Grand Rapids, ktorý usporiadal americké Masters Games v roku 2020

Grand Rapids, Michigan, bol vybraný na hosťovanie 2020 USA Masters Games, multisport, olympijský štýl pre športovcov 21 a viac. Tretie vydanie podujatia sa bude konať na miestach v celom regióne v spojení so štátnymi hrami v Michigane.

„Sme radi, že môžeme spolupracovať s West Michigan Sports Commission a Štátnymi hrami v Michigane v 2020 USA Masters Games,“ povedal Hill Carrow, generálny riaditeľ USA Masters Games. „Športová komisia má úspešné skúsenosti s hosťovaním multisportových podujatí pod vedením výročných štátnych hier v Michigane. Organizačné skúsenosti a vynikajúce miesta urobili z výberu Grand Rapids prirodzenú vhodnosť pre hry USA Masters. “

Prvé hry USA Masters boli predstavené v Greensboro v Severnej Karolíne v roku 2016, počas ktorých viac ako 2 500 športovcov z 10 krajín a 45 štátov súťažilo v 24 športoch. Druhé vydanie sa uskutočnilo v roku 2017 v San Diegu, kde sa zaviedli nové športy, ako sú lukostreľba, budovanie tela, judo a Powerlifting.

“Sme nadšení, že sme vybraní ako hostiteľ tretích hier USA Masters,” uviedol Eric Engelbarts, výkonný riaditeľ Štátnych hier v Michigane. „Minulý rok sme hostili štátne hry Ameriky a naša komunita sa skutočne zhromaždila okolo týchto hier. Naši športoví koordinátori a dobrovoľníci odviedli na tejto udalosti skvelú prácu a my vidíme hry USA Masters Games ako silný ďalší krok vo svete multisportových podujatí pre Grand Rapids. “

Okrem súťaže sa v USA Master Games objavia slávnostné otvorenie, herná dedina a ďalšie pomocné podujatia.

„Máme v úmysle využiť príležitosť na hry na predstavenie nášho mesta a regiónu národným a medzinárodným konkurentom,“ uviedol Mike Guswiler, prezident Komisie pre športovú komisiu West Michigan. “Chceme, aby účastníci mali rýchle časy na trati a dobré časy v meste.”

Hry USA Masters Masters sa budú konať 26. – 28. júna.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail