Maine ECHL Tím odhaľuje logo

, nový tím ECHL, ktorý bude hrať v Portlande Cross Insurance Arena, odhalil logo tímu, ktoré obsahuje niekoľko odkazov na prírodné funkcie štátu. Tím tiež predstavil svoju webovú stránku, Marinersofmaine.com, aby fanúšikovia získali aktualizácie tímu a nakupovali sezónne lístky a tovar.

“Logo je hlavnou identitou tímu,” uviedol viceprezident hokejových operácií Danny Briere.

„Pracovali sme s Big Room Studios na vytvorení silnej reprezentácie Maine. Chceli sme niečo, čo by náš tím a fanúšikovia radi nosili. “

Farby loga sú kývnutím na modré more a lesníctvo spojené so štátom. Maine je tiež domovom 65 historických majákov, ktoré vedú námorníkov k bezpečnosti. Logo tiež obsahuje písmeno „M“ vedľa e-tvarovaného trojzubného toku, ktorý spolu tvorí písmená ME, poštovú skratku pre štát. Centrum Spear of the Trident vzdáva hold rodným stálezeleným stromom štátu.

Comcast Spectacor, majitelia spoločnosti Portland Hockey LLC, oznámili v septembri meno nového tímu. Predchádzajúci tím s názvom Maine Mariners hral v Portlande v roku 1977 a potom sa presťahoval do Providence na ostrove Rhode Island. Nový tím sa začne hrať v roku 2018.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail