ALSD, ako aj futbarex pre partnerov pre Londýn, ako aj pre konferencie v Miami

Združenie špičkových riaditeľov súpravy-popredná sila na trhu s prémiovými sedadla Celosvetový futbalový (futbalový) trh viac ako dvadsať rokov, ktorý spája zásadné zainteresované strany hry z viac ako 40 krajín.

Keď hovoríme o tejto najaktuálnejšej aliancii, Bill Dorsey, predseda a tvorca 29-ročnej asociácie špičkových riaditeľov balíka (ALSD), ktorý sa môže pochváliť asi 1 300+ členmi, vysvetlil:

ALSD robí svoj prvý celosvetový seminár v Londýne, kde sa nachádza Socrex, tento rok 10.-12. októbra. Socrex robí hlavný seminár v Miami tento 15.-16. novembra. Sme dopĺňaní ku každému druhému a nekonkurujeme. V novembri sme sa práve rozhodli pre partnerstvo, propagovať, dodávali materiály a podporovať seminár na futrexe; Na druhej strane pomôžu ALSD pri oslovení celosvetového publika rovnako presne rovnakým spôsobom.

Partnerstvo dáva navyše zmysel od svetového pohára FIFA ™ FIFA, ktorý bude hostiteľom Kanady, Mexiko, ako aj Spojené štáty americké, ako aj masívny rast MLS, ako aj futbalové ligy USL v USA plus the the Skutočnosť, futbaloví partneri s celosvetovými lídrami na futbalovom trhu, ako sú Concacaf, Laliga a MLS, a budú mať tento rok, 15.-16. novembra, budú prevádzkovať Socrex USA.

Dorsey komentoval:

Športový svet sa zmenšuje. Vidíme hlavné ligy v Spojených štátoch, ktoré zasahujú do zvyšku zemegule. V rovnakom čase je futbal v Spojených štátoch pevne zavedený.

Keď hovoríme o trhu všeobecne, Dorsey vysvetlil:

Rast prémiového sedenia je fenomenálny. V roku 1990 sa o prémiách uvažovalo iba 3% miest. Dnes sa 20% hlavných miest konania uvažuje o prémii, čo môže predstavovať takmer 40% príjmov zakladania lístkov.

Je naše tvrdenie, že prémiové sedenie alebo skôr prémiový zážitok bude exponenciálne po celom svete rásť, ako aj na všetkých futbalových miestach.

Spoločnosť Socrex poskytla 44 podujatí na celom svete viac ako 22 rokov, pričom v 13 krajinách zaberala 17 miest v 13 krajinách a spájalo viac ako 60 000 vyšších hostí z klubov, lig, federácií, ako aj polohy a strany predajcov na trhu.

Novemberový seminár Socrex USA sa bude vzťahovať na témy, ako sú inovácie Stadia, ako aj dizajn, rast futbalu v USA, kultúra fanúšikov, zapojenie digitálnych fanúšikov, sociálnych vplyvov, ako aj eSports.

David Wright, reklamný riaditeľ futbalu, povedal:

V dnešnom futbalovom priemysle sú zisky z VIP, obchodných a pohostinských služieb kľúčovou súčasťou priemyselného modelu klubu alebo federácie. V spolupráci s ALSD budeme môcť telefonovať na ich know-how, ako aj bezkonkurenčnú sieť na tomto trhu, aby sme sa ubezpečili, že odborníci na štadión v novembri v Miami v Miami zabezpečia oveľa lepšiu skúsenosť pre štadión, ako aj pre sietí . Výmenou sme nadšení, že podporujeme ALSD v našom domovom meste Londýn, mesto s svetových štadiónov, ktoré sú domom pre niektoré z najlepších [anglických] klubov Premier League, ako aj FA.

Pokiaľ ide o tento október ALSD International, hostia môžu očakávať, že sa dozviete od 40+ popredných odborníkov, ktorí budú skúmať prémiové sedenie, ako aj presne to, ako zvýšiť zisky s novými stavbami, renovácia Zostava reproduktorov s výkonnými popravcami na vysokej úrovni zo skupiny FA, ​​Club Wembley, originálna Betis Balompie, Arsenal, Ahoy Rotterdam, Johan Cruijff Arena, Staples Center, AEG, Edgbaston/Warwickshire CCC, CCCC/The GAA, O2 London, Ashton Entrrance. ŠTADICE/BRISTOL SPORT, RAVID Sports Ventures a San Francisco 49ers.

Výstavná sála predstaví mimoriadne súčasné inovácie, riešenia, produkty a technológie, z podobných 3D digitálnych miest na mieste a mobilných médií, kamosového sedenia, cédrových obalov, IHS Worldwide Alliance, IronHide Sedations, riešenia Ecoprod/Urimat, Verteda, futbal, produkt, ľudia, financovaní Raisers Sports a Wise Buffet Ware.

Doplnkom seminárneho programu sa budú interaktívne relácie panelov, workshopy (vrátane obchodnej traťovej traťovej dráhy), ako aj dve mimoriadne špeciálne sieťové podujatia, ktoré predstavujú dve výlety v rámci popredných športových miest v hlavnom meste.

ALSD Worldwide poskytuje ALSD v tímovej práci s Európskou asociáciou arénov (EAA) so zakladajúcimi partnermi/sponzormi Avixa, Raiss Sports Ventures, Levy Restaurants, Socrex a Parker Company, spolu so sponzormi 1Huddle, Raisers Sports, Sports, IHS Global, Livestyled, Spring, ako aj vlnové práce.

Pre registráciu, ako aj seminárny program pre Alsd International, nájdete na www.alsdinternational.com

Pre registráciu, ako aj program seminára pre futbarex USA, prejdite na stránku www.socnull