FCS Playoff predurčené stránky oznámené

Výbor pre futbalové majstrovstvá NCAA Division I odhalil 14 vopred určených predbežných kola pre tohtoročné play -off futbalových šampionátov divízie I Football Championship.

Určenie vopred určených stránok nebude mať žiadny vplyv na tímy vybrané na účasť v oblasti play -off. Kvôli zdravotným a bezpečnostným protokolom obklopujúcim pandémiu sa považovalo za potrebné používať vopred určené miesta. Zo 14 stránok bude osem hostiteľom prvého kola. Dvanásť miest bude mať spor o usporiadanie štvrťfinále a semifinálových kôl.

Newark, Delaware – Delaware

Cheney, Washington – východný Washington

Jacksonville, Alabama – Jacksonville State

Harrisonburg, Virginia – James Madison

Kennesaw, Gruzínsko – štát Kennesaw

Orono, Maine – Maine

Springfield, Missouri – štát Missouri

Murray, Kentucky – Murray State

Grand Forks, Severná Dakota – Severná Dakota

Fargo, Severná Dakota – štát North Dakota

Huntsville, Texas – Sam Houston

Brookings, Južná Dakota – štát Južná Dakota

Villanova, Pensylvánia – Villanova

Ogden, Utah – Weber State

“Sme nadšení z nadchádzajúceho šampionátu a vďační hostiteľom tohtoročných lokalít,” uviedol Kyle Moats, predseda výboru a riaditeľ atletiky na Missouri State University. „Vzhľadom na jedinečné okolnosti tejto futbalovej sezóny sa výbor domnieva, že vopred určené stránky a hostitelia zvolení poskytnú bezpečné a príjemné prostredie pre všetkých našich účastníkov. Výnimočná skúsenosť študentov a športovcov je jednou z našich najvyšších priorít a sme presvedčení, že naši hostitelia urobia tohtoročné majstrovstvá nezabudnuteľné pre všetkých zúčastnených. “

Zúčastnené tímy budú odhalené počas výberovej výstavy v nedeľu 18. apríla o 11:30 hod. ET na ESPNU. Majstrovské pole 2020 bude pozostávať z 11 automatických kvalifikácií a piatich veľkých tímov. Prvé kolo sa začína v sobotu 24. apríla a uzatvára zápas národných majstrovstiev na štadióne Toyota vo Frisco v Texase v nedeľu 16. mája o 14:00. ET na ABC.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail