AC Miláno a FC Internazionale Milano odhalili užšie výbery štýlov pre nový štadión

počas podujatia, ktoré sa konalo minulý týždeň v Politecnico Di Milano, A.C. Milan S.P.A. (AC Miláno), ako aj F.C. Internazionale Milano S.P.A. (FC Internazionale Milano/„Inter Miláno“) odhalil štýly nápadov pre nový štadión Milano spolu s plánmi zaujímavej práce v metropolitnej prestavbe pre okolitú oblasť San Siro.

„Rings of Milano“ od Manica Architecture/Sportium pozostáva z dvoch ikonických prsteňov, prepojených, ako aj v dokonalej rovnováhe, symbolizujúc príbeh presne o tom, ako dva kluby, natrvalo v opozícii, a teraz spojené v ich príčine na ochranu na ochranu Jedna z najpostupnejších tradícií Milana. Kultové prepojené prstene štadióna sa hodia tak, ako aj architektonické riešenia pre značky, ako aj zmenu tímu medzi zápasmi.

Nový štadión Milano je starostlivo integrovaný do širšieho pokroku v oblasti hlavného plánu, ktorý sa oživí a zmení San Siro na park, ako aj zábavný okres pre obyvateľov Milano, aby zažili celoročné, zachovanie pôvodného miesta na ihrisku, ako aj reimagingovanie Je to darček pre okolie, aby si všetci mohli užívať.

„Katedrála“ osídleným čerpá motiváciu z dvoch najznámejších budov Milana; Duomo, ako aj Galleria. V skutočnosti slnečná galéria obklopuje štadión obklopený elegantnou sklenenou fasádou. Katedrála bola navrhnutá tak, aby vytvorila jedinečný dom pre fanúšikov, ako aj obhajcov s inštaláciou na mieru.

Štadión je navrhnutý tak, aby bol v Európe najudržateľnejší: Galleria je prirodzene ochladená a pasívne vyhrievaná, fotovoltaické panely lemujú strechu štadióna, ako aj všetka dažďová voda sa zhromažďuje zo strechy a opätovne použitá. Štadión je obklopený 22 akrami ekologického priestoru, ktorý znižuje odtok vody.

Alessandro Antonello, obchodný generálny riaditeľ spoločnosti FC Internazionale, povedal:

Nový štadión San Siro sa nachádza v srdci mimoriadne modernej, ekologickej a živej oblasti, ktorá bude prístupná po celý rok. Táto práca ukazuje DNA vyrobenú z inovácií a pokroku, ktorá je historicky zakotvená v našom meste, ako aj nedávny rozvoj, ktorý Miláno priniesol späť k avantgardnej, príťažlivej aj celosvetovej meste. Multifunkčný okres bude vyvinutý podľa najväčších požiadaviek ekologickej udržateľnosti, aby sa okres San Siro umožnil, keď sa opäť obnoví ako cieľ európskych, ako aj svetovej dokonalosti pre športy a zábavu.

Paolo Scaroni, predseda AC Miláno, povedal:

AC Miláno, ako aj FC Internazionale zdieľa štadión v San Siro viac ako 70 rokov. Výdrž projektu je záväzkom dvoch klubov pre nový štadión Milano. Znamená to zvýšené investície, ako aj typický cieľ poskytnúť mestu šport, ako aj zábavný okres, ktorý je životom po celý rok vďaka podujatiam vrátane oboch tímov, ako aj výroby úloh pre viac ako 3 500 ľudí.

V nadväznosti na prezentáciu tohto týždňa do klubov súbežne s inštitucionálnym procesom sa konzultácia o spolupráci s mestom Miláno, domácnosťami, ako aj fanúšikmi: prieskum sa čoskoro predstaví na www.nuovostadiomilano.com.

Zdroj:

Obrázky, s láskavým dovolením: AC Milan / FC Internazionale Milano

ALSD Worldwide-Európska a jediná udalosť venovaná prémiovému sektoru sedadla a pohostinstva-prichádza na štadión Croke Park tento október, kde približne 50+ profesionálov s vysokým kabrom z celej Európy, ako aj Severná Amerika Ako zvýšiť príjmy s novými stavbami, renováciami a expanziami služieb, okrem najnovších F&B, ako aj v ponuke inovácií, pre 250+ hostí z klubov a tímov, štadiónov a arénov, športových a zábavných miest, dizajnu a štýlu Firmy, výrobcovia a dodávatelia sa zúčastňujú.

#AlsDinternational – Popredné európske podujatie venované prémiovému sektoru Seat & Hospitality Sector

#sportsvenuBiz

#sportsvenuBusiness – popredná svetová platforma pre sektorové správy a vývoj

Zdieľajte tento článok