Trpezlivosť je cnosť – v golfu

mentálna hra golfu

Už ste niekedy hrali v konkurencii, v ktorej ste hrali vynikajúci jeden okamih, zasiahli bez námahy … rovnako ako v okamihu, vaša hra sa rozpadá a strácate trpezlivosť?

Bez ohľadu na to, že vaša hra už nie je bez námahy, pretože sa zdá, že nemôžete zasiahnuť sféru kdekoľvek blízko svojho mysleného cieľa. Začnete premýšľať: „Čo sa stalo? Pred minútou som hral vynikajúcu rovnako ako teraz, nemôžem zasiahnuť žiadny typ výstrelu! “

Vaša golfová hra môže prísť rovnako dobre – ste ľudskí a nie stroj. „Mentálna hra“ golfu je dôležitá pre hranie konzistentného golfu. Ako golfista ste sami so svojimi myšlienkami. Bohužiaľ, jeden zlý výstrel môže prinútiť, aby niektorí golfisti skončili úzkostlivo alebo stratili trpezlivosť.

Jordan Spieth mal jeden z tých momentov v Masters. Jeho mentálna hra ovplyvnila jeho hru v Auguste v okamihu….

Spieth sa pokúšal skončiť ako najmladší majster majstrov, ktorý mal počas posledného kola vedenie s dvoma výstrelokmi so siedmimi dierami.

Spieth uviedol, že jeho hra sa otočila k horšiemu po tom, čo sa na č. 8 tri posunul, potom práve zmeškal svoj part Putt na deviatej jamke: „To je v tomto golfovom programe veľmi ťažké vrátiť sa z … Avšak 8, ako aj 9 Odbočky dňa. “ Spieth dokončil pripojený na druhé miesto v 5-under, tri zadné šampióna Bubba Watson.

Čo sa však presne stalo v Spiethovej mentálnej hre v poslednom kole?

Spieth pripustil, že nakoniec sa obával počas dôležitých okamihov zadnej časti súťaže, ktorá ho vyvolala, aby ponáhľal svoje putty:

“Len som si radšej neurobil putty tak dobre, ako to je to, na čo sa to stalo … ale áno, bol som nervózny, ale dnes som nebol taký trpezlivý, ako som bol úplne prvé tri kolá a držal emócie, tiež.”

Spieth ďalej špecifikoval, že musí mať trpezlivosť, aby zvládol tlakové momenty turnajov: „To je niečo [trpezlivosť], s ktorými som mal ťažké časy, keď som v týchto typoch pozícií. Preto neverím, že som vyhral viac, keď som mal možnosť. “

Netrpezlivosť môže určite zmeniť váš prístup k hre golf. Môže to viesť k zlým rozhodnutiam alebo ponáhľaniu sa s vašou rutinou. Keď ponáhľate svoju rutinu, rýchlosť vášho tempa sa s ňou môže zmeniť.

Ako môžete zostať trpezlivejší po zlej diere alebo po výstrele? Golf je maratón, ako aj šprint do cieľa. Jeden zlý výstrel alebo diera nepoškodí váš výkon na 18 jamiek, pokiaľ to neumožníte.

Ako byť trpezlivejší so svojou golfovou hrou:

Vedomie-Uvedomte si najvyššie spúšťače, ktoré testujú vašu trpezlivosť, ako napríklad trojputt alebo chýbajú jednoduché, ako aj dole.

V minulosti – Dajte za seba chudobnú strelu alebo dieru skôr, ako vstúpite rovnako ako ďalší výstrel. Zúčastnite sa dlhotrvajúceho prístupu k kole a zamerajte sa na pobytové diery namiesto toho, aby ste sa obzreli.

Tempo rutiny – Udržujte rýchlosť svojej rutiny podobnú tomu, keď ste pokojní a zložení. Zabráňte tendencii urýchliť svoju rutinu a robiť unáhlené rozhodnutia.

Objavte mentálne stratégie, ktoré junior, kolegiálne, ako aj odborníci na turné využívajú na výhru! Vylepšite svoju mentálnu hru pre golf ešte dnes pomocou programu Golffera Mental Edge!

Naučte sa osvedčené stratégie na výkon s dôverou!

Zažívate krehké sebavedomie po zmeškaných zásahoch, hranie s prísnymi alebo vysokými očakávaniami, ktoré podkopávajú dôveru alebo neschopnosť hrať voľne a uvoľnené na ihrisku?

Ak zažívate nedostatok zamerania, nízkej sebavedomia alebo iných problémov s mentálnou hrou na ihrisku, nemôžete dosiahnuť svoj skutočný golfový potenciál …

Úspešní golfisti zistili, ako presne vystupovať s konečnou dôverou v konkurenciu, a preto sme založili zošit Golffera Mental Edge, ako aj program CD, ktorý vám pomôže!

Program Golfer’s Mental Edge zahŕňa top 8 mentálnych tréningov, ktoré robím so svojimi osobnými účastníkmi, aby som im pomohol zvýšiť ich mentálnu hru, ako aj zvýšiť konzistentnosť v kurze.

Program Golfer’s Mental Edge obsahuje 8 CD s dôverou, zvukové nahrávky MP3, ako aj pracovný zošit Golffera 8-relácie.

Golferova mentálna hranica: 8-týždňový plán pre konečnú dôveru

Čo hovoria stážisti?
„Mentálna stránka je čokoľvek v golfe – schopnosť vidieť váš výstrel alebo čiaru, ako aj dôverovať, že môžete zasiahnuť tento výstrel alebo putt. Dr. Cohn mi pomohol dôverovať svojej hre a dať mŕtvicu. “
~ Frank Lickliter, PGA Tour, víťaz Nike Tour

„Moja úroveň dôvery nebola nikdy vyššia! Nemôžem vám presne povedať, ako jasne som bol schopný uveriť vo všetkých štyroch kolách turné. Jednoduchý herný plán, ktorý ste mi poskytli, ma skutočne sústredil. Moja úroveň dôvery nebola počas turnaja nikdy vyššia. Bez ohľadu na to, na aký veľký tlak bol, bol som schopný zvládnuť svoje myšlienky a vykonať. Poďakujte vám Dr. Cohn! “
~ Patricia Baxter-Johnson, LPGA Tour

Naučte sa silnú stratégium golfovej dôverynull

Úloha týždňa: Vedúci IT, Digital Services and Data Protection, British Judo

Sme nadšení, že sme schopní povzbudiť súčasné „zamestnanie týždňa“, poháňané spoločnosťou GlobalsportsJobs, čo je pre hlavu z toho, digitálne služby a ochrana údajov v asociácii britského judo.

British Judo Association (BJA) sa snaží zvoliť mimoriadnu a vysoko motivovanú vedúceho vedúceho, digitálnych služieb a ochrany údajov, aby sa pripojil k tímu podnikových služieb v našich kanceláriách vo Walsall. Držiteľ pošty prispeje k dosiahnutiu vypočítanej vízie a poslania BJA tým, že vedie a poskytne vývoj, implementáciu a monitorovanie IT a digitálnej infraštruktúry BJA.

Držiteľ pošty bude zodpovedný za riadenie projektov IT a vlastníctvo rámca; Správa rozpočtu a tímu spolu so zabezpečením zabezpečenia právnych predpisov BJA je v súlade s právnymi predpismi na ochranu údajov. Všetky tieto aspekty zabezpečia, aby IT služby sú v súlade s rastúcimi potrebami služby, aby pomohli zlepšiť rast, funkčnosť, príjmy, prebytok a spokojnosť zákazníkov.

Úspešný kandidát, ktorý bude informovať riaditeľa podnikových služieb, bude:

Viesť a rozvíjať robustnú stratégiu IT a digitálnych služieb

Podporte dodávanie a udržiavanie robustného, efektívneho a dynamického systému CRM

Koordinujte organizáciu pri udržiavaní dodržiavania predpisov na ochranu údajov. Vedenie hodnotenia a auditov vplyvu na ochranu údajov a pôsobiť ako sprostredkovateľ medzi subjektmi dotknutí.

Poskytovať podporu ochrany údajov (GDPR) pre všetky činnosti týkajúce sa osobných údajov.

Dohliadajte a koordinujte požiadavky na prístup k predmetu (SARS).

Dodajte a udržiavajte plne funkčnú webovú stránku, ku ktorej môžu mať prístup vždy členovia a interní zamestnanci BJA, ako aj ďalšie zainteresované strany.

Zaistite, aby sa všetkým zamestnancom BJA poskytla vhodná služba IT podpory, aby im umožnila efektívne fungovať.

Olovo, riadiť a rozvíjať IT zamestnancov v súlade s politikami a postupmi asociácie, aby sa ubezpečili, že robia najvyššie štandardy, a úspešne dodávajú svoje ciele, ktoré sú v súlade s vypočítaným plánom.

Dodávajte viac, stredné IT projekty, od začiatku až po dokončenie, správu rozpočtu a podávanie správ.

Byť schopný pracovať pod tlakom a uistiť sa, že všetky termíny sú dodržiavané.

Uplatňovať:

Aby sa táto úloha uvažovala o tejto úlohe, musia sa vykonať všetky aplikácie dodaním vyplneného formulára žiadosti a sprievodného listu, v ktorom je uvedený, ako by ste dosiahli úspech v úlohe, spolu s formulárom rovnakých príležitostí.

Úplný popis úlohy a podrobnosti o tom, ako sa prihlásiť, kliknite sem.

Každá z nich predstavuje „Job Týždňa“, ktorú vám prináša pracovné rady Sports Service Service (SVB)…

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok

New Colorado Multisport Complex vyberie Levy ako potravinové, ako aj poskytovateľ služieb služieb pohostinstva

Future Legends Complex vo Windsore v štáte Colorado, odhalil partnerstvo so spoločnosťou Levy dodávať jedlo, nápoje a pohostinstvá pre návštevníkov nových 118- Spoločnosť Acre Complex sa očakáva, že sa otvorí na jar 2022. Levy znamená spolupracovať s umiestnením v budove na dodávku služieb vrátane koncesií, stravovania, reštaurácií a apartmánov.

Táto lokalita je spoluzakladaná skupinou vlastníctva domácnosti v Katofsky, ako aj bývalý outfielder Colorado Rockies Ryan Spilborghs. Komplex asi hodinu severne od Denveru bude zahŕňať odborný štadión, ktorý bude slúžiť ako dom do severného Colorado Owlz, niekoľko baseballových diamantov, viacúčelové polia, kryté bublinové športové aréna, ubytovanie aj maloobchod.

„Budúce legendy sú mimoriadne extatické, keď spolupracujú s Levy ako celosvetový líder v oblasti pohostinnosti s cieľom zvýšiť naše ponuky potravín a nápojov,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Future Legends Jeff Katofsky. „Sme zanietení dodávaním najlepšej možnej pohostinnosti a zážitkom z fanúšikov všetkým našim návštevníkom; Levy zápasí s nadšením a pomôže nám tento cieľ dosiahnuť. “

Levy má v Colorade niekoľko ďalších partnerstiev vrátane atletických miest University of Colorado, ako aj na novom centre mesta Stadium pre Colorado Springs Switchbacks FC.

„Komplex budúcich legienov je také zaujímavé miesto, pretože to bude dom tak veľa spomienok, či už je to víkend pre domácnosť, noc v hre alebo spoločenské zhromaždenie,“ uviedol Andy Lansing, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Levy. . „Sme nadšení, že sa môžeme pripojiť k budúcim legendám, aby sme zvýšili každú z týchto návštev. Každé jedlo, ako aj zážitok z nápojov, od obľúbených fanúšikov v koncesiách po výlet do reštaurácie po podujatí bude jedinečné, oslavujú všetky podrobnosti, vďaka ktorým je toto miesto nezabudnuteľné a poskytujú príjemnú pohostinnosť. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Monster Energy Supercross sa pripravuje na udalosť Atlanta Speedway Infield

. Séria Monster Energy AMA Supercross 2021 bude ísť do jednej z jedinečných konfigurácií v histórii série, keď prechádza v infield v Atlante Motor Speedway v Hamptone v Gruzínsku, začínajúc apríl. 10, ako aj pokračovanie celý týždeň. Apríl trojnásobný hlavičk bude úplne prvým pre Speedway, ako aj prvým pre trh v Atlante.

Monster Energy Supercross je najväčší terénny závodný seriál na svete na svete a bude prvýkrát v Atlante Motor Speedway, hoci to nie je prvýkrát, čo séria odišla do Gruzínska-navštívila Atlanta Fulton Štadión v regióne už v roku 1977. Vyvíjanie sa v infield AMS bude potrebovať 50 miliónov libier nečistôt na výrobu kurzu.

Tri preteky, ktoré sa konajú viac ako týždeň, povedú sériu do finále sezóny 24. apríla, ako aj 1. mája na štadióne Rice-Eccles Stadium v Salt Lake City v Utahu. Rutina Supercross v tejto sezóne zahŕňala udalosti Tripleheader v Houstone, Indianapolis, ako aj nedávno dokončená séria v Arlingtone v Texase. Rovnako sa v tejto sezóne konala v tejto sezóne v Daytona Beach na Floride, ako aj v Orlande na Floride.

Spoločnosť Supercross implementovala zlepšené opatrenia v oblasti zdravia a wellness, aby pomohla s jeho online skúsenosťami. Schopnosť sedenia sa na každom štadióne zníži so štruktúrou sedenia podľa podložky, aby sa domácnosť a dobrí priatelia mohli bezpečne tešiť všetkému akcii, zatiaľ čo sociálne dištancovali od iných skupín. Pokiaľ nie je inak oslobodený od zákona, hostia vo veku 2, ako aj staršie, musia nosiť dohodu s krytím, s výnimkou aktívneho jedenia a pitia.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Ako môžu rodičia a tréneri ovplyvniť vašu mentálnu hru

, ako môžu ostatní ľudia ovplyvniť vašu mentálnu hru?

Mentálna hra športovca môže byť silne ovplyvnená návykami rodičov, ako aj trénerov. Preto som sa rozhodol veľmi opatrne pracovať s rodičmi svojich študentov, a keď môžem, trénerov.

Situácia v bode: Dostal som e -mail od rodiča po tom, čo jej dieťa dokončilo „pozitívneho atléta“, ako aj programy „Fearless Athlét“. Uviedla programy vo forme svojej dcéry k tomuto listu:

„Moje dieťa je senior v vysokej inštitúcii a hrá futbal. Po vypočutí „pozitívneho športovca“, ako aj zvukových programov „Fearless Athlete“, sa zdá, že jej viazajú. V skutočnosti, aby citovala svoju dcéru, povedala: „Mohla by som byť dieťaťom plagátu kvôli obavám z neúspechu.“ “

Tento rodič sa však týkal poslednej myšlienky, že časťou problému je tréner. Jej tréner vniesol starosti s chybami:

„Jej futbalový tréner nie je skutočným výživným typom trénera, ako aj v skutočnosti verím, že to je to, čo ju prinútilo skončiť, aby sa bojila robiť chyby. Mali by sme ho nechať pochopiť, že sme zistili, že jej chýba dôvera, rovnako ako sa bojí robiť chyby? Alebo je to niečo, na čom si vyžadujeme pracovať sami? “ pýta sa rodiča.

Dobré obavy, rovnako ako už môžete rozumieť mojej odpovedi …

Jednou z možností je pracovať na vašej mentálnej hre bez priameho zahrnutia trénera. Rovnako ako by ste mali ťažiť vylepšenia, pretože mentálna hra je mimoriadne súkromná pre každého človeka.

V niektorých prípadoch je však mentálny koučing, ktorý som skončil s atlétmi, vrátený nepriaznivými trénermi, ktorí vnucujú starosti v športovcov alebo strhávajú dôveru športovcov – bez toho, aby to pochopili.

Najlepšou voľbou je informovať trénera a požiadať trénera, aby vykonal pozitívne zmeny. Početné skvelé trénery sa starajú o blaho, zdravie a tiež chcú, aby ich športovci mali pozitívne myslenie.

Ak má moje dieťa problém s trénerom, určite sa to zaoberám – pravdepodobne oveľa agresívnejšie ako ostatní rodičia.

Avšak, ako sa to snažíte, niektorí tréneri nebudú upravovať svoj štýl koučovania tak, aby vyhovovali žiadosti rodiča alebo športovca.

V tomto prípade by športovci mali objaviť techniky zvládania zvládania, ktoré ponúkajú s nepriaznivým nepriateľom, ako aj oveľa odolnejšie pre vonkajšie vplyvy.

Najprv musia zistiť, ako presne zostať pozitívny, keď nevykonávajú dokonale.

Po druhé, mali by sa pustiť z obáv z chýb.

Po tretie, požiadavky na to, aby sa započítali do svojej schopnosti, aj keď pochopia, čo sa môže vyskytnúť, ak zlyhajú alebo stratia.

Tieto tri ciele sú tí, ktorí športovci, ako aj tréneri objavujú v CD „Fearless Athlete“, ako aj v programe zošita…

V „Fearless Athlete“ pomáham športovcom dobyť tri typické výzvy pre mentálnu hru: obavy z neúspechu, perfekcionizmus, ako aj nedostatok dôvery.

Všetky tri ťažkosti s mentálnou hrou sú vzájomne prepojené. Perfekcionisti, ktorí pracovali neuveriteľne ťažko a chcú vykonávať úplne bežne, sa obávajú zlyhania, keď súťažia.

A starosti s neúspechom spúšťa športovcov, aby vykonávali predbežne, vystrašené, aby robili chyby. Keď sa športovci bojia robiť chyby, nedostanú sa do svojich zručností.

Ak vy (alebo vaši športovci) chcete dobyť perfekcionizmus, starosti s neúspechom, ako aj nedostatok počtu v jednom programe. Navrhujem, aby ste skontrolovali CD „Fearless Athlete“, ako aj program zošita:

„Nebojácny športovec“

Váš tréner mentálnej hry,

Patrick Cohn

P.S. Ste členom spoločnosti Peaksports Network? Ak áno, môžete získať kópiu CD „Fearless Athlete“, ako aj program zošita na 30 percent zľavu. Získajte podrobnosti tu:

Pozitívne programy zošita atlétov/CD série

Zvýšte svoju dôveru v oblasti mentálnych hier koučing!

Tréner Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, vám môže pomôcť alebo váš športovec, vo veku 12 rokov, ako aj hore, dobyť problémy s mentálnymi hrami s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo prostredníctvom Skype, FaceTime alebo Telefón. Telefónne volajte nám mýto úplne zadarmo na čísle 888-742-7225 alebo sa s nami obráťte na oveľa viac informácií o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši účastníci?
“WOW!!! Aký týždeň som mal. Bol som schopný vykonať s istotou, ktorá umožnila môj štýl vyžarovať – nie oveľa viac vstupovať do arény a udržať tento „jeleň v svetlometoch“ vzhľad alebo pocit. Prestal som sa hodnotiť, keď som vystupoval, rovnako ako som skutočne opustil arénu po tom, čo moje vzory cítili, akoby som zažil veľkú zábavu. Poďakujte vám toľko. “
~ Julia Dreyer, Národná majsterka jazdectva

Pre všetkých športovcov-objavte techniky posilňovania dôvery!

D Máte nepriaznivé sebaobrazovanie seba samého ako atlét, ktorý potláča dôveru?

Bez ohľadu na to, že ste pozitívne, snažíte sa byť, nedokážete potriasť otázkou, ktorá sa ponáhľa do hlavy, keď si rozširujete svoju konkurenciu?

Už ste sa identifikovali ako porazený, bnullnull

Back To Top