Úloha týždňa: Vedúci IT, Digital Services and Data Protection, British Judo

Sme nadšení, že sme schopní povzbudiť súčasné „zamestnanie týždňa“, poháňané spoločnosťou GlobalsportsJobs, čo je pre hlavu z toho, digitálne služby a ochrana údajov v asociácii britského judo.

British Judo Association (BJA) sa snaží zvoliť mimoriadnu a vysoko motivovanú vedúceho vedúceho, digitálnych služieb a ochrany údajov, aby sa pripojil k tímu podnikových služieb v našich kanceláriách vo Walsall. Držiteľ pošty prispeje k dosiahnutiu vypočítanej vízie a poslania BJA tým, že vedie a poskytne vývoj, implementáciu a monitorovanie IT a digitálnej infraštruktúry BJA.

Držiteľ pošty bude zodpovedný za riadenie projektov IT a vlastníctvo rámca; Správa rozpočtu a tímu spolu so zabezpečením zabezpečenia právnych predpisov BJA je v súlade s právnymi predpismi na ochranu údajov. Všetky tieto aspekty zabezpečia, aby IT služby sú v súlade s rastúcimi potrebami služby, aby pomohli zlepšiť rast, funkčnosť, príjmy, prebytok a spokojnosť zákazníkov.

Úspešný kandidát, ktorý bude informovať riaditeľa podnikových služieb, bude:

Viesť a rozvíjať robustnú stratégiu IT a digitálnych služieb

Podporte dodávanie a udržiavanie robustného, efektívneho a dynamického systému CRM

Koordinujte organizáciu pri udržiavaní dodržiavania predpisov na ochranu údajov. Vedenie hodnotenia a auditov vplyvu na ochranu údajov a pôsobiť ako sprostredkovateľ medzi subjektmi dotknutí.

Poskytovať podporu ochrany údajov (GDPR) pre všetky činnosti týkajúce sa osobných údajov.

Dohliadajte a koordinujte požiadavky na prístup k predmetu (SARS).

Dodajte a udržiavajte plne funkčnú webovú stránku, ku ktorej môžu mať prístup vždy členovia a interní zamestnanci BJA, ako aj ďalšie zainteresované strany.

Zaistite, aby sa všetkým zamestnancom BJA poskytla vhodná služba IT podpory, aby im umožnila efektívne fungovať.

Olovo, riadiť a rozvíjať IT zamestnancov v súlade s politikami a postupmi asociácie, aby sa ubezpečili, že robia najvyššie štandardy, a úspešne dodávajú svoje ciele, ktoré sú v súlade s vypočítaným plánom.

Dodávajte viac, stredné IT projekty, od začiatku až po dokončenie, správu rozpočtu a podávanie správ.

Byť schopný pracovať pod tlakom a uistiť sa, že všetky termíny sú dodržiavané.

Uplatňovať:

Aby sa táto úloha uvažovala o tejto úlohe, musia sa vykonať všetky aplikácie dodaním vyplneného formulára žiadosti a sprievodného listu, v ktorom je uvedený, ako by ste dosiahli úspech v úlohe, spolu s formulárom rovnakých príležitostí.

Úplný popis úlohy a podrobnosti o tom, ako sa prihlásiť, kliknite sem.

Každá z nich predstavuje „Job Týždňa“, ktorú vám prináša pracovné rady Sports Service Service (SVB)…

#SportsvenuBusiness – Držte vás v poznaní!

Zdieľajte tento článok