Djokovic: Zameranie majstra

Zlepšenie zamerania na zápas

Ak chcete hrať ako šampión, vyžaduješ veriť ako šampión.

Ak môžete získať prehľad o vernom procese šampióna, môžete začať vytvárať podobné „šampión“, aby ste zvýšili výkonnosť súdu.

Na čo sa počas zápasov zameriava tenista šampióna?
Typické vlákno, ktoré vedie so všetkými hráčmi tenisov majstrov, je zameraním na súčasný okamih.

Ak sa rovnako dobre zameriavate na výsledky, napríklad na skóre alebo stratu, nemôžete hrať v tejto chvíli …

Hráč majstrov môže mať myšlienky o svojej hodnosti, súperoch alebo víťazstve, ale dokáže zúžiť svoje zameranie na súd a hrať v „teraz“.

Hráč majstrov v podstate verí, že „tento bod“ je jediná vec, na ktorej záleží!

Novak Djokovic je srbský expert tenisového hráča, ktorý v súčasnosti umiestnil č. 2 na svete a považuje sa za jedného z najlepších tenistov jeho doby. Djokovic nedávno vyhral Sony Open, ktorý porazil súpera Nadal 6-3, 6-3.

Vo svojom rozhovore po zápase Djokovic poskytol hlboký pohľad na myslenie šampióna, ako aj odhodlanie zamerať sa na súčasný okamih:

“Nechcel som stratiť sústredenie sa na chvíľu … Chcel som hrať každý bod na 100%, pretože som pochopil, že, viete, momentálne som v riadení zhromaždení, ako som to potreboval, aby som zostal týmto spôsobom.” . “

Keď sa Djokovic opýtal na potenciálnu výhru budúcich udalostí exkurzie, zopakoval hodnotu zamerania na súčasnosť:

„Nemôžem očakávať, čo prináša budúcnosť. Môžem iba zamerať svoj záujem a energiu na súčasný okamih, ako aj to, čo robím najlepšie, ako aj to je, ako viete, snažte sa pripraviť. “

Mnoho začínajúcich hráčov vníma, že hrajú vysoko hodnotených protivníkov s strachom, avšak Djokovic vidí najvyššiu konkurenciu ako šancu vylepšiť svoju hru:

„Verím, že výzvy, obrovské ťažkosti, ktoré som mal vo svojej okupácii, ma zmenili pozitívnou metódou ako hráč. Tvrdo som pracoval a, viete, myslím, že za posledných pár rokov vypláca dividendy. Viete, nepochybne to nie je jednoduché, keď hráte najvyššieho súpera vo finále akéhokoľvek typu turnaja, ak však chcete byť najlepší, musíte poraziť to najlepšie, viete. Musíte vyhrať proti najlepším hráčom na svete. To je najväčší problém, aký môžete mať. “

Djokovic dodáva hráčom vynikajúce odporúčania na zlepšenie ich zamerania a stanovenie myslenia majstra.
Zamerajte sa na hranie každého bodu so 100% úsilím a zameraním. Musíte sa zamerať na to, čo robíte najlepšie, ako aj na usilovnosť pri príprave. Nemôžete zvládnuť, čo sa môže vyskytnúť v budúcnosti, iba v súčasnosti. Navrhuje, aby ste vnímali zápasy proti špičkovým súperom ako šance na zdokonalenie a vylepšiť vašu hru. Ak súperi vo vašej hre podrobujú slabosť, je to možnosť vylepšiť túto časť vašej hry.

Úspešní tenisoví hráči presne zistili, ako sa majú robiť s maximálnou dôverou v turnaje. Vyvinuli sme tenisovú dôveru: mentálna húževnatosť pre hráčov súťaže, aby vám to pomohli.

Naučte sa osvedčené metódy mentálnej hry, aby ste urobili svoje najlepšie na súde!

Vykonávate (alebo vaši hráči) toľko ako vaša schopnosť v súťaži?

Prinášate svoje najlepšie aj veľa pozitívnej hry na zápasy?

Úspešní tenisoví hráči presne zistili, ako sa majú robiť s maximálnou dôverou v turnaje.

Ak ste pripravení vylepšiť svoju duševnú tvrdosť, ako aj s maximálnou sebaúctou v zápasoch, tenisová dôvera: Mentálna húževnatosť pre súťažných hráčov vám môže pomôcť!

Použite tenisovú dôveru, aby ste pomohli zlepšiť svoju mentálnu húževnatosť v tenise, ako aj nájsť silné a osvedčené mentálne herné metódy, ktoré pomáhali odborníkov na športovcov!

Tenisová dôvera: mentálna tvrdosť pre hráčov súťaže

Čo hovoria klienti mentálnych hier?
„Chcem vám nechať pochopiť, že vaše CD tenisové dôveryhodné CD boli pre mňa veľmi praktické. Počúvam ich v aute, ako aj program mi pomáha zbaviť sa celoživotnej konkurenčnej úzkosti. poďakujte vám! “
~ Krídlo wu

Stiahnite si našu bezplatnú správu o tenisovej psychológii!

Objavte, či počas zápasov robíte jednu alebo oveľa viac z týchto „nákladných“ nevynútených chýb mentálnej hry!

Stiahnite si našu bezplatnú správu o tenisovej psychológii:

Šesť nevynútených chýb „duševnej hry“

Objavíte:

Ako môže byť vaša myseľ vaše najlepšie alebo najhoršie vlastníctvo na súde.

Ak úspešne využívate svoju myseľ medzi bodmi.

Jedna metóda, ktorá vám môže pomôcť nechať ísť posledný bod.

Najlepšie zručnosti v oblasti mentálnej hry, ktoré požadujete zvládnuť, aby ste zlepšili svoju dôveru, ako aj výkon medzi bodmi.

Kliknutím doprava tu stiahnite svoju bezplatnú správu ešte dnes: Šesť nevynútených chýb „mentálnej hry“, ktoré robia hráči medzi bodmi medzi bodmi

Čo hovoria tenisti?
“DR. Cohn, jedným z mojich cieľov je nakoniec byť svetovým trénerom,null