Monster Energy Supercross sa pripravuje na udalosť Atlanta Speedway Infield

. Séria Monster Energy AMA Supercross 2021 bude ísť do jednej z jedinečných konfigurácií v histórii série, keď prechádza v infield v Atlante Motor Speedway v Hamptone v Gruzínsku, začínajúc apríl. 10, ako aj pokračovanie celý týždeň. Apríl trojnásobný hlavičk bude úplne prvým pre Speedway, ako aj prvým pre trh v Atlante.

Monster Energy Supercross je najväčší terénny závodný seriál na svete na svete a bude prvýkrát v Atlante Motor Speedway, hoci to nie je prvýkrát, čo séria odišla do Gruzínska-navštívila Atlanta Fulton Štadión v regióne už v roku 1977. Vyvíjanie sa v infield AMS bude potrebovať 50 miliónov libier nečistôt na výrobu kurzu.

Tri preteky, ktoré sa konajú viac ako týždeň, povedú sériu do finále sezóny 24. apríla, ako aj 1. mája na štadióne Rice-Eccles Stadium v Salt Lake City v Utahu. Rutina Supercross v tejto sezóne zahŕňala udalosti Tripleheader v Houstone, Indianapolis, ako aj nedávno dokončená séria v Arlingtone v Texase. Rovnako sa v tejto sezóne konala v tejto sezóne v Daytona Beach na Floride, ako aj v Orlande na Floride.

Spoločnosť Supercross implementovala zlepšené opatrenia v oblasti zdravia a wellness, aby pomohla s jeho online skúsenosťami. Schopnosť sedenia sa na každom štadióne zníži so štruktúrou sedenia podľa podložky, aby sa domácnosť a dobrí priatelia mohli bezpečne tešiť všetkému akcii, zatiaľ čo sociálne dištancovali od iných skupín. Pokiaľ nie je inak oslobodený od zákona, hostia vo veku 2, ako aj staršie, musia nosiť dohodu s krytím, s výnimkou aktívneho jedenia a pitia.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail