Zbraň Melanie Oudin: Mentálna tvrdosť

Zlepšenie vašej tenisovej mentálnej húževnatosti

Je 17 -ročná Melanie Oudin skutočnou dohodou? Mnoho odborníkov, ako napríklad Brad Gilbert. Čítajte ďalej a objavte jej najvýznamnejšiu zbraň …

Som si istý, že ste už počuli o úžasných 3-sadových víťazstvách Melanie Oudinovej, v ktorej urobila veľké návraty proti niekoľkým najlepším hráčom na svete.

Ako vytiahne tieto zápasy? Je talentovaná alebo kvalifikovaná? Alebo je to číra štrk a odhodlanie?

Ak chcete poraziť najlepších hráčov, je to všetko vyššie uvedené. Ale vynechal som jej veľa esenciálnej zbrane – a nie je to jej schopnosť neustále bežať dole – je to jej mentálna húževnatosť!

„Myslím si, že najvýznamnejšou zbraňou môže byť mentálna tvrdosť. Nemusí to byť mŕtvica alebo výstrel alebo niečo podobné. Ak ste tam duševne zložití, môžete poraziť kohokoľvek. Myslím, že to je to, čo som dnes naozaj urobil dobre a urobil som v minulých zápasoch. Som tak sústredený a veľmi tvrdo bojujem. Takže ma nebude ľahké poraziť ma, alebo sa nebudem vôbec ustúpiť, “povedal Oudin.

Čo je mentálna tvrdosť v tenise?
Mentálna húževnatosť zahŕňa duševné zručnosti, ktoré vám pomôžu zostať sústredené, sebavedomé a zložené pod nepriateľom alebo tlakom. Mentálna tvrdosť vám umožňuje uvedomiť si svoj talent v zápasoch.

Videl som opak mentálnej tvrdosti, keď Oudin porazil Petrovu v 4. kole USA Open. Petrova bola nekonzistentná. Zavrčala sa od okamihov brilancie až po jasnú dusenie.

Oudin určite preukázal oveľa väčšiu duševnú tvrdosť. Mentálna tvrdosť vám môže pomôcť vyhrať, keď máte vy a váš súper rovnaké zručnosti alebo úroveň talentov.

Narodili sa tenisti s mentálnou tvrdosťou?
Podľa Oudina je to olovená zručnosť …

“Nemyslím si, že som sa narodil s mentálnou tvrdosťou.” Ale naučil som sa to robiť. Myslím, že som bol dlho. Vieš, všetky roky tréningu, môj tréner ma tak tvrdo tlačí, len prechádzal roky vzostupov a pádov a všetko. Naučil som sa veľmi tvrdo bojovať, “povedal Oudin.

Aké zručnosti v oblasti mentálnej hry musíte zvládnuť, aby ste získali oveľa väčšiu mentálnu tvrdosť?

Schopnosť byť aktívna s dôveou a udržiavať ju pod nepriazni

Schopnosť sústrediť sa v súčasnosti a nie je odvrátená rozptýlením

Schopnosť voľne hrať s očakávaním alebo tlakom

Schopnosť pustiť sa z chýb a zostať si istá, zložená po chybách

Schopnosť akceptovať, že ste človek a nemôžete dokonale vykonávať

Hranie za seba a nevenujte pozornosť tomu, čo si myslia ostatní

Ak sa chcete naučiť tieto životne dôležité mentálne zručnosti, aby ste zlepšili svoju duševnú duševnú húževnatosť a viac, odporúčam vám získať kópiu môjho nového programu CD s dôverou tenisu.

Program CD a zošita tenisu

Naučte sa dokázané techniky mentálnej hry, aby ste na kurte vykonali čo najlepšie!

Vykonávate (alebo vaši hráči) svoju schopnosť v súťaži?

Prinášate to najlepšie a veľa sebavedomej hry na zápasy?

Úspešní tenisti sa naučili, ako vykonávať s najvyššou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení zlepšiť svoju duševnú tvrdosť a vykonávať s najvyššou dôverou v zápasy, tenisová dôvera: Mentálna tvrdosť pre hráčov turnaja vám to môže pomôcť!

Použite tenisovú dôveru, aby ste pomohli zvýšiť svoju mentálnu tvrdosť v tenise a objaviť silné a preukázané techniky mentálnej hry, ktoré pomohli profesionálnym športovcom vyhrať!

Tenisová dôvera: mentálna tvrdosť pre hráčov turnaja

Čo hovoria zákazníci mentálnej hry?
„Ďakujem vám za všetky vedomosti, nástroje, materiál a pomoc, ktorú ste mi poskytli počas tohto kurzu. Bol to skutočne úžasný zážitok. Teším sa na integráciu tohto systému mentálneho tréningu nielen do študentov v klube, ale tiež prinesiem toto fantastické vzdelanie vonku k športovcom, ktorí sú skutočne odhodlaní, a snažím sa dosiahnuť ich najvyšší výkon. “
~ Tim Whitehead, hlavný tenis profesionál, MGCP

Stiahnite si našu úplne bezplatnú správu o tenisovej psychológii!

Zistite, či počas zápasov robíte jednu alebo oveľa viac z týchto „nákladných“ nevynútených chýb mentálnej hry!

Stiahnite si našu úplne bezplatnú tenisovú správu o psychológii:

Šesť nevynútených chýb „duševnej hry“

Objavíte:

Ako môže byť vaša myseľ najlepším alebo najhorším prínosom na súde.

Ak efektívne využívate svoju myseľ medzi bodmi.

Jedna technika, ktorá vám môže pomôcť nechať ísť posledný bod.

Najlepšie zručnosti v oblasti mentálnej hry, ktoré potrebujete na zvládnutie, aby ste zvýšili svoju dôveru a výkon medzi bodmi.

Kliknite sem a stiahnite si svoju úplne bezplatnú správu ešte dnes: Šesť nevynútených chýb „mentálnej hry“, ktoré robia hráči medzi bodmi medzi bodmi

Čo hovoria tenisti?
„Danielle sa darila naozaj dobre s ovládaním svojich emócií počas dnes zápasov. Boli sme veľmi šťastní, že sme jej počas zápasu nepreukázali jej frustrácie; Myslím, že to bol veľký úspech. Skutočne vyzerala pod kontrolou svojich emócií, aj keď dvojnásobná chyba alebo urobila chyby. Zmeny, ktoré sme videli pri správaní Danielle v Lnull