlavnými zásadami, s ktorými zostávame pevne odhodlaní. Chápeme realitu časovej osi, ktorá je pred nami. “

Medzinárodný olympijský výbor stanovil termín 15. septembra pre národy, ktoré majú záujem o usporiadanie hier 2024, aby predložili svoje ponuky. Konečné rozhodnutie o hostiteľskom meste sa neočakáva až do roku 2017.

Od začiatku bola silná opozícia voči potenciálnym olympijským hrám v Bostone, pričom prieskumy verejnej mienky od januára odvádzajú pod 50 percent. Návrh počiatočnej ponuky mesta vyzval na chodiace hry zoskupené do dvoch častí centra Bostonu. V júni však Boston 2024 čelil zaostávaniu podpory v meste v meste „BID 2.0“, ktorá požadovala ďalšie udalosti mimo mesta. Úradníci ponuky tiež uviedli, že sa budú riadiť hlasmi v plánovanom celoštátnom referende v novembri 2016, čo súhlasí s tým, že zruší ponuku, ak voliči v Bostone ešte stále nie sú za.

Oznámenie o ukončení ponuky však ukončí rozpravu. „Bez ohľadu na prísľub pôvodnej vízie ponuky a spoľahlivosti plánu vyvinutého v rámci (predsedu ponúk) Steve Pagliuca sme neboli schopní získať väčšinu občanov Bostonu na podporu hosťovania olympijských a paralympijských hier 2024. , “Povedal Blackmun. „USOC si preto nemyslí, že úroveň podpory, ktorú si Bostonova ponuka tešila z podpory, by jej umožnila zvíťaziť nad úžasnými ponukami z Paríža, Ríma, Hamburgu, Budapešti alebo Toronta.“

Úradníci v Paríži, Ríme, Budapešti, Maďarsku a Hamburgu v Nemecku už vyhlásili svoj úmysel ponúknuť ponuku. Pridanie Toronta je možnosťou po kanadských olympijských vodcoch a starosta mesta priniesol úspech nedávno dokončených Pan American Games. Mesto ešte oficiálne nepovedalo, či predloží ponuku pred septembrom.

Rozhodnutie o upustení z Bostonskej ponuky prišlo niekoľko hodín po tom, ako primátor Marty Walsh zavolal tlačovú konferenciu, aby povedal, že ak by bolo mesto nakoniec vybrané, nepodpísal hostiteľskú dohodu o mestskom meste, pričom cituje obavy z potenciálnych nákladov pre daňovníkov. Podobne guvernér Massachusetts Charlie Baker v posledných dňoch odmietol povedať, či bude podporovať ponuku vpred.

Vo vyhlásení Pagliuca uviedol, že verí, že mesto bude hostiteľom úspešnej udalosti, ale uznal, že je potrebné urobiť podstatne viac práce, aby sa získala podpora od obyvateľov Bostonu.

„Keď sme sa zamysleli nad načasovaním a postavením našej ponuky v tejto medzinárodnej súťaži, spoločne sme dospeli k záveru, že rozsiahle úsilie požadované v Bostone v tejto fáze procesu ponúk by odvrátilo schopnosť USA konkurovať silnému Záujem z miest ako Rím, Paríž, Budapeš a Hamburg, “povedal. „Z tohto dôvodu sme sa spoločne rozhodli stiahnuť Bostonovu ponuku, aby sme dali olympijskému hnutiu v Spojených štátoch najlepšiu šancu priniesť hry späť do našej krajiny v roku 2024. Boston 2024 Partnerstvo ponúkne našu podporu a Rozsiahle vedomosti, ktoré sme získali pri rozvoji našej ponuky 2.0 pre akékoľvek americké mesto, ktoré sa môže rozhodnúť zúčastniť sa na procese ponuky v roku 2024. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Prvé podujatie Open Day NPC predstavuje pripravenosť na hry Tokyo 2020

Tokio Organizačný výbor olympijských a paralympijských hier (Tokio 2020) v súčasnosti drží delegácie od šiestich národných paralympijských výborov (NPC) na svojom prvom otvorenom dni NPC Open Day. Udalosť, ktorá sa koná tento týždeň v japonskom hlavnom meste.

Cieľom je len necelé tri roky až do otvorenia paralympijských hier v Tokiu.

Na trojdňovej návšteve sa zúčastňuje štrnásť členov NPC z Brazílie, Talianska, Japonska, Nového Zélandu, Španielska a Švédska. Pripojili sa k stretnutiam s agentmi mnohých praktických oblastí vrátane športu, ubytovania a dopravy, ako aj preskúmali veľa miest hier, vrátane miesta paralympijskej dediny, morského parku Odaiba (triatlon), ako aj v mieste paralympijskej dediny (triatlon), ako aj v mieste. Makuhari Messe (sediaci volejbal, oplotenie invalidného vozíka, Taekwondo, brankár).

Úroveň úrokovej miery v paralympijských hrách je v Japonsku už veľmi vysoká. Minulý týždeň sa približne 3 000 ľudí pripojilo k udalosti „3 roky na podujatie paralympijských hier Tokio 2020“, ktoré organizuje organizačný výbor Tokio 2020, ako aj Tokijská metropolitná vláda (TMG).

NPC, ako aj NOC GOS majú rozhodujúcu hodnotu pre Tokio 2020, čo prispievajú k konštruktívnemu dialógu s olympijskými, ako aj paralympijskými domácnosťami a pomáhajú im prijať skutočne techniku ​​prvého prvku prípravkov pre prípravky pre prípravky Hry.

Počas návštev lokality agenti z rôznych NPC pozitívne komentovali prípravy paralympijských hier v Tokiu 2020.

NPC v paralympijskej dedine

Alberto Costa, športový riaditeľ brazílskeho paralympijského výboru, poznamenal:

Moje najsilnejšie vnímanie z toho je, že prípravy postupujú v predstihu. Ešte jedným mimoriadne veľkým vnímaním sú ľudia zahrnutí do príprav na hry. Sú skutočne proaktívni a rýchlo s organizáciou hier. Je to dobré.

Cesar Carlavilla Cubillo, šéfkuchár Cieľ španielskeho národného tímu pre paralympijské hry Rio 2016, povedal:

Máme to šťastie, pretože Tokio 2020 poskytne fantastické hry. Nielen od toho, čo sme tu videli, avšak aj od japonskej, ako aj kultúry Japoncov, spôsobu práce, pozadia, ktoré majú, takže sme si istí, že sme si bezpochyby potešili mimoriadne skvelé hry.

Malcolm Humm, vysokovýkonný riaditeľ paralympijských hier na Novom Zélande, povedal:

Bolo to zaujímavé z hľadiska pokroku, zariadení, ktoré sa vyvíjajú, avšak aj existujúce zariadenia. Napríklad badminton, ako aj ragby pre invalidné vozíky sa budú konať na mimoriadnom štadióne (poznámka editora: Yoyogi National Stadium), ktorý bol vyvinutý v 60. rokoch 20. storočia, ako sa zdá, že ide o štadión svetovej úrovne. Z toho, čo sme počuli od výboru, sa zdá, že majú veci dobre v ruke a sú skutočne k dispozícii na pripomienky aj v súvislosti s našimi poznatkami z predchádzajúcich paralympijských hier.

Ďalšie podujatie NPC Otvorené podujatie sa bude konať približne v rovnakom čase v budúcom roku.

Alberto Costa, Brazília NPC (Tokyo 2020 – Uta Mukuo)

Obrázky, s láskavým dovolením: Tokio 2020 / UTA Mukuo

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok

United Soccer League víta Pro Iowa na Usl Championship

United Soccer League odhalila pridanie klubu Rast Club USL v Des Moines v Iowe. S históriou úspechu v predprofesionálnych radoch bude Pro Iowa slúžiť ako kameň pre futbalovú dráhu pre mládež a profesionálov v štáte a plánuje odštartovať svoju úvodnú sezónu v roku 2024.

Väčšina vlastníkov klubu, Kyle Krause, je najdlhšie viazaným majiteľom v ekosystéme Spojených futbalových ligy, ktorý predsedal úspechu súčasného klubu USL League Two Club The Des Moines Menace kvôli roku 1998.

Už takmer štvrťstoročie Krause vytvorila úspešné výsledky v oblasti prevádzkovania futbalových klubov na domácom aj medzinárodnej úrovni. Dvojnásobný víťaz titulu, hrozba je vládnucim šampiónom USL League Two. Okrem toho v roku 2020 Krause skončil majiteľom Parma Calcio 1913, ktorý v súčasnosti zápasil v talianskej Serie B, druhej úrovni talianskeho odborného futbalu.

Generálny riaditeľ USL Alec Papadakis, povedal:

Je to zaujímavý deň pre majstrovstvá USL. Iowa má bohatú futbalovú históriu, ako aj Pro Iowa prinesie Des Moines dlho očakávanú národnú a celosvetovú pozornosť. Dlhodobý záväzok Kyle Krause voči hre, komunite a USL je bez rovnakých.

Je to najlepší človek, ktorý prinesie odborného futbalu do Iowy, a nový štadión Pro Iowa bude korunným klenotom nielen pre USL, ale aj pre futbal v Spojených štátoch.

Skúsenosti skupiny Krause Group prevádzkujú futbalové kluby tu a v Európe pomôžu tejto novej franšíze stať sa zdrojom fantastickej hrdosti pre ľudí Des Moines a špecifikáciu Iowy.

Majiteľ pro Iowa Kyle Krause, ako aj USL COO, ako aj hlavný skutočný majetkový policajt Justin Papadakis. Obrázok s láskavým dovolením Clay Benjamin / United Soccer League
Holdujúca spoločnosť spoločnosti Krause, Krause Group, má rozmanité portfólio spoločnosti, ktoré zahŕňa – okrem futbalových klubov – výhody pre maloobchod, vinárstvo, ako aj pohostinstvo, nehnuteľnosti a poľnohospodárstvo. Jeho silná spoločnosť, ako aj osvedčené vedenie, ho priviedli na vrchol Kum & Go L.C., rodinného obchodného reťazca, ktorý bol pred viac ako 60 rokmi, ktorý má viac ako 400 miest v 11 rôznych štátoch, viac ako 5 000 pracovníkov, ako aj viac ako aj viac ako 5 000 pracovníkov. Ročne produkuje príjem vo výške 2,5 miliardy dolárov, a teraz je nevyhnutný v portfóliu skupiny Krause Group.

Pro Iowa Stadium
Profesionálny klub majstrovstiev USL bude hrať svoje domové zápasy na štadióne Pro Iowa. Štadión sa nachádza popri Global Plaza a je súčasťou zamestnania vo výške 535 miliónov dolárov, ktorá vytvorí viacúčelovú oblasť v Des Moines. Po dokončení bude 65-akrová lokalita fungovať viac ako milión štvorcových stôp komerčného priestoru, bývanie s viacerými jednotkami, ekologickú oblasť v susedstve, ako aj miesto športu a domácej zábavy.

Kyle Krause povedal:

Toto vyhlásenie bolo roky výroby. Sme nadšení, že sme tu s USL priniesli nový odborný futbalový klub. Je to fantastická šanca pridať ešte jeden lákavý úžitok pre život v strednej Iowe. Sme nadšení, že môžeme predstaviť Des Moines na národnej aj celosvetovej scéne. Možno sme to neurobili bez nadácie položenej futbalovou komunitou Iowy. Podpora, ako aj úspech hrozby je nevyhnutným prvkom pri výrobe najlepšej atmosféry na podporu klubu majstrovstiev USL.

Stály hrebeň nového klubu a značka ožijú v mesiacoch dopredu prostredníctvom série počúvania, využívajúcich vstupy členov susedstva a futbalových fanúšikov, ktorí budú hrať dôležitú funkciu v procese pokroku.

Dozviete sa oveľa viac o Pro Iowa dodržiavaním @uslproiowa na Twitteri, Instagrame a Facebooku, ako aj na internete na adrese www.uslproiowa.com

Zdroj a snímky, zdvorilosť: United Soccer League

Spoločnosť Sports Location Company organizuje a poskytuje ALSD International, vedúce podujatie a 365 v sektore prémiového sedadla a pohostinstva zamerané na zvýšenie príjmu s novými stavbami, prestavby a expanzia služieb, v mene Asociácie špičkových riaditeľov balíkov (ALSD) .

Hybridné vydanie 2021 viedli futbalový klub Liverpool a predstavil okrem sieťových udalostí v spoločnosti Everton’s Goodison Park a M&S Bank Arena aj výstavu, ktorá predstavuje vedúce produkty a služby v priemysle. Podujatie 2022 bude oznámené v najbližších dňoch!

#AlsDinternational – Popredné európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva
#ALSD – Vedenie priemyslu prémiového sedadla za posledných 30 rokov
#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre správy odvetvia, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Steve Barner: The Path Finder

v roku 1984 Steve Barner, ako aj jeho kolegovia z bicyklov v lyžiarskom stojane v Burlingtone prišli s konceptom jazdy 100/200. Uplatňuje sa ako „Jedna cesta, jeden štát, jeden deň“, jazda, ktorá je úplne na ceste 100, skutočne pokrýva 212 míľ s nadmorskou výškou získanou približne 15 000 stôp. Magazín Cyklovania bol pomenovaný ako jedna z 10 najťažších jázd v krajine.

Meno: Steve Barner

Vek: 60

Žije v: Bolton

Rodina: manželka, Jeanne

Povolanie: Učiteľ

Primárny šport: Cyklistika

VS: Presne ako ste prišli s konceptom pre 100/200?
SB: Prišlo to ako súčasť väčšej iniciatívy. Početné roky späť, keď mal John Wheeler stojan na lyžovanie, vysvetlil niečo, čo pre mňa bolo zjavením. Mali sme nejaké problémy s našimi pracovníkmi, ktorí bedmouting jednej regionálnej cyklistickej obchody, ktorá ponúkala bicykle nižšej úrovne. John uviedol: „Nie sú naša konkurencia. Naša konkurencia je čokoľvek iné, čo by ľudia mohli robiť okrem jazdy na bicykloch. “ Uvedomili sme si, že ak by ľudia nemali skvelú skúsenosť cyklovania, nechceli by bicykel; Namiesto toho by šli Windsurfing alebo čokoľvek, čo bolo v tom čase prominentné. Mali sme oveľa viac v typických ľuďoch v iných obchodoch s bicyklami ako rozdiely, takže sme začali sériu stretnutí, aby sme sa navzájom porozumeli. Začali sme uspokojovať približne vtedy, keď mesiac a koncipovali sme niekoľko udalostí. V roku 1984 sme sa rozhodli preniknúť po dĺžke špecifikácie na ceste 100. Prvý rok nás bolo iba šesť z nás, ako sme boli všetci z lyžiarskeho stojana. Potom, čo sme uviedli, že to už nikdy neurobíme, budúci rok sme to urobili znova, ako sa ukázalo 30 ľudí.

VS: Presne aké obrovské to získalo?
SB: Najviac, akú sme kedy mali, bolo 60 rokov, čo však bolo pre nás skutočne také obrovské. Cyklisti mali svoje vlastné podporné tímy, ako aj v jednom okamihu sme sa pokúsili zhromaždiť peniaze od ľudí, aby zhromaždili naše zdroje, uvedomili sme si, že keď poplatky za ľudí, očakávajú služby. Potom v roku 1990 bol poveternostný stav taký chudobný, že sme museli jazdu zrušiť. Potom sme prestali mať cestu niekoľko rokov.
Ale rok mojich 50. narodenín som začal znova posielať pozvánky. Rýchlo sa vrátil späť k veľkosti, ktorú predtým bol. Zvyčajne máme 30 až 50 ľudí.

VS: Nejakovali ste niekedy jazdu?
SB: Jeden rok som vyhnal hneď za Brattleboro a došiel mi jedlo, voda a peniaze. Jeanne, moje podporné auto, bola vzdialená 50 míľ. Vystúpil som z bicykla a položil som sa na slnku na sťahovaní po boku cesty. SUV sa stiahol, rovnako ako dáma sa spýtala, či som v poriadku, rovnako ako som uviedol áno. Začala šoférovať tak dobre, ako sa zastavila. Ušli dve bitky, ktoré sa objavili a uviedli: „Toto je sendvič Mommy. Verí, že si to vyžaduje oveľa viac ako ona. “ To mi zachránilo slaninu, rovnako ako som bol schopný vyraziť jazdu.

VS: Uvádzate, že ktokoľvek môže jazdiť. Môžete o tom diskutovať?
SB: Nepáči sa mi termín „vážny cyklista“, ale ľudia, ktorí jazdia už dlho, a urobili niekoľko storočí, ktoré môžu normálne skončiť. Mali sme malú dámu s dvoma transplantátmi obličiek, ktoré ju jazdili dvakrát. Je to všetko o stimulácii. Ak sa rýchlo vydáte na rýchle, ako sa nemáte vo forme, narazíte na to, ak sa však využijete na dlhé míle, môžete to urobiť. Sú ľudia, na ktorých sa pozeráte, ako aj veria, že sa nikdy nevykonajú, ale aj ostatní, ktorí vyzerajú, že sú vo vynikajúcej podobe, ale hádzajú uterák na Ludlow. Cesta 100 je úžasná cesta, z ktorej mnohé z nich sú skutočne dobré pre cyklistiku. Je to zasiahnuté a slečna pre chodník, ale nie je toľko webovej prevádzky, ako aj všetky tieto strategicky umiestnené mestské greeny. Robiť to na sever na juh, je to rytmus, hoci je to trochu ako kladivo, ktoré na vás klesá.

VS: Rovnako dochádzate k bicykli, z Boltonu do Burlingtonu, však?
SB: Začalo to od chvíle, keď som bol mladík, presne som sa dostal okolo. Boli sme rodinou jedného automobilu. Ľudia vtedy verili iným spôsobom. Moje úplne prvé úlohy boli v obchodoch s bicyklami, ako aj tak, ako som musel pracovať, rovnako ako tieto úlohy neplatili dostatočné na to, aby som získal auto. V mojich 30 rokoch, keď som prvýkrát začal učiť, moja cyklistika značne odpadla, ale nikdy som to neposkytla. Keď som sa s mentorom dostal oveľa pohodlnejšie, začal som si uvedomovať, že môj typ tela si praje nadváhu, ako aj keby som prestal cvičiť, to sa stane. Trvá mi pol hodiny, kým som jazdil do práce v južnom Burlingtone. Za skvelý deň je to trochu menej ako hodinu, ako sa dostať, rovnako ako hodinu, ako aj desať minút, aby ste dostali dom na bicykli. V zime mi však môže trvať prakticky dve hodiny, kým sa dostane dom, keď sneží a zima.

VS: Stále však zakopnete do snehu, ako aj na prechladnutie?
SB: Spravidla sa mi nepáči ísť von, keď je to menej ako desať stupňov. Mám dobré zariadenia, ale moje nohy sa budú tak chladno, že budú znecitlivené rovnako ako nepríjemné, keď sa rozmrazia. Ja hnull

Svetlá pre mesto Sacramento Sports Compensation

na rozpustenie športovej kompenzácie Sacramento po jeho zlyhaní pôžičky

Autor: Steve Large, CBS Scarromento

16. novembra 2012

Sacramento (CBS13)-Sacramento rozpúšťa svoje peniaze znepokojené
Športová kompenzácia po tom, čo sa strieľal na 400 000 dolárov úveru, ktorý poskytol
Nadácia komisie.

Športová komisia Sacramento, ktorá prijíma obrovské športové podujatia
do regiónu, je už roky v červenej, ako aj akýkoľvek druh pokusu o posledný pokus
Shot sa zdá byť potopený.

Cyklistickovali s možnosťami; Rovnako ako teraz, športová kompenzácia Sacramenta zasiahla povrchovú líniu.

“Je to čierne oko pre Sacramento?” Neverím tomu, ak z neho urobíme jednoduchý prechod, “uviedol hovorca mesta.

Mestská rada Sacramento bude hlasovať o rezaní väzieb s
Komisia, ako aj jej nezisková nadácia po zlyhaní 400 000 dolárov
Mestská pôžička.

“Neočakávalo sa, že tu bude mesto v nebezpečenstve,” uviedol
Hovorca. “Áno, určite sme hľadali tie peniaze.”
vráť sa.”

Mestský audit určil, že čísla sa nepripočítali, rovnako ako
Nadácia nesprávne spravovala požičiavanie peňazí. Malo sa uchovávať v
Vlastný účet nadácie sa však zmiešal s ďalším nadáciou
príjmy.

Nebola splatená žiadna časť pôžičiek.

Personál mesta odporúča dohovor Sacramento, ako aj návštevníkov
Bureau zvláda funkciu reklamných športových miest Sacramento. V
Výmena za podnikanie by to doplnilo o výšku pôžičiek vo výške 400 000 dolárov.

„Je zrejmé, že to nie je naša pôžička, rovnako ako naši tony, ktoré by sme mohli splácať. ale
doplnenie peňazí do občianskych pokladníc bolo správne urobiť, a
Metóda na spokojnosť všetkých s dohodou, “uviedol Mike Testa s
Sacramento Convention, ako aj úrad pre návštevníkov.

Pokiaľ ide o Športovú komisiu Sacramento, po 25 rokoch sa zdá, že je hra preč.

Zariadenia AEG, ako aj zariadenia SMG odhaľujú zariadenia AEG Folger

, dcérska spoločnosť AGASS Administration, ako aj spoločnosť SMG, spoločnosť ONEX portfólio, tento týždeň odhalila, že podpísali presvedčivú zmluvu o zlúčení.

Táto kombinácia bude produkovať nové, samostatné celosvetové správy zariadení, ako aj podnikanie v oblasti lokalizačných služieb, ktoré bude fungovať ako ASM na celom svete (ďalej len „ASM“). Onex a dcérska spoločnosť AEG bude vlastniť 50% podnikania, ktoré sú v súlade s dokončením transakcie. Podmienky dohody neboli zverejnené.

Spoločnosť ASM bude sídlo v Los Angeles v Kalifornii so základnými operáciami so sídlom v West Conshohocken, PA, predmestí Philadelphie. Podnikateľom, ktorý vedie najskúsenejší tím v tomto odvetví, bude prevádzkovať diverzifikované portfólio arénov, štadiónov, kongresových centier, ako aj umeleckých centier, s oveľa viac ako 310 miest na piatich kontinentoch.

Wes Westley, generálny riaditeľ, ako aj prezident SMG, povedal:

Táto fúzia je pre náš priemysel hlavným krokom. Sme nadšení, že môžeme spojiť tieto doplnkové spoločnosti, aby sme ešte viac zvýšili základnú excelentnosť v správe polohy. Plánujeme urýchliť rozvoj integráciou našej odbornej spôsobilosti s cieľom poskytnúť zvýšenú hodnotu, ako aj ponúknuť zlepšené schopnosti obciam, ako aj vlastníkom polohy na celom svete. V rovnakom čase očakávame, že táto dohoda ponúkne pracovníkom v našom obchodnom ústredí, ako aj v terénnych operáciách pozoruhodné nové príležitosti.

Bob Newman, súčasný prezident zariadení AEG, ako aj predtým regionálny viceprezident spoločnosti SMG, uviedol:

Je mi cťou a privilégiom byť súčasťou tejto zaujímavej novej spoločnosti, ktorá spája dve organizácie, v ktorých som pomohol väčšine mojej odbornej kariéry. Táto dohoda vychádza z hĺbky našich integrovaných zručností a zdrojov na vytvorenie organizácie, ktorá bude okrem dômyselných služieb pre našich klientov na celom svete poskytnúť hodnotu a dlhotrvajúci úspech.

Po dokončení transakcie bude pán Newman vymenovaný za prezidenta, ako aj generálny riaditeľ ASM. Pán Westley sa pripojí k predstavenstvu ASM, kde bude aktívne podporovať integráciu fúzie.

Dan Beckerman, prezident, ako aj generálny riaditeľ AEG, povedal:

Zariadenia AEG prekvitali pod vedením Bob, pretože bolo uznané o desať rokov späť, ako aj táto kombinácia stanoví ASM pre rast tým, že sa pripojí k zdrojom a talentom týchto dvoch spoločností. ASM ponúkne vynikajúcu škálu schopností, ktoré urýchlia pokrok, ako aj nasadenie nových služieb, ako aj prinesie rôzne zážitky z domácej zábavy a zážitkom z domácej zábavy, obciam, partnerom a fanúšikom na celom svete.

Amir Motamedi, generálny riaditeľ Onex, dodal:

S WES pri kormidle sa SMG stala zlatou základnou v správe polohy. Sme vďační za jeho správcovstvo za posledných 25 rokov, ako aj pozerajte sa dopredu na jeho pokračujúce zapojenie do rady. Tešíme sa, že sme nadšení, že budeme spolupracovať s Bobom Newmanom, ako aj s kvalifikovaným tímom AEG, aby sme vytvorili väčšie, oveľa rozmanitejšie podnikanie, aby oveľa lepšie slúžili klientom ASM.

AEG bude udržiavať vlastníctvo svojich skutočných majetkových majetkov mimo tohto podniku, vrátane jej domácich zábavných okresov, ako aj miesta v Los Angeles, Londýne, Hamburgu a Berlíne, okrem komplexného rozvoja, športu, hudby a sponzorstva divízie. Onex prispieva do svojej fúzie do fúzie celú svoju investíciu do akcií do SMG. Očakáva sa, že dohoda bude dokončená koncom tohto roka, na ktoré sa vzťahuje obvyklé zatváracie podmienky, ako aj regulačné schválenia.

Michele Kajiwara, senior viceprezidentka Premium Sales & Service v Staples Centre pre AEG, je jedným z mnohých popredných odborníkov na trhu, ktorý overil ako rečník pre vydanie ALSD International, Európskeho seminára ALSD International, ako aj výstavy pre sektor prémiových sedadiel , týkajúce sa štadióna Croke Park v Dubline v Írsku, tento október 28.-29. októbra.

#AlsDinternational – vedúce európske podujatie pre sektor prémiového kresla

#SportsvenuBusiness – popredná platforma pre správy odvetvia, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Back To Top