UFC Fight Night 159: Rodriguez vs. Stephens-stávkové ukážky

Víťaz Latinskej Ameriky v roku 2014-víťaz Latinskej Ameriky, Yair Rodriguez, sa vráti do svojej domovskej krajiny, aby bojoval proti Sluggerovi Jeremym Stephensovi, v piatich koláč Divízia peria.
Zavlákanie bude slúžiť ako primárna udalosť pre UFC Fight Night 159 v Mexico Arena v Mexico City.
Najlepšie boje, aby ste sa stavili na UFC Fight Night 159
Na túto udalosť je usporiadaných 12 bojov. Sedem je z predbežnej karty, ako aj z piatich z primárnej karty.
Celé podujatie UFC Fight Night 159 bude vysielať ESPN + túto sobotu 21. septembra 2019. Pozrime sa na tie najlepšie zápasy
Yair Rodriguez (12-2-0) vs. Jeremy Stephens (28-16-0)
Rodriguezvs.Stephens
-110Moneyline-120
O 3,5 (-110) totalU 3,5 (-120)
Stavte sa na Rodriguez vs. Stephens na myBookie.ag

V tomto boji je na Yair Rodriguez nejaký ďalší tlak. Bude pred davom domu a bude sa očakávať, že bude vyhrať. Rodriguezov záznam 12-2 je vynikajúcim ideálnym, až kým ho nezačnete rozobrať.
Súťaž o spoločnosť Yair nebola tým najlepším zvážením, že v roku 2014 odišiel do UFC. Rodriguez v roku 2019 nebojoval, ako aj jeho poslednou cestou bola víťazstvo KO/TKO nad Chan Sung Jung v roku 2018.
Predtým, ako sa vysporiadal so Sung Jungom, zaznamenal stratu Frankie Edgarovi po tom, čo v druhom kole zostúpil pomocou Ko/Tko. Edgar je jediným legitímnym ťažkostiam Rodriguez na svojom životopise.
A čo Stephens?

Jeremy Stephens prichádza z dvoch priamych strát. Napriek tomu, odvzdušnitelia v MyBookie.ag mu poskytujú 55% naznačenú pravdepodobnosť, aby sa táto stávka stavila víťazom.
Stephens stratil posledné dva zápasy proti tvrdej konkurencii, ako je Jose Aldo a Zabit Magomedsharipov.
Američan je jedným z najsilnejších útočníkov v jeho divízii. Môže ukončiť boj iba rýchlym úderom.
Majte na pamäti, že Rodriguez mal trochu šťastie v jeho poslednom boji proti Sun Jung. Mexickú obrannú obranu nemožno uvažovať nad typickým po tom, čo sa presne tešilo tomu, ako veľa vyhodí kórejský Sun Jung. proti konkurentovi, ako je Stephens, ktorý bude samovražedný.

UFC Pick: Jeremy Stephens -120

Carla Esparza (14-6-0) vs. Alexa Grasso (10-2-0)
Esparzavs.grasso
+105Moneyline-135
O 2,5 (-415) totalu 2,5 (+315)
Stavte sa na esparzu vs. Grasso na mybookie.ag

Na spoločnom podujatí bude mať profesionálnu Carla Esparzu vs. mexická Alexa Grasso, ktorá sa na ňu dostane v súťaži žien v jahode.
Je to podobná okolnosť ako primárna udalosť. Regionálna Grasso si robí meno pre seba, zatiaľ čo Esparza je skúseným profesionálom s obrovským repertoárom pohybov.
Grasso je omnoho viac slagger a bude sa snažiť, aby sa boj stal výraznou výstavou, avšak to nie je to, čo funguje pre Esparzu.
Carla je čistý zápasník, ktorý rád robí jej oponentov určených s veľkým počtom zápasov. Alexa nikdy nevyhral prostredníctvom podriadenosti. Nie je to jej hra.

UFC Pick: Carla Esparza +105

Brandon Moreno (14-5-0) vs. Askar Askarov (10-0-0)
Morenovs.askarov
-125Moneyline+105
O 39,5 (-110) totalu 39,5 (-110)
Stavte sa na Moreno vs. Askarov na mybookie.ag

Posledný dvakrát Brandon Moreno vystúpil na Octagon UFC, ktorý skončil stratou jednomyseľným rozhodnutím. Morenoov posledný boj bol víťazstvom proti Maikel Perezovi, avšak v tradícii bojujúca s alianciou.
Askar Askarov bude debutovať v UFC v Mexiku. Rus je neporazený rekordom 10-0, avšak veľa z týchto bojov bolo v Rusku regionálnymi udalosťami.
V každom prípade je Askarov dusiacim umelcom. Štyri z jeho posledných piatich víťazstiev prišlo prostredníctvom rôznych druhov dusenia.
Z troch najlepších bojov v UFC Fight Night 159 je Askarov najväčším preferovaným na -170. To nám musí povedať, čo v tomto môžeme očakávať.

UFC Pick: Askar Askarov -170

Stavte sa na UFC Fight Night 159 v MyBookie Sportsbook
MyBookie.ag je jedným z našich špičkových stávkových stránok MMA. Na prvý vklad používa nových hráčov 100% až 1 000 dolárov.
Je to najlepšia športová kniha pri hazardných hrách na UFC, pretože používa vysoké limity stávok. Prijíma celý rad pokladníc, vrátane mnohých kryptomen. Tieto sa spracúvajú na bezplatné pri vkladu alebo žiadosti o výber.
Alonzo Solano – športový analytik a spisovateľ Picks
Alonzo je športový analytik, ktorý sa zaoberal vysokoškolským futbalom, ako aj šancami NFL pre bezpečné, ale nemusíte byť šokovaní, ak ste ho skontrolovali na akomkoľvek inom športe. Je to herný analytik, ktorý sa snaží nájsť víťazov každý víkend, ako aj nadšenca kasína.
@Sbs_authority
alonzo@safestbettingsites.com
Alonzo Solano Bio

Podeľte sa so svojimi priateľmi:

Štítky: online športové stávky
Stávka na UFC

Predchádzajúce zverejnenie
NFL Týždeň 3 Profesionálne stávkové ukážka | Pravdepodobnosť a nápady Alonzo Solano 17. september 2019

Ďalšie zverejnenie
Premier League Matchweek 6 Analýza: Najlepšie stávky, ako aj predpovede Shubman Singhnull

Maine ECHL Tím odhaľuje logo

, nový tím ECHL, ktorý bude hrať v Portlande Cross Insurance Arena, odhalil logo tímu, ktoré obsahuje niekoľko odkazov na prírodné funkcie štátu. Tím tiež predstavil svoju webovú stránku, Marinersofmaine.com, aby fanúšikovia získali aktualizácie tímu a nakupovali sezónne lístky a tovar.

“Logo je hlavnou identitou tímu,” uviedol viceprezident hokejových operácií Danny Briere.

„Pracovali sme s Big Room Studios na vytvorení silnej reprezentácie Maine. Chceli sme niečo, čo by náš tím a fanúšikovia radi nosili. “

Farby loga sú kývnutím na modré more a lesníctvo spojené so štátom. Maine je tiež domovom 65 historických majákov, ktoré vedú námorníkov k bezpečnosti. Logo tiež obsahuje písmeno „M“ vedľa e-tvarovaného trojzubného toku, ktorý spolu tvorí písmená ME, poštovú skratku pre štát. Centrum Spear of the Trident vzdáva hold rodným stálezeleným stromom štátu.

Comcast Spectacor, majitelia spoločnosti Portland Hockey LLC, oznámili v septembri meno nového tímu. Predchádzajúci tím s názvom Maine Mariners hral v Portlande v roku 1977 a potom sa presťahoval do Providence na ostrove Rhode Island. Nový tím sa začne hrať v roku 2018.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Ako minimalizovať chippingové jipsy a bezplatné po mŕtvici

Dr. Patrick Cohn, odborník na golfovú psychológiu a autor programu „Golfer’s Mental Edge“ CD, učí amatérsky Metódy golfovej psychológie sa vyvinuli za posledných 30 a viac rokov svojej kariéry.

V tomto týždni Golf Psychology Session Session Mental Game of Golf Expert a autor mentálnej hry golfu, Dr. Cohn, hovorí o chippingových jipsoch. Dr. Cohn zdieľal nápady, aby dopĺňal svoj štiepkový úder. Naučte sa, ako trénovať spôsobom, ktorý redukuje chippingové jipsy, aby ste z hry mohli získať to najlepšie.

Stiahnite si bezplatnú správu o golfovej psychológii, aby ste zlepšili svoju rutinu predshotu.

Prihláste sa na odber podcastu golfovej psychológie pomocou iTunes

Naučte sa osvedčené metódy, ktoré sa týkajú dôvery!

Trpíte zraniteľnou sebaúctou po zmeškaných zásahoch, hranie s prísnymi alebo vysokými očakávaniami, ktoré podkopávajú dôveru alebo neschopnosť voľne hrať a kopať späť na kurz?

Ak trpíte nedostatkom zamerania, nízkej sebaúcty alebo iným prekážkam mentálnej hry na ihrisku, nemôžete dosiahnuť svoj skutočný golfový potenciál …

Úspešní golfisti sa naučili, ako robiť s maximálnou dôverou v konkurenciu, takže sme vyvinuli zošit a program CD Golffera, ktorý vám pomôže!

Program Golffera Mental Edge zahŕňa top 8 mentálnych tréningov, ktoré robím so svojimi osobnými študentmi, aby som im pomohol zlepšiť ich mentálnu hru a zlepšiť konzistentnosť kurzu.

Program Golfer’s Mental Edge obsahuje 8 CD s dôverou, zvukové nahrávky MP3 a pracovný zošit o mentálnom okraji 8-relácie.

Golferova mentálna hranica: 8-týždňový plán pre maximálnu dôveru

Čo hovoria študenti?

„Mentálna stránka je všetko v golfu – schopnosť vidieť svoj záber alebo líniu a závisieť od toho, že môžete zasiahnuť tento výstrel alebo putt. Dr. Cohn mi pomohol závisieť od mojej hry a odovzdávania mŕtvice. “~ Frank Lickliter, PGA Tour, víťaz Nike Exkursion

„Moja úroveň dôvery nebola nikdy vyššia! Nemôžem vám povedať, ako jasne som bol schopný myslieť počas všetkých štyroch kôl turné. Základný herný plán, ktorý ste mi dali, ma skutočne sústredil. Moja úroveň dôvery nebola počas turnaja nikdy vyššia. Bez ohľadu na to, aký veľký tlak bol, bol som schopný ovládať svoje myšlienky a vykonať. Ďakujem Dr. Cohn! “~ Patricia Baxter-Johnson, LPGA Tour

Naučte sa silné stratégie golfovej dôvery!

Robíte počas svojej rutiny predshotu nejaké „nákladné“ chyby mentálnej hry?

Pozrite sa: 6 „nákladných“ chýb, ktoré golfisti robia svojou rutinou predshotu

Stiahnite si našu bezplatnú správu o golfovej dôvere!

Tu sa dozviete najlepšie mentálne herné metódy, ktoré musíte zahrnúť vaša rutina, ktorú musí rutinne zahrnúť, 6 spôsobov, ako sa vaša mentálna rutina rozpadá, prečo je nerozhodnosť váš najhorší nepriateľ v golfe a ďalšie!

6 „nákladné“ chyby, ktoré golfisti robia svojou rutinou predshotu

Čo hovoria zákazníci?

“DR. Cohn, moja golfová hra sa zlepšila vzhľadom na to, že keď som prvýkrát dorazil na peaksports.com! Dali ste mi len dosť informácií na okamžité zlepšenie! Potom bolo iba ničím bezbožným stať sa predplatiteľom Peaksports! Ďakujem, že ste mi pomohli vylepšiť moju hru a pôžitok – dokonca aj cez noc! Ste ideálny! “~ Randall Estes

Zvýšte svoju sebaúctu a zamerajte sa s odborným koučovaním mentálnych hier!

Inštruktor Master Mental Game Dr. Patrick Cohn vám môže pomôcť zbaviť sa problémov s mentálnou hrou s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo pomocou Skype, FaceTime alebo Telefón. Zavolajte nám na mýto bezplatné na čísle 888-742-7225 alebo nás kontaktujte, kde nájdete oveľa viac informácií o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši študenti?

“WOW!!! Aký týždeň som mal. Bol som schopný robiť s dôverou, ktorá umožnila môj štýl žiariť – nie oveľa viac vstupovať do arény s týmto „jeleňom v svetlometoch“ vzhľadu alebo pocitu. Prestal som sa hodnotiť, keď som vystupoval, a vlastne som opustil arénu po tom, čo sa moje vzory cítili, akoby som zažil veľa zábavy. Ďakujem veľmi pekne. “~ Julia Dreyer, Národná majsterka jazdecká

Tešíme sa: Aké sú výzvy a budúce príležitosti v zapojení fanúšikov?

Zapojenie fanúšikov je oveľa zložitejšou, dynamickejšou a vzrušujúcou oblasťou ako kedykoľvek predtým, pričom príležitosti sa znásobujú s pokrokom v technológii a presúvaním piesku spotrebiteľského správania fanúšikov. GlobalsportsJobs poskytuje najlepší talent v oblasti sfér údajov, obsahu, marketingu a technológie na pomoc športovým organizáciám zaujať a rozvíjať svoje príslušné publikum, a preto sa pýtal svojich klientov, všetkých vedúcich trhu v tejto oblasti, o tom, čo by mohla vyzerať budúcnosť zapojenia fanúšikov. Páči sa mi to. Nasledovať je to, čo objavili …

Športový fanúšik pred niekoľkými rokmi bol oveľa jednoduchší zviera. Pasívne konzumovali šport zo sedadla alebo pohovky na štadióne a prostredníctvom časopisov a novín. Teraz existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako fanúšikovia usadiť svoje športové vášne, a športové organizácie musia oveľa tvrdšie pracovať, aby ich dosiahli v tomto množstve platforiem. Je to výzva, ale tieto nové cesty tiež poskytujú bohatý potenciál na prehĺbenie angažovanosti, predĺženie dosahu a poskytovanie pekných komerčných výnosov.

Jednou z najväčších výziev (a, naopak, príležitosti) vo svete moderného angažovanosti fanúšikov, je revolúcia v tom, ako sa športové pokrytie dodáva spotrebiteľovi. „Digitálne streamovacie služby“ (OTT) (OTT) začínajú v boji o práva významné údery do lineárnych vysielateľov.

Moderné publikum uprednostňuje konzumáciu športového obsahu na prenosných a interaktívnych platformách. Pásni .

Exkluzívne obchody s televíznymi právami sú lukratívne, takže poskytovanie tohto obsahu (často zadarmo) na digitálnych platformách predstavuje zložité rozhodnutie o príjmoch/dosahu držiteľov práv. Páči sa mi, že ICC to za svetového riadiaceho orgánu Cricket to nevidel ako hlavolam, ale ako príležitosť, uvoľnenie priekopníckeho súboru pútavého obsahu a služieb na viacerých platformách sociálnych médií počas nedávnej trofejí šampiónov ICC v Anglicku a vo Walese.

Mnoho majstrovstiev motorového športu sankcionované FIA, globálnou motoristickou federáciou, tiež „odpáli“ svoje zapojenie fanúšikov, aby využili tieto nové príležitosti zapojiť fanúšikov, zatiaľ čo NBA patria medzi globálnych priekopníkov v tomto priestore s basketbalom na trávniky značky NBA. Programy rozvoja mládeže na potenciálnych trhoch s rastom, ako je India, množstvo inovatívnych nástrojov digitálneho zapojenia a jej vlastnú službu predplatného NBA League Pass OTT, ktorá zahŕňa pokrytie zápasov vo virtuálnej realite.

Ten sa považuje za jednu z kľúčových príležitostí na zapojenie fanúšikov v nasledujúcich rokoch. Iba 1% fanúšikov NBA skutočne vidí hru osobne, takže VR (a čoskoro sa predpokladá, holografické pokrytie) sa investuje do silného poskytovania „ďalšej najlepšej veci“ na súdne miesto, čo umožňuje fanúšikom vidieť a počuť Akcia v 3D, v reálnom čase.

Bi-produkt trhu so štiepením médií je príležitosť, ktorú otvára „menším“ držiteľom nových, dynamických športových produktov a udalostí, ktorí sa môžu priamo zapojiť s fanúšikmi, keď by ich jediná predchádzajúca metóda širokej expozície bola Televízia.

Napríklad vedúca medzinárodná spoločnosť pre športové marketingy Infront Sports & Media nedávno uviedla na trh udalosť Cycling Hammer Series, ktorá bude vysielaná na Facebooku Live a YouTube.

Prilákanie talentov do tohto odvetvia na riadenie tejto explózie digitálnej inovácie je jednou z výziev ovplyvňujúcich mnoho športových organizácií. Sady zručností potrebných na vykonanie moderných stratégií zapojenia fanúšikov – najmä okolo údajov – je pokročilejšia ako kedykoľvek predtým.

GlobalsportsJobs vedie túto náborovú jednotku, ako vysvetľuje generálny riaditeľ Will Lloyd:

Športový priemysel sa stáva vyspelejším a má veľkú potrebu digitálnych talentov. Globalsportsjobs je jadrom pokusu prilákať vyššiu kvalitu a rozmanitosť talentov, aby sa zabezpečilo, že tento trh naďalej rastie zmysluplným a zrelým spôsobom.

Nájdenie nových spôsobov, ako pripojiť a ponoriť fanúšikov do športového obsahu a značky, bude v nadchádzajúcich rokoch fascinujúcou oblasťou, keď technologický pokrok.

Držitelia práv a sponzori sa hlbšie kopajú do svojho športu ako kedykoľvek predtým, aby priniesli fanúšikov v hĺbke, prístupné pokrytie všetkých osôb a využívajú ho na svoj maximálny potenciál, pútajú sa fanúšikovia aktívne, namiesto toho, aby ho predstavovali, aby sa mohli konzumovať pasívne.

Omnigon, lídri trhu v oblasti lojality spotrebiteľov, rast publika a dodávka digitálneho obsahu, pracujú s dlhým zoznamom športových federácií a držiteľmi práv. Napríklad ich nedávna práca s Medzinárodnou lyžiarskou federáciou (FIS) umožnila fanúšikom hlasovať za najlepšie momenty majstrovstiev sveta a vrcholy sezóny a robiť predpovede pre nadchádzajúcu sezónu. Postavený pomocou PollPro – časť ichnull

Rio 2016: Sarah Groff True Chases Triathlon Gold

Prípravok športovej scény Upper Valley sa tento víkend cestuje do hier 2016 pri hľadaní olympijských medailí v individuálnom triatlone žien v sobotu o 10.00 hod. na NBC.

10. júla bola Sarah Groff True na okraji svojho kresla. Triatlonista z Hannoveru v štáte N. H. sa kvalifikoval takmer pred rokom na miesto v olympijskom tíme. V ten deň jej manžel, bežec Ben True, súťažil vo finále olympijských skúšok v Oregone na 5 000 metrovej udalosti. Keby skončil v prvých troch, chcel by s ňou Rio ako pretekár, v ten istý deň v inej disciplíne – prvý manžel/manželka dua, aby tak urobil.

Ben True, trojnásobný šampión USA 15K, skončil na piatej-pol sekundy za finalistom tretieho miesta.

“Je to stále dosť surové,” uviedla Sarah True v telefonickom rozhovore o niekoľko dní neskôr. „Pozitívnym a negatívnym, že je športovec ženatý s iným športovcom, je, že viete, aké to je, viete, ako to zmení život niekoho iného. Vidieť, ako Ben je pol sekundy krátko od niečoho, pre čo pracoval už desať rokov … neviem presne, ako sa cíti, ale dokážem vymyslieť, že som v podobnej pozícii. “

Namiesto toho, aby súťažil, Ben ju bude povzbudzovať. Bude tam aj rodina Sarah, vrátane jej sestry Lauren Groffovej, autorky osudov a Furies, nominovaná na cenu Národnej knihy, prezident Obama, ktorú si prezident Obama vybral v roku 2015.

Odvtedy, čo bola predstavená jej agentkou, Sarah a Dartmouth Grad Ben True boli príslušenstvom v Sports World Upper Valley Sports World. Je to miesto, kde Sarah popisuje ako „malé ohnisko pre vytrvalostné športy. Komunita je veľmi aktívna – existuje tu športová kultúra a máme také ohromujúce miesto na tréning. Ben a ja sme mohli žiť kdekoľvek na svete, ale rozhodneme sa tam žiť. Jesenná, jar a leto je to najlepšie miesto na tréning na svete. “

Po ukončení štúdia na Middlebury v roku 2004 začala Sarah pretekať triatlony. V roku 2007 bola majstrom sveta Itu Aquathlon. Do roku 2011 bola americkou olympijskou/atlétkou roka v USA a kvalifikovala sa na olympijské hry v Londýne v roku 2012. Sarah šokovala dokonca aj tým, že skončila na štvrtom mieste v Londýne. Ale bolo to horké konce: Bola len 10 sekúnd za bronzovým medailistkou.

“Overil som si, aby som mohol byť uchádzačom o medailu,” hovorí. “Tentokrát chcem závodiť, akoby som bol uchádzačom o medailu.” Vzhľadom na to, že rok 2012, Sarah zmenila trénerov, vydala sa za Ben True a získala dôveru. V roku 2014 získala svoje prvé víťazstvo v sérii Svetového triatlonu na svete ITU World Triatlon Stockholm, závod, ktorý opäť vyhrala v roku 2015. Minulú sezónu sa skončila na treťom mieste na svete a zabezpečila svoje miesto v americkom olympijskom tíme.

“Tentokrát sa môj tréning príliš nelíši,” hovorí o olympijských hrách v Rio. „Ale toľko z toho je vizualizácia – je to všetko duševné. Je to zámer, s ktorým trénujete. Nemyslím len na cieľovú čiaru. Teraz si myslím, že v mixe medailí. “

Nadalova mentálna hra mu pomáha vyhrať 11. francúzsky Open

Nadalov mentálny prístup na French Open

Ste odolný?

Rozptyľuje vás bolesť počas konkurencie?

Alebo ste schopní udržiavať zameranie a presadzovať?

Rafael Nadal nedávno v poslednom zápase porazil Dominic Thiem 6-4, 6-3, 6-2 porazil Dominic Thiem 6-4, 6-3, 6-2.

Nadal vynechal prvú servírovanie 2-1, 30-látky a prešiel k stoličke. Jeho zápästie bolo nahrané a on okamžite začal odrezať pásku.

Pre Nadala to bolo neobvyklé a takmer tri minúty uplynuli predtým, ako sa vrátil späť na súd.

Jeho ľavá ruka bola zamknutá na začiatku prvého súboru.

Jeho tréner komentoval: „Kým prsty smerovali rôznymi smermi ako zlomený dáždnik.“

Potom Nadal uviedol, že „bolo kŕče na prostredí, ale nebolo to normálne kŕče.“

“Bolo to pravdepodobne preto, že som tu mal bandáž (nahrané zápästie).” To vytvára tlak a neumožňuje správny obeh. V tom okamihu to bolo rýchle a bolo to strašidelné, pretože som nemal kontrolu nad svojím prstom. Práve som išiel priamo na stoličku a pokúsil som sa odrezať pásku. “

Keď Nadal po tomto trojminútovom oneskorení vstúpil späť na súd, spáchal dvojnásobok. Možno rozptyľuje uzamykanie ľavej ruky.

Po tejto slečne však Nadal vyjadril prázdny, takmer strašidelný pohľad, ktorý naznačoval, že sa neskladá. A to neurobil.

Ďalej porazil Thiem 6-4, 6-3 a 6-2, aby vyhral 11. francúzsky Open.

Nadal mohol ľahko zostať rozptýlený rukovými kŕčmi. Mohol premýšľať o bolesti, páske, oneskorení alebo dokonca o tom, ako by mohol hrať po zvyšok zápasu.

Vedel však, že premýšľanie o všetkých týchto veciach bude len ublížiť jeho výkonu.

Rozptýlenie prichádzajú stále.

Športovci sa rozptyľujú počas celého dňa.

Preto sa pri pokuse o zablokovanie rozptýlenia nie je využité. Pracovali by ste tvrdšie, nie múdrejšie.

Namiesto toho, aby ste sa snažili ignorovať alebo zablokovať rozptýlenie, porozumieť tomu, na čo sa chcete zamerať, napríklad vizualizáciu dobrého slúžky, a ponorte sa do týchto podnetov.

Výkonné narážky vám pomáhajú zamerať sa na to, čo je relevantné – najmä po rozptýlení.

Zaostrenie dobre neznamená, že sa pokúsite zablokovať rozptýlenie, skôr sa chcete sústrediť na to, čo je pre vás v tom okamihu dôležité.

Nadal nedovolil jeho bolestivej kŕče ruky, alebo ho dvojitá chyba rozptýlila a vyhodila svoju hru.

Namiesto toho sa sústredil na to, čo bolo pre neho relevantné, aby uspel a hral jeden bod súčasne.

Rozptýlenie sú opäť nevyhnutné. Najdôležitejšie je vaša schopnosť rýchlo sa zamerať na váš výkon v tejto chvíli.

Ak sa chcete dozvedieť viac o zameraní na zameranie pri rozptýlení, pozrite si náš program Audio a Workbook „Tenisová dôvera“:

Naučte sa preukázané stratégie tenisových mentálnych hier, aby ste mohli vykonávať čo najlepšie na súde!

Vykonávate (alebo vaši hráči) svoju schopnosť v súťaži?

Prinášate svoju najlepšiu a najistejšiu hru na zápasy?

Často počujem, ako sa hráči sťažujú na nasledujúce problémy, keď hrajú v zápasoch …

“Pred zápasmi som tak pevne alebo napätý, že nemôžem myslieť rovno alebo mať v mojej hre žiadny rytmus.”

“Som tak frustrovaný zasiahnutím zlých záberov alebo chybami a snehovými guľami.”

“Očakávam toľko, keď hrám, že sa rozpadnem a strácam dôveru, keď zápas nejde podľa plánu.”

“Zdá sa, že moja dôvera zmizne, keď idem z praxe na zápasy a neviem prečo.”

Úspešní tenisti sa naučili, ako vystupovať s konečnou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení zlepšiť svoju duševnú tvrdosť a vystupovať s konečným sebavedomím v zápasoch, tenisová dôvera: Mentálna tvrdosť pre hráčov turnaja vám to môže pomôcť!

Hráči: Naučte sa, ako prevziať kontrolu nad svojou dôverou, zamerajte čo najlepšie a vyhrajte viac blízkych zápasov.
Rodičia: Pomôžte zvýšiť dôveru svojho juniorského tenistického hráča na turnaje. Stačí načítať program na iPod vášho prehrávača!
Tréneri: Zvýšte dôveru vášho tímu pomocou jednoduchých, preukázaných mentálnych stratégií.
Inštruktori: Naučte sa, ako dať svojim študentom výhodu mentálnej hry.

Použite tenisovú dôveru, aby ste pomohli zvýšiť vašu mentálnu tvrdosť v tenise a objaviť silné a preukázané stratégie mentálnej hry, ktoré pomohli profesionálnym športovcom vyhrať!

Tenisová dôvera: mentálna tvrdosť pre hráčov turnaja

Čo hovoria zákazníci mentálnej hry?
„Danielle sa darila naozaj dobre s ovládaním svojich emócií počas dnes zápasov. Boli sme na ňu veľmi hrdí, že počas zápasu nepreukázali jej frustrácie; Myslím, že to bol veľký úspech. Skutočne vyzerala pod kontrolou svojich emócií, aj keď dvojnásobná chyba alebo urobila chyby. Zmeny, ktoré sme videli pri správaní Danielle za menej ako 24 hodín, boli úžasné! Ďakujeme za vaše vedenie! “
~ Jennifer Alamo, tenisový rodič

„Naozaj som si užil počúvanie vašich podcastov tenisovej psychológie na iTunes a čítaním vašich elektronických kníh. Už som sa zlepšil v mojej mentálnej hre. Tento minulý víkend som hral na tenisovom turnaji a hral som s množstvomnull

Peking udelil 2022 olympijské zimné sezóny

Peking, Čína, získala práva na usporiadanie 2022 olympijských a paralympijských zimných zápasov, ktoré porazili Almaty v Kazachstane štyrmi hlasmi v pevne bojovej súťaži. Keď hosťuje, Peking skončí ako prvé mesto, ktoré usporiadalo zimnú sezónu aj letné hry.

Celosvetový olympijský výbor udelil Pekingu hry za 44-40 hlasov na zasadnutí v Kuala Lumpur v Malajzii.

Pekingov navrhovaný rozpočtový plán pre olympijské dediny, športové miesta, ako aj ďalšie infraštruktúru predstavujú 1,5 miliardy dolárov v štýle, ktorý využije niekoľko miest z olympijských letných hier z roku 2008. Citácia požadovala tri zhluky podujatí, vrátane klastra v centre mesta, ktorý by fungoval na miestach, ako je Bird’s Nest, ktoré slúžilo ako miesto pre trať, ako aj pre pole, ako aj otvorenie, ako aj zatváracie obrady v roku 2008. Yanqing Zone zóna , asi 40 kilometrov od Pekingu, usporiada alpské a posuvné udalosti. Región Zhangjiaou na úpätí vynikajúcej čínskej múry, oblasť asi 90 kilometrov od Pekingu, usporiada snowboarding, freestyle lyžovanie, bežecké, lyžiarske skákanie, severské a biatlonové udalosti. Všetky zóny budú spojené organizovaným vysokorýchlostným guľkovým vlakom.

Vo vyhlásení Pekingový výbor pre citát zablahoželal spoločnosti Almaty za jeho úsilie, ako aj uviedol, že sa teší, že sa na udržanie hier dopredu. „Sme poctení rovnako ako pokorný rozhodnutím svetového olympijského výboru o udelení Pekingu na olympijských a paralympijských zimných sezónach 2022. Je to s úžasným pocitom potešenia, ktoré odhaľujeme vďaka MOV, ako aj väčšiemu olympijskému hnutiu. Rovnako ako v letných hrách v Pekingu 2008, aj olympijská domácnosť viedla svoju vieru v Peking, aby poskytla športovcom zameranom, udržateľné a nákladovo efektívne hry, ktoré sme sľúbili. Bude to nezabudnuteľná udalosť na úpätí vynikajúcej steny pre celú olympijskú rodinu, športovcov, ako aj divákov, ktorí ešte viac zlepšia pozoruhodnú perspektívu na pestovanie športov v zimnej sezóne v našej krajine, v Ázii, ako aj okolo okolo. svet. “

Okrem toho MOV udelil Lausanne vo Švajčiarsku práva na usporiadanie olympijských hier pre mládež v zimnej sezóne 2020. Lausanne porazila cenovú ponuku z Rumunska Brasova pri hlasovaní 71-10. Očakáva sa, že na podujatí sa bude konať oveľa viac ako 1 000 športovcov vo veku od 15 do 18 rokov.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

„Hurikán“ Hawkins, ktorý kandiduje na historický viac ako 105 a vekový rekord

Hawkins, skončí ako prvý americký športovec, ako aj prvá žena, ktorá nastaví svetový rekord Masters Track World v kategórii 105+.
Baton Rouge, la. -Zakaždým, keď Julia „Hurikán“ Hawkins Baton Rouge vstúpi na trať, aby súťažil, 105-ročná je najstaršia dáma na svete, ktorá tak urobí. Teraz sa chystá posunúť to na ďalšiu úroveň … doslova.

6. novembra Julia bude prevádzkovať 100 metrov preteky na hlavných hrách v Louisiane v Hammond. Keď tak urobí, nakoniec sa stane prvou americkou atlétkou, ako aj prvou ženou, ktorá v divízii viac ako 105+ nastavila svetový rekord Masters Track.

Hawkins produkoval po celej svetovej publicite v Birminghame 2017, ako aj v národných hrách Senior Games Albuquerque 2019, keď stanovila svetové záznamy vo vekovej kategórii 100-104. V septembri jej dámske 100-104 100 metrov rekordy poškodili sté výročie Diane Friedman na olympijských hrách v Michigane. Prezrite si rastúcu ochranu Bolder, ako aj rozhovor s športovcami tu.

“Julia bola láskavá.” Povedala nám skôr, ako skutočne dúfala, že príde oveľa viac žien, ako aj porazí jej rekord, “uvádza Del Moon, riaditeľka mediálnej asociácie Národnej asociácie hier (NSGA). „Je však konkurentkou a určite sa teší. Dokonca aj naša organizácia je ohromená, ako aj potešená, že Julia má oveľa viac na trati, ako aj pre nás ostatných, aby sme udržali aktívnu aktívnu životnosť. “

V sobotu 6. novembra sa koná trať Louisiana Senior Games 2021, ako aj terénne podujatie, v juhovýchodnom komplexe University Louisiana University Track Complex. Miesto je menej ako desať kilometrov od Julia’s Youth House v Ponchatoule. 100 metrov preteky sú usporiadané tak, aby sa začali o 11:10 hod. „Julia je taká motivácia pre nás všetkých, ako aj pre našich vyšších športovcov,“ uvádza Sabrina Sonnier, koordinátorka podujatia. “Je to také zaujímavé, že to bude robiť vo svojom dome, rovnako ako by sme nemohli byť prvoradejšie.”

Hawkins, absolventka LSU z roku 1938, ako aj učiteľka profesie, má predchádzajúcu históriu hier pre seniorov, ktorá sa uzatvára v časových skúškach cyklistiky, ktorá sa začína vo veku 80 rokov. Pred stratou záujmu získala niekoľko zlatých medailí štyroch dvojročných národných hier seniorov. v tom čase uviedla: „Nie je tu niekto, s kým by sa môj vek mohol stretnúť!“ Otočenie 100 ju ovplyvnilo, aby začala bežať, ako aj rekord v 100-metrovom závode. Teraz sa zameriava na to, aby sa proti sebe stala najlepším časom na trati, ako aj veľvyslancom zdravého a aktívneho starnutia v každodennom živote.

Kompletné informácie o Národných hrách seniorov je možné objaviť na NSGA.com. Objavte presne to, ako sa zúčastniť hry Louisiana Senior Game na adrese www.lsog1.net.

Back To Top