ESPORTS postavený na získanie nasledovníkov v nasledujúcich mesiacoch

správne, keďže viac ligy esportov zvyšovalo počet živých podujatí, Pandemická Pandemická úprava upravila tieto plány a ešte dôležitejšie prúdenie, uviedli panelisti počas nedávneho „stavu„ stavu „ Udalosť a výsledky v priemysle Esports “vysielala výskumná skupina Esportsbiz Research Group.

Webinár sa použil na zverejnenie správy o odvetví Esports, pričom výskum a písanie vykonal Michael Hughes. V správe sa uvádza, že 80 percent vedúcich pracovníkov spoločnosti ESPORTS očakáva, že z herného priemyslu nakoniec bude mať úžitok z pandémie, ale že viac ako polovica – 56 percent – posunula svoju obchodnú stratégiu z dôvodu prepuknutia, prispôsobenie sa strate živých udalostí a zdôraznenej zmeny do online a streamovaných udalostí.

“Každý v digitálnom priestore dostal obrovský rozmach,” uviedol Dan Dinh, hlavný prevádzkový riaditeľ spoločnosti Solomid Corporation. „Existuje miliarda vecí, ktoré ľudia dokážu kedykoľvek robiť kedykoľvek. So situáciou posledné dva, tri mesiace teraz sú aktivity obmedzené, takže máte po prvýkrát zavedených veľa ľudí (eSports). Bude veľa ľudí, ktorí si budú myslieť, že je to skutočne zaujímavé. Nie z hľadiska príjmov, pretože sme pozadu na rok 2020, ale do budúceho roka si myslím, že sa to zotaví a prinesie nám jeden až dva roky vpred, pokiaľ ide o rast odvetvia. “

Hughes uviedol, že takmer 7 z 10 skúmaných uviedlo, že bude mať významný vplyv z dôvodu straty živých udalostí a 38 percent má zavedený plán návratu k živým udalostiam. Prieskum sa uskutočnil v apríli a máji 2020 s viac ako 250 respondentmi. Panel webinára moderoval Chris Pursell, vedúci športového obsahu a partnerstvá pre obchodnú skupinu Esports.

Jednou z mnohých spoločností v oblasti eSports, ktorá musela rýchlo zmeniť kurz, bol ESL. Ross Huberman, senior manažér spoločnosti ESL pre marketing, uviedol, že udalosti plánované osobám sa museli rýchlo upraviť a plynulo to integrovalo do zážitku z divákov. “

Huberman povedal, že kolegovia z iných ligových ligov si všimli, ako sa eSports dokázal presunúť k virtuálnym udalostiam tak rýchlo a prispôsobeným, čo dáva ligám možnosť používať virtuálne nastavenia v budúcnosti a zároveň plánujú prípadný návrat k živým udalostiam, oblasť, v ktorej ESL sa zameriava na zvyšujúcu sa hodnotu.

“Vždy sa vraciam k prílivu High Tides zdvihne všetky lode,” uviedol. „Existuje veľa spoločností, ktoré budú bojovať a nemusia byť schopní zvládnuť búrku, ale vo všeobecnosti, keď sa pozriete v (športovom) priemysle, ak si vyberiete víťazov a porazených, Esports spadá do výhodnej kategórie. ”

Vojenská výhoda

Medzitým sa spoločnosť Esports stala účinným náborom pre armádu Spojených štátov. Generál General Frank Muth, veliaci generál, náborové velenie pre armádu, uviedol, že tím Esports vo vojenskej pobočke prišiel po tom, čo 8 000 vojakov súťažilo o 16 spotov pred začatím hrania konkurenčných turnajov v roku 2019. Tím je založený z Fort Knox v Kentucky.

“Je to také hlavné prúdenie, že to musíme rozpoznať a nemyslím si, že veľa Wall Street a hlavná ulica uznáva exponenciálny rast, ktorý prináša spoločnosť Esports,” uviedla Muth. “Považujem to za fascinujúce a bolo skvelé to urobiť za posledné dva roky.”

Muth uviedla, že armáda prijíma 100 % virtuálne od polovice marca. Nedávno získala viac potenciálnych zákazníkov od toho, aby náboroví pracovníci pracovali prakticky prostredníctvom podujatí Esports v priebehu trojtýždňového obdobia, ako by to bolo tým, že utratili viac o 10 000 dolárov viac osobným náborom na štátnom veľtrhu v New Yorku.

“Boli sme priemyselní pred dvoma rokmi,” uviedol v nábore. “Volali sme ľuďom po telefóne.” Kto už odpovedá na telefón, ak nepoznáte číslo? Ale takto sme nábor. Prešli sme však na viac digitálnych prostriedkov so sociálnymi médiami, ale aj prostredníctvom esportov. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail