Bulmers s názvom „Oficiálny zábavný partner“ pre Racing Racing Ireland RaceCourses

Equine Racing Ireland (HRI) Racecourses oznamuje Bulmers za svojho oficiálneho zábavného partnera. Vo vyhlásení sa Bulmers, súčasť skupiny C&C, stal prvým hlavným partnerom HRI pretekárskych závodov v rámci trojročnej dohody.

Tieto dve organizácie budú úzko spolupracovať na raste miery záujmu a príťažlivosti v športe koní pretekov a zlepší zážitok pretekárskych zážitkov s novou zábavou vrátane hudby a komédie v mnohých prominentných závodných oslavách na celoštátnej úrovni.

Racing fanúšikovia a hudobní nadšenci budú oboznámení s nesmierne úspešnými Bulmers Online v sérii Leopardstown, ktorá prebiehala, pretože toto vyhlásenie o partnerstve rozširuje, že dohoda zahŕňa ďalšie tri dostihové miesta HRI – Fairyhouse, Navan a Tipperary – a ponúka Silná platforma pre Bulmers, aby sa partnerstvo oživilo na vnútroštátnej úrovni.

HRI a Bulmers tiež odhalili, že jeden z najlepších Írskych domovov, ktoré sa páčili domáce činy, Mundy, by viedol dublinský závodný festival, ktorý sa umiestnil v Leopardstowne 5.-6. februára. Multiplatinálny umelec pobavil davy spolu s spisovateľom dublinského speváka Tune, Georgeom Murphym.

V rámci partnerstva Bulmers a jeho silné portfólio značiek piva, jablčného a červeného vína, vrátane Budweiser, Five Lamps, Corona a San Miguel, budú mať osobitné práva na odlievanie vo všetkých konských závodných Írsku (HRI). , Tipperary a Navan), okrem možnosti pridať k zážitkom pretekov s aktivitami značky spolu s vysoko kvalitnou zábavou.

Paul Dermody, generálny riaditeľ, Racing Racing Ireland Racerses, je jedným z 30+ vedúcich pracovníkov na vysokej úrovni z celého sveta, ktorý sedí na ALSD Worldwide Advisory Board, ktorá sa vyrábala s cieľom vysporiadať Okrem prestavby a zotavenia.

Okrem toho budú mať Bulmers a rozmanitosť značiek viditeľnú existenciu v baroch v každej hri dostihovej dráhe, pričom hurikány bar v Leopardstowne stelesňujú ako vlajková loď Bulmers, čo je v súlade so značnými investíciami zo strany Bulmers na transformáciu tejto prominentnej oblasti.

Partnerstvo je úplne prvé vyhlásenie, pretože HRI prerobil sponzorskú štruktúru s cieľom predstaviť hlavných partnerov v šiestich hlavných témach. Keďže Bulmers predpokladá, že stĺp „zábava“ na ďalšie tri roky je príkladom toho, ako budú sponzorské práva a aktíva zabalené na miestach pretekárskych závodov HRI, aby sa umožnila celoročná aktivácia a propagácia pretekov na nové a existujúce publikum.

Karl Donnelly, reklamný riaditeľ Bulmers, povedal o novom partnerstve:

Sme radi, že sa rozširujeme a znovu vyživujeme naše dlhodobé spojenie s konským závodným Írskom a pozeráme sa dopredu na ďalšie tri roky, aby sme mohli rozvíjať zážitok z diváka v závodoch koní so zábavnými, nepredvídanými a geniálnymi metódami v rámci nášho zábavného partnerstva .

Načasovanie vyhlásenia je obzvlášť vzrušujúce, ako vieme, posledné dva roky nielenže ovplyvnilo pohostinský priemysel, ale aj závodné, umenie a zábavné trhy boli negatívne ovplyvnené, takže schopní ukázať to najlepšie z pretekov a Zábava spolu a poskytnúť fanúšikom šancu zažiť online akciu znova je vynikajúca pre obidve naše podniky. V najbližších rokoch sa pozeráme na úzku spoluprácu s tímom v HRI.

Paul Dermody, generálny riaditeľ, Racing Racing Ireland Racerses, povedal:

Bulmers je značka synonymom zábavy a potešenia a hoci sme sa v priebehu rokov potešili z mimoriadne silného spojenia, toto vyhlásenie je hlavným míľnikom pre Írsko koní Racing Ireland, pretože presne prehodnocujeme, ako spolupracujeme so značkami. S podporou Bulmers sa pozeráme dopredu na výnimočnú zábavu, ktorá prehlbuje existujúce zážitky fanúšikov pretekov a rozšíri príťažlivosť pretekov koní pre nové publikum. Sme tak nadšení, že sme v prostredí, aby sme predviedli toto partnerstvo našim pretekárom od budúceho týždňa na Dublin Racing Celebration 2022.

Zdroj a snímky, s láskavým dovolením: Rain Racing Ireland

Obrázok, podnadpis a autorské práva: HRI RaceCourses oznamuje Bulmers ako svojho oficiálneho zábavného partnera, s jedným z najlepších Írskych domovov, Mundy, Mundy, hlavným nadpisom Dublin Racing Celebration v Leopardstowne 5. a 6. Foto:

Sports Location Business organizuje a poskytuje ALSD International, vedúcu udalosť a 365 komunitu pre sektor prémiového sedadla a pohostinstva, zamerané na zvýšenie príjmu s novými stavbami, prestavby a expanzia služieb, v mene združenia špičkových riaditeľov balíkov (ALSD) .

Hybridné vydanie 2021 viedlo futbalový klub Liverpool a okrem sieťových udalostí v spoločnosti Everton’s Goodison Park a M&S B predstavuje výstavu, ktorá predstavuje vedúce produkty a služby v priemysle, okrem sieťových udalostí v spoločnosti Everton’s Goodison Park a M&S B&S Bnull

New Louisville Indoor Track oznamuje prvé podujatia

New Norton Healthcare Sports & Learning Center Interoor Track-And-Field v Louisville v Kentucky oznámil svoje prvé udalosti, ktoré sa začali 17. februára 2021.

Louisville Urban League, ktorá postavila centrum a ASM Global, ktoré bude spravovať priestor, oznámila, že University of Louisville Cardinal Invitational sa bude konať podujatím, po ktorom nasleduje KTCCCA College College Indoor pozvánka 19. – 21. februára a Games Louisville Indoor Games/ Otvárač stredných škôl 27. februára.

Miesto konania sa bude monitorovať pomocou programu Venueshield ASM Global, ktorý zahŕňa posilnené dezinfekčné čistenie, skríning teploty, povinné pokrývky tváre, fyzické dištancované a dezinfekčné stanice.

“Sme tak nadšení, keď vidíme športovcov v tejto budove a konečne dokážu oživiť tento priestor v našej komunite,” uviedol prezident a generálny riaditeľ Louisville Urban League Sadiqa Reynolds. „Oceňujeme energiu a úsilie organizátorov podujatí. Toto je začiatok niečoho zvláštneho pre dráhu a pole, pre Louisville a pre West End. “

Výstavba na 24-hektárovom mieste viacerých miest sa začala v auguste 2019. V komplexe je 90 000 štvorcových stôp podlahovej plochy s 4 000-miestnymi, 200-metrovými bankovanými krytými a súťažnými oblasťami pre skok, trezory a hody, ako aj 400- Meter Outdoor Track. Mondo hydraulické dno v interiéri je možné znížiť, aby sa dodal priestor pre rôzne ďalšie udalosti.

“Toto je skutočne klenot pre Louisville,” uviedol generálny riaditeľ ASM Global Louisville Eric Granger. „Nielenže naplní potrebu vnútorného zariadenia v tomto regióne, ale prinesie množstvo vzrušujúcich možností pôžitkov a vzdelávania a dodá okolitej komunite obrovský ekonomický vplyv. Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s Louisville Urban League a Louisville Sports Commission, aby sme túto víziu oživili. “

Očakáva sa, že regionálne žrebovanie konania spôsobí zvýšenie v noci v izbách a výdavky návštevníkov v regióne Louisville.

“Prostredníctvom kolektívnej vízie a tvrdej práce mnohých sa púšťame do novej éry športu v Louisville,” uviedol prezident a generálny riaditeľ Komisie športu v Louisville Karl Schmitt. „V priebehu času sa v Norton HealthCare Sports & Learning Center uskutoční veľká škála vnútorných traťových a terénnych podujatí, od súťaže mládeže pre začiatočníkov až po majstrovstvá na najvyššej úrovni. V prvom roku je každý dostupný víkend rezervovaný buď s udalosťami vysokej školy, strednej školy, mládeže alebo dospelých. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

ShareCare, Oak View Group Partner pre zdravotnícky protokol Overený program

ShareCare spustil vylepšenú verziu svojej služby bezpečnosti a bezpečnosti zdravia pre športové miesta, známe ako „overené“, s cieľom pomôcť pri obnove dôveryhodnosti fanúšikov a znížiť si dôveru fanúšikov a znížiť Riziká spojené s Covid-19 a inými udalosťami v oblasti verejného zdravia.

Overený program sa zameriava na veľké kapacity, vrátane hnutia ľudí, protokolov hráčov/interpretov a aktuálnych odporúčaní a protokolov v oblasti verejného zdravia a protokolov. Program Enhanced bol vyvinutý s podporou spoločnosti CAA ikona, divízie poprednej agentúry kreatívnych umelcov v domácej zábave a športovej agentúre a skupiny Oak View Group.

Vylepšená verzia overovacej platformy bola vyhodnotená dvoma najnovšími arénami Oak View Group – klimatickým záložným arénou v Seattli, ktorá bude budúcim domovom NHL Seattle Kraken a WNBA Seattle Storm a UBS Arena, ktorá sa má stať Nový domov New York Islanders, v Belmont Parku v New Yorku.

„Keď začíname vidieť, ako sa priemysel znovu otvorí a prináša rozvoj do odvetvia športu a domácej zábavy, ktorý určuje nový konvenčný pre zdravie a bezpečnosť fanúšikov, umelcov a zamestnancov, ktorý by mal byť najvyššou prioritou,“ povedal Tim Leiweke, generálny riaditeľ skupiny Oak View Group. “Sme radi, že sa môžeme vyrovnať so spoločnosťou ShareCare, pretože uprednostňujeme bezpečnosť, takže všetci, ktorí vstupujú do živej domácej zábavy, sa môžu cítiť pohodlne a istí pri účasti na športových podujatiach a koncertoch.”

Na dosiahnutie overenia bezpečnosti a bezpečnosti v oblasti bezpečnosti od spoločnosti ShareCare sa prevádzkovatelia miesta konania podliehajú viacstupňovým procesom, ktorý obsahuje 140 štandardov s validovanými odborníkmi v oveľa viac ako 600 kontrolných bodoch miesta konania, ktoré tiež dokonale aktualizujú ako politiky z profesionálnej ligy, Centra pre kontrolu chorôb a prevenciu chorôb a ďalšie relevantné orgány sa vyvíjajú.

Po úspešnom ukončení procesu overovania získavajú miesta štadióna, arény a verejného zhromaždenia overené odznak Sharecare ako znak záväzku miesta konania k bezpečnosti zdravia. State Farm Arena, domov Atlanta Hawks, sa stala prvým miestom, ktoré dosiahlo toto označenie v januári 2021.

„Či už ide o obnovenie aktivít alebo budovanie zážitkov z novej generácie, sme radi, že môžeme štadión a arény poskytovať flexibilnú službu, ktorá sa práve vyvinula s cieľom zosúladiť ich prevádzkové potreby, ale ľahko sa nakonfigurovať na osvedčené postupy, ako aj ligové a verejné zdravotné protokoly, keď sa vyvíjajú. , “Povedal Hermann Elger, výkonný viceprezident pre cestovanie, domácu zábavu a bezpečnosť zdravia a bezpečnosť v Sharecare.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail

Rada FA schvaľuje predaj štadióna Wembley

predaj štadióna Wembley, dohodnuté ochrany a podrobný plán investovať 600 miliónov GBP do futbalových komunitných zariadení, boli predložené a diskutované na stretnutí rady FA včera vo štvrtok 27. septembra vo štvrtok 27. septembra vo štvrtok 27. septembra. .

V nadväznosti na túto diskusiu sa rada FA dohodla na prezentácii Rade FA, aby získala svoju vstup, teraz, keď sú známe úplné fakty.

Anglický národný štadión, 90 000-kapacitný štadión Wembley, prevádzkuje Wembley National Stadium Limited, dcérska spoločnosť futbalovej asociácie (FA).

Obrázok, s láskavým dovolením: FA

Charlene Nyantiekyi, generálna riaditeľka, Club Wembley, skupina FA, je jedným z 55+ rečníkov na budúcom mesiaci medzinárodného podujatia ALSD

Účastníci na budúcom mesiaci ALSD International-prvé európske podujatie prémiového sedadla-sa budú zaobchádzať veľmi špeciálnym výletom v zákulisí Wembley Stadium, domovom futbalu, v otváracom večeri, v stredu 10. októbra, sponzorovanej Delaware North, nasledoval Delaware North. Exkurziou SSE Arena Wembley, sponzorovaná spoločnosťou Levy Restaurants, a recepciou na sieť v úplne novom Empire Bar & Grill v aréne. Zúčastní sa veľké množstvo zástupcov skupiny FA, ​​Wembley Stadium a Club Wembley, ako aj zástupcovia SSE Arena Wembley, Delaware North a Levy Restaurants.

Viac ako 200 zástupcov z klubov a tímov, štadiónov, arénov a športových miest, architektonických a dizajnérsky Arsenal FC, San Francisco 49ers, Staples Center, Wasps Rugby, Saracens RFC, Connacht Rugby, Barclaycard Arena, Scottish Event Campus, O2 London, The O2 Prague, Altice Arena, Tauron Arena, Bristol Sport/Ashton Gate Stadium, štadión Croke Park, Kanadská futbalová liga, aréna Saku, Red Bull Racing, KSS, SCAU, The Sports Consultancy, Ahoy Rotterdam, CAA ikon Závodná dráha.

#AlsDinternational – prvé európske podujatie prémiového sedadla

#SportsvenuBusiness – popredná platforma pre trhové správy, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok

Keď váš tím stratí svojho najlepšieho hráča

udržiavanie zamerania, keď je váš najlepší hráč vonku

Hranie bez vášho najlepšieho hráča … To je okamih, keď veľa športovcov cíti, že ich tím je v nevýhode.

Hranie bez vášho najlepšieho hráča v play -off … No, to je čas, keď veľa hráčov vidí, že ich nádeje klesajú do odtoku.

Ak máte vo svojom tíme špičkového hráča, najmä ak je tento hráč jedným z najlepších v lige, tendencia je silne spoliehať na svoju schopnosť vytiahnuť tím k víťazstvu …

Keď končíte neskoro v hre, spoliehate sa na najlepší hráč svojho tímu, aby prevzal hru …

Keď hráte jeden z najlepších tímov v lige, spoliehate sa na najlepších hráčov svojho tímu, aby ste nastavili tón hry …

Keď vyhráte neskoro v hre, spoliehate sa na najlepší hráč svojho tímu, aby prevzal kontrolu a uzavrel hru …

Zrazu sa zrazu zraní špičkový hráč vášho tímu a je mimo provízia pre ďalšiu hru.

Ako môžeme vyhrať bez nášho najlepšieho hráča?
Zvyčajne existuje kolektívny pocit bezmocnosti a beznádeje od tímov, ktoré hrajú bez ich hviezdneho hráča.

Ešte pred začiatkom hry pochybujete o tom, že víťazstvo môžete stiahnuť, a to negatívne ovplyvňuje vaše zameranie, úsilie a výkon počas hry.

Existujú dva hlavné problémy, keď máte pocit, že nemôžete vyhrať, keď je váš najlepší hráč odsunutý:
1. Keď si myslíte, že nemôžete vyhrať, zameriavate sa väčšinou na výsledok hry.

Nemôžete sa zamerať na aktuálny okamih a to je jediný okamih, keď môžete ovplyvniť výsledok hry. Nikto sa nikdy neznepokojil s víťazstvom. Victory je séria bitiek, ktoré vyhrali v súčasnosti.

2. Keď sa spoliehate iba na jedného hráča, vylučujete kolektívne schopnosti tímu.

Quarterback nemôže vyhrať hru, pokiaľ nemá pred sebou kvalitnú ofenzívu a prijímače, ktoré môžu chytiť loptu. Softball džbán nemôže vyhrať hru sám … džbán potrebuje chytač, infielders a Outfielders, ktorý dokáže hrať.

Patrioti z Nového Anglicka čelia situácii, keď ich najlepší hráč, quarterback Tom Brady, bude hrať zápas AFC Championship s stehmi v hádzaní.

Niektorí považujú Bradyho, 5-násobne neuveriteľne šampión misky a štvornásobný neuveriteľne misa MVP, najväčší quarterback na hranie hry.

Vstup do hry sa hráči Patriot nezameriavajú na Bradyho zranenie, ale vykonávajú svoju prácu podľa svojich najlepších schopností.

Patriot Center, David Andrews, uviedol, že sa počas hry zameriava na svoju úlohu.

Andrews: „Ako som už povedal, obávam sa, čo robím. Zachytil som to všetkým quarterbackom. Ktokoľvek je tam späť, chystám sa to zachytiť. “

Dokonca aj Patriot Backup quarterback Brian Hoyer sa zameriava na jeho prípravu.

Hoyer: „Pripravujem sa každý týždeň, akoby som hral.“

Pri nákupe pre akýkoľvek tím, ktorý môže vyhrať, s najlepším hráčom alebo bez neho, sa musia sústrediť na svoju prípravu a prácu, ktorú v tejto chvíli potrebujú.

Udržiavanie zamerania, keď vaša hviezda chýba:
Zapíšte si, aká bude vaša rola v čase hry. Byť špecifický.

Každá prax sa zamerajte na svoju úlohu a prípravu na nadchádzajúcu hru.

Verte, že členovia vášho tímu sa môžu zachytiť a spojiť sa s make -upom pre hviezdneho hráča.

A uistite sa, že sa pri výkone zameriavate na ideálne veci:

Zlepšiť koncentráciu v športe!

Ak ste športovec, ktorý je často rozptyľovaný, stráca sústredenie v konkurencii alebo sa chce oveľa viac dozvedieť o tom, ako sa lepšie sústrediť pod tlakom, zameraný športovec je pre vás!

Koncentrácia a schopnosť sústrediť sa pod nepriaznivým nepriateľom je to, čo robia športovci majstrovstiev najlepšie.

Vstúpiť do vašej mysle vyžaduje iba jedno rozptýlenie, aby ste stratili zásadný bod, vynechali putt alebo stratili sekundu z času na kolo. Nemôžete si dovoliť nechať rozptýlenie bežať divoko vo vašej mysli a spôsobiť, že budete robiť chyby v životne dôležitých časoch v hre!

Sústredený športovec je kompletný systém, ktorý vám ukáže, ako sa sústrediť ako šampión a využiť silu Zameriavacieho zaostrenia každú kravatu, ktorú kroky na ihrisku, súde, stopách alebo kurze v praxi a hrách!

Tento zošit a CD program pozostáva z 2 zvukových CD, ktoré zahŕňajú 14 dní zlepšovania cvičení a základné sledovanie zošita, ktoré vás prevedie každým zo 14 dní, pomáha vám uplatňovať stratégie a prispôsobuje cvičenia na vaše osobné výzvy zamerania.

Objaviť:

Ako rýchlo identifikovať rozptýlenia, ktoré sabotujú vašu koncentráciu a ako sa po rozptýlení zameriava.

Ako používať rutiny pregame, ktoré vám pomôžu využiť silu koncentrácie zóny pred konkurenciou.

Ako používať rutiny Preshot pred zábermi alebo slúži, aby vám pomohli byť oveľa viac zameraní na úlohy namiesto toho, aby ste sa obávali výsledkov.

Dozviete sa oveľa viac o jednom z našich mnohých populárnych programov CD v seriáli Secybens Athlete…

Zameraný športovec: 14-dňový plán pozoruhodnej koncentrácie

Čo hovoria zákazníci o našich mentálnych herných programoch?
„Práve som dokončil‘ Súhlasil s programom športovcov ‘. Zlepšenie dôvery je nevnull

NHL Consensus vyberie správu expertov: po 62 sezónach NHL

po každých asi desiatich hrách napíšem článok o tom, ako by každý tím NHL urobil, keby ste vsadili 100 dolárov na peňažnú linku za každú hru. Toto je moje šieste vydanie série. V sekcii Betting Sports Betting nájdete posledných šesť článkov. Kurzy, ktoré používam na sledovanie týchto údajov, nájdete pri SportsBetting – nenechajte si ujsť 75% až do 1 000 dolárov bonus.
Keď Florida Panthers v piatok večer porazil Buffalo Sabre, každý tím v NHL hral najmenej šesťdesiatdva hier. To znamená, že každý tím je v posledných dvadsiatich zápasoch. Niektoré tímy sa budú pokúšať urobiť posledný pôsobivý tlak na play -off, zatiaľ čo iné hodia do uteráka a začnú sa pripravovať na budúcu sezónu.
Najlepšie hokejové tímy NHL
Vegas Golden Knights
Magický beh zlatých rytierov ich naďalej umiestňuje na vrchol môjho zoznamu. Vegas sa blíži k tomu, aby sa stal prvým tímom expanzie, ktorý v prvej sezóne vytvoril play -off. Ak sa stavíte 100 dolárov na každé jednotlivé hry Golden Knights, vyhrali by ste 1838,26 dolárov. Golden Knights sú momentálne uprostred pruhu s tromi zápasmi, ale zatiaľ v tejto sezóne boli celkom bezpečnou stávkou.
Lavína Colorado
Lavína je jediným bodom z posledného miesta divokej karty, ale na túto sezónu boli veľmi dobrým tímom. Ak by ste vsadili 100 dolárov vo všetkých lavínových hrách, získali by ste 1188,57 dolárov. Colorado sa ocitol ako neustálymi podvodníkmi po ukončení minulej sezóny na poslednom mieste v celom NHL.
Tampa Bay Lightning
Blesk sedí na prvom mieste celého NHL, ale nie príliš. Predátori a zlatí rytieri majú priamo na pätách. Ak sa stavíte 100 dolárov na všetkých šesťdesiatšesť hier Lightning, vyhrali by ste 1081,04 dolárov. Tampa Bay je v zápasoch neustále obľúbený, ale je pravdepodobne najbezpečnejším tímom, na ktorý sa staví v NHL.
Hokejové tímy NHL
Montreal Canadiens
Canadiens prvýkrát klesli na spodok tohto zoznamu. Arizona a Buffalo našli mierny úspech, čo umožnilo Canadiensovi odovzdať ich ako najhorší tím, na ktorý sa stavili. Montreal by vás stratil 1714,70 dolárov, ak by ste vsadili 100 dolárov na všetky svoje hry.
Arizonské kojoty
Coyotes boli hrozné po celú sezónu, ale prvýkrát za chvíľu nie sú najhorším tímom na zozname. Arizona by vás stratila 1647,59 dolárov, ak by ste stavili 100 dolárov na všetky svoje hry. Coyotes sú práve teraz na poslednom mieste NHL, čo im dáva najlepšie šance na celkový výber konceptu číslo jedna.
Šabľové šable
Rovnako ako Coyotes, aj Sabre boli na tomto zozname celú sezónu. Očakávalo sa, že Buffalo bude mať tento rok lepšiu sezónu, ale namiesto toho sa snaží udržať akúkoľvek konzistentnosť. Sabre sú nad iba kojotmi v NHL. Ak sa stavíte 100 dolárov na všetky hry Buffalo, stratili by ste 1515,27 dolárov.
Hokejové tímy NHL s najväčšími zmenami
Louis Blues
Blues vyzeral ako uchádzač o Stanley Cup začiatkom sezóny, ale nedávny prehraný pruh ich má jeden bod mimo posledného miesta divokej karty. Ak sa stavíte 100 dolárov na každú poslednú hru Blues, získali by ste 332,72 dolárov. Ak teraz stavíte 100 dolárov na každú hru, stratili by ste 153,79 dolárov.
Philadelphia Flyers
Letáky nedávno vyskočili na poradie a to sa ukázalo v ich stávkových súčtoch. Philadelphia by vás stratila 189,69 dolárov, ak by ste vsadili 100 dolárov na každú poslednú hru. Teraz by vám Flyers vyhral 376,63 dolárov, ak vsadíte 100 dolárov na každú hru.
Chicago Blackhawks
Blackhawks mali v poslednom úseku sezóny predtým veľké zmeny, ale tento rok je to opačným smerom. Chicago naďalej klesá v rebríčku. Blackhawks je teraz štrnásť bodov z posledného miesta divokej karty. Ak ste vsadili 100 dolárov na všetky Chicagské hry v poslednom článku, stratili by ste 794,77 dolárov. Teraz by vás Blackhawks stratili 1251,51 dolárov, ak by ste stavili 100 dolárov na všetky svoje hry.
Predátori Nashville
Dravci dostali v minulej sezóne ochutnávku Stanley Cup a chcú sa v tejto sezóne dostať späť do zasľúbenej krajiny. Nashville sa zahrieva v pravý čas. Ak vsadíte 100 dolárov na každú hru predátorov posledný článok, získali by ste 541,36 dolárov. Teraz by vám Nashville vyhral 976,92 dolárov. Predátori sú pravdepodobne najhorúcejším tímom v NHL práve teraz, vďaka čomu sú zatiaľ bezpečné tímy, na ktoré sa teraz stavia.
NHL hokej – zvyšok partia

Anaheim Ducks- (73,85 dolárov)
Boston Bruins- 713,74 dolárov
Calgary Flames- (337,45 dolárov)

Carolina Hurricanes- (952,99 dolárov)
Columbus Blue Jackets- (728,58 dolárov)
Dallas Stars- 54,21 dolárov

Detroit Red Wings- (682,71 dolárov)
Edmonton Oilers- (1103,63 dolárov)
Florida Panthers- 164,2 dolárov

Los Angeles Kings- 545,43 dolárov
Minnesota Wild- 149,27 dolárov
New Jersey Devils- 534,6 dolárov

New York Islanders- (738,66 dolárov)
New York Rangers- (780,97 dolárov)
Ottawa Senators- (1386,94 dolárov)

Pittsburgh Penguins- (162,71 dolárov)
San Jose Sharks- 51,56 dolárov
Toronto Maple Leafs- 499,76 dolárov

Vancouver Canucks- (824 dolárov)
Washington Capitals- 188,98 dolárov
Winnipeg Jets- 648,54 dolárov

*Čísla v zátvorkách sú negatívne
Novinky na športové stávky online?
Aknull

Pripravte sa na neočakávané v tenise

Očakávajte neočakávané v tenise

„Neznáme“, „nepríjemné“, „nezvyčajné“, „neznáme“, „neočakávané“

Opisuje niektorý z týchto výrazov, čo ste zažili v tenisovom zápase, ktorý by mohol podkopať vaše myslenie za hranie úžasného tenisu?

Neznámy, nepohodlný, nezvyčajný, neznámy a neočakávaný je päť najvýznamnejších rozptýlení, ktoré môžu vyvolať úzkosť a poškodiť váš výkon v tenisových zápasoch.

V našej mentálnej hre tenisového prieskumu jeden hráč identifikoval „neznámy“ ako jedno rozptýlenie, ktoré spôsobuje najväčšie problémy:

“Neznáme súdy, vietor, nemé premenné, ako je denný zápas – tieto neporiadky s mojou mysľou a robia ma napnuté a prehrám.”

Neznáme, nepohodlné, nezvyčajné, neznáme a neočakávané sú vnútorné rozptýlenie a ak nie ste pripravení, môže vás poslať odvrátenie od zamerania sa na to, čo je dôležité.

Napríklad ste mali úžasný týždeň tréningov a slúženie, na ktorej ste pracovali, konečne kliknete, keď ste sa pripravili na hranie v novom turnaji päť hodín od vášho domu.

Vaša rodina sa rozhodne odísť o deň skôr a zostať v hoteli. Po príchode do hotela dopadne do mesta nepredvídateľný silný dážď.

Riaditeľ turnaja zverejnil, že turnaj sa z dôvodu dažďa oneskorí na 2 hodiny. Už ste sa cítili trochu nepríjemný spánok v hoteli a teraz neočakávané počasie a neznámy čas začiatku spôsobujú, že sa cítite trochu úzkostlivo.

Po drsnej noci hádzania a otáčania dorazíte na neznámu konkurenčnú stránku a premýšľate o svojom prvom súperovi.

Aby to bolo ešte horšie, je to trochu chladné a veterno; Podmienky, ktoré vždy vyhodili vašu hru. Všetky tieto premenné majú vašu myseľ navíjajúcu sa a necháte sa cítiť napätý a nervózny!

Vnútorné rozptýlenie, ako sú neznáme súdy, vetry a počiatočný čas zápasu, ktoré označujeme ako nekontrolovateľné a nadviazame, že tieto nekontrolovateľné prvky poškodia váš výkon.

Keď sa pokúsite ovládať premennú, z ktorej nemáte kontrolu, strácate čas, energiu a zameranie.

Namiesto toho, aby ste sa snažili zamerať na nekontrolovateľné prvky „To, čo sa neporiadne a urobíte z vás napätie a stratí“, zamerajte sa na to, čo môžete ovládať, ako je napríklad vaše myslenie, príprava a plán hier.

Stratégie zamerania sa na to, čo je dôležité

Príďte na miesto súťaže skoro a urobte prechádzku. Táto ľahká technika môže pomôcť oboznámiť sa s miestnosťami, súdmi, sedením divákov atď.

Upravte svoj herný plán podľa podmienok počasia a súdnych podmienok. Napríklad v chladný deň bude lopta menej „skákací“, takže budete musieť upraviť svoje zábery.

Prax za rôznych nepriaznivých podmienok. Napríklad predchádzajúca technika zdôraznila účinky chladu na guľu. Skúste hodiť pár guličiek do chladničky pred tréningom, aby ste simulovali hranie s loptou v chladných podmienkach.

Lekciou je zamerať sa na to, čo môžete urobiť, aby ste sa cítili pripravení, keď hráte zápas … a to je miesto, kde mentálny tréning prichádza do hry.

Mentálne školenie vám môže pomôcť reagovať na neznáme alebo neočakávané s dôverou a pokojom namiesto pochybností a paniky.

Pripomeňte si, aby ste sa zamerali na to, čo je nevyhnutné, keď vstúpite na súd. Vaša taktika, videnie lopty a oddelenie každého bodu od iného, ​​sú dôležité, nie neznáme a iné vonkajšie rozptýlenie.

Tenisová mentálna húževnatosť a životne dôležité body

, ktoré sa počas dôležitých zápasových bodov zdržiavajú.

Ako dobre drží vaša tenisová mentálna húževnatosť počas dôležitých bodov počas zápasov?

Počas blízkeho zápasu, keď potrebujete vyhrať zásadný bod, vaša mentálna hra môže zistiť váš úspech alebo zlyhanie. Ak sa sprísnite, staráte sa o stratu hry alebo sa pokúsite byť nadmerne agresívny so svojimi strelami, sabotujete svoje šance na výhru bodu a zápasu.

Niekoľko najlepších hráčov, ako napríklad Andre Agassi, zvyšuje úroveň svojej hry v životne dôležitých časoch v zápase. Nazývajú sa hráči – môžu držať slúžiť alebo zlomiť, keď potrebujú veľa kvôli zamerania a odhodlania.

Ostatní hráči, ktorí zápasia s mentálnou hrou, pod zásadnými bodmi v zápase. Zbavujú sa napätia, pochybností, váhania alebo iba sýtičkou.

Neviem presný dôvod, prečo by ste sa nemuseli najlepšie pod tlakom zápasu, pokiaľ s vami nemôžem hovoriť a opýtať sa niekoľko zásadných otázok týkajúcich sa mentálnej hry. Dostal som však nasledujúcu otázku od hráča, ktorý dokončil môj prieskum tenisovej psychológie:

„Ako maximalizujem svoj výkon a zisk z dôležitých príležitostí počas zápasu? Zvyčajne hrám dobre, čo vedie k zásadným bodom v zápase, ale moja úroveň výkonu klesá alebo sa v tejto príležitosti nevznikne v životne dôležitom čase. Nie je to udusenie ani strata zamerania, ale „niečo iné“. Možno sa snažíte príliš tvrdo? Myslím si však, že je to zásadný rozdiel medzi pokrokom na vyššie úrovne a stagnujúcim napriek tomu, že má schopnosť postupovať. “

Väčšinu času nebudete pod životne dôležitými bodmi kvôli strate zamerania, pokiaľ nebudete frustrovaní svojou hrou alebo sa nedostanete pred seba.

Môj prístup je, že veľa hráčov sa môže dobre sústrediť, ale ich zameranie môže byť „stratené“ kvôli ďalším výzvam mentálnej hry, ako je strata pokoja po tom, čo zmeškala ľahká strela.

Nie som si istý, či sa to v tomto prípade príliš usiluje, pretože pokus príliš tvrdého vedie k napätiu vo vašich úderoch – je to takmer rovnaký vplyv ako úzkosť.

Keď sa snažíte príliš tvrdo, pokúšate sa zasiahnuť najlepší výstrel alebo slúžiť – víťaz krížového súdu – a to na vás zlyhá kvôli malému ďalšiemu napätiu vo vašom mŕtvici a tým aj nedostatok tenisovej mentálnej tvrdosti.

Ďalším spôsobom, ako môžete počas zápasu stratiť životne dôležité body, je príliš presný s vašimi zábermi. Keď sa pokúsite umiestniť svoje zábery namiesto toho, aby ste záviseli od vášho tela, aby zasiahlo váš cieľ, vaša myseľ sa dostane do cesty, pretože ovládate svoje ťahy.

Ďalšou možnosťou je, že zmeníte svoju metódu a začnete zabezpečiť svoju pozíciu v sade. Ak napríklad v prvom sade dostanete vedenie 5-4, niektorí hráči sú s ich stratégiou príliš defenzívne. Sedíte na svojom vedení, hráte bezpečné zábery a dúfate, že váš súper urobí prvú chybu.

Aké sú možnosti, ktoré vám pomôžu hrať sa s oveľa menšou húževnatosťou v životne dôležitých časoch v zápase?
Najprv ošetrujte každý bod s rovnakým zameraním a intenzitou.
Nemyslite na zásadný bod ako na situáciu „musíme“. Budete na seba príliš veľký tlak, a to spôsobí príliš tvrdé alebo príliš ochranné pokusy.

Po druhé, musíte pokračovať v hre agresívne a závisieť od vašich záberov.
Inými slovami, nechcete hrať opatrne a zadržať. Tento problém vidím s juniorskými tenisovými hráčmi, keď sa v scéne dostanú veľkým náskokom. Ak hráte príliš opatrne s vedením, pravdepodobne necháte svojho súpera späť do sady.

Po tretie, zostaňte zameraní na vykonanie aktuálneho bodu.
Nepritavujte sa na „Čo ak…;“ “Čo keď … stratím tento bod a zápas je zviazaný?”

Kedykoľvek sa zameriate na výsledky – po aktuálnom bode – dostanete príliš ďaleko pred seba. Veľa úzkosti a napätia, ktoré vyzerá ako dusenie, pochádza z myslenia príliš ďaleko pred súčasným bodom.

Naučte sa osvedčené metódy mentálnej hry, aby ste sa snažili čo najlepšie na kurte!

Vykonávate (alebo vaši hráči) svoju schopnosť v súťaži?

Prinášate to najlepšie a veľa sebavedomej hry na zápasy?

Úspešní tenisti sa naučili, ako robiť s maximálnou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení zlepšiť svoju duševnú tvrdosť a robiť s maximálnou sebaúctou v zápasoch, tenisová dôvera: Mentálna tvrdosť pre hráčov turnaja vám to môže pomôcť!

Použite tenisovú dôveru, aby ste pomohli zlepšiť svoju mentálnu húževnatosť v tenise a objaviť silné a overené mentálne herné metódy, ktoré pomohli profesionálnym športovcom vyhrať!

Tenisová dôvera: mentálna tvrdosť pre hráčov turnaja

Čo hovoria zákazníci mentálnej hry?
„Sme prekvapení, koľko program„ Súhlasí športovec “pomohol mojej neter hrať jej najlepší tenis počas zápasov. Doslova sa dostala do najvzdialenejšieho kola turnaja (semifinále) po dokončení CD/zošita. Budeme robiť všetkých päť v sérii. “
~ Jason Bourguignon, strýko

Stiahnite si našu bezplatnú správu o tenisovej psychológii!

Objavte, či počas zápasov robíte jednu alebo oveľa viac z týchto „nákladných“ nevynútených chýb mentálnej hry!

Stiahnite si náš bezplatný tenisnull

Tenisový podcast: Objímajú deti mentálny tréning?

Mentálny tréning pre mladých športovcov

Niektorí mladí tenisti nie sú presvedčení o hodnote mentálnej hry. To môže byť výzvou pre športových rodičov a trénerov, ktorí považujú mentálnu hru za kľúčovú súčasť výkonu.

Na tomto týždni tenisovej psychológie sa dozviete:
Ako pomôcť vášmu mladému tenistovi prijať mentálny tréning.

Dr. Cohn vás učí, ako pomôcť tenisovým hráčom rozpoznať hodnotu mentálnej hry tenisu.

Podcast tenisovej psychológie od Dr. Patricka Cohn v Sports Psychology for Tenis je mentálna hra tenisového experta a pomáha hráčom turnajov, tenisových trénerov a rodičov zlepšovať dôveru, zameranie a vyrovnanie pomocou stratégií športovej psychológie.

Použite zvukový prehrávač na počúvanie podcastu tenisovej psychológie alebo na stiahnutie súboru do svojho počítača nižšie:

*Stiahnite si podcast Tennis Psychology Podcast #12 (kliknite pravým tlačidlom myši a do počítača „Uložiť ako“)

Prihláste sa na odber podcastu tenisovej psychológie pomocou iTunes

*Odošlite svoju mentálnu tenisovú otázku Dr. Cohnovi vo výške Performance Sports

Naučte sa osvedčené metódy mentálnej hry, aby ste sa snažili čo najlepšie na kurte!

Vykonávate (alebo vaši hráči) svoju schopnosť v súťaži?

Prinášate to najlepšie a veľa sebavedomej hry na zápasy?

Úspešní tenisti sa naučili, ako robiť s maximálnou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení zlepšiť svoju duševnú tvrdosť a robiť s maximálnou sebaúctou v zápasoch, tenisová dôvera: Mentálna tvrdosť pre hráčov turnaja vám to môže pomôcť!

Použite tenisovú dôveru, aby ste pomohli zlepšiť svoju mentálnu húževnatosť v tenise a objaviť silné a overené mentálne herné metódy, ktoré pomohli profesionálnym športovcom vyhrať!

Tenisová dôvera: mentálna tvrdosť pre hráčov turnaja

Čo hovoria zákazníci mentálnej hry?
„Danielle sa darila naozaj dobre s ovládaním svojich emócií počas dnes zápasov. Boli sme veľmi radi, že sme jej počas zápasu nepreukázali jej frustrácie; Myslím, že to bol veľký úspech. Skutočne vyzerala pod kontrolou svojich emócií, aj keď dvojnásobná chyba alebo urobila chyby. Zmeny, ktoré sme videli pri správaní Danielle za menej ako 24 hodín, boli úžasné! Ďakujeme za vaše vedenie! “
~ Jennifer Alamo, tenisový rodič

Stiahnite si našu bezplatnú správu o tenisovej psychológii!

Objavte, či počas zápasov robíte jednu alebo oveľa viac z týchto „nákladných“ nevynútených chýb mentálnej hry!

Stiahnite si našu bezplatnú správu o tenisovej psychológii:

Šesť nevynútených chýb „duševnej hry“

Objavíte:

Ako môže byť vaša myseľ najlepším alebo najhorším prínosom na súde.

Ak svoju myseľ úspešne používate medzi bodmi.

Jedna metóda, ktorá vám môže pomôcť nechať ísť posledný bod.

Najlepšie zručnosti v oblasti mentálnej hry, ktoré potrebujete na zvládnutie, aby ste zlepšili svoju dôveru a výkon medzi bodmi.

Kliknite sem a stiahnite si svoju bezplatnú správu ešte dnes: Šesť nevynútených chýb „mentálna hra“, ktoré robia hráči medzi bodmi medzi bodmi

Čo hovoria tenisti?
“DR. Cohn, jedným z mojich cieľov je stať sa svetovým trénerom, existuje niekoľko trénerov z USA, ktorí ma inšpirovali najviac drevených, Kid Shula a Pat Riley. Po práci s vami teraz tiež uvádzam vaše meno medzi najvplyvnejšími trénermi v mojom odbore! “
~ Franz

Zvýšte svoju sebaúctu a zamerajte sa s odborným koučovaním mentálnych hier!

Inštruktor Master Mental Game Dr. Patrick Cohn vám môže pomôcť zbaviť sa problémov s mentálnou hrou s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo pomocou Skype, FaceTime alebo Telefón. Zavolajte nám na mýto bezplatné na čísle 888-742-7225 alebo nás kontaktujte, kde nájdete oveľa viac informácií o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši študenti mentálneho koučovania?
„Chcem ti dať vedieť, že tvoje CD tenisové dôvery sú pre mňa veľmi užitočné. Počúvam ich v aute a program mi pomáha zbaviť sa celoživotného turnajového výkonu úzkosti. Ďakujem!”
~ Krídlo wu

Back To Top