Prvé podujatie Open Day NPC predstavuje pripravenosť na hry Tokyo 2020

Tokio Organizačný výbor olympijských a paralympijských hier (Tokio 2020) v súčasnosti drží delegácie od šiestich národných paralympijských výborov (NPC) na svojom prvom otvorenom dni NPC Open Day. Udalosť, ktorá sa koná tento týždeň v japonskom hlavnom meste.

Cieľom je len necelé tri roky až do otvorenia paralympijských hier v Tokiu.

Na trojdňovej návšteve sa zúčastňuje štrnásť členov NPC z Brazílie, Talianska, Japonska, Nového Zélandu, Španielska a Švédska. Pripojili sa k stretnutiam s agentmi mnohých praktických oblastí vrátane športu, ubytovania a dopravy, ako aj preskúmali veľa miest hier, vrátane miesta paralympijskej dediny, morského parku Odaiba (triatlon), ako aj v mieste paralympijskej dediny (triatlon), ako aj v mieste. Makuhari Messe (sediaci volejbal, oplotenie invalidného vozíka, Taekwondo, brankár).

Úroveň úrokovej miery v paralympijských hrách je v Japonsku už veľmi vysoká. Minulý týždeň sa približne 3 000 ľudí pripojilo k udalosti „3 roky na podujatie paralympijských hier Tokio 2020“, ktoré organizuje organizačný výbor Tokio 2020, ako aj Tokijská metropolitná vláda (TMG).

NPC, ako aj NOC GOS majú rozhodujúcu hodnotu pre Tokio 2020, čo prispievajú k konštruktívnemu dialógu s olympijskými, ako aj paralympijskými domácnosťami a pomáhajú im prijať skutočne techniku ​​prvého prvku prípravkov pre prípravky pre prípravky Hry.

Počas návštev lokality agenti z rôznych NPC pozitívne komentovali prípravy paralympijských hier v Tokiu 2020.

NPC v paralympijskej dedine

Alberto Costa, športový riaditeľ brazílskeho paralympijského výboru, poznamenal:

Moje najsilnejšie vnímanie z toho je, že prípravy postupujú v predstihu. Ešte jedným mimoriadne veľkým vnímaním sú ľudia zahrnutí do príprav na hry. Sú skutočne proaktívni a rýchlo s organizáciou hier. Je to dobré.

Cesar Carlavilla Cubillo, šéfkuchár Cieľ španielskeho národného tímu pre paralympijské hry Rio 2016, povedal:

Máme to šťastie, pretože Tokio 2020 poskytne fantastické hry. Nielen od toho, čo sme tu videli, avšak aj od japonskej, ako aj kultúry Japoncov, spôsobu práce, pozadia, ktoré majú, takže sme si istí, že sme si bezpochyby potešili mimoriadne skvelé hry.

Malcolm Humm, vysokovýkonný riaditeľ paralympijských hier na Novom Zélande, povedal:

Bolo to zaujímavé z hľadiska pokroku, zariadení, ktoré sa vyvíjajú, avšak aj existujúce zariadenia. Napríklad badminton, ako aj ragby pre invalidné vozíky sa budú konať na mimoriadnom štadióne (poznámka editora: Yoyogi National Stadium), ktorý bol vyvinutý v 60. rokoch 20. storočia, ako sa zdá, že ide o štadión svetovej úrovne. Z toho, čo sme počuli od výboru, sa zdá, že majú veci dobre v ruke a sú skutočne k dispozícii na pripomienky aj v súvislosti s našimi poznatkami z predchádzajúcich paralympijských hier.

Ďalšie podujatie NPC Otvorené podujatie sa bude konať približne v rovnakom čase v budúcom roku.

Alberto Costa, Brazília NPC (Tokyo 2020 – Uta Mukuo)

Obrázky, s láskavým dovolením: Tokio 2020 / UTA Mukuo

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok