Držanie sa plánu mentálneho tréningu pre tenis

Prečo tenisoví hráči vyžadujú mentálny tréning

Čo viac prispieva k špičkovému výkonu v tenise: vaše fyzické zručnosti alebo duševné zručnosti?

A čo je dôležitejšie, uviedli by ste, že vaša mentálna hra je na rovnakej úrovni ako vaša fyzická hra?

Väčšina tenistov by hodnotila svoju fyzickú hru na oveľa vyššej úrovni ako ich mentálna hra.

Ak je mentálna hra rovnako dôležitá ako vaša fyzická hra, prečo vaša mentálna hra zaostáva za vašou fyzickou hrou?

Vaša odpoveď môže byť: „Poskytujem? Nemám žiadny koncept, prečo je moja mentálna hra tak ďaleko za mojou fyzickou hrou. “

V rámci vášho záujmu spočíva odpoveď … „Poskytujete!“

S najväčšou pravdepodobnosťou nezostanete s mentálnym tréningom dlho dostatočne na to, aby ste výrazne ovplyvnili váš výkon.

Táto téma sa zvýšila tenistom v našom mentálnom prieskume tenisového prieskumu:

“Ako zmením svoje očakávania, aby som sa ubezpečil, že sa budem držať mentálneho tréningu dlho, aby som videl vylepšenie výkonu tenisových zápasov, ako aj pochopiť, že mentálne školenie skutočne funguje?”

Obavy, ktoré ste zvýšili, sú známe mnohým tenisovým hráčom. Nakoniec ste sa rozhodli, že vaša mentálna hra vás zadržala v hre na vyššej úrovni. Pracujete s trénerom mentálnej hry už niekoľko týždňov, aby ste zvýšili svoju dôveru a zamerali sa na zápasy.

Každý týždeň vám sú pridelené mentálne cvičenia, ktoré sa majú dokončiť, a tiež o nich diskutujete so svojím trénerom mentálnej hry počas svojich pravidelných stretnutí. Máte pocit, že získavate skvelý pohľad na svoju hru, a tiež môžete cítiť určitý stupeň vylepšenia svojej dôvery.

Potom hráte tvrdý zápas, ako aj vaša dôvera, jednoducho nie je na vysokej úrovni na hranie na vašom vrchole. To vás spustí, aby ste sa obávali, či to vyplatí mentálne školenie. Pýtate sa sami seba: „Čo ak nie som schopný zlepšiť svoju mentálnu hru?“

Mnoho športovcov, s ktorými pracujeme, chce rýchlu opravu alebo opravu cez noc, ktorá neexistuje, pokiaľ ide o mentálnu hru.

Máte pravdu v tom, ako presne vaše vysoké očakávania spôsobujú, že budete telefonovať do obáv z hodnoty mentálneho tréningu.

Ale premýšľajte o týchto otázkach: Presne, ako dlho vám trvalo, kým ste zasiahli mocný prvý slúži? Slúžilo to založené cez noc?

Odpoveďou je, že zistenie, že silná služba si vyžadovala čas. Zakaždým, keď ste pracovali na tomto servírovaní, boli urobené bitové vylepšenia a postupom času tieto nepostupné vylepšenia prispeli do výdrže vo vašej hre.

To isté platí pre mentálny tréning. Mali by ste upevniť svoje očakávania a pochopiť, že sa nič nestane cez noc.

Aj keď ste neuvideli okamžité, viditeľné vylepšenia, vaše mentálne zručnosti sú silnejšie. Tieto mentálne zručnosti s metódou a konzistentnosťou budú v konečnom dôsledku výdrž, ako aj posunúť vašu hru na ďalšiu úroveň.

Ak chcete vytvoriť silnú mentálnu hru, musíte byť rovnako dôslední vo svojom mentálnom tréningu ako vo svojom fyzickom tréningu.

Rozvíjanie zručností, fyzických aj duševných, potrebuje trpezlivosť, ako aj opakovanie, ako aj vplyv na vašu hru bude výrazne hlboký.

Držanie sa programu mentálneho tréningu

Vypracujte 6 -mesačný plán mentálneho tréningu. Presne ako často budete trénovať alebo vytvárať duševné zručnosti týždenne? Aké zdroje mentálneho tréningu využijete? Aké mentálne zručnosti budete pracovať na rozvoji?

Ak si nie ste istí, čo potrebuje na vylepšenie svojej mentálnej hry, stiahnite si test na SportspsychologyTennis.com. Kliknutím doprava tu získate.

Naučte sa preukázané stratégie tenisových mentálnych hier na vykonanie vášho najlepšieho na súde!

Vykonávate (alebo vaši hráči) toľko ako vaša schopnosť v súťaži?

Prinášate svoju najlepšiu a najpozitívnejšiu hru na zápasy?

Často počujem, ako sa hráči vrhnú na základe problémov, keď sa hrajú v zápasoch …

“Pred zápasmi som tak pevne alebo napätý, že nemôžem priamo uveriť alebo mať v mojej hre akýkoľvek typ rytmu.”

“Som tak frustrovaný, že zasiahne zlé strely alebo chybami, ako aj snehové gule.”

“Očakávam toľko, keď hrám, že sa rozpadnem a stratím dôveru, keď zápas nejde podľa plánu.”

“Zdá sa, že moja dôvera zmizne, keď idem od metódy k zápasom a nechápem prečo.”

Úspešní tenisoví hráči presne objavili, ako vystupovať s konečnou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení vylepšiť svoju mentálnu tvrdosť a vystupovať s konečným sebavedomím v zápasoch, tenisová dôvera: Mentálna húževnatosť pre hráčov súťaže vám to môže pomôcť!

Hráči: Presne objavte, ako sa riadiť svojou dôverou, zamerať sa čo najlepšie, ako aj vyhrať viac blízkych zápasov.
Rodičia: Pomôžte podporiť dôveru svojho juniorského tenistického hráča na turnaje. Stačí veľa programu na iPod vášho prehrávača!
Tréneri: Zvýšte dôveru vášho tímu využívajúce jednoduché, preukázané mentálne stratégie.
Inštruktori: Presne objavte, ako poskytnúť svojim účastníkom výhodu mentálnej hry.

Použite tenis connull