Trpezlivosť je cnosť – v golfu

mentálna hra golfu

Už ste niekedy hrali v konkurencii, v ktorej ste hrali vynikajúci jeden okamih, zasiahli bez námahy … rovnako ako v okamihu, vaša hra sa rozpadá a strácate trpezlivosť?

Bez ohľadu na to, že vaša hra už nie je bez námahy, pretože sa zdá, že nemôžete zasiahnuť sféru kdekoľvek blízko svojho mysleného cieľa. Začnete premýšľať: „Čo sa stalo? Pred minútou som hral vynikajúcu rovnako ako teraz, nemôžem zasiahnuť žiadny typ výstrelu! “

Vaša golfová hra môže prísť rovnako dobre – ste ľudskí a nie stroj. „Mentálna hra“ golfu je dôležitá pre hranie konzistentného golfu. Ako golfista ste sami so svojimi myšlienkami. Bohužiaľ, jeden zlý výstrel môže prinútiť, aby niektorí golfisti skončili úzkostlivo alebo stratili trpezlivosť.

Jordan Spieth mal jeden z tých momentov v Masters. Jeho mentálna hra ovplyvnila jeho hru v Auguste v okamihu….

Spieth sa pokúšal skončiť ako najmladší majster majstrov, ktorý mal počas posledného kola vedenie s dvoma výstrelokmi so siedmimi dierami.

Spieth uviedol, že jeho hra sa otočila k horšiemu po tom, čo sa na č. 8 tri posunul, potom práve zmeškal svoj part Putt na deviatej jamke: „To je v tomto golfovom programe veľmi ťažké vrátiť sa z … Avšak 8, ako aj 9 Odbočky dňa. “ Spieth dokončil pripojený na druhé miesto v 5-under, tri zadné šampióna Bubba Watson.

Čo sa však presne stalo v Spiethovej mentálnej hre v poslednom kole?

Spieth pripustil, že nakoniec sa obával počas dôležitých okamihov zadnej časti súťaže, ktorá ho vyvolala, aby ponáhľal svoje putty:

“Len som si radšej neurobil putty tak dobre, ako to je to, na čo sa to stalo … ale áno, bol som nervózny, ale dnes som nebol taký trpezlivý, ako som bol úplne prvé tri kolá a držal emócie, tiež.”

Spieth ďalej špecifikoval, že musí mať trpezlivosť, aby zvládol tlakové momenty turnajov: „To je niečo [trpezlivosť], s ktorými som mal ťažké časy, keď som v týchto typoch pozícií. Preto neverím, že som vyhral viac, keď som mal možnosť. “

Netrpezlivosť môže určite zmeniť váš prístup k hre golf. Môže to viesť k zlým rozhodnutiam alebo ponáhľaniu sa s vašou rutinou. Keď ponáhľate svoju rutinu, rýchlosť vášho tempa sa s ňou môže zmeniť.

Ako môžete zostať trpezlivejší po zlej diere alebo po výstrele? Golf je maratón, ako aj šprint do cieľa. Jeden zlý výstrel alebo diera nepoškodí váš výkon na 18 jamiek, pokiaľ to neumožníte.

Ako byť trpezlivejší so svojou golfovou hrou:

Vedomie-Uvedomte si najvyššie spúšťače, ktoré testujú vašu trpezlivosť, ako napríklad trojputt alebo chýbajú jednoduché, ako aj dole.

V minulosti – Dajte za seba chudobnú strelu alebo dieru skôr, ako vstúpite rovnako ako ďalší výstrel. Zúčastnite sa dlhotrvajúceho prístupu k kole a zamerajte sa na pobytové diery namiesto toho, aby ste sa obzreli.

Tempo rutiny – Udržujte rýchlosť svojej rutiny podobnú tomu, keď ste pokojní a zložení. Zabráňte tendencii urýchliť svoju rutinu a robiť unáhlené rozhodnutia.

Objavte mentálne stratégie, ktoré junior, kolegiálne, ako aj odborníci na turné využívajú na výhru! Vylepšite svoju mentálnu hru pre golf ešte dnes pomocou programu Golffera Mental Edge!

Naučte sa osvedčené stratégie na výkon s dôverou!

Zažívate krehké sebavedomie po zmeškaných zásahoch, hranie s prísnymi alebo vysokými očakávaniami, ktoré podkopávajú dôveru alebo neschopnosť hrať voľne a uvoľnené na ihrisku?

Ak zažívate nedostatok zamerania, nízkej sebavedomia alebo iných problémov s mentálnou hrou na ihrisku, nemôžete dosiahnuť svoj skutočný golfový potenciál …

Úspešní golfisti zistili, ako presne vystupovať s konečnou dôverou v konkurenciu, a preto sme založili zošit Golffera Mental Edge, ako aj program CD, ktorý vám pomôže!

Program Golfer’s Mental Edge zahŕňa top 8 mentálnych tréningov, ktoré robím so svojimi osobnými účastníkmi, aby som im pomohol zvýšiť ich mentálnu hru, ako aj zvýšiť konzistentnosť v kurze.

Program Golfer’s Mental Edge obsahuje 8 CD s dôverou, zvukové nahrávky MP3, ako aj pracovný zošit Golffera 8-relácie.

Golferova mentálna hranica: 8-týždňový plán pre konečnú dôveru

Čo hovoria stážisti?
„Mentálna stránka je čokoľvek v golfe – schopnosť vidieť váš výstrel alebo čiaru, ako aj dôverovať, že môžete zasiahnuť tento výstrel alebo putt. Dr. Cohn mi pomohol dôverovať svojej hre a dať mŕtvicu. “
~ Frank Lickliter, PGA Tour, víťaz Nike Tour

„Moja úroveň dôvery nebola nikdy vyššia! Nemôžem vám presne povedať, ako jasne som bol schopný uveriť vo všetkých štyroch kolách turné. Jednoduchý herný plán, ktorý ste mi poskytli, ma skutočne sústredil. Moja úroveň dôvery nebola počas turnaja nikdy vyššia. Bez ohľadu na to, na aký veľký tlak bol, bol som schopný zvládnuť svoje myšlienky a vykonať. Poďakujte vám Dr. Cohn! “
~ Patricia Baxter-Johnson, LPGA Tour

Naučte sa silnú stratégium golfovej dôverynull