Mexický národný tím, ktorý bude hrať dvakrát v Kalifornii pred majstrovstvámi sveta

. Národný futbalový tím mexického muža začne koncom septembra cestu do Kataru s dvoma GO do Kalifornie.

El Tri sa bude zaoberať Peru a Kolumbia pred majstrovstvámi sveta FIFA v roku 2022 v Katare ako súčasť série „Mextour Sendoff“, ktorá bude tiež zahŕňať fanúšikovia, ako aj udalosti orientované na médiá, ako napríklad Media Day, deň ocenenia fanúšikov ako rovnako ako ďalšie slávnosti.

Súvisiace príbehy

Futbalový tím žien v USA, aby sa vysporiadal s Nemeckom na Floride v New Jersey

Boom Stadium USL: Budovanie fanúšikov, ako aj komunity

Skutočné soľné jazero predstavuje nové meno pre štadión

Najnovšie vplyvy spoločnosti Covid na šport: Nová sezóna NFL, žiadne cudzinky

Veľký východ pohybuje mužskými a ženskými futbalovými súťažami s futbalom Maryland

Mexiko-Peru zápas sa umiestni 24. septembra vo zvýšenej miske v Pasadene v Kalifornii, na mieste finále svetového pohára FIFA v roku 1994, ako aj z roku 1999.

Séria Sendoff bude pokračovať v oblasti Bay Area 27. septembra, keď Mexiko čelí kolumbijskému národnému tímu na štadióne Levi’s Stadium v Santa Clare, House of NFL San Francisco 49ers, ako aj miesto pre majstrovstvá sveta FIFA 2026 FIFA.

Vstupenky na dva americké zápasy Mextour Sendoff sa budú predávať prostredníctvom www.mextour.org 7. júla o 10.00 hod. Pt.

Okrem zápasov v Kalifornii bude fungovať podujatie Sendoff v celej metropolitnej oblasti v Los Angeles aj týždeň udalostí pre fanúšikov, ako aj pre médiá, ktoré budú zahŕňať otvorené tréningové stretnutie, špeciálne hudobné akty, susedské udalosti, legendové vystúpenia, tiež Ako mediálny deň.

Federación Mexicana de Fútbol (FMF) ďalej odhalil, že Mexiko bude cestovať do Európy tesne pred majstrovstvámi sveta, aby sa 16. novembra zvládli Švédsko na štadióne Montilivi v Girone, Katalánsko v Španielsku.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail