Churchill Downs RaceTrack do investovania 37 miliónov USD na expanziu a vylepšenia

Churchill Downs Racetrack, jedno z mnohých populárnych miest na svete a domácej zábavy, oznámil významný kapitálový projekt 37 miliónov dolárov, ktorý dodá oveľa viac ako 1 800 nových nových nových nových. Sedadlá pre Kentucky Derby v roku 2018 prostredníctvom pridania nových luxusných apartmánov, interiérových jedálenských stolov a sedadiel tribúna tretieho poschodia.

Hlavný projekt „Štartovacie brány“ bude zahŕňať 77 250 štvorcových stôp nového priestoru na severnom konci zariadenia 147-akrových akrov Downs Downs. Štruktúra, v ktorej sa budú konať tri poschodia jednotlivých apartmánov spolu s jedálenským a podujatím, bude postavená v susedstve Suites Jockey Club Suites, ktoré sa otvorili v roku 2003.

Nové luxusné apartmány, na ktorom sa nachádzajú kryté salóniky s barom a súkromným odstupňovaným balkónom, ktorý má výhľad na začiatok Kentucky Derby na vrchole Homestretch, bude hostiť 1 140 hostí s lístkami. Až do nových 36 individuálnych apartmánov bude schopné prispôsobiť sa skupinám rôznych veľkostí.

Churchill Downs má 97 existujúcich stálych apartmánov, ktoré sú ideálnym prostredím pre firemnú domácu zábavu alebo malé oslavy s rodinou a priateľmi: 15 Suites Finish Line, 62 Jockey Club Suites a 20 víťazných kruhových apartmánov.

Kevin Flanery, prezident Curchill Downs Racetrack, povedal:

Projekt Starting Gates Suites je naším ďalším krokom v pokračujúcom úsilí spoločnosti o zlepšenie a zlepšenie zariadení a skúseností zákazníkov v spoločnosti Churchill Downs. Dopyt po lístkoch Kentucky Derby a Kentucky Oaks zostáva pozoruhodný, pričom počet vyhradených žiadostí o sedenie výrazne presahuje náš dostupný inventár ročne. Tento rozsiahly nový prírastok bude pre naše zariadenie fantastickým prínosom na mnohých úrovniach.

Každá z troch úrovní v nových apartmánoch štartovacích brán bude obsahovať priestor na podujatie s 24 osemd-top stolmi na stravovanie interiéru pre celkom 576 miest. Projekt bude zahŕňať aj výstavbu 110 nových sedadiel tribúny tretieho poschodia.

Nadácie Práce na výstavbe štartovacích brán Suites sa začnú v januári a zastavia sa pred začiatkom jarného stretnutia 2017, ktoré sa otvorí v sobotu 29. apríla, aby neovplyvnilo operácie počas týždňa Kentucky Derby.

Ocel bude postavený bezprostredne po 2 miliónoch USD Kentucky Derby, ktorý predstavil Yum! Značky (stupeň I) sa v sobotu 6. mája prevádzkujú 143. rok po sebe.

Projekt štartovacích brán bude dokončený pred rokom Kentucky Derby v roku 2018.

Hostia, ktorí majú záujem o kúpu štartovacieho balíka alebo chcú oveľa viac informácií, kontaktujte Becky Reid, senior riaditeľ predaja prémiových lístkov, na Tel: +1 (502) 636-4533 alebo prostredníctvom e-mailu na adrese: becky.reid@kyderby.com Kontaktujte Johna Davisa, senior riaditeľa predaja, na Tel: +1 (502) 636-4421 alebo e-mail: John.davis@kyderby.com

O dostihovej dráhe Churchill Downs
Churchill Downs, mnoho legendárnych pretekov na svete, dirigoval plnokrvné preteky a predstavil najväčšiu Ameriku v Amerike, Kentucky Derby, neustále, pretože 1875. Nachádza sa v Louisville, vlajková loď Curchille Downs Incorporated (NASDAQ: CHDN). Historická dráha. Churchill Downs uskutoční 143. beh Kentucky Derby, ktorý predstavil Yum! Značky 6. mája 2017. Jesenné stretnutie trate je naplánované na 30. októbra do 27. novembra. Churchill Downs hostil osemkrát majstrovstvá sveta Breeders ‘Cup Majstrovstvá a podujatie sa vráti na trati v roku 2018. Ešte viac informácií je k dispozícii na adrese: www.churchilldowns.com

#Sportsvenuebusiness

Zdieľajte tento článok

ESPORTS postavený na získanie nasledovníkov v nasledujúcich mesiacoch

správne, keďže viac ligy esportov zvyšovalo počet živých podujatí, Pandemická Pandemická úprava upravila tieto plány a ešte dôležitejšie prúdenie, uviedli panelisti počas nedávneho „stavu„ stavu „ Udalosť a výsledky v priemysle Esports “vysielala výskumná skupina Esportsbiz Research Group.

Webinár sa použil na zverejnenie správy o odvetví Esports, pričom výskum a písanie vykonal Michael Hughes. V správe sa uvádza, že 80 percent vedúcich pracovníkov spoločnosti ESPORTS očakáva, že z herného priemyslu nakoniec bude mať úžitok z pandémie, ale že viac ako polovica – 56 percent – posunula svoju obchodnú stratégiu z dôvodu prepuknutia, prispôsobenie sa strate živých udalostí a zdôraznenej zmeny do online a streamovaných udalostí.

“Každý v digitálnom priestore dostal obrovský rozmach,” uviedol Dan Dinh, hlavný prevádzkový riaditeľ spoločnosti Solomid Corporation. „Existuje miliarda vecí, ktoré ľudia dokážu kedykoľvek robiť kedykoľvek. So situáciou posledné dva, tri mesiace teraz sú aktivity obmedzené, takže máte po prvýkrát zavedených veľa ľudí (eSports). Bude veľa ľudí, ktorí si budú myslieť, že je to skutočne zaujímavé. Nie z hľadiska príjmov, pretože sme pozadu na rok 2020, ale do budúceho roka si myslím, že sa to zotaví a prinesie nám jeden až dva roky vpred, pokiaľ ide o rast odvetvia. “

Hughes uviedol, že takmer 7 z 10 skúmaných uviedlo, že bude mať významný vplyv z dôvodu straty živých udalostí a 38 percent má zavedený plán návratu k živým udalostiam. Prieskum sa uskutočnil v apríli a máji 2020 s viac ako 250 respondentmi. Panel webinára moderoval Chris Pursell, vedúci športového obsahu a partnerstvá pre obchodnú skupinu Esports.

Jednou z mnohých spoločností v oblasti eSports, ktorá musela rýchlo zmeniť kurz, bol ESL. Ross Huberman, senior manažér spoločnosti ESL pre marketing, uviedol, že udalosti plánované osobám sa museli rýchlo upraviť a plynulo to integrovalo do zážitku z divákov. “

Huberman povedal, že kolegovia z iných ligových ligov si všimli, ako sa eSports dokázal presunúť k virtuálnym udalostiam tak rýchlo a prispôsobeným, čo dáva ligám možnosť používať virtuálne nastavenia v budúcnosti a zároveň plánujú prípadný návrat k živým udalostiam, oblasť, v ktorej ESL sa zameriava na zvyšujúcu sa hodnotu.

“Vždy sa vraciam k prílivu High Tides zdvihne všetky lode,” uviedol. „Existuje veľa spoločností, ktoré budú bojovať a nemusia byť schopní zvládnuť búrku, ale vo všeobecnosti, keď sa pozriete v (športovom) priemysle, ak si vyberiete víťazov a porazených, Esports spadá do výhodnej kategórie. ”

Vojenská výhoda

Medzitým sa spoločnosť Esports stala účinným náborom pre armádu Spojených štátov. Generál General Frank Muth, veliaci generál, náborové velenie pre armádu, uviedol, že tím Esports vo vojenskej pobočke prišiel po tom, čo 8 000 vojakov súťažilo o 16 spotov pred začatím hrania konkurenčných turnajov v roku 2019. Tím je založený z Fort Knox v Kentucky.

“Je to také hlavné prúdenie, že to musíme rozpoznať a nemyslím si, že veľa Wall Street a hlavná ulica uznáva exponenciálny rast, ktorý prináša spoločnosť Esports,” uviedla Muth. “Považujem to za fascinujúce a bolo skvelé to urobiť za posledné dva roky.”

Muth uviedla, že armáda prijíma 100 % virtuálne od polovice marca. Nedávno získala viac potenciálnych zákazníkov od toho, aby náboroví pracovníci pracovali prakticky prostredníctvom podujatí Esports v priebehu trojtýždňového obdobia, ako by to bolo tým, že utratili viac o 10 000 dolárov viac osobným náborom na štátnom veľtrhu v New Yorku.

“Boli sme priemyselní pred dvoma rokmi,” uviedol v nábore. “Volali sme ľuďom po telefóne.” Kto už odpovedá na telefón, ak nepoznáte číslo? Ale takto sme nábor. Prešli sme však na viac digitálnych prostriedkov so sociálnymi médiami, ale aj prostredníctvom esportov. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

The Dogs We Love: 2018 Adventure Dog Contest

Zoznámte sa s psami, ktorí vedú balenie v našej každoročnej súťaži.

Lisa Lynn a Abagael Giles

Máte radi svojich psov – to bolo zrejmé ako rok čo rok nalievané záznamy z celého štátu na našu každoročnú súťaž dobrodružných psov. Počúvame príbehy o výletoch a túrach, na bicykloch a lyžiach, ktoré vás zaviedli najlepší psí kamaráti. Iní ľudia milujú aj vašich psov. Každý rok sa v súťaži Adventure Dog Contest zaraďuje jedna z našich najobľúbenejších problémov roka. Tento rok sme tiež požiadali čitateľov, aby hlasovali na Facebooku, a nasledujúci psi, ktorí kolektívne dostali viac ako 500 hlasov. Dostali sme tiež niekoľko skvelých záberov, ktoré sme uverejnili na vtsports.com, takže si pozrite aj videá.

Výhercovia každej kategórie, ako aj celkového víťaza výberu čitateľa, dostanú darčekový balíček 200 dolárov od Pet Food Warehouse, ktorý obsahuje: brožúru pre ich domáce zviera s piatimi bezplatnými umývadlo Wag It Forward, náhrdelník z nite nite vytie (chladný nočný obojok), nová hračka himalájskej hračky, ručne vyrábaná v Nepále, šikanovaná žuvačka, potulujte sa Jerky, huggle hound USA Moose Dog Toy, Darford Zero Grain Dog Treats, a jedna pre všetku sviečku.

A víťazi sú (ďalšia stránka)…

Strany: 1 2 3 4 5 6

Maryland, aby držal USA Cycling Marathon Mountain Bike National Championships

Gambrill Špecifikuje park, ako aj Frederick Watershed CWNA vo Fredericku v Marylande, usporiada 23. októbra Majstrovstvá v Marylande. Slúži ako hostiteľ podujatia, starostlivo spolupracuje s úradníkmi Ministerstva prírodných zdrojov v Marylande (DNR), Gambrill Špecifikuje zamestnancov parku, pozri Frederick, mesto Frederick, vláda regiónu Frederick, ako aj milovníkov terénnych terén. Viac) Inc. na usporiadanie udalosti

„Sme radi, že môžeme odhaliť 2021 USA Cycling Marathon Mountain Bike Nationals v Gambrill Špecifikovať Park,“ uviedla Tara McCarthy, riaditeľka národných udalostí pre USA Cycling. „S tým, čo bol pre organizáciu podujatí ťažkým rokom, sme objavili vynikajúceho partnera v Maryland Sports Compensation, ako aj pozri Frederick. Tieto organizácie nám umožnili tento rok usporiadať toto národné majstrovstvá, ako sa tešíme na náročný stredoatlantický program pre našich pretekárov. “

„Toto vyhlásenie je skutočne vyvrcholením partnerstva, ktoré sa v posledných rokoch založilo medzi našou kanceláriou, kompenzáciou športu Maryland, ako aj USA Cycling,“ uviedla Terry Hasseltine, výkonná riaditeľka komisie pre šport v Marylande. „Mali sme tú česť spolupracovať s USA Cycling v roku 2018, ako aj v roku 2019 ako súčasť amerických amatérskych národov s našim partnerom tímu Maryland, pozri Hagerstown a Washington County, ako aj teraz máme šancu s nimi pracovať Spolu s jedným partnerom tímu Maryland v See Frederick. “

Maryland sa pomenovala v cyklistike a tiež bude konať Maryland Cycling tradične poskytovanú UnitedHealthCare, udalosťou sankcionovanou UCI, ktorá sa začína v roku 2022.

Podujatie USA Cycling je jednodňová súťaž, ktorá sa zaujme umiestnenie v rámci Gambrill špecifikuje park, ako aj Frederick Watershed CWNA, ktorá sa nachádza na hrebeni Catoctin Mountains v okrese Frederick. Cross-country sebakontrola pokrýva medzi 37, ako aj 99 míľ, ako aj sankcionovaná americkou cyklistikou, ako aj UCI. Očakáva sa, že táto udalosť nakreslí asi u 400 jazdcov.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Ako Trubisky zistil, že sa zameriava oveľa lepšie

, ako presne prekonať vonkajšie rozptýlenie v športe

Poznáte výraz „Život v bubline“, ktorý odvodzuje, že žijete vo svojom vlastnom svete, ktoré nepriepustné, čo sa deje okolo vás?

Možno ste už počuli podobný výraz: „Žijete pod skalou?“ Aby ste vysvetlili, že ste neinformovaní, čo sa deje vo vonkajšom svete.

Tieto dve frázy sú nepriaznivými komentármi o osobe, ktorá je iba zabalená do svojho osobného života.

V športe nie je v bubline zlá vec.

Fráza „Vykonanie v bubline“ sa týka schopnosti športovca zablokovať rozptýlenie a zamerať sa na svoju hru…

Zamerať sa na svoju prácu …

Byť ponorený v okamihu …

Ignorovať vonkajšie chatovanie, ktoré sa zaoberá vašou mentálnou hrou.

Dostať sa do tejto mentálnej špecifikácie, kde ste úplne zameraní, je náročné.

Jednoduchá skutočnosť: Je ťažké ignorovať názory iných ľudí, komentáre sociálnej siete, názory spoluhráčov, diváka, ako aj poznámky trénera.

Bohužiaľ, niektoré z nich vonku prenikajú do vašej mysle, kontaminujú vaše myšlienky, podkopávajú váš tok a spôsobujú významnú prekážku mentálneho výkonu.

Rovnako ťažké, ako môže byť vonkajšie chatovanie, môžete presne zistiť, ako sa s týmito rozptýlením zamerať.

Pozrime sa na nedávny príklad v športe …

Chicago Bears quarterback Mitchell Trubisky pripustil, že začiatkom svojej kariéry mu nepriaznivé chatovanie zabránilo hrať na svojom vrchole.

Napriek tomu, že boli navrhli medvede s druhým všeobecným výberom v návrhu NFL 2017, Trubisky mal problém blokovať nepriaznivé chatovanie z vonkajších zdrojov.

Počúvanie nepriaznivého vonkajšieho chatovania vyvolalo Trubiskyho, aby spochybnil jeho schopnosti, aj keď bol v návrhu najvyššou zručnosťou.

Trubisky pochopil, či má dosiahnuť svojho potenciálneho športovca, vyžadoval by, aby presne zistil, ako zabrániť vonkajšiemu chatovaniu ovplyvniť jeho hru.

Trubisky: „Chápem, čo mi [negatívne chatovanie] urobilo, keď som nechal tieto hlasy dostať sa dovnútra. Pre moje duševné zdravie to nebolo skvelé. Ľudia sú jedným z klávesov preč od vás. Prečo by som umožnil ľuďom, ktorí o mne nič nerozumejú, majú názor? Prečo by som im umožnil mať túto oblasť v mojej mysli? “

Trubisky sa rozhodol nenechať názory iných ľudí, aby bývali v jeho mentálnom priestore.

Trubisky si uvedomil, že jeho atletický úspech závisí od ovládania jeho mentálneho chatovania.

Ak chcete ponúknuť problém s vonkajším rozptýlením, Trubisky vyrobil svoju vlastnú bublinu, ktorú pomenoval „Zero Dark 10“ (desať sa týka jeho jednotného čísla).

V priestore Trubisky umožňuje pozitivitu aj laserové zaostrenie, keď sa hrá pole.

Trubisky: „Je dôležité, aby ste vždy spravovali svoj čas, ako aj svoje myšlienky. Nemôžete dovoliť, aby ľudia navonok prevzali kontrolu. Keď nad vami vezmete moc iných ľudí, spravujete všetko: svoj čas, ako aj presne to, ako pracujete, ako aj váš pokoj. “

Ako športovec nechcete do svojho myslenia pozvať rozptýlenie a negativitu. Chcete zvládnuť to, na čo sa zameriavate, ako aj na sústredení sa na svoju výkonnú bublinu.

Ako prekonať vonkajšie rozptýlenie

Rovnako ako Trubisky’s, „Zero Dark 10“, produkuje svoju vlastnú bublinu. Nechajte názov vašej bubliny, aby vám priblížil svoje zameranie.

Vaša bublina môže byť imaginárna, ktorá sa nachádza okolo vedľajšej koľaje, poľa, súdu, štadióna alebo podložky.

Rozhodnite sa zamerať na to, čo môžete spravovať vo svojom športovom prostredí – vaše myšlienky a výkon.

Keď si všimnete, že vás rozptyľujú vonkajšie veci mimo kontroly, zastavte sa a zamerajte sa späť do bubliny.

Pozrite sa na „The Focused Athlete“ alebo sa s nami dnes spojte o koučovaní mentálnych hier pre športovcov, ako aj tímy …

Zlepšiť koncentráciu v športe!

Ak ste športovec, ktorý je často rozptyľovaný, stráca sústredenie v konkurencii alebo si chce objaviť viac o tom, ako presne sústrediť oveľa lepšie pod tlakom, zameraný športovec je pre vás!

Koncentrácia, ako aj schopnosť zamerať sa pod nepriaznivým nepriaznivým štátom je to, čo robia športovci majstrovstiev najlepšie.

Trvá to len jedno rozptýlenie, aby ste sa dostali do mysle, aby ste stratili dôležitý bod, vynechali putt alebo stratili sekundu z času na kolo. Nemôžete zaplatiť za to, aby ste nechali rozptýlenie rozbiehať vo vašej mysli a spôsobiť, že urobíte chyby v dôležitých časoch v hre!

Zamestnaný športovec je celkový systém, ktorý vás naučí presne, ako sa zamerať ako šampión, ako aj využiť silu zóny zamerania na každú kravatu, ktorú ste kroky na podmienkach, súd, stopy alebo program v metóde, ako aj na hranie!

Tento zošit, ako aj program CD sa skladá z 2 zvukových CD, ktoré zahŕňajú 14 -dňové cvičenia na podporu zamerania, ako aj jednoduché dodržiavanie zošita, ktorý vás prevedie každým zo 14 dní, pomáha vám uplatňovať stratégie, ako aj prispôsobiť cvičenia Na vaše osobné výzvy zameraných.

Budešnull

Ungerboeck predstaví technické služby na podporu opätovného otvorenia podujatia

Ungerboeck, svetového softvéru na udalosti, ďalej rozširuje svoju podporu odvetvia vydaním série služieb opätovného otvorenia, aby pomohla svojim zákazníkom privítať späť osobnú osobnú osobu udalosti s dôverou. Poskytovateľ technológií vyvinul pre svoju platformu vylepšené funkcie na uľahčenie sledovania návštevníkov, riadenia sociálneho dištancovania a hygieny miest.

Potvrdzujúc najnovší prírastok do rastúceho portfólia vedúcich riešení v skupine Manish Chandak, generálny riaditeľ spoločnosti Ungerboeck, povedal:

Teraz omnoho viac ako inokedy, UngerBoeck sa naďalej odhodlala slúžiť našim zákazníkom. Náš tím usilovne pracuje na tom, aby pomohol miestam a profesionálom podujatia pripraviť sa na nový svet a znovu si predstavili svoje podujatia. Naša súprava na opätovné otvorenie služieb bola vyvinutá s cieľom pomôcť pri odpovedi na vládne politiky a zaručiť bezpečnosť pracovníkov a patrónov konania.

Tieto nové služby sa vydávajú menej ako dva mesiace po tom, čo UngerBoeck oznámil spustenie svojho nového certifikačného programu, ktorý je k dispozícii vo svojom vzdelávacom centre, kde už viac ako 7 000 profesionálov podujatí už využíva úplne bezplatnú vzdelávaciu platformu na Upskill a zlepšuje ich profesionálny rozvoj.

Chandak dodal:

Tieto nové služby sú len začiatkom a čoskoro oznámime vydanie novej platformy, ktorá zmení spôsob, akým poskytujeme udalosti v digitálnom veku.

Viac informácií o riešeniach opätovného otvorenia UngerBoeck nájdete

O UngerBoeck

UngerBoeck je popredný svetový softvér na technológiu udalostí, ktorý posilňuje viac ako 50 000 používateľov vo viac ako 50 krajinách. Naša komunita zákazníkov zahŕňa top predstavenia z celého sveta; Pozoruhodné miesta v oblasti múzických umení; globálne kongresové strediská; Niektorí z mnohých svetov išli do múzeí, profesionálnych športových arénov a štadiónov; Navyše, ďalšie odlišné udalosti a miesta všetkých tvarov a veľkostí.

Už viac ako 35 rokov slúži spoločnosť UngerBoeck ako líder technológie v odvetví udalostí – rozvoj rozvoja a pomáha organizáciám prispôsobiť sa rozvíjajúcim sa trendom. Podpisová platforma organizácie je k dispozícii v šiestich jazykoch.

UngerBoeck hrdo podporuje svoju celosvetovú klientskú základňu zo svojho globálneho ústredia v Spojených štátoch s regionálnymi prítomnosťami v Nemecku, Francúzsku, Mexiku, Anglicku, Austrálii a Číne.

UngerBoeck je dlhoročným VIP sponzorom spoločnosti Sports Venue Company (SVB). Ak chcete získať ešte viac informácií o svojich vedúcich riešeniach v priemysle, jednoducho kliknite na svoj bannerový inzerát nižšie …

#EventsIndustry #EventProfs #sportsbiz #sportStech #ungerBoeck

V roku 2020 „Hybrid“ vydanie Alsd International – vedúce európske podujatie pre sektor prémiového a športového pohostinstva – sa zameria na zvýšenie príjmu prostredníctvom nových stavov, renovácie, expanzie služieb a technológie a opätovné otvorenie s dôverou. Fyzická udalosť-ktorá sa koná na štadióne Anfield na Liverpool FC, 12.-13. októbra-bude plne virtualizovaná a privíta osobných aj vzdialených účastníkov.

ALSD International 2020 sa predstaví konferencia na vysokej úrovni, pričom všetky relácie sa streamujú, výstavná sieň (fyzická a virtuálna), zákulisia zákulisia Anfield, Goodison Park a M&S Bank Arena (Fyzická a virtuálna) a siete ( Fyzická a virtuálna) zabezpečenie optimalizovaných príležitostí na zdieľanie znalostí, sieť a podnikanie.

#AlsDinternational – Popredné európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva

#ALSD – Vedenie priemyslu prémiového sedadla za posledných 30 rokov

#sportsvenuBiz

#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre správy odvetvia, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Fort Wayne, ktorý držal 2021 USA Pickleball Regionals

Fort Wayne, IN— tento víkend, 17. – 20. júna, sa v USA vo Fort Wayne konajú regionálne majstrovstvá Fantastického jazera USA Pickleball Fantastické jazerá.

Fort Wayne sa chystá usporiadať regionálne majstrovstvá Fantastických jazerách USA Pickleball v USA 17.-20. júna.
Očakáva sa, že podujatie prinesie počas 4 -dňového obdobia takmer 700 hráčov, ako aj hostí do oblasti Fort Wayne.

“Pickleball je jedným z najrýchlejšie rastúcich športov v odvetví športových turistických odvetví a sme nadšení, že máme šancu nastaviť Fort Wayne ako cieľ pre trhu s pickleball, ako aj pre budúce turnaje,” uviedla Stephanie Coleman, ísť Manažér predaja Fort Wayne Sports.

Tieto držanie šancí sú dôkazom investícií do športových miest Fort Wayne a sú kľúčovou súčasťou výroby pulzujúceho susedstva, ktoré propaguje obohacovanie rezidentov, produkuje putá s našimi susednými mestami a vytvára príjmy, ktoré sa dostanú priamo do miestneho. podniky v našom meste.

“Fantastický región Lakes v USA Pickleball vrátane Indiany, Ohio, ako aj Michigan, ktorý si vybral Fort Wayne ako miesto pre túto dôležitú súťaž, pretože má čokoľvek, čo sme hľadali, vrátane živej pickleballovej komunity,” uviedol Mike Fritsch, regionálny režisér Fantastic Lakes. . “Želali sme si mesto, v ktorom sa ľudia môžu zabaviť, keď nehrajú, tak dobre, ako Fort Wayne určite dodáva.”

Ak chcete získať viac informácií o tejto udalosti, kontaktujte sa s Dawn Horanom na adrese Dawnhoran@adamswells.com alebo choďte do obchodného manažéra športu Fort Wayne Stephanie Coleman na čísle (260) 424-3700.

2022 World Pánske majstrovstvá curlingu smerujúce do Las Vegas

Svetová curlingová federácia sa vráti do Las Vegas v Nevade s Majstrovstvom Curling Majstrovstiev LGT World Curling 2022 od 2. do 10. apríla v 8 000-sedadle Orleans Arena.
Podujatie spojí 13 elitných tímov z celého sveta. Orleans Arena usporiadala majstrovstvá 2018 a usporiadala aj niekoľko kontinentálnych pohárov WFG.

Toto bude deviatykrát, keď sa v Spojených štátoch koná svetové majstrovstvá curlingu mužov, pretože v roku 1970 sa však na západnom pobreží konal v roku 1970.

„Sme nadšení, že sa vraciame do Las Vegas s našou Majstrovstvom Curlingu v LGT World, keď viac. Majstrovstvá v roku 2018 boli vynikajúcim úspechom, plné zaujímavých pôžitkov, ako aj mimo ľadu, “uviedla prezidentka World Curling Federation Kate Caithness. „V našej olympijskej sezóne, kde sa záujmy nášho športu výrazne zvýši, nemám pochybnosti o tom, že regionálni organizátori budú opäť dodávať úžasnú atmosféru pre naše elitné mužské tímy a tiež vytvoriť prvotriednu udalosť pre športovcov ako športovcov ako športovcov ako Rovnako ako fanúšikovia curlingu. “
Švédsko je vládnucimi šampiónmi po tom, čo vyhral zlato na treťom po sebe idúcich majstrovstvách v pneumatikách BKT, ako aj v poriadku Majstrovstvá mužov Curling Majstrovstiev v Calgary. Švédsko zabezpečilo prvý svetový titul vo svojej súčasnej víťaznej sérii trojchrcov v Las Vegas v roku 2018.

“Sme nadšení, že môžeme privítať majstrovstvá sveta mužov curlingu späť do Las Vegas,” uviedol Steve Hill, Las Vegas Dohovor, ako aj prezident úradu pre návštevníkov, ako aj generálny riaditeľ. „Je mi cťou usporiadať udalosť tohto kalibru. Sme pozitívni, športovci, ako aj ich fanúšikovia objavia zážitky z jediného vetviny, ktoré očakávali, od mimoriadneho potešenia po pôsobivé stravovanie, atrakcie, kúpele, vonkajšie dobrodružstvo, ako aj ďalšie. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

NCAA odhaľuje posledné logo žien pre ženy Dallas

.

Dallas sa bude konať v roku 2023 na všetkých troch ženských basketbalových majstrovstvách žien NCAA počas 48-hodinového rozpätia v American Airlines Center v centre mesta. NCAA bude tiež oslavovať 50. výročie hlavy IX počas akademického roka 2022-23, pričom vyvrcholenie sa umiestnilo v Dallase.

Final Final Four Women Four predstaví v piatok 31. marca s dvoma národnými semifinálovými zápasmi s Národným majstrovským zápasom v nedeľu 2. apríla. . Bude to druhýkrát, keď všetky tri ženské basketbalové divízie korunujú národného šampióna v rovnakom meste, čo zodpovedá tomu, čo sa v Indianapolise v roku 2016 stalo. Finále žien Final Four.

“Majstrovstvá 2023 v Dallase budú skutočne udalosťou žien v športe, ako aj ženských basketbalu, pretože budeme korunovať národných šampiónov vo všetkých troch divíziách, zatiaľ čo táto historická udalosť vyvrcholí udalosťou NCAA 50. výročia hlavy IX,” uviedol Lynn Holzman, viceprezidentka NCAA pre ženský basketbal. “Pozeráme sa na prácu s našimi hostiteľmi, obrovským 12 seminárom, ako aj Dallas Sports Commission, pri výrobe nezabudnuteľného zážitku pre všetkých zúčastnených.”

Bude to druhýkrát, keď Dallas drží finále štyri, keď bol v roku 2017, keď Mississippi špecifikoval ukončiť víťaznú sériu UConn 111 v Final Four a potom prehral v Južnej Karolíne v titulnej hre, keď Gamecocks vyhral svoj prvý národný národ názov.

Navrhnutá podľa oddielu 127 v Indianapolise bola farebná kombinácia loga ovplyvnená farbou a svetlami panorámy Dallasu v noci. Záverečné logo žien v roku 2023 obsahuje vonkajší tvar hviezdy, ktorý bol ovplyvnený vlajkami Texasu, ako aj vlajkami Dallasu. Štyri hviezdy predstavujú štyri tímy, ktoré súťažia vo Final Four, ako aj ich cestu v turnaji. Basketbal, ako aj spodná štruktúra loga simuluje vežu Reunion, jednej z mnohých rozpoznateľných orientačných bodov mesta, ako aj miestnym obyvateľom ako „lopta“.

„Toto logo so svojimi svetlými farbami a jedinečným dizajnom Dallas ukazuje energiu a pôžitok, s ktorým naše mesto prijme túto udalosť,“ uviedla Monica Paul, výkonná riaditeľka Dallas Sports Commission. “Dallas je popredná športová destinácia a pozeráme sa dopredu, aby sme privítali fanúšikov basketbalu na vysokej škole opäť do nášho mesta, aby oslávili majstrovstvá premiérových žien.”

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Publikum Vendini

Publikum získalo Vendini. Podnik v súčasnosti spracováva 3 miliardy dolárov v ročných vstupoch na lístky, ako aj transakcie na získavanie finančných prostriedkov, ako aj na celosvetovo viac ako 8 000 miest na celom svete s približne 100 miliónmi lístkov, ktoré sa každý rok ponúkajú.

Kombinácia produktových portfólií publikaView-svetového lídra v oblasti softvérovej aplikácie elektronického obchodu pre podujatia, ako aj organizácie na potešenie-ako aj Vendini-vedúce lístky na vstupenky typu all-in-one a administratívu v pokladni. Rozširuje ponuky na kľúčových trhoch s silnou škálou softvéru, služieb, ako aj riešenia publika.

Vedúci predstavitelia oboch služieb uznávaných, ako aj nadšení, pokiaľ ide o vplyv, ktorý budú mať spojenie síl v odvetví online podujatí.

Mark Fowlie, generálny riaditeľ publikaView, povedal:

Vďaka publiku, OvationTix, Theatremania, ako aj WhatSonStage, sme boli schopní pomôcť online organizáciám udalostí efektívne dosahovať svoje súkromné misie, ako aj servisné ciele zvýšením príjmov, umožnením efektívnosti, zapojením publika, ako aj kreslením nových hostí pre našich zákazníkov. Spoločnosť Vendini účinne vyvinula aj špeciálnu hodnotovú ponuku. Naša schopnosť spájať tieto dômyselné možnosti poskytne značné zlepšenie hodnoty s prírastkovými ponukami pre dodávateľov všetkých druhov online zábavy.

Spoločnosť bude spoločne naďalej rásť pridaním rozsiahlych klientov do svojej obchodnej platformy a zároveň podporovať zvyšok trhu s ľahko použiteľnými ponukami softvérových aplikácií, ktoré integrujú prikladanie lístkov, finančné prostriedky, Správa pripojenia klientov (CRM), reklama ako ako logistika udalostí. Spotrebiteľské značky, ktoré riadia milióny mesačných návštevníkov – divadla, WhatsonStage, Laughstub, Electrostub a Tunestub – budú pôsobiť ako objav udalostí, ako aj distribučné nástroje, ktoré pomáhajú zvýšiť predaj vstupeniek.

Mark Tacchi, tvorca, ako aj generálny riaditeľ spoločnosti Vendini, povedal:

Som nadšený, že táto kombinácia nám umožní pokračovať v raste na našich rozhodujúcich trhoch, dodáva existujúcom klientov ďalšiu vypočítanú podporu a zabezpečí ich úspech z dlhodobého hľadiska. Šanca bola rovnako zvláštna, ako aj silná na to, aby mohla odovzdať.

Podmienky dohody neboli zverejnené.

AQ Innovation Partners, ako aj Perkins Coie LLP slúžili ako obchodní poradcovia pre publikum. Canaccord Genuity, ako aj Hanson Bridgett LLP slúžili ako obchodní poradcovia spoločnosti Vendini.

#sportsvenuBiz

#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre trhové správy, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Back To Top