Spoločnosť NASCAR Partners so spoločnosťou HotelPlanner

NASCAR spolupracuje s hotelPlanner ako oficiálnym online rezervačným partnerom so svojou cestovnou rezervačnou platformou, ktorá je teraz k dispozícii pre podnikové kancelárie NASCAR a slúži ako zdroj pre priemysel a jeho fanúšikov.

Ako rozhodujúca súčasť partnerstva bude mať hotelplanner na webovej stránke NASCAR prispôsobenú platformu na rezerváciu hotelov, ktorá hľadá hotelové izby pre nadchádzajúce závodné víkendy spolu s balíčkami obchodov.

Prispôsobená rezervácia hotela HotelPlanner bude k dispozícii na závodných víkendoch pre sériu Monster Energy Cup, séria Xfinity a Gander Outdoors Series, ako aj regionálne série NASCAR – séria K&N Pro East and West, Whelen Modified Tour, Pinty’s Series, Whelen Euro Series and Výška Mexico Series.

„NASCAR je skutočne globálnym športom, sankcionujúcimi preteky po celej krajine, ako aj v Kanade, Mexiku a Európe,“ uviedol Jon Tuck, hlavný zisk NASCAR. „S dlhoročnými skúsenosťami s prispôsobenými rezerváciami hotela bude HotelPlanner pre náš priemysel neuveriteľným zdrojom a dodá našim fanúšikom pohodlný a efektívny proces na rezerváciu ubytovania na udalostiach NASCAR počas celého roka.“

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

FCS Playoff predurčené stránky oznámené

Výbor pre futbalové majstrovstvá NCAA Division I odhalil 14 vopred určených predbežných kola pre tohtoročné play -off futbalových šampionátov divízie I Football Championship.

Určenie vopred určených stránok nebude mať žiadny vplyv na tímy vybrané na účasť v oblasti play -off. Kvôli zdravotným a bezpečnostným protokolom obklopujúcim pandémiu sa považovalo za potrebné používať vopred určené miesta. Zo 14 stránok bude osem hostiteľom prvého kola. Dvanásť miest bude mať spor o usporiadanie štvrťfinále a semifinálových kôl.

Newark, Delaware – Delaware

Cheney, Washington – východný Washington

Jacksonville, Alabama – Jacksonville State

Harrisonburg, Virginia – James Madison

Kennesaw, Gruzínsko – štát Kennesaw

Orono, Maine – Maine

Springfield, Missouri – štát Missouri

Murray, Kentucky – Murray State

Grand Forks, Severná Dakota – Severná Dakota

Fargo, Severná Dakota – štát North Dakota

Huntsville, Texas – Sam Houston

Brookings, Južná Dakota – štát Južná Dakota

Villanova, Pensylvánia – Villanova

Ogden, Utah – Weber State

“Sme nadšení z nadchádzajúceho šampionátu a vďační hostiteľom tohtoročných lokalít,” uviedol Kyle Moats, predseda výboru a riaditeľ atletiky na Missouri State University. „Vzhľadom na jedinečné okolnosti tejto futbalovej sezóny sa výbor domnieva, že vopred určené stránky a hostitelia zvolení poskytnú bezpečné a príjemné prostredie pre všetkých našich účastníkov. Výnimočná skúsenosť študentov a športovcov je jednou z našich najvyšších priorít a sme presvedčení, že naši hostitelia urobia tohtoročné majstrovstvá nezabudnuteľné pre všetkých zúčastnených. “

Zúčastnené tímy budú odhalené počas výberovej výstavy v nedeľu 18. apríla o 11:30 hod. ET na ESPNU. Majstrovské pole 2020 bude pozostávať z 11 automatických kvalifikácií a piatich veľkých tímov. Prvé kolo sa začína v sobotu 24. apríla a uzatvára zápas národných majstrovstiev na štadióne Toyota vo Frisco v Texase v nedeľu 16. mája o 14:00. ET na ABC.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Tennis Podcast: Play with Match Confidence

Zlepšenie dôvery v zápas zápasu

Vitajte v podcaste tenisovej psychológie.

Patrick Cohn v Sports Psychology for Tenis, je mentálna hra tenisových profesionálov a pomáha hráčom súťažných hráčov, tenisových trénerov, ako aj rodičov zvyšujú dôveru, zameranie a pokoj pomocou stratégií psychológie športu.

V tomto týždni tenisovej psychológie:
Dr. Cohn hovorí s Ianom Westermannom z www.essentialtennis.com o tom, ako presne vylepšiť vašu tenisovú dôveru v zápas zápasu.

Mnoho tenistických hráčov nehrá toľko ako ich potenciálnych v zápasoch.

Rovnako sa dozviete, či dokážete počas zápasov zvrhnúť svoju mentálnu hru.

Ian Westermann je absolventom expertného programu tenisového administratívy na Ferris University a hral tenis divízie II v Ferris. Ian je certifikát USPTA Certifed Tennis Pro a vyučuje na plný úväzok v kongresovom vidieckom klube v Bethesde, MD. Dôležitý tenisový podcast sa zameriava na fitnes, techniku, mentálnu hru a stratégiu.

*Stiahnite si podcast Tennis Psychology Podcast (k kliknutiu pravým tlačidlom myši, ako aj „Uložiť ako“ do svojho počítača)

Prihláste sa na odber podcastu tenisovej psychológie prostredníctvom iTunes

*Odošlite svoju mentálnu hru tenisových problémov Dr. Cohn v spoločnosti Peak Performance Sports

*Stiahnite si bezplatnú tenisovú správu o psychológii, aby ste vylepšili svoje myslenie medzi bodmi

Naučte sa preukázané stratégie mentálnej hry, aby ste mohli vykonať svoje najlepšie na súde!

Vykonávate (alebo vaši hráči) toľko ako vaša schopnosť v súťaži?

Prinášate svoju najlepšiu a najpozitívnejšiu hru na zápasy?

Úspešní tenisoví hráči presne objavili, ako vystupovať s konečnou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení vylepšiť svoju mentálnu tvrdosť a vystupovať s konečnými sebavedomím v zápasoch, tenisová dôvera: Mentálna húževnatosť pre súťažných hráčov vám môže pomôcť!

Použite tenisovú dôveru, aby ste pomohli zvýšiť svoju mentálnu tvrdosť v tenise, ako aj nájsť silné a osvedčené stratégie mentálnych hier, ktoré pomáhali odborníkom na športovcov!

Tenisová dôvera: mentálna tvrdosť pre hráčov súťaže

Čo hovoria klienti mentálnych hier?
„Sme prekvapení, koľko programu„ pozitívneho športovca “pomohol mojej neter hrať jej najlepší tenis počas zápasov. Po dokončení CDS/zošita sa skutočne dostala do najvzdialenejšieho kola súťaže (semifinále). Budeme robiť všetkých päť v sérii. “
~ Jason Bourguignon, strýko

Stiahnite si našu bezplatnú správu o psychológii tenisu!

Zistite, či počas zápasov robíte jednu alebo viac z týchto „nákladných“ nevynútených chýb mentálnej hry!

Stiahnite si našu bezplatnú správu o psychológii tenisu:

Šesť nevynútených chýb „duševnej hry“

Objavíte:

Ako môže byť vaša myseľ vaše najlepšie alebo najhoršie vlastníctvo na súde.

Ak efektívne využívate svoju myseľ medzi bodmi.

Jedna stratégia, ktorá vám môže pomôcť nechať ísť posledný bod.

Najlepšie zručnosti v oblasti mentálnej hry, ktoré požadujete zvládnuť, aby ste zvýšili svoju dôveru, ako aj výkon medzi bodmi.

Kliknutím doprava tu stiahnite svoju bezplatnú správu ešte dnes: Šesť nevynútených chýb „mentálnej hry“, ktoré robia hráči tenisov medzi bodmi

Čo hovoria tenisti?
“DR. Cohn vykonal fantastickú úlohu s mojím synom Joeom na svojich mentálnych schopnostiach pre tenis. Naučil ho mentálne zručnosti, ako aj sebakontrolu potrebné na presun na ďalšiu úroveň. Ďakujem Doc! “
~ Mike Withers, Joe Withers syn

Zvýšte svoju sebavedomie a zamerajte sa na profesionálne koučovanie mentálnych hier!

Tréner Master Mental Game Dr. Patrick Cohn vám môže pomôcť prekonať problémy s mentálnou hrou s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo cez Skype, FaceTime alebo Telefón. Telefonický hovor nám bezplatne na číslo 888-742-7225 alebo sa s nami obráťte na ďalšie informácie o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši stážisti mentálneho koučovania?
Ďakujem vám za všetky vedomosti, nástroje, materiál, ako aj usmernenie, ktoré ste mi poskytli počas tohto kurzu. Bol to skutočne fantastický zážitok. Pozerám sa na integráciu tohto systému mentálneho tréningu nielen do stážistov v klube, ale tiež prinášajte toto úžasné vzdelanie vonku k športovcom, ktorí sú skutočne odhodlaní, a tiež sa snažia dosiahnuť ich špičkový výkon. ““
~ Tim Whitehead, hlavný tenis profesionál, MGCP

Kempersports, ako aj 3Step Sports odhalenie Partnership

, Kempersports, rezidenčná alebo komerčná nehnuteľnosť, ako aj spoločnosť Experience Administration Company, odhalila novú dlhotrvajúcu zmluvu s 3STEP Sports, mládežníckou športovou udalosťou, ako aj majiteľom klubových tímov.

Spoločnosť Kempersports spracováva viac ako 100 športov, voľný čas, ako aj zariadenia na udalosti, ako aj cieľové letoviská na celoštátnej úrovni. Bude to špeciálna správa o rezidenčných alebo komerčných nehnuteľnostiach, ako aj reklamný partner pre športové zariadenia 3STEP. Zmluva využije silné stránky spoločností na poskytovanie služieb mladým športovcom, ako aj ich domácnostiam po celej krajine.

Súvisiace príbehy

ESPN Wide World of Sports, ktorý usporiada americké mládežnícke futbal 2023 Národné majstrovstvá

Prvé americké mládežnícke futbalové futbalové majstrovstvá smerujúce na Virginia Beach

Americký mládežnícky futbalový národný pohár prezidentov smeroval do Wichity v roku 2023

Národná rada pre mládež Tomeet v spojení s tímami

Americké mládežnícke futbalové súpravy Presidents Cup, ako aj stránky Národných šampionátov

„3Step Sports je nesporným lídrom v klube Youth Sports Club a zážitkom z udalostí,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Kempersports Steve Skinner. „Pomocou našich štyroch desaťročí odbornej spôsobilosti v oblasti riadenia, ako aj reklamných športov, ako aj nehnuteľností na voľný čas sa pozeráme na to, aby sme priniesli presne tú istú úroveň pozoruhodných zásielok hosťa pre každú z nehnuteľností 3STEP v celej krajine.“

Zmluva je súčasťou dlhodobého plánu na zlepšenie všeobecných skúseností pre účastníkov pre mládež. Spoločnosť Kempersports poskytne administratívu zariadení najlepšie metódy na 3 kroky, pričom bude podporovať a kresliť ďalšie programovanie, ako aj susedský dosah na svoje miesta. Obidve podnikanie sa venuje zlepšovaniu športových skúseností pre mládežníckych športovcov, ako aj poskytovaniu skúseností, ktoré zodpovedajú všeobecným premiérovým požiadavkám stanoveným v športovom programovaní, súťažiach a obsahu značky.

“Šanca na partnerstvo s Kempersports sa úplne zosúladí s našou víziou poskytovania najlepších športových zážitkov pre mládež v triede našim športovcom, rodičom, trénerom a fanúšikom na každom podujatí, ako aj na zariadení,” uviedol tvorca 3STEP, ako aj generálny riaditeľ Policajt David Geaslen. „Dlhá história riadenia športových nehnuteľností spoločnosti Kempersports bude naďalej zvyšovať platformu 3STEP v celej krajine.“

Okrem toho, že má aj prevádzkové zariadenia, je 3Step Sports zdrojom miest, ako aj pre ich príležitosti na podnikanie. 3STEP má aj partnerov so zariadeniami na zabezpečenie programovania s klubom a ekosystémom udalostí.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Nová zápasová liga zabezpečuje Menominee National Arena pre inauguračnú sezónu

Oshkosh, Wisc. – Bývalí vysokoškolskí zápasníci, ako aj fanúšikovia z celého sveta si budú môcť vychutnať American ProStyle Wrestling LLC (APW) v Menominee National Arena, kde sa budú vysielať zápasy počas celej úvodnej sezóny.

APW nedávno predstavila tímovú ligu, ktorá kombinuje tri zápasové disciplíny grécko-rímskeho, freestyle a štýlu ľudí do jedného akčného, špecializovaného typu boja. Nová liga vyplní priestor pre bývalých vysokoškolských zápasníkov, ako aj pre fanúšikov, ako aj bude zahŕňať mužských aj žien, ktoré súťažia proti jednému ďalšiemu v dvojitých zápasoch, ktoré sa budú konať v aréne mesačne od júla 2019 s februárom 2020.

„Pretože zápas je obchodovateľný šport so silnou fanúšikskou základňou, zápasníci musia byť schopní zarobiť si peniaze a robiť niečo, čo milujú,“ uviedol Daniel Jackson, americký zakladateľ Wrestling Wrestling. “Túto ligu sme vytvorili, aby sme zápasníkovi dodali nejakej peňažnej bezpečnosti, zatiaľ čo sme sledovali svoje sny po vysokej škole v medzinárodnej úrovni, ako aj o víťazstve olympijských a medailí majstrovstiev sveta.”

Niekoľko národných šampiónov, ako aj divízie I, ako aj II. All-Američania sa už venovali lige.

Športovci, ako aj organizátori uviedli, že zápasy APW budú priaznivé pre rodiny s deťmi a budú fungovať aj tých najlepších bývalých vysokoškolských zápasníkov, ktorí sú proti sebe navzájom.

Ponúka sa sezónne vstupenky.

Práca týždňa: Senior Manažér špeciálnych udalostí, FIFA

Sme nadšení, že vám môžeme priniesť podrobnosti o aktuálnej úlohe týždňa – poháňané Worldwide Sports – čo je zaujímavé voľné miesto pre vedúceho špeciálnych udalostí v spoločnosti Fédération Internationale de Football Association (FIFA).

Úspešný žiadateľ povedie plánovanie a uplatňovanie výročného kongresu FIFA okrem iných obchodných podujatí (napr. FIFA Medical Conference, stretnutí rady FIFA) v úzkej tímovej práci s regionálnou futbalovou asociáciou, ako aj v agentúrach podujatia, ako aj prípravy podrobné informácie.

Povinnosti

Vedenie plánovania, ako aj uplatňovania výročného kongresu FIFA okrem iných obchodných udalostí (napr. Lekárska konferencia, stretnutia rady FIFA) v úzkej tímovej práci s regionálnou futbalovou asociáciou, ako aj spoločnostiam s udalosťami, ako aj prípravy podrobného informovanosti

Riadenie, ako aj kontrolovanie rozpočtov udalostí, neustála optimalizácia výdavkov/príjmov – kontrola rozpočtu plánu

Vedenie tímu práce, ako aj všetkých interiérov, ako aj mimo externých zainteresovaných strán

Preberanie povinnosti pre definované oblasti v rámci pracovnej organizácie

Koncepčné, ako aj štruktúrované plánovanie všetkých prípravkov s interiérom aj vonkajšími stranami

Poskytovanie bežných informácií všetkým partnerom zahrnutým do práce (interné aj externé)

Jasne komunikujte s členskými združeniami

Rešpektujúc termíny podľa vnútra predpisov/štatútov

Plánovanie, ako aj vykonávanie inšpekcií, ako aj vypracovanie zodpovedajúcich správ, ktoré pozostávajú z opatrení, okrem sledovania uplatňovania týchto opatrení

Príprava potrebného zmluvného základu v skvelej dobe v tímovej práci s právnym rozdelením FIFA, ako aj sledovanie súladu s týmito zmluvami

Zástupca pre ostatných manažérov podujatí v tíme.

Pomoc pri neustálom dodatočnom rozvoji obchodných udalostí FIFA (inovácie, nové techniky, procesy)

Naše požiadavky

Komerčná kvalifikácia v reklame a/alebo správe udalostí

Niekoľko ročných skúseností s podujatiami, ako aj v oblasti riadenia pracovných miest, vrátane plánovania, ako aj riadenia veľkej rutiny komplexných celosvetových podujatí

Najmenej päťročné skúsenosti s vedením pracovných miest v celosvetovej agentúre podujatia

Organizácia celosvetových kongresov, ako aj veľtrhy s oveľa viac ako 1 000 účastníkmi

Mimoriadne veľké organizačné zručnosti, ako aj štandardy vysokej kvality

Veľmi veľké jazykové znalosti v angličtine; Nemecký, francúzsky a španielsky výhoda

Dobré zručnosti v kancelárii MS, ako aj skúsenosti s využitím nástrojov na správu udalostí

Identifikácia s hodnotami FIFA

Môžete očakávať veľmi inšpirovaný a užitočný tím pracujúci v dynamickom multikultúrnom prostredí. Ak máte potrebnú kvalifikáciu, ako aj chcete pracovať pre celosvetovú organizáciu, kliknite na položku „Použiť tu“ a odoslať svoju žiadosť v angličtine (motivačný list, životopis, diplomy a odporúčané listy) Futbalová asociácia, FIFA-Strasse 20, 8044 Zürich, Švajčiarsko.

Ak chcete získať informácie, ako aj informácie, kliknite sem.

#sportsjobs #jobsinsport #jobsinfootball #football #fifa #eventProfs #sportsbiz #sportsbusiness

Úlohou tohto týždňa je s láskavým dovolením Worldwide Sports (GlobalsportsJobs), poprednej svetovej odbornej kariéry pre celosvetový športový priemysel.

#sportsvenuBiz

#sportsvenuebusiness – popredná svetová platforma pre trhové správy, názory a vývoj

ALSD International, vedúce európske podujatie pre sektor Premium Seats a Hospitality Sector, sa koná na štadióne Futbalového klubu v Liverpoolu v Anfield 12.-13. októbra. Podujatie bude zahŕňať seminár na vysokej úrovni zameraný na to, ako presne zvýšiť zisky s novými stavbami, výplne a expanzia služieb, okrem súčasného pokroku v inováciách, ako aj prostredníctvom výstavy, ktorá predstavuje výstavu, ktorá predstavuje výstavu, ktorá predstavuje výstavu Súčasné produkty, služby a riešenia, sieťové podujatia, ako aj výlety v zákulisí Anfield, Everton’s Goodison Park a M&S Bank Arena.

#AlsDinternational – One & One Európska udalosť pre sektor prémiového kresla a pohostinstva

Zdieľajte tento článok

Connacht GAA sa napreduje s plánmi otvorenia nového zariadenia Air Dome v centre excelentnosti

Connacht GAA dúfa, že tento rok otvorí nové zariadenie Air Dome v centre excelentnosti v Bekane, pričom 2,1 milióna EUR vládnych finančných prostriedkov už má už 2,1 milióna EUR vládnych finančných prostriedkov bol zabezpečený prostredníctvom Vidieckeho regeneračného fondu pre projekt, ktorý bude obsahovať ihrisko a kancelárske priestory.

Práca sa začne v júli po tom, čo sa bude konať na západnom Írsku, a predpokladá sa, že letecká kupola bude trvať päť mesiacov, kým sa výstavba bude trvať päť mesiacov.

Connacht GAA Games Development Manager, Cathal Cregg, verí, že nové zariadenie bude nesmierne významné:

Ten, ktorý tu budujeme, bude najvýznamnejším športom na svete. Vo Fínsku je jeden, ktorý je postavený v decembri 130 × 80. Je to jediná z porovnateľnej veľkosti, najvýznamnejšou kupolou na svete je v Južnej Kórei [prichádza] 200 x 300 metrov – je to recyklačný závod, ale bude to najvýznamnejšia športová kupola na svete.

Kupolu bude mať 150 x 100 metrov a hracia plocha bude rovnaká ako Castlebar. Bude vysoký 26 metrov. Hlavným zameraním Dome bude mať zariadenie, ktoré môžu všetky kluby a okresy hrať a zúčastňovať sa na koučovaní a hrách. Bude to založené na našich šiestich základných oblastiach – príležitostiach pre mládež, príležitosti pre deti, akadémie, iniciatívy škôl, tábory pre CUL, vzdelávanie a rozvoj. Všetky tieto iniciatívy sa potom budú implementovať v kluboch a okresoch v provincii.

Na novom mieste bude zabezpečených minimálne 600 divákov.

O rozvoji sa povzbudzuje tajomník Connacht GAA, John PRETY:

Mali sme tu niekoľko fixátorov FBD League, ktoré sa tu hrali v strašných podmienkach, keby sme mali kupolu, ktorú by sme ich hrali vo vnútri.

Minimálne bude 600 miest. Premiestníme sa celý deň na deň koučovania a vývoja hier do zariadenia. Má podstatný potenciál.

Toto nebude žiadne finančné záujmy v okresoch alebo kluboch v Connachte. V deň, keď sa otvorí, bude zaplatený.

Zdroj:

Obrázok, s láskavým dovolením: Connacht GAA

Croke Park Stadium, 82 300-miestny dom GAA, sa koná vydanie ALSD International v roku 2019, vedúce európske podujatie pre prémiové sídlo a sektor pohostinstiev, 28.-29. októbra. Odborníci v priemysle z celej Európy a Severnej Ameriky sa stretnú, aby hovorili o zvýšení príjmu prostredníctvom nových stavby, prestavby a rozširovania služieb, okrem najnovších ponúk F&B a technológií.

#SportsvenuBusiness – popredná platforma pre správy odvetvia, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Zbraň Melanie Oudin: Mentálna tvrdosť

Zlepšenie vašej tenisovej mentálnej húževnatosti

Je 17 -ročná Melanie Oudin skutočnou dohodou? Mnoho odborníkov, ako napríklad Brad Gilbert. Čítajte ďalej a objavte jej najvýznamnejšiu zbraň …

Som si istý, že ste už počuli o úžasných 3-sadových víťazstvách Melanie Oudinovej, v ktorej urobila veľké návraty proti niekoľkým najlepším hráčom na svete.

Ako vytiahne tieto zápasy? Je talentovaná alebo kvalifikovaná? Alebo je to číra štrk a odhodlanie?

Ak chcete poraziť najlepších hráčov, je to všetko vyššie uvedené. Ale vynechal som jej veľa esenciálnej zbrane – a nie je to jej schopnosť neustále bežať dole – je to jej mentálna húževnatosť!

„Myslím si, že najvýznamnejšou zbraňou môže byť mentálna tvrdosť. Nemusí to byť mŕtvica alebo výstrel alebo niečo podobné. Ak ste tam duševne zložití, môžete poraziť kohokoľvek. Myslím, že to je to, čo som dnes naozaj urobil dobre a urobil som v minulých zápasoch. Som tak sústredený a veľmi tvrdo bojujem. Takže ma nebude ľahké poraziť ma, alebo sa nebudem vôbec ustúpiť, “povedal Oudin.

Čo je mentálna tvrdosť v tenise?
Mentálna húževnatosť zahŕňa duševné zručnosti, ktoré vám pomôžu zostať sústredené, sebavedomé a zložené pod nepriateľom alebo tlakom. Mentálna tvrdosť vám umožňuje uvedomiť si svoj talent v zápasoch.

Videl som opak mentálnej tvrdosti, keď Oudin porazil Petrovu v 4. kole USA Open. Petrova bola nekonzistentná. Zavrčala sa od okamihov brilancie až po jasnú dusenie.

Oudin určite preukázal oveľa väčšiu duševnú tvrdosť. Mentálna tvrdosť vám môže pomôcť vyhrať, keď máte vy a váš súper rovnaké zručnosti alebo úroveň talentov.

Narodili sa tenisti s mentálnou tvrdosťou?
Podľa Oudina je to olovená zručnosť …

“Nemyslím si, že som sa narodil s mentálnou tvrdosťou.” Ale naučil som sa to robiť. Myslím, že som bol dlho. Vieš, všetky roky tréningu, môj tréner ma tak tvrdo tlačí, len prechádzal roky vzostupov a pádov a všetko. Naučil som sa veľmi tvrdo bojovať, “povedal Oudin.

Aké zručnosti v oblasti mentálnej hry musíte zvládnuť, aby ste získali oveľa väčšiu mentálnu tvrdosť?

Schopnosť byť aktívna s dôveou a udržiavať ju pod nepriazni

Schopnosť sústrediť sa v súčasnosti a nie je odvrátená rozptýlením

Schopnosť voľne hrať s očakávaním alebo tlakom

Schopnosť pustiť sa z chýb a zostať si istá, zložená po chybách

Schopnosť akceptovať, že ste človek a nemôžete dokonale vykonávať

Hranie za seba a nevenujte pozornosť tomu, čo si myslia ostatní

Ak sa chcete naučiť tieto životne dôležité mentálne zručnosti, aby ste zlepšili svoju duševnú duševnú húževnatosť a viac, odporúčam vám získať kópiu môjho nového programu CD s dôverou tenisu.

Program CD a zošita tenisu

Naučte sa dokázané techniky mentálnej hry, aby ste na kurte vykonali čo najlepšie!

Vykonávate (alebo vaši hráči) svoju schopnosť v súťaži?

Prinášate to najlepšie a veľa sebavedomej hry na zápasy?

Úspešní tenisti sa naučili, ako vykonávať s najvyššou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení zlepšiť svoju duševnú tvrdosť a vykonávať s najvyššou dôverou v zápasy, tenisová dôvera: Mentálna tvrdosť pre hráčov turnaja vám to môže pomôcť!

Použite tenisovú dôveru, aby ste pomohli zvýšiť svoju mentálnu tvrdosť v tenise a objaviť silné a preukázané techniky mentálnej hry, ktoré pomohli profesionálnym športovcom vyhrať!

Tenisová dôvera: mentálna tvrdosť pre hráčov turnaja

Čo hovoria zákazníci mentálnej hry?
„Ďakujem vám za všetky vedomosti, nástroje, materiál a pomoc, ktorú ste mi poskytli počas tohto kurzu. Bol to skutočne úžasný zážitok. Teším sa na integráciu tohto systému mentálneho tréningu nielen do študentov v klube, ale tiež prinesiem toto fantastické vzdelanie vonku k športovcom, ktorí sú skutočne odhodlaní, a snažím sa dosiahnuť ich najvyšší výkon. “
~ Tim Whitehead, hlavný tenis profesionál, MGCP

Stiahnite si našu úplne bezplatnú správu o tenisovej psychológii!

Zistite, či počas zápasov robíte jednu alebo oveľa viac z týchto „nákladných“ nevynútených chýb mentálnej hry!

Stiahnite si našu úplne bezplatnú tenisovú správu o psychológii:

Šesť nevynútených chýb „duševnej hry“

Objavíte:

Ako môže byť vaša myseľ najlepším alebo najhorším prínosom na súde.

Ak efektívne využívate svoju myseľ medzi bodmi.

Jedna technika, ktorá vám môže pomôcť nechať ísť posledný bod.

Najlepšie zručnosti v oblasti mentálnej hry, ktoré potrebujete na zvládnutie, aby ste zvýšili svoju dôveru a výkon medzi bodmi.

Kliknite sem a stiahnite si svoju úplne bezplatnú správu ešte dnes: Šesť nevynútených chýb „mentálnej hry“, ktoré robia hráči medzi bodmi medzi bodmi

Čo hovoria tenisti?
„Danielle sa darila naozaj dobre s ovládaním svojich emócií počas dnes zápasov. Boli sme veľmi šťastní, že sme jej počas zápasu nepreukázali jej frustrácie; Myslím, že to bol veľký úspech. Skutočne vyzerala pod kontrolou svojich emócií, aj keď dvojnásobná chyba alebo urobila chyby. Zmeny, ktoré sme videli pri správaní Danielle v Lnull

Ako zvládnuť stratu v športe

Hodnota prepustenia minulých hier

Je pre vás ťažké prekonať zlú hru alebo stratu?

Znovu a znova vycvičíte svoj výkon vo svojej mysli a porazíte sa za každú malú chybu?

Ak vy alebo vaši športovci vo vašej mysli stále prehrávajú chyby, odštiepte vašu dôveru a zasahuje do vašej schopnosti robiť svoje schopnosti v ďalšej hre.

Je absolútne normálne byť naštvaní nad stratou a chybami. Nemali by ste cítiť, že s vami niečo nie je v poriadku, keď ste hrali menej ako najlepšie.

Problém je, keď sa nemôžete pustiť z tých negatívnych myšlienok a pocitov … alebo keď začnete pochybovať o svojej schopnosti robiť v súčasnosti … alebo sa opýtať sami seba: „Prečo sa mi to vždy stáva?“

Predĺžené negatívne reakcie na zlú hru sa stávajú mentálnym problémom alebo hmotnosťou, ktorá vás váži a narúša vašu hru.

Samozrejme, že žiadny športovec si nechce pripomenúť chyby, ale ak nepodniknete proaktívne kroky na „pustenie“ zlých hier, ste odsúdení na opakovanie tých istých chýb v budúcich hrách.

Pustenie minulosti nie je iba otázkou zabudnutia na poslednú hru …

Pustenie si vyžaduje, aby ste si urobili vedomé rozhodnutie, kam sa zamerať.

Tým, že minulosťou umožníte obsadiť svoju darček, zdvojnásobíte svoju opozíciu v ďalšej hre. Nielenže budete súťažiť proti inému tímu, ale budete bojovať aj s negativitou, ktorú ste vytvorili vo svojej vlastnej mysli.

Cieľom je zamerať sa na ďalšiu hru s optimizmom. Chcete preskúmať svoj výkon, aby ste mohli vylepšiť svoju hru, ale nie v chybách a zmeškaných príležitostiach.

John Salley je bývalý hráč NBA, ktorý chápe zásadnú pre dlhovekosť v športe. Salley je trojnásobný majster NBA, ktorý vyhral s tromi rôznymi franšízami v troch rôznych desaťročiach.

Salley poznamenal, keď Cleveland Cavaliers prehral hru 1 finále NBA pre Golden State Warriors, o tom, ako športovci musia po chybách a stratách šliapať.

Salley: „Čítal som noviny, keď sa to týkalo športu. Nie je dôvod čítať športovú sekciu, ak ste profesionálny športovec. Píšu o tom, čo ste už urobili, takže nie je dôvod, aby ste to prehodnotili. Už vyraďte svoje chyby v mozgu. Je to ako byť na Broadwayi, urobte svoju show, choďte domov a späť a urobte to zajtra. “

Ako vykročiť vpred po prehre:

Ak chcete v súčasnosti hrať maximum, musíte otočiť stránku v minulosti.

Ak chcete vykročiť vpred, pozrite si minulú hru ako poznámku pod čiarou v včerajších novinách. Pomysli na seba, ako si prehodíte príspevky včerajších správ a odmietnuť skontrolovať, čo sa deje včera.

Je rozhodujúce objektívne preskúmať váš výkon alebo štatistiku, aby ste mohli vypracovať budúci plán praxe – bez bývania na vašich krátkych príchodoch alebo strate.

Zvýšte svoju sebaúctu s mentálnym koučovaním!

Tréner Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, vám môže pomôcť alebo vašim športovcom vo veku 12 a viac rokov, zbaviť sa problémov s mentálnymi hrami s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo pomocou Skype, FaceTime alebo Telefón. Zavolajte nám na mýto bezplatné na čísle 888-742-7225 alebo nás kontaktujte, kde nájdete oveľa viac informácií o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši študenti?
„Ive pozoroval dramatické zlepšenie mojej dôvery počas výkonu a výsledky ho overujú! Nemôžem sa dočkať, až použijem mentálne herné metódy Dr. Cohna, keď súťažím s najlepšími pretekárov v pro-rankách! “
~ Matt Boni, MotoCross Champion

Pre všetkých športovcov-naučte sa techniky posilňovania dôvery!

D Máte negatívne sebaobrazovanie seba samého ako športovec, ktorý potláča dôveru?

Bez ohľadu na to, že ste pozitívni, snažíte sa byť, nemôžete otriasť pochybnosťami, ktoré sa ponáhľate do hlavy, keď si rozširujete svoju konkurenciu?

Označovali ste sa ako porazený, chudobnejší alebo priemerný atlét a tieto štítky vás udržiavajú v koľaji sebaľútosti a nerozhodnosti?

Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali áno, pozrite sa na sebavedomého športovca!

Súživý program CD a zošita Athlete je 14-dňovým plánom pre maximálne sebavedomie. Tento program je optimálny pre každého športovca alebo inštruktora, ktorý chce objaviť preukázané techniky posilňovania dôvery, ktoré sú zaručené značne vybudovať sebaúctu a zlepšiť športový výkon.

Dozviete sa oveľa viac o jednom z našich mnohých populárnych programov CD v seriáli Secybens Athlete…

Dôležitý športovec: 14-dňový plán pre maximálnu sebavedomie

Pozrite sa na všetky produkty v sérii sebavedomých športovcov!

Čo hovoria zákazníci?
„Milujeme„ sebavedomého atléta “. Moja 10-ročná dcéra je jazdec Equitation a Show Jumper. Váš program sme založili hneď, ako sme ho dostali a dostali sme sa na lekciu 6 tesne pred veľkou súťažou. Natalie sa stala na 4. mieste v otvorenej rovnosti detí a tretí v detských skákacích šampiónach. Úžasný úspech, o ktorom veľa ľudí komentovalo … ako rodič to bolo pre mňa úžasné ako teraznull

Alsd Webinar: Cesta vpred pre predaj Suite

Dan August z Los Angeles Rams, Scott Spencer zo skupiny Suite Experience Group a Jared Frank ALSD FROW FROUM OBCHODNÝCH TRENOVANIA SAITE TRHUPLACE A TECHNOLÓGIA Suity udalostí v akcii týchto trendov.

Nájomné lízingy naďalej overujú náročné predanie na pozadí meniaceho sa správania a preferencií kupujúcich, ako aj zrýchľujúci posun na online trhy. Výsledkom je, že veľa tímov prispôsobuje svoje prémiové metódy predaja tak, aby zahŕňali oveľa viac apartmánov s jednou udalosťou a rozširovali svoju digitálnu prítomnosť, aby zvýšili predaj.

V tomto najaktuálnejšom webinári z Asociácie režisérov luxusných balíkov (ALSD) sa učte sa z Los Angeles Rams, medzi najinovatívnejšími tímami v tejto aréne, ktorí nedávno spolupracovali so spoločnosťou Suite Experience Group pri spustení www.ramssuites.com, ktorý umožňuje kupujúcim kupujúcim Zobraziť a nákup inventára Suite priamo na webe.

Úvod/Poznámky o domácnosti: 0:15

Prehľad trendov trhu s balíkom: 4:41

Vplyvy z vonkajšieho priemyslu: 7:12

Uľahčenie zážitku z získavania: 8:57

Prvá technologická platforma End-to-end pre apartmány: 9:39

Hrozby pre športový tím v ekonomike na požiadanie: 11:17

Portfólio Sofi Stadium Suite: 13:18

Väčší digitálny pohľad: 16:35

RamsSuites.com cesta používateľa: 18:45

Kto je zodpovedný za čo?: 22:35

Back-end Magic: 23:55

Prenájom jednej hry ako súčasť väčšej stratégie: 25:17

Analýza NI/odôvodnenie výdavkov: 27:12

Ako získať demonštráciu Suite Pro: 28:52

Prekonanie vnútorných prekážok: 29:57

Celý ekosystém skupiny Suite Experience Group: 32:45

Udalosť moderovaná: Jared Frank, vydavateľ, Alsd. Prednášajúci: Dan August, viceprezident pre lístky a stratégiu, Los Angeles Rams a Scott Spencer, prezident, Suite Experience Group.

ALSD publikoval túto možnosť miesta v spolupráci so spoločnosťou Suite Experience Group.

Viac informácií: Pozrite sa na alsd.com alebo sledujte @Thealsd

#hospitality #premiumSales #premiumSeat #sportsbiz #sportshospitality #stadia

Nasledujúce vydanie ALSD International – vedúce európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva SEATS & Sports – sa koná v dome novo korunovaných majstrov Premier League, futbalového klubu Liverpool Football Club, 12. a 13. októbra a preskúma, ako zvýšiť, ako zvýšiť Zisky prostredníctvom nových budov, renovácie, rozšírenia služieb a technológií a ako získať späť stratené zisky po Covid-19.

V roku 2020 vydanie Alsd International-organizované Asociáciou riaditeľov luxusných balíkov a športových miest-sa predstaví konferencia na vysokej úrovni, výstavná sála, ktorá predstavuje súčasné výrobky, služby a riešenia, výlety Anfield, Everton’s Goodison Park a M&S Bank Bank a Bank Bank. Arena a mnoho sietí podujatia, ktoré zabezpečujú optimalizované príležitosti na zdieľanie znalostí, sieť a podnikanie.

#AlsDinternational – Popredné európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva

#ALSD – Vedúci trh s prémiovým sedadlom za posledných 30 rokov

#sportsvenuBiz

#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre trhové správy, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Recent Comments

No comments to show.

Categories

Back To Top