Spoločnosť NASCAR Partners so spoločnosťou HotelPlanner

NASCAR spolupracuje s hotelPlanner ako oficiálnym online rezervačným partnerom so svojou cestovnou rezervačnou platformou, ktorá je teraz k dispozícii pre podnikové kancelárie NASCAR a slúži ako zdroj pre priemysel a jeho fanúšikov.

Ako rozhodujúca súčasť partnerstva bude mať hotelplanner na webovej stránke NASCAR prispôsobenú platformu na rezerváciu hotelov, ktorá hľadá hotelové izby pre nadchádzajúce závodné víkendy spolu s balíčkami obchodov.

Prispôsobená rezervácia hotela HotelPlanner bude k dispozícii na závodných víkendoch pre sériu Monster Energy Cup, séria Xfinity a Gander Outdoors Series, ako aj regionálne série NASCAR – séria K&N Pro East and West, Whelen Modified Tour, Pinty’s Series, Whelen Euro Series and Výška Mexico Series.

„NASCAR je skutočne globálnym športom, sankcionujúcimi preteky po celej krajine, ako aj v Kanade, Mexiku a Európe,“ uviedol Jon Tuck, hlavný zisk NASCAR. „S dlhoročnými skúsenosťami s prispôsobenými rezerváciami hotela bude HotelPlanner pre náš priemysel neuveriteľným zdrojom a dodá našim fanúšikom pohodlný a efektívny proces na rezerváciu ubytovania na udalostiach NASCAR počas celého roka.“

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail