New Colorado Multisport Complex vyberie Levy ako potravinové, ako aj poskytovateľ služieb služieb pohostinstva

Future Legends Complex vo Windsore v štáte Colorado, odhalil partnerstvo so spoločnosťou Levy dodávať jedlo, nápoje a pohostinstvá pre návštevníkov nových 118- Spoločnosť Acre Complex sa očakáva, že sa otvorí na jar 2022. Levy znamená spolupracovať s umiestnením v budove na dodávku služieb vrátane koncesií, stravovania, reštaurácií a apartmánov.

Táto lokalita je spoluzakladaná skupinou vlastníctva domácnosti v Katofsky, ako aj bývalý outfielder Colorado Rockies Ryan Spilborghs. Komplex asi hodinu severne od Denveru bude zahŕňať odborný štadión, ktorý bude slúžiť ako dom do severného Colorado Owlz, niekoľko baseballových diamantov, viacúčelové polia, kryté bublinové športové aréna, ubytovanie aj maloobchod.

„Budúce legendy sú mimoriadne extatické, keď spolupracujú s Levy ako celosvetový líder v oblasti pohostinnosti s cieľom zvýšiť naše ponuky potravín a nápojov,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Future Legends Jeff Katofsky. „Sme zanietení dodávaním najlepšej možnej pohostinnosti a zážitkom z fanúšikov všetkým našim návštevníkom; Levy zápasí s nadšením a pomôže nám tento cieľ dosiahnuť. “

Levy má v Colorade niekoľko ďalších partnerstiev vrátane atletických miest University of Colorado, ako aj na novom centre mesta Stadium pre Colorado Springs Switchbacks FC.

„Komplex budúcich legienov je také zaujímavé miesto, pretože to bude dom tak veľa spomienok, či už je to víkend pre domácnosť, noc v hre alebo spoločenské zhromaždenie,“ uviedol Andy Lansing, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Levy. . „Sme nadšení, že sa môžeme pripojiť k budúcim legendám, aby sme zvýšili každú z týchto návštev. Každé jedlo, ako aj zážitok z nápojov, od obľúbených fanúšikov v koncesiách po výlet do reštaurácie po podujatí bude jedinečné, oslavujú všetky podrobnosti, vďaka ktorým je toto miesto nezabudnuteľné a poskytujú príjemnú pohostinnosť. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail