Sponzor Raiders Indimation Business HQ pomenovanie práv

NFL Raiders, pred ich bezprostredným presunom do Las Vegas, podpísali jeden ďalší sponzor pomenovávajúci Metodové zariadenie, ako aj veliteľstvo tímu.

Intermountain Healthcare Performance Center sa otvorí v lete v roku 2020 a je pomenované pre organizáciu so sídlom v Utahu. V zariadení v Hendersone v Nevade bude okrem futbalu a obchodných operácií v obchodných a obchodných operáciách.

Ústredie bude obsahovať kancelársku plochu s rozlohou 135 000 štvorcových stôp spolu s domácim domom s rozlohou 150 000 štvorcových stôp, v ktorom sa nachádzajú futbalové ihriská s jednou a pol a pol. Existujú tri vonkajšie polia, ako aj výkonnostné centrum s rozlohou 50 000 štvorcových stôp. Regionálni vládni úradníci uvádzajú, že v zariadení vypracuje 250 úloh.

“Sme nadšení, že sme partnerom Raiders, pretože sa zameriavame na zdravotné zdravotníctvo,” uviedol Marc Harrison, prezident spoločnosti Intermountain Healthcare, ako aj generálny riaditeľ. „Sme odhodlaní spolupracovať na tom, aby sme do našich komunít priniesli mnoho pozitívnych, žiarivých a udržateľných programov zdravia a wellness. Vďaka tomuto partnerstvu spoločnosť Intermountain Healthcare pracuje na predĺžení svojho cieľa viacerých ľudí – rozširujúcich sa metódami, ktoré pomáhajú ľuďom online najzdravší život. “

Intermountain Healthcare je regionálny systém 24 nemocníc, ako aj 215 kliník spolu s ďalšími službami v Nevade, Idaho a Utahu.

„Sme radi, že môžeme vítať spoločnosť Intermountain Healthcare ako partnerka pomenovávania pre naše nové najmodernejšie výkonnostné centrum,“ uviedol prezident Raiders Marc Badain. „Spoločne sme v súlade s našimi investíciami do terénnych programov, ako aj voči zlepšovaniu susedstva, občianskeho zdravia a wellness s niekoľkými platformami.“

Okrem Nevady plánujú lupiči existenciu reklamy v Utahu s presunom do Las Vegas v roku 2020. Organizácia zakladá svoje školenie, ako aj obchodné operácie v Hendersone, ako aj zahrajú svoje domáce hry na Allegiant Stadium na Las Las VEGAS Strip.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail