Ako premeniť pochybnosti na dôveru

Presne, ako pochybnosti ničia dôveru

Mnoho rozptýlení počas konkurencie ovplyvňuje vašu schopnosť zamerať sa …

Niektoré typické rozptýlenia sú:

Protichodní fanúšikovia

Konkurenčné tímy

Starosti s uspokojením očakávaní ostatných

Zlé podmienky hrania

Ak chcete vykonať svoj vrchol, objavíte metódu, aby ste sa mohli dobre vyrovnať s rozptýlením tým, že sa na ne pripravujú.

Najťažšie rozptýlenie, s ktorými sa dá vyrovnať, sú tie, ktoré vyrábate pre seba.
Vnútorné rozptýlenie sú, keď máte nepriaznivé myslenie, pochybnosti, zameranie sa na chyby atď. Začínajú vo vašej vlastnej mysli, nie z vášho okolia.

V niektorých prípadoch sa týkajú pochybností, napríklad: „Nebudem dobre, pretože …“, rovnako ako potom môžete zahrnúť falošné dôkazy v snahe poskytnúť dôveryhodnosť vašim nárokom.

Pochybnosti sú však oveľa škodlivejšie ako rozptýlenie, pretože vypúšťate svoju vlastnú dôveru …

Negatívne presvedčenia alebo pochybnosti o budúcich predstaveniach sú sebarealizujúce proroctvá, ako aj jedinou metódou na ich dobytie je produkcia iného príbehu o vašej schopnosti úspešne vykonávať.

Austrálsky futbalový záložník futbalu, Hamish Hartlett, narazil na klinec na hlavu, keď zhrnul spojenie medzi nepriaznivými myšlienkami a predstaveniami.

Hartlett: „Snažím sa dýchať oveľa viac pozitivity v tíme. Som môj vlastný najtvrdší filmový kritik – rovnako ako dlho. Prichádza fáza, v ktorej budete pokračovať v prestávke rovnakej cesty, robíte presne rovnaké veci, ako aj naďalej dosahovať rovnaké výsledky, čo je nekonzistentné predstavenia, nehráte sa na úroveň, akú od seba alebo od ostatných očakávate. Alebo sa zmeníte, trochu, ako aj dúfate, že sa veci upravujú k lepšiemu. Zdá sa, že zatiaľ funguje. “

Najlepšia metóda „zmeniť veci k lepšiemu“ je napadnutie vašich pochybností na dve fronty.

Po prvé, upravte príbeh, ktorý si hovoríte. Ak máte pochybnosti, uznajte to ako také.

Povedomie o vašom vlastnom chybnom verení je vždy prvým krokom.
Po druhé, obťažujte vaše pochybnosti, keď sa objavia do vašej hlavy, ako aj pravdu, skontrolujte tieto myšlienky, aby zistili, či sú platné.

Keď zmeníte svoj príbeh, ušetríte svoju dôveru pred obrovským hitom.

Ako ťažkosti s vašimi pochybnosťami

Zapíšte si päť najlepších pochybností, ktoré ste už mali, ako aj počas súťaže. Ak si to vyžaduje, ponechajte si denník.

Vyzvite platnosť každej otázky, ako aj pravdivo Skontrolujte seba: Racionalizujte svojimi vlastnými pochybnosťami. Ako presne rozumiete týmto pochybnostiam sú pravdivé?

Zmeňte každú pochybnosť o vyhlásení o dôvere. Takže zmeňte: „Len to dnes nemám,“ na „rozumieš presne, ako to rozdrviť, ako aj urobiť úlohu.“

Ak chcete objaviť oveľa viac mojich techník mentálnej hry pre výnimočnú dôveru, skontrolujte CD pozitívnych športovcov, ako aj program zošita.

Naučte sa techniky mentálnej hry, aby ste zvýšili svoju dôveru v šport!

Ak ste športovec, ktorý zápasí s pochybnosťami, stráca dôveru alebo nemôžete „praktizovať dôveru“ v súťaži, pozitívny športovec je pre vás!

Sebadôvera je to, čo oddeľuje športovcov šampiónov od ostatných konkurentov …

Môžete sa prihlásiť do môjho porozumenia a skúseností, aby ste presne zistili, ako priniesť najvyššiu dôveru v súťaž!

Pozitívne športové CD, ako aj program zošita, pozostáva z 2 zvukových CD, ktoré zahŕňajú 14 dní cvičení na podporu dôvery, ako aj ľahko dodržiavalo zošit, ktorý vás vedie 14 dní. na vaše osobné potreby.

Pamätajte, že dôvera je možnosť, ktorú urobíte. Musíte si uvedomovať úsilie, aby ste aktívne hľadali sebavedomie budovania myšlienok a správania. Pozitívni športovci sú proaktívni, keď sa týka dôvery!

Dozviete sa oveľa viac o jednom z našich mnohých prominentných programov CD v sérii pozitívnych športovcov…

Pozitívny atlét: 14-dňový plán najvyššej sebavedomia

Vezmite si správu o svojom myslení a výkon dnes!

Čo hovoria o našom programe klienti Mental Game?
„Kúpil som si pozitívneho atléta, ako aj ja, musím vám povedať, že je to jedna z najlepších investícií, aké som kedy uskutočnil v športe (a urobil som dosť veľa!)“ Som najlepším amatérskym hráčom raquetballu. Mám niekoľko špecifikovaných, ako aj regionálne tituly, ako aj 2 národné tituly. Vaša metóda, ako aj koncepty ma vyhodili z prepadu, ktorý trval aj dlho. Šport je opäť zábavný, ako aj ja hrám ako moje staré ja prvýkrát po dlhej dobe! “
~ Mark Davis

„Som odborník na kvalifikáciu ASP World, ako aj po začatí„ pozitívneho atléta “, ktorý som mal prakticky okamžitú úpravu v myslení o svojej vlastnej schopnosti surfovania, ako aj o mojom myslení do konkurencie. Využitím pozitívnych stratégií športovcov moja dôvera urobila celkom 180 stupňovnull