Čo sa dnes stalo v Riu?

Lea Davison (Jericho, Vt.) (Uvádzané práve tu na preteku začiatkom tohto roka) bojovala proti svojej metóde na siedmom mieste v olympijskom závode na horských bicykloch v sobotu, zatiaľ čo Chloe Woodruff (Prescott, Ariz.) Prešiel povrchom povrchu. riadok v 14. mieste.

“Tento program je skutočne, skutočne náročný,” uviedol Davison. „Je to mimoriadne technické. Je to skutočne hrboľaté. V skutočnosti sa musíte držať v tých skalných záhradách, inak sa vaše ruky vyhodia z riadidiel. Rovnako ako v skutočnosti existuje iba jedno miesto na uzdravenie, takže je neúprosné. “

22-ročná Jenny Rissveds (SWE) odišla so zlatou medailou potom, čo bola silnou silou pre všetkých šesť kôl zložitého kurzu. Vyvinula skoré vedenie s Majou Wloszczowskou (Pol), ako aj s Jolanda Neff (SUI). Neff bol nakoniec zrušený a prešiel skupinou prenasledovania, pretože to skončila bitkou pre zlato s dvoma ženami, avšak Rissveds si v poslednom kole vybral rýchlosť a sólovú hranicu pre víťazstvo. WLOSZCZCZOWSKA bol druhý, ako aj Catharine Pendrel (CAN) odložil spoluhráču Emily Batty (CAN) pre bronz.

Po začiatku sa American Lea Davison trochu držal na niekoľkých zostupoch, ale bojoval po celú cestu a vybral motocyklistov jeden po druhom. V strede bola v desiatej, asi minútu, ako aj 15 sekúnd späť od hlavného tria. S jedným kolením sa presunula do deviateho a potom sa zvládla, aby si počas posledného kola vyzdvihla oveľa viac miest, aby sa vynorila siedma.

“Zostávalo to na posledný kilometer, došlo k nehodám.” Prešiel som jedným dievčatám, rovnako ako ma prešla. Vlastne z poslednej kŕmnej zóny som sa ujal vedenia, rovnako ako sa nepozeral späť, takže som bol schopný získať trochu oblasti v skupine, s ktorou som jazdil, “uviedla Davison o svojom poslednom kole. „Bol to fantastický zážitok. Sú to olympijské hry. Všetko, čo môžete požiadať, je urobiť to najlepšie, čo môžete, ako aj vynaložiť svoje najlepšie úsilie v deň, ktorý som urobil. Bojoval som celý čas, takže musím byť šťastný. “

Pre Woodruff ju mechanická v prvom kole dala do tvrdého prostredia od začiatku. Potom, čo stratila pár minút v technickej zóne, prenasledovala späť z posledného miesta a stále sa zaoberala povrchom v hornej polovici poľa.

„To je metóda, niekedy to ide. Existuje niekoľko vecí, ktoré sú mimo vášho zvládania, rovnako ako musíte len tvrdo závodiť, “uviedla Woodruff o jej šťastí. „Ale aký zážitok je dnes tu vonku. Len som sa snažil byť v súčasnosti. Keď ste v tomto type pozície, zameriavate sa iba na cestu pred vami. K dispozícii je veľa mrkvy, ako aj ty druh práce na ich výbere a zostať hladkom. “

Woodruff tiež diskutoval o technickom kurze a povedal

“Vyšiel som tu s konceptom, že by som zakopol s ťažkým chvostom.” Po prvom dni tréningu som sa však zmenil na svoje plné bicykel. Je to taký náročný program, ktorý som si uvedomil, že je ťažké zakopnúť o všetko perfektné. Máte oveľa viac priestoru na to, aby ste sa dostali na rôzne riadky, ako aj oveľa inovatívnejšie, keď ste na plnom závesnom bicykli. To bola fantastická voľba. Dnes mi to hralo. Úprimne povedané, bavil som sa. Nebola to metóda, ktorú som očakával, že sa môj závod zahrám, mal som však fantastický deň. “

Z USA Cyklistické vydanie

2016 Invictus Games, ktoré sa budú konať v ESPN Wide World of Sports Complex

2016 Invictus Games sa bude konať v ESPN Wide World of Sports Complex vo Walt Disney World Resort v Lake Buena Vista na Floride, 8. mája – 8. mája – 12. Vyhlásenie prišlo od princa Harryho, ktorý v roku 2014 založil prvé hry Invictus Games v Londýne. Celosvetové adaptívne športové podujatie pre zranených aktívnych služieb, ako aj členovia profesionálnych služieb. Rovnako vyvoláva širšie porozumenie, ako aj rešpekt tým, ktorí slúžia svojej krajine, okrem ich domácností, ako aj opatrovateľov.

“Som úplne potešený, že môžem odhaliť, že Spojené štáty prevzali problémy a budú konať ďalšie hry Invictus v blízkosti Orlanda na Floride,” uviedol princ Harry. „Nemôžem sa dočkať, až uvidím americkú verejnosť, ktorá podporuje týchto inšpiratívnych chlapcov, ako aj ženy v nasledujúcich hrách. A aké oveľa lepšie miesto na usporiadanie tak fantastickej domácej udalosti ako Orlando. “

Podľa vydania z Disney bol Orlando vybraný na usporiadanie hier od „fantastických turistických zariadení v tejto oblasti a vynikajúcich športových zariadení spoločnosti Disney.“ 230-akrový široký športový komplex ESPN obsahoval viac ako 70 športov s konkurentmi z viac ako 70 krajín vrátane udalostí pre zranených veteránov z ozbrojených síl. Okrem toho má oblasť Orlando veľkú profesionálnu populáciu a je domom pre lekárske centrum Orlando VA, ktoré slúži viac ako 90 000 veteránom

„Šport a cvičenie sú dôležité pre zdravie a wellness, ako aj pre uzdravenie našich zranených hrdinov ozbrojených síl,“ uviedol predseda Fisher Foundation, ako aj generálny riaditeľ Ken Fisher, ktorý bude slúžiť ako predseda a generálny riaditeľ spoločnosti Invictus Games 2016. . „Je nám cťou, že hry Invictus Games prichádzajú do Spojených štátov a vďační za to, že máme svetové zariadenie, ako aj v letovisku Walt Disney World, ako aj v ESPN Wide World of Sports Complex. Konkurenti, ich domácnosti a opatrovatelia sú motiváciami, ako aj každý z ich príbehov, je dôkazom odvahy, ako aj vytrvalosť. ““

The games will bring together more than 400 competitors from as much as 14 nations to contend in 10 sports: archery, cycling, indoor rowing, sitting volleyball, swimming, track as well as field, triathlon, wheelchair basketball, wheelchair rugby as well as wheelchair tenis.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Majstrovstvá mužského basketbalu divízie III sa vracia do Fort Wayne

Fort Wayne, IN – Po troch rokoch sa mužské basketbalové majstrovstvá NCAA Division III vráti do Allen County War Memorial Coliseum 18. a 19. marca na víkend basketbalu a oslavy. . Fort Wayne je pripravený usporiadať majstrovstvá do roku 2026.

Pochod do Fort Wayne začína teraz! Za menej ako 110 dní bude Fort Wayne opäť súčasťou histórie majstrovstiev NCAA.
„Po usporiadaní úspešného šampionátu v roku 2019 plnom fanfár sme nadšení, že sa môžeme vrátiť do Fort Wayne a opäť korunovať mužský basketbalový majster divízie III v srdci basketbalovej krajiny,“ hovorí Alex Mortillaro, koordinátor šampionátov a aliancií NCAA.

Vstupenky sa budú predávať 3. decembra a tí, ktorí si v ten deň kupujú vstupenky, sa budú zaobchádzať so špeciálnou jednodňou 4 vstupeniek za 80 dolárov. Vstupenky na pravidelné ceny sú pre dospelých 30 dolárov; 25 dolárov pre študentov/seniorov/vojenských lístkov na celoštátny lístok. Viac informácií a nákup lístkov vopred na stránke Muspartans.com/ncaa.

„Ako zúčastnený tím na majstrovstvách 2019 bol zážitok z chôdze do arény a fanúšikov nielen zúčastnenými školami, ale aj z komunity v stánkoch, pozoruhodným pocitom. Aj keď sme nadšení, že sa vraciame späť do hry, ktorú milujeme, sme nadšení, že sme opäť privítaní späť do mesta Fort Wayne, mesto, ktoré skutočne vie, ako oslavovať, “hovorí Mike Schauer, predseda výboru NCAA.

Navštívte Fort Wayne, Manchester University a War Memorial z Allen County Coliseum – miestni hostitelia mužského basketbalového šampionátu divízie III – sú pripravení znova ukázať, prečo sú veľké miesto, pohostinstvo Fort Wayne, pohostinnosť a komunita ideálnym domovom pre divíziu III. Pánske majstrovstvá basketbalu.

Ročný hospodársky vplyv sa odhaduje na 575 000 dolárov za každý rok majstrovstiev.

Back To Top