Grand Rapids, ktorý usporiadal americké Masters Games v roku 2020

Grand Rapids, Michigan, bol vybraný na hosťovanie 2020 USA Masters Games, multisport, olympijský štýl pre športovcov 21 a viac. Tretie vydanie podujatia sa bude konať na miestach v celom regióne v spojení so štátnymi hrami v Michigane.

„Sme radi, že môžeme spolupracovať s West Michigan Sports Commission a Štátnymi hrami v Michigane v 2020 USA Masters Games,“ povedal Hill Carrow, generálny riaditeľ USA Masters Games. „Športová komisia má úspešné skúsenosti s hosťovaním multisportových podujatí pod vedením výročných štátnych hier v Michigane. Organizačné skúsenosti a vynikajúce miesta urobili z výberu Grand Rapids prirodzenú vhodnosť pre hry USA Masters. “

Prvé hry USA Masters boli predstavené v Greensboro v Severnej Karolíne v roku 2016, počas ktorých viac ako 2 500 športovcov z 10 krajín a 45 štátov súťažilo v 24 športoch. Druhé vydanie sa uskutočnilo v roku 2017 v San Diegu, kde sa zaviedli nové športy, ako sú lukostreľba, budovanie tela, judo a Powerlifting.

“Sme nadšení, že sme vybraní ako hostiteľ tretích hier USA Masters,” uviedol Eric Engelbarts, výkonný riaditeľ Štátnych hier v Michigane. „Minulý rok sme hostili štátne hry Ameriky a naša komunita sa skutočne zhromaždila okolo týchto hier. Naši športoví koordinátori a dobrovoľníci odviedli na tejto udalosti skvelú prácu a my vidíme hry USA Masters Games ako silný ďalší krok vo svete multisportových podujatí pre Grand Rapids. “

Okrem súťaže sa v USA Master Games objavia slávnostné otvorenie, herná dedina a ďalšie pomocné podujatia.

„Máme v úmysle využiť príležitosť na hry na predstavenie nášho mesta a regiónu národným a medzinárodným konkurentom,“ uviedol Mike Guswiler, prezident Komisie pre športovú komisiu West Michigan. “Chceme, aby účastníci mali rýchle časy na trati a dobré časy v meste.”

Hry USA Masters Masters sa budú konať 26. – 28. júna.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Carolina Panthers získal konečné schválenie vývoja Rock Hill

Dlhodobé cvičebné zariadenie a vývoj pre Carolina Panthers v meste Rock Hill v Južnej Karolíne bolo oficiálne schválené mestskou radou Rock Hill po dvoch rokoch diskusií . Prelomenie zariadenia sa už uskutočnilo a bude mať dlhú časovú os, kým sa v roku 2056 nedokončí posledná fáza. Projekt zahŕňa nielen praktické zariadenie, ale aj okolitý vývoj.

Celkový rozvoj bude mať 4 milióny štvorcových stôp a bude obsahovať školiace zariadenie a veliteľstvo tímu, ktoré sa očakáva, že sa dokončí do roku 2023. Zvyšok časovej osi sa vynakladá na vývoj konania 20 000 kapacity, ktoré bude hostiť športy a ďalšie udalosti plus zmiešané Využívajte vývoj s reštauráciami, maloobchodnými a kancelárskymi priestormi, zdravotníckym zariadením, apartmánmi, hotelom a ďalšími.

Panthers tiež vyhlásili, že v úmysle mať nič viac ako jedno športové stávky na tehlu a mált, musí štát Južná Karolína v budúcnosti schváliť športové stávky v štáte. Až do tej chvíle by sa budova použila ako reštaurácia alebo pre iné možnosti pohostinstva.

Carolina a nový majiteľ David Tepper kúpil začiatkom tohto roka oveľa viac ako 240 akrov priestoru za 16 miliónov dolárov. Stav Južnej Karolíny využil pre tím stimuly 115 miliónov dolárov na to, aby postúpil svoje zariadenie na Rock Hill, ktorý je v krátkej vzdialenosti od Charlotte, a organizácia Panthers investuje oveľa viac ako 1 miliardu dolárov v regióne.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Ako môže metacognition mať úžitok vašich stážistov po uzamknutí

uzamknutí, má účastníkov v širokom ovplyvnení dvoma základnými spôsobmi.

Po prvé, narušilo ich učenie. Niektorí stážisti budú ovplyvnení oveľa viac ako ostatní, chápeme, že mnohí stážisti do istej miery zaostávajú.

A po druhé, to ich dalo do emocionálneho napätia. Bolo to kvôli početnému tomu, aby museli zostať doma, neboli schopní vidieť priateľov, ako aj to, že musím ponúknuť veľkú úpravu a neistotu.

Dokonca aj teraz, mesiac po opätovnom otvorení inštitúcií, sa stále zaoberáme obavami z toho, ako presne pomáhať stážistom zotavovať sa z týchto ťažkostí. V spoločnosti InnerDrive sa domnievame, že tie najlepšie metódy, ktoré sme použili pred uzamknutím, sú teraz oveľa nevyhnutnejšie. Ak sa týka pomoci účastníkom s ich objavovaním, ako aj s ich emóciami, môže byť kľúčová metacognicia.

Kniha Workshop Inštruktora Metacognition

Čo je to metacognition?

Poďme len stručne zhrnúť, čo je metacognition. Metacognition je schopnosť byť si vedomý, kriticky analyzovať, ako aj preveriť metódu, o ktorej si myslíme. Pre študentov to znamená, že je schopný:

Analyzujte presne, ako si myslia

Mať vysoké sebavedomie, ako aj zvládnuť svoje myšlienky

Vyberte si vhodné a užitočné techniky, ktoré im pomôžu spočítať ich úlohy

Pozrime sa teda presne, ako môže metacognition pomôcť získať účastníkov späť na cestu …

Ako môže metacognition pomáhať stážistom dohnať po uzamknutí

Zvyšovanie ich učenia

Výskum naznačuje, že metacognition je jednou z najúčinnejších a dostupných metód na pomoc stážistom rozvíjať ich vzdelávanie. Existujú silné dôkazy, ktoré preukazujú, že stážisti, ktorí sa učia metakognitívne zručnosti efektívne, majú tendenciu robiť oveľa lepší rozvoj ako stážisti, ktorí nie sú, a odhadujú sa o 7 mesiacov vopred svojho učenia.

Budovanie metakognitívnych zručností na zlepšenie ich objavovania môže pomôcť stážistom získať späť niekoľko vývoja, ktorý sa stratil v uzamknutí. Stážisti to dokážu:

Stanovenie cieľov toho, čo chcú dosiahnuť, zamerať svoje učenie;

Pripravujú sa na úlohu tým, že sa pýtajú, čo vyžadujú, presne to, ako sa môžu pripraviť, ako aj presne to, ako budú preveriť svoj pokrok;

Pýtať sa sami seba obavy z toho, čo sa učia, čo ich prinúti hlboko sa zaoberať informáciami (a je oveľa pravdepodobnejšie, že si to uvedomia);

Pýtať sa sami seba, aké sú ich silné a slabé stránky, pri nákupe, aby ste určili priestory v ich porozumení, ako aj ich dobyli;

Hodnotenie ich výkonu a žiadosť o pripomienky, takže presne zistia, ako sa zlepšiť.

Zvládanie ich emócií

Metacognition im môže tiež pomôcť stážistom pri kontrole myšlienok súvisiacich s učením, tiež im môže pomôcť ovládať ich emócie a pocity. Bude to nevyhnutné, aby im pomohli znovu vybudovať ich trvanlivosť, ako aj emocionálnu stabilitu po skúškach, ako aj utrpenia uzamknutia. Metacognition:

Pomáha im všimnúť si, ako aj ťažkosti s neužitočnými myšlienkami, ako aj mravcami (automatické nepriaznivé myšlienky);

Pomáha im ponúknuť akýkoľvek typ stresu súvisiacich s učením (napríklad skúšky – alebo ich nedostatok v súčasnej situácii)

Povzbudzuje oveľa lepšiu komunikáciu s ostatnými, aby prehodnocovala účastníkov do pozitívnych sociálnych interakcií.

Záverečné myšlienky

Minulý rok bol pre študentov ťažký čas. Mnohé sa môžu cítiť, že nedokázali vykonávať svoje najlepšie schopnosti, ako aj ich blaho, pravdepodobne zažije. Ale v spoločnosti InnerDrive sme pozitívni, že ak účastníci dokážu využiť silu metacognition, môžu dobyť akýkoľvek druh objavovania strát, ako aj emocionálnych ťažkostí, ako aj na dobrú metódu ich metódy na opätovné dosiahnutie ich plného potenciálneho hľadiska.

Pre presne to, ako presne môžu stážisti skutočne vylepšiť svoje metacognition, skontrolujte z nášho blogu o 8 metódach na vytvorenie metakognitívnych zručností alebo nášho sprievodcu presne o tom, ako vylepšiť metacognition v triede.

Game Changer: ALSD International 2022

Štvrté osobné vydanie ALSD International-popredná udalosť a 365 komunita pre priemysel pre prémiové sedadlá a šport-sa má hostiť na štadióne Tottenham Hotspur, ktorý mení Tottenham Hotspur Stadium tento september 19. a 20. miesto.

Levy UK + Írsko, športový a pohostinský priemysel Compass Group UK a Írsko, futbalový klub Football Club Tottenham Hotspur Football Club pre Catering & Hospitality na štadióne novej generácie, je hlavným partnerom podujatia spolu s THFC.

So zameraním na optimalizáciu príjmu prostredníctvom nových stavov, prestavby a rozšírenia služieb je konferencia a výstava na vysokej úrovni pripravená privítať účastníkov z celého sveta na dva a pol dňa vytvárania sietí, zdieľania znalostí a podnikania.

Témy, ktoré sa majú analyzovať a písať oveľa viac ako 50 vedúcich pracovníkov v priemysle kalibrov z celého sveta – s vývojom a vývojom v centre pozornosti, ale aj súčasnými výzvami, osvedčenými postupmi a získanými ponaučeniami – zahŕňajú:

Architektúra

Stravovanie a koncesie

Súčasné výzvy

Osvedčené postupy

F & b

Fan/hosť/zákazník

Interiéry a pohostinnosť

Digitálne zmeny a inovácie

Ponaučenie

Prémiové sedenie a predaj

Udržateľnosť

Prestavba a zotavenie

Technológia

Tottenham Hotspur Stadium Tour
Tí, ktorí sa zúčastnia na podujatí, sa tiež budú zaoberať veľmi špeciálnou cestou viacerých ocenených štadiónov Tottenham Hotspur, ktorý si vytvoril novú referenčnú hodnotu v globálnom dizajne štadióna a poskytuje jeden z najlepších zážitkov diváka na svete.

Začlenením plne zasunuteľného ihriska sa stal aj prvým účelom domom pre NFL v Európe. S kapacitou 62 850, Tottenham Hotspur Stadium ohlasuje novú éru pre klub a vytvoril hlavnú pamiatku pre Tottenham a Londýn.

Táto hra pre štadión sa môže pochváliť najmenej deväť úrovní pohostinnosti a vytvára ideálnu platformu na usporiadanie vedúceho podujatia pre prémiové kreslo a pohostinstvo a tešíme sa na privítanie starých tvárí a nových na štadióne koncom tohto roka .

Potvrdení účastníci
Subjekty športu a domácej zábavy z celého sveta sa majú zúčastniť, vrátane:

Ako Róm

Arsenal FC

ASCOT RACECourse

ASM Global

Atletický klub

Vzorec 1

Futbalový klub v Los Angeles (LAFC)

Aréna Riga

Chelsea FC

Everton FC

Aréna Etihad

YTL Arena

Prvá priama aréna Leeds

Munster Rugby

Ospreys ragby

Svätí Northampton

Twickenham Stadium Experience / RFU

Kniežatstvo štadión / zážitok z Welsh Rugby Union

Areál škótskeho podujatia

Ak sa chcete dozvedieť oveľa viac alebo chrániť svoje miesto, kontaktujte Katie McIntyre prostredníctvom e -mailu na adrese: katie@alsd.com

Štadión Tottenham Hotspur je hostiť vydanie Alsd International 2022. Obrázok: Počas štvrťroka štvrťroka UEFA Ligy Ligy Finále prvého zápasu medzi Tottenham Hotspur a Manchester City na štadióne Tottenham Hotspur 9. apríla 2019 v Londýne v Anglicku. S láskavým dovolením: Tottenham Hotspur
Účastníci na tohtoročnom podujatí budú mať úžitok aj z aplikácie podujatia poháňanej spoločnosťou Bundeling, ktorá umožní angažovanosť pred, počas event a po udalosti.

Entity vrátane: Forward Associates, 3D digitálne miesto, Bleep UK plc, 20.20 Ltd, CleanEvent Services, Dasgate, Digiseq, Forum od teraz Styl, Hunden Tactical Partner Jump Technologies a WilkinSoneyre sú iba niektorí z potvrdených vystavovateľov a sponzorov.

Levy UK + Írsko
Levy UK + Írsko je športový a pohostinský priemysel Compass Group UK a Írsko. Je lídrom na trhu v ponuke legendárnych zážitkov z potravín a nápojov v mnohých významných športových, arénach a voľnočasových miestach v Spojenom kráľovstve.

Prostredníctvom silných partnerstiev s klientmi vytvára Levy UK + Írsko na mieru na mieru koncepcie potravín, štandardy služieb a priekopnícky dizajn, implementuje metódu hosťa a prebiehajúci vývoj na každom mieste. S vášňou pre celú spoločnosť pre jedlo, Levy UK + Írsko vytvára ponuky a zážitky z potravín, ktoré majú nádherné sezónne jedlá so silným zameraním na britské ingrediencie.

Spoločnosť Levy UK + Írsko, ako aj ponúka koncepty na mieru pre svojich klientov, poskytuje aj podnikové pohostinnosti, stravovanie podujatí, zásobovanie miest a podporné služby prostredníctvom svojho portfólia podnikov. Patria sem portfólio Keith Prowse, Payne a Gunter a Lime Venue.

O ALSD International
Spoločnosť ALSD International je organizovaná a dodávaná spoločnosťou Sports Venue Company (SVB) v mene Asociácie riaditeľov luxusných balíkov (ALSD), ktorá vedie priemysel prémiového sedadla za posledných 30 rokov.

Inauguračné podujatie, ktoré sa konalo v Londýne už v roku 2018, privítalo 120+ vedúcich pracovníkov z celého sveta a zahŕňalo zákulisie Craven Cottage Fulham FC, Wembley Stadium a SSE Arena Wembley. Za rok 2019 zostúpilo na štadión Croke Park približne 250+ účastníkov s ďalšími výletmi zo štadióna 3arena a Aviva. Hybridné upravenie 2020/21null

Sponzor Raiders Indimation Business HQ pomenovanie práv

NFL Raiders, pred ich bezprostredným presunom do Las Vegas, podpísali jeden ďalší sponzor pomenovávajúci Metodové zariadenie, ako aj veliteľstvo tímu.

Intermountain Healthcare Performance Center sa otvorí v lete v roku 2020 a je pomenované pre organizáciu so sídlom v Utahu. V zariadení v Hendersone v Nevade bude okrem futbalu a obchodných operácií v obchodných a obchodných operáciách.

Ústredie bude obsahovať kancelársku plochu s rozlohou 135 000 štvorcových stôp spolu s domácim domom s rozlohou 150 000 štvorcových stôp, v ktorom sa nachádzajú futbalové ihriská s jednou a pol a pol. Existujú tri vonkajšie polia, ako aj výkonnostné centrum s rozlohou 50 000 štvorcových stôp. Regionálni vládni úradníci uvádzajú, že v zariadení vypracuje 250 úloh.

“Sme nadšení, že sme partnerom Raiders, pretože sa zameriavame na zdravotné zdravotníctvo,” uviedol Marc Harrison, prezident spoločnosti Intermountain Healthcare, ako aj generálny riaditeľ. „Sme odhodlaní spolupracovať na tom, aby sme do našich komunít priniesli mnoho pozitívnych, žiarivých a udržateľných programov zdravia a wellness. Vďaka tomuto partnerstvu spoločnosť Intermountain Healthcare pracuje na predĺžení svojho cieľa viacerých ľudí – rozširujúcich sa metódami, ktoré pomáhajú ľuďom online najzdravší život. “

Intermountain Healthcare je regionálny systém 24 nemocníc, ako aj 215 kliník spolu s ďalšími službami v Nevade, Idaho a Utahu.

„Sme radi, že môžeme vítať spoločnosť Intermountain Healthcare ako partnerka pomenovávania pre naše nové najmodernejšie výkonnostné centrum,“ uviedol prezident Raiders Marc Badain. „Spoločne sme v súlade s našimi investíciami do terénnych programov, ako aj voči zlepšovaniu susedstva, občianskeho zdravia a wellness s niekoľkými platformami.“

Okrem Nevady plánujú lupiči existenciu reklamy v Utahu s presunom do Las Vegas v roku 2020. Organizácia zakladá svoje školenie, ako aj obchodné operácie v Hendersone, ako aj zahrajú svoje domáce hry na Allegiant Stadium na Las Las VEGAS Strip.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Favre víta pregame motýle v NFL Return

Pregame Jitters

Väčšina športovcov sa pred súťažou cíti „nervozitu“ alebo nervozita. Je však Jitter zlá vec, ktorú sa môžete cítiť pred hrou? Závisí to od toho, koho sa pýtate. Mnoho mladých športovcov, ktorí zažívajú nervozity pregamy, verí, že sú úzkostlivé alebo napäté, ako sa im tieto pocity nepáčia. Profesionálni hráči však vítajú nervozity pregame a dokonca aj obavy, keď pred zápasom necítia nejaké motýle.

V skutočnosti som tento týždeň videl rozhovor ESPN s Brettom Favrom o hraní jeho prvej hry s Minnesota Vikings. Hovoril o tom, že pociťuje motýle, ako aj pregame nervozity, niečo, čo po dlhej dobe necítil:

“Dnes, keď som sedel v hoteli, zrazu som začal mať motýle, rád by som to necítil dlho,” povedal Favre. Ďalej uviedol, že motýle pregame znamená, že sa stále zaujíma o hranie futbalu. Bál by sa, keby necítil nervozity … Keby nechcel hrať alebo byť na ihrisku, rovnako ako to nestaralo, bolo by to odstránenie, že je pripravený na dôchodok – navždy!

Prečítajte si viac na Peaksports v systéme mentálneho tréningu internetu …

Zverejnené prostredníctvom e -mailu z PEAKSPORTS’s Posterous

Zvýšte svoju sebavedomie s mentálnym koučovaním!

Tréner Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, vám môže pomôcť alebo váš športovec, vo veku 12 rokov, ako aj hore, prekonať problémy s mentálnymi hrami s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo cez Skype, FaceTime alebo Telefón. Telefonický hovor nám bezplatne na číslo 888-742-7225 alebo sa s nami obráťte na ďalšie informácie o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši účastníci?
“WOW!!! Aký týždeň som mal. Podarilo sa mi vystupovať s istotou, ktorá umožnila môjmu štýlu vyžarovať – ​​viac vstupovať do arény a udržať tento „jeleň v svetlometoch“ vzhľad alebo pocit. Prestal som sa hodnotiť, keď som vystupoval, rovnako ako som skutočne opustil arénu po tom, čo moje vzory cítili, akoby som zažil veľkú zábavu. Poďakujte vám toľko. “
~ Julia Dreyer, Národná majsterka jazdectva

Pre všetkých športovcov-objavte techniky posilňovania dôvery!

D Máte nepriaznivé sebaobrazovanie seba samého ako atlét, ktorý potláča dôveru?

Bez ohľadu na to, že ste pozitívne, snažíte sa byť, nedokážete potriasť otázkou, ktorá sa ponáhľa do hlavy, keď si rozširujete svoju konkurenciu?

Identifikovali ste sa ako porazeného, ​​zlý bližšie alebo priemerný atlét, ako aj tieto štítky, ktoré vás udržiavajú v koľaji sebaľútosti a nerozhodnosti?

Ak ste na akýkoľvek typ týchto otázok odpovedali, skontrolujte pozitívneho športovca!

Pozitívne športovec CD, ako aj program zošita je 14-dňový plán pre konečné sebavedomie. Tento program je vhodný pre akýkoľvek typ športovcov alebo trénerov, ktorý si želá nájsť preukázané metódy posilňovania dôvery, ktoré sú zaručené dramaticky rozvíjať sebavedomie a zlepšiť športový výkon.

Viac informácií o jednom z našich najvýznamnejších programov CD v sérii pozitívnych športovcov…

Pozitívny atlét: 14-dňový plán pre konečné sebavedomie

Pozrite sa na všetky produkty v sérii pozitívnych športovcov!

Čo hovoria klienti?
„Najprv som kúpil pozitívneho atléta, aby som presne zistil, ako program prešiel, a okamžite videl výsledky. Potom som si kúpil zvyšok pozitívnej série športovcov a všimol som si pozoruhodné vylepšenie svojej úrovne hry alebo by som mal uviesť konzistenciu. Momentálne hrám baseball NCAA Division 1 pre Lamar University, ako aj moji tréneri si všimli úpravu metódy, ktorú pristupujem k hre. Moje myslenie, ako aj dôvera na tanieri. “
~ Tylor Prudhomme (Vypočujte si jeho príbeh o úspechu)

„Som odborník na kvalifikáciu ASP World, ako aj po začatí„ pozitívneho atléta “, ktorý som mal takmer okamžitú úpravu v myslení o svojej vlastnej schopnosti surfovania, ako aj môjho myslenia, ktorý sa dostal do konkurencie. Využitím pozitívnych stratégií športovcov moja dôvera urobila celkom 180 stupňov. Pred pár týždňami som vyhral regionálny profesionál a mal som svoj najlepší výsledok roka v jednom posledných obrovských udalostiach na svetovom okruhu tento minulý týždeň v Brazílii! Je to moja triková zbraň! “
~ Shaun Burrell, odborník Surfer (počúvajte jeho úspešný príbeh)

Pre mladých športovcov, ako aj pre rodičov – objavte viac o tom, ako presne pomáhať mladým ľuďom rýchlo zvyšovať dôveru!

Máme pre vás vynikajúci program s názvom „Pozitívne športové dieťa: 7-dňový plán budovania konečného sebavedomia“.

Pozitívny športový mladík je 7-dňový program pre športových rodičov a mladých ľudí na zvýšenie výkonu, šťastia, šťastia a úspechu mladého športovca … v športe aj v živote!

Pozitívny športový mladík sú dva programy v jednom. K dispozícii je príručka a CD pre rodičov/trénerov, ako aj zošit/CD pre mladých športovcov.

Plné mentálnych stratégií, ktoré môžete vy, ako aj vaši mladí ľudianull

Bojíte sa sklamania ostatných v golfe?

Dr. Patrick Cohn, odborník na golfovú psychológiu a autor programu CD „Golfer’s Mental Edge“, učí Amateur, aby cestoval profesionálnym golfistom, ako zlepšiť svoju mentálnu hru golfu pomocou stratégií golfovej psychológie, ktorá sa vyvinula za posledných 20 rokov jeho kariéra.

Na tomto týždni Golf Psychology Session Session Mental Game of Golf Expert a autor mentálnej hry Golf, Dr. Cohn, odpovedá na otázku od golfového hráča, ktorý sa bojí hrať zle zo strachu zo sklamania svojich kamarátov a rodiny. Dr. Cohn dáva mentálne stratégie, ktoré pomáhajú golfistom zamerať sa na svoju hru a odstrániť strach zo zlyhania.

Stiahnite si bezplatnú správu o psychológii golfovej psychológie, aby ste zlepšili svoju rutinu preshotu.

Prihláste sa na odber podcastu golfovej psychológie prostredníctvom iTunes

Naučte sa osvedčené stratégie na výkon s dôverou!

Trpíte krehkým sebavedomím po zmeškaných zásahoch, hranie s prísnymi alebo vysokými očakávaniami, ktoré podkopávajú dôveru alebo neschopnosť hrať voľne a uvoľnené na ihrisku?

Ak trpíte nedostatkom zamerania, nízkej sebavedomia alebo iných prekážok mentálnej hry na ihrisku, nemôžete dosiahnuť svoj skutočný golfový potenciál …

Úspešní golfisti sa naučili, ako vystupovať s konečnou dôverou v konkurenciu, takže sme vyvinuli zošit a program CD Golffera, ktorý vám pomôže!

Program Golffera Mental Edge zahŕňa top 8 mentálnych tréningov, ktoré robím so svojimi osobnými študentmi, aby som im pomohol zvýšiť ich mentálnu hru a zlepšiť konzistentnosť kurzu.

Program Golfer’s Mental Edge obsahuje 8 CD s dôverou, zvukové nahrávky MP3 a pracovný zošit o mentálnom okraji 8-relácie.

Golferova mentálna hranica: 8-týždňový plán pre konečnú dôveru

Čo hovoria študenti?
„Mentálna stránka je všetko v golfu – schopnosť vidieť svoj záber alebo líniu a dôverovať, že môžete zasiahnuť tento výstrel alebo putt. Dr. Cohn mi pomohol dôverovať mojej hre a dať mozgovú príhodu. “
~ Frank Lickliter, PGA Tour, víťaz Nike Tour

„Moja úroveň dôvery nebola nikdy vyššia! Nemôžem vám povedať, ako jasne som bol schopný myslieť počas všetkých štyroch kôl turné. Jednoduchý herný plán, ktorý ste mi dali, ma skutočne sústredil. Moja úroveň dôvery nebola počas turnaja nikdy vyššia. Bez ohľadu na to, aký veľký tlak bol, bol som schopný ovládať svoje myšlienky a vykonať. Ďakujem Dr. Cohn! “
~ Patricia Baxter-Johnson, LPGA Tour

Naučte sa silné stratégie golfovej dôvery!

Robíte počas svojej rutiny predshotu nejaké „nákladné“ chyby mentálnej hry?

Pozrite sa: 6 „nákladných“ chýb, ktoré golfisti robia svojou rutinou predshotu

Stiahnite si našu bezplatnú správu o dôvere Golf!

Tu sa dozviete špičkové stratégie mentálnej hry, ktorú musí vaša rutina predshotu obsahovať, 6 spôsobov, ako sa vaša mentálna rutina rozpadne, prečo je nerozhodnosť váš najhorší nepriateľ v golfe a ďalšie!

6 „nákladné“ chyby, ktoré golfisti robia svojou rutinou predshotu

Čo hovoria zákazníci?

“DR. Cohn, moja golfová hra sa zlepšila od prvého, keď som pristál na Peaksports.com! Dali ste mi len dosť informácií na okamžité zlepšenie! Potom bolo iba ničím bezbožným stať sa predplatiteľom Peaksports! Ďakujem, že ste mi pomohli vylepšiť moju hru a pôžitok – dokonca aj cez noc! Máte pravdu! “
~ Randall Estes

Zvýšite svoju sebavedomie a zamerajte sa s odborným koučovaním mentálnych hier!

Tréner Master Mental Game Dr. Patrick Cohn vám môže pomôcť prekonať problémy s mentálnou hrou s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo cez Skype, FaceTime alebo Telefón. Zavolajte nám bezplatne na číslo 888-742-7225 alebo nás kontaktujte, kde nájdete ďalšie informácie o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši študenti?
“WOW!!! Aký týždeň som mal. Dokázal som vystupovať s istotou, ktorá umožnila môj štýl žiariť cez – viac vstupovať do arény s týmto „jeleňom v svetlometoch“ vzhľadu alebo pocitom. Prestal som sa hodnotiť, keď som vystupoval, a vlastne som opustil arénu po tom, čo sa moje vzory cítili, akoby som zažil veľa zábavy. Ďakujem ti veľmi pekne.”
~ Julia Dreyer, Národná majsterka jazdectva

Nový systém Overlay System a nové záznamy stanovené na finále Heineken Champions Cup Final

, spoločnosť Oshi Software, spoločnosť za vstupenkami.ie a Seatfair, oslavuje úspech inovatívneho nového produktu na predaj lístkov v jeho apartmáne po tom, čo bol použitý na predaj na predaj na predaj na predaj na predaj -najrýchlejšie predávajúcim finále Heineken Champions Cup v histórii.

Produkt System Dopyt Release System (DRS) umožňuje priaznivcom všetkých ôsmich tímov vo štvrťročnej fáze vybrať si lístky online na finále, ktoré sa účtujú a spracúvajú iba vtedy, ak ich tím bude postupovať.

Priaznivci sa môžu zapojiť skôr a vybrať si svoje lístky podľa svojich pohodlia, zatiaľ čo športoví organizátori majú úžitok tým, že sa vyhnú obvyklému režijnému a obratu spojenému s používaním tradičných metódingových metód vstupeniek v krátkom časovom rámci, ktorý je k dispozícii, keď sú finalisti známi.

Systém tiež umožňuje ponúknuť akékoľvek nepredané lístky, ktoré nekončia podporovateľom, ktorí zaregistrovali svoj záujem, aby sa stále chcú zúčastniť, čo vedie k vyššej účasti a príjmom z lístkov.

Mick Hogan, riaditeľ udalosti v Newcastle 2019 a výkonný riaditeľ Newcastle Falcons, ktorý hostil túto udalosť, povedal:

Naše skúsenosti s prácou s lístkami.ie boli prvotriedne. Sú inovatívne, veľmi vnímavé na výzvy a usilovne pracujú na zabezpečení skvelého zážitku zákazníka.

Ich znalosti o predaji lístkov sú rozsiahle a konečným výsledkom finále Newcastle 2019 bolo všetko, o čom sme verili, že by to malo byť. Spätná väzba od priaznivcov, EPCR, tímy a miestni obyvatelia boli neuveriteľne pozitívni.

Finále Heineken Champions Cup v roku 2019 bolo najrýchlejšie predajom finále na 24-ročnej histórii turnaja. Stanovil tiež nový záznam, pokiaľ ide o angažovanosť podporovateľa so 62 000 návštevníkmi v Rugby Village Champions a viac ako 2,1 m interakcie sociálnych médií.

Odhaduje sa, že konkurencia viedla k ekonomickému dopadu 35 miliónov GBP na Newcastle a okolité oblasti.

Vik Kumar, CMO, vstupenky.ie/oshi softvér, povedal:

Športové organizácie, ktoré prevádzkujú ďalšie vyraďovacie súťaže, kontaktovali softvér OSHI na zadnej strane úspechu Heineken Cupu, aby sa pýtali na použitie DRS na spracovanie svojich požiadaviek na dodržiavanie lístkov.

Celkovo írska spoločnosť vlastnila a prevádzkovala spoločnosť, zaobchádza s lístkami na tisíce hudby, umenia, komédie, vzdelávacích, rodinných a športových podujatí ročne. Je to najväčší nezávislý predajca lístkov v Írsku a najväčší predajca športových lístkov.

Pre viac informácií kontaktujte Vik Kumar e -mailom na adrese: vik.kumar@tickets.ie

#Sportsvenuebusiness – popredná platforma pre sektorové správy, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Má rozdelená pozornosť, redundancia a koherencia to isté?

Teória kognitívnych ton, ktorá zdôrazňuje obmedzenú schopnosť pracovnej pamäte, je vo vzdelávaní postupne významná. Presné pochopenie toho, ako môžu stážisti zabrániť kognitívnemu preťaženiu, môže pomôcť zlepšiť mentora a zlepšiť vzdelávanie študentov.

Existuje veľa princípov teórie kognitívnych ton, chceli sme však posunúť náš záujem smerom k trom: účinok rozdeleného úroku, dopad redundancie a účinok koherencie. Prečo? Spočiatku sa javia podobne, rovnako ako výsledok sú často zmiešané medzi sebou (niečo, za čo sme v minulosti určite boli vinní).

Pozrime sa teda na tieto tri vplyvy a, čo je zásadné rozdiely medzi nimi …

Kniha Cognitive ton Teória inštruktora CPD

Aký je účinok rozdeleného úroku?

Dopad rozdelený úrok sa vyskytuje, keď sú potrební stážisti, aby sa oznámili niekoľko zdrojov informácií súbežne, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou učenia. Preto vyžadujú pravidelne prepínanie medzi rôznymi informáciami, ktoré vytvárajú ďalšie tony v ich mozgu. Táto ton potrebuje čas, úsilie, ako aj energiu.

Pozrime sa na príklad: Dopad úrokov rozdelenia by sa mohol stať, ak dodáte svojim účastníkom diagram, ktorý obsahuje všetky písané štítky vľavo, ako aj obrazový prvok vpravo. To by potrebovalo, aby vaši stážisti pravidelne prepínajú medzi dvoma stranami posúvača alebo letákom.

Možnosťou na minimalizáciu by bolo využitie integrovaného diagramu, ktorá integrovala oba druhy informácií. Podporuje to výskum, pričom výskumná štúdia ukazuje, že stážisti, ktorí využili integrovaný diagram, dosiahli 22% vyššie známky v porovnaní s ich rovesníkmi, ktorí mali tradičný diagram.

Aký je efekt redundancie?

Vplyv redundancie dochádza, keď sa tie isté informácie opakujú v dvoch rôznych formátoch. To môže upchať pracovnú pamäť študentov, ako aj spôsobiť, že stážisti si nepamätajú zásadné informácie, ktoré skutočne potrebujú vedieť.

Typickým príkladom je, keď sa tie isté informácie opakujú v písomnom aj hovorenom formáte. Napríklad inštruktor môže skontrolovať cenovú ponuku z obrazovky, zatiaľ čo stážisti ju tiež čítajú. Ak sa tieto informácie opakujú, bude mať za následok, že stážisti úplne nespracujú to, čo počúvajú alebo čítajú.

Aký je koherency efekt?

Vplyv koherencie je všetko o odstránení irelevantného materiálu z materiálu. Aj keď mať ďalší materiál môže túto lekciu urobiť oveľa zaujímavejšou, môže spôsobiť kognitívne preťaženie. Je to preto, že stážisti sa rozptyľujú pri pokuse o spracovanie materiálu, ktorý môže brániť učeniu.

Jedným z príkladov je extrémne animácie PowerPoint. V štúdii sa stážisti naučili rôzne procesy využívajúce rozprávanie a animáciu. Keď sa učili, mali buď hudbu na pozadí, zvuky, oboje alebo ani. Vedci zistili, že stážisti, ktorí sa naučili s normálne to najlepšie (najmä ak to pre učenie nebolo relevantné). Preto zníženie extrémneho hluku alebo animácií v pozadí, keď sú zbytočné, môže pomôcť stážistom, aby sa sústredili na túto úlohu.

Aké sú rozdiely medzi nimi?

Poďme sa najprv zaoberať podobnosťami: všetky tri z týchto vplyvov ponúkajú zbytočný problém na pracovnú pamäť, pretože sú uvedené informácie.

Robia to však mimoriadne rôznymi spôsobmi, vďaka čomu sú tri jedinečné princípy:

Dopad rozdelený úrok nastane, keď stážisti požadujú, aby získali prístup k rôznym kusom zásadných informácií na rôznych miestach, čo ich potrebuje, aby pravidelne upútali svoju pozornosť.

Účinok redundancie je však vtedy, keď sa rovnaké informácie opakujú dvoma rôznymi spôsobmi.

Efekt koherencie sa nakoniec týka akéhokoľvek typu ďalších informácií, ktoré sú zahrnuté v materiáli bez toho, aby boli vhodné objaviť alebo potrebovať v tomto kontexte.

Pochopenie týchto troch vplyvov, ako aj presne to, ako ich povedať, vám môže pomôcť lepšie zvládnuť obmedzenia pracovnej pamäte vo vašej triede.

Záverečné myšlienky

Rozdelený úrokový účinok, dopad redundancie, ako aj vplyv koherencie sú súčasťou teórie kognitívnych ton. Aj keď všetky tri spôsobujú ďalší problém v pracovnej pamäti, robia to rôznymi spôsobmi.

Poznanie zásadných rozdielov medzi týmito tromi vplyvom môže byť efektívne v pochopení toho, ako ich minimalizovať vo vašej triede, čo následne pomôže zlepšiť objavovanie vašich študentov a zlepšiť ich akademický výkon.

Ako zistila, že Cibulkova zastaví svoje mentálne techniky mentálnych roztavení

na zvládnutie konkurenčného tlaku

“Prečo sa vždy topím v tenisových zápasoch?” Nechápem, čo je so mnou zlé. “

Toto je typická konverzácia v kancelárii trénera mentálnej hry.

Ak sa pásky otočíme ďalej, konverzácia pokračuje ako taká:

“Toto sa mi vždy vyskytuje.” Zakaždým, keď je zápas na linke, dvojnásobok chyby, narazím na guľu dlhú alebo len zmrazím na jednoduchom spiatočnom záberi. “

“Len som tak znepokojený, že som psychologicky vystrašený.” Potom, čo môj súper je hore o pár hier, čokoľvek sa pre mňa rozpadne. Strácam svoju dôveru, rovnako ako to, že stratím každý bod. “

Dobre, možno ste sa psychologicky zrútili počas niekoľkých turnajov. Prečo? Je to od nedostatku latentu vyhrať zápasy alebo dôležité body?

“Verím, že je to tlak.” Zdá sa mi, že sa s tlakom zaoberám. Je to také ohromujúce, že začnem veriť čomukoľvek, čo by sa mohlo pokaziť. Verím, že všetky inokedy, keď som sa dusil v zápasoch. Verím, že presne to, ako som v minulosti prepustil svojho trénera. “

„Predstavujem si všetku nepriaznivú kritiku, ktorú dostanem od svojich rodičov na autách a výlete nákladných automobilov domov. Do tej doby sa nemôžem sústrediť na hranie tenisu vôbec. “

Takže, ak dokážete zistiť, že sa s tlakom lepšie vysporiadajte, vyhrali by ste oveľa viac zápasov?

“Pravdepodobne.”

V tomto okamihu ste určili primárny problém. Skvelé! Aká úľava na pochopenie, že tento problém má trochu dokončiť vaše fyzické schopnosti.

S najväčšou pravdepodobnosťou začínate myslieť: „Ach nie … som mentálny.“

Nerobte dramatizujte situáciu.

Nie je s tebou niečo v poriadku.

Práve ste neboli správne učení, ako zvládnuť konkurenčný tlak.

Presne sa naučiť, ako zvládnuť tlak, je zručnosť, ktorú musí každý tenista objaviť, aby vylepšil svoju hru na súde.

Piata radená Dominika Cibulkova si uvedomila, že potrebuje objaviť efektívne duševné techniky na súde, takže si najala trénera mentálneho tréningu, aby zistil, ako presne lepšie ponúknuť tlak.

Cibulkova už bola vysoko výstavným hráčom, ale samozrejme, potreboval nejaký mentálny tréning, aby prekonal hrboľ.

Cibulkova: „Na súde ukazujem veľké množstvo emócií, ako aj emócie, ktoré ma jednoducho ovplyvňujú. To je niečo, čo som začal objavovať presne, ako ponúknuť s emóciami, ako aj sklamať; Len aby som sa sústredil … naozaj na tom pracujem. “

Riadenie tlaku je oblasť, v ktorej mnohí športoví psychológovia venujú väčšinu času.

Predstavte si presne o koľko lepšie by ste mohli hrať, ak by ste zvládli konkurenčný tlak …

Čo by ste mohli dosiahnuť v tenise, ak by ste mohli zostať zložené namiesto podľahnutia hmotnosti tlaku?

Teraz sa poďme na sféru.

Ako môžete zistiť oveľa lepší tlak na zvládnutie?

V prípade Cibulkovy urobila tri veci:

–Acranda Riadenie tlaku
–Pedpped obviňoval, keď sa nervózne
–Výte jej myseľ a sústredila sa na ďalší bod

Práca Cibulkovy sa vyplatila, keď porazila č. 1, umiestnila Angelique Kerber v priamej sadzbe 6-3, 6-4, aby vyhrala finále BNP Paribas WTA 2016 v Singapure.

CIBULKOVA: „Teraz vidím túto mentálnu časť pre mňa, je to ako ísť na metódu aj skutočne metódu na súde. Keď som metóda na súde, metóda týchto vecí. Ako vidíte, funguje to. Áno, neobviňujem sa, že som sa trochu znepokojil v prvých dvoch zápasoch … “

„Ale pre mňa je skutočne nevyhnutné, aby som bol mentálne silným. Aj keď mala dva body prerušenia, bol som stále v hre. Zostal som v pokoji rovnako dobre, ako som pochopil, že sa musím sústrediť a len aby som si nepamätal skutočne rýchlo [po stratenom bode], ako aj sústrediť sa na slúženie, čo chcem robiť ďalej … “

Tu je potrebné objaviť niektoré základné ponaučenia:

Lekcia č. 1: Môžete zistiť, že zvládnete tlak iba vtedy, ak ste v tlakových situáciách hrali. Nemôžete sa len sústrediť na manipuláciu s tlakom, keď za chvíľu. Mali by ste sa venovať zisteniu, ako presne efektívne zvládnuť tlak na každodennom základe.

Lekcia č. 2: Každý je nervózny. V tomto ohľade nie ste výnimoční, rovnako ako preto, že máte túto bitku, ktorá nevyhovuje, že celá vaša hra bude jeseň od seba. Objavte skvelú relaxačnú techniku, na ktorej sa môžete spoľahnúť, aby ste zostali pripravení pod tlakom.

Lekcia č. 3: Zamerajte sa na to, čo sa práve stalo alebo čo sa môže stať … Zamerajte sa na to, čo sa teraz chcete stať najlepšie. Zameranie sa na súčasné potreby, že máte selektívnu amnéziu (takže si nemôžete pamätať na posledný bod), ako aj na slepých látkach (aby ste sa vyhli pozerať sa tak ďaleko dopredu).

Ak nechcete nič viac poklesov, ako aj o nič viac rozpadnutí, začnite pracovať s vytvorením 3 -bodového plánu na zvládnutie tlaku. Vaša hra vám poďakuje!

Naučte sa všetky moje triky, aby ste zvýšili svoju duševnú tvrdosť v tenise!

Naučte sa osvedčené techniky, aby ste vykonali svoje najlepšie na súde!

Ste (alebo vaši hráči) perfornull

Back To Top