1901 Club Relaunches v Amexe

KSS zdieľa podrobnosti o nedávnych vylepšeniach vyvinutých pre svojho dlhoročného klienta Brightona a Hove Albiona FC, keďže americký odhalený štadión odhaľuje svoje desiate výročie.

Na prvej rekonštrukcii štadióna pre klub z roku 1901 spoločnosť KSS transformovala deväť prémiových salónikov na troch stánkoch na štadióne Amex susedov. Štýly ukazujú odlišnú postavu klubu, ako aj hodnoty štýlu firmy uznanej pre ocenený štadión pred desiatimi rokmi.

Medzi vylepšenia patrí tri platinové salóniky, ktoré sa nachádzajú na západe, ako aj na východnom stánku s úžasnými sedadlami priamo vonku, ako aj šesť zlatých salónikov, ktoré fungujú rôzne štýly od priemyselného štýlu pivovaru až po partnerstvo s Heinekenom.

Prémiový zážitok z zápasu
Každá oblasť je na mieru a poskytuje nový prémiový zážitok z zápasov pre fanúšikov, ako aj pre hostí v úplnom štýle aj pohodlí.

Vyhadzovanie bolo dokončené v júli, pred novou sezónou Premier League, ako aj spustilo členstvo v klube z roku 1901 na nasledujúcich päť rokov.

Na prvej rekonštrukcii štadióna pre klub z roku 1901 spoločnosť KSS transformovala deväť prémiových salónikov na troch stánkoch na štadióne Amex susedov. Obrázky, zdvorilosť: KSS
Debbie Power, partnerský riaditeľ, KSS – ktorý vedie inovatívny tím interiéru na mnohých vysoko profilovaných pracovných miestach športového polohy vrátane štadióna Wembley, Anfield Stadium, Twickenham Stadium, ako aj č. 1 Court Wimbledon. Centrá, ako napríklad Leicester City FC, Liverpool FC, Brighton & Hove Albion FC, ako aj Tottenham Hotspur FC – viedli projekt.

Keď hovoríme o ich zapojení, Seyhan Ahmet, manažér predajného účtu, dizajn dúhovej kancelárie, povedal:

Rainbow bola veľmi šťastná a poctená, že bola súčasťou tejto práce a starostlivo spolupracovala s futbalovým klubom KSS Group & Brighton & Hove Albion, čím oživila svoju víziu. Pozoruhodná zmena všetkých z deviatich salónikov v takom krátkom časovom období. Výborne pre všetkých zúčastnených. Jeden z mojich preferovaných pracovných miest v tomto roku!

Debbie Power viedla panelovú reláciu na „Change of Anfield“ spolu s Paulom Cuttillom, viceprezidentom pre operácie štadióna, Liverpool FC a 20.20 Ltd Jon Lee na vydaní Alsd International 2021.

Architektúra a interiér
KSS je ocenená architektúra AJ100, interiér a grafický štýl, oslavujúca 30 rokov v roku 2021 so sídlom v centre Londýna, ako aj Sevenoaks, Kent.

Firma sa špecializuje na štýl hlavných športových miest, ako aj na výcvikové zariadenia, akademické pracovné miesta, ako aj na rezidenčný vývoj, ako aj na dôveryhodnosť poskytovania špičkového štýlu zárezov podporovaného priemyselným úsudkom hluku, ako aj odbornou službou zameranou na klienta.

Režisér KSS, Nick Marshall, diskutoval o „štadiónoch budúcnosti“, ako aj o súčasných vzoroch, ktoré ovplyvňujú rozhodnutia štýlu, ako je udržateľnosť, spolu s panellistami Stephanie Bax, Icon CAA, Matthias Mehling, Bosch Rexroth/Stadipitch a Lyndon Clayton, Vector Foiltec, na Alsd Worldwide 2021.

Zdroj a snímky, zdvorilosť: KSS

ALSD Worldwide poskytuje každoročný seminár a výstavu, okrem komunity 365, so zameraním na zvýšenie príjmu s novými stavbami, prestavby a expanzia služieb prostredníctvom vývoja v oblasti výklenkov vrátane prémiového sedenia a pohostinnosti, dizajnu a dizajnu, zážitkov z fanúšikov, ako aj skúseností s fanúšikmi, ako aj zážitkov Technológia.

Hybridné vydanie 2021 viedlo futbalový klub v Liverpoole 6.-7. septembra a okrem sietí v Everton’s Goodison Parku ako výstavná sála predstavil výstavné produkty a služby, okrem sietí v Everton’s Goodison Park ako výstavná hala, výstavná sála, ktorá predstavuje produkty a služby. Rovnako ako M&S Bank Arena. Podujatie 2022 bude oznámené v nasledujúcich týždňoch!

#AlsDinternational – Popredné európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva
#ALSD – Vedenie priemyslu prémiového sedadla za posledných 30 rokov
#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre správy odvetvia, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok