Alsd Webinar: Cesta vpred pre predaj Suite

Dan August z Los Angeles Rams, Scott Spencer zo skupiny Suite Experience Group a Jared Frank ALSD FROW FROUM OBCHODNÝCH TRENOVANIA SAITE TRHUPLACE A TECHNOLÓGIA Suity udalostí v akcii týchto trendov.

Nájomné lízingy naďalej overujú náročné predanie na pozadí meniaceho sa správania a preferencií kupujúcich, ako aj zrýchľujúci posun na online trhy. Výsledkom je, že veľa tímov prispôsobuje svoje prémiové metódy predaja tak, aby zahŕňali oveľa viac apartmánov s jednou udalosťou a rozširovali svoju digitálnu prítomnosť, aby zvýšili predaj.

V tomto najaktuálnejšom webinári z Asociácie režisérov luxusných balíkov (ALSD) sa učte sa z Los Angeles Rams, medzi najinovatívnejšími tímami v tejto aréne, ktorí nedávno spolupracovali so spoločnosťou Suite Experience Group pri spustení www.ramssuites.com, ktorý umožňuje kupujúcim kupujúcim Zobraziť a nákup inventára Suite priamo na webe.

Úvod/Poznámky o domácnosti: 0:15

Prehľad trendov trhu s balíkom: 4:41

Vplyvy z vonkajšieho priemyslu: 7:12

Uľahčenie zážitku z získavania: 8:57

Prvá technologická platforma End-to-end pre apartmány: 9:39

Hrozby pre športový tím v ekonomike na požiadanie: 11:17

Portfólio Sofi Stadium Suite: 13:18

Väčší digitálny pohľad: 16:35

RamsSuites.com cesta používateľa: 18:45

Kto je zodpovedný za čo?: 22:35

Back-end Magic: 23:55

Prenájom jednej hry ako súčasť väčšej stratégie: 25:17

Analýza NI/odôvodnenie výdavkov: 27:12

Ako získať demonštráciu Suite Pro: 28:52

Prekonanie vnútorných prekážok: 29:57

Celý ekosystém skupiny Suite Experience Group: 32:45

Udalosť moderovaná: Jared Frank, vydavateľ, Alsd. Prednášajúci: Dan August, viceprezident pre lístky a stratégiu, Los Angeles Rams a Scott Spencer, prezident, Suite Experience Group.

ALSD publikoval túto možnosť miesta v spolupráci so spoločnosťou Suite Experience Group.

Viac informácií: Pozrite sa na alsd.com alebo sledujte @Thealsd

#hospitality #premiumSales #premiumSeat #sportsbiz #sportshospitality #stadia

Nasledujúce vydanie ALSD International – vedúce európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva SEATS & Sports – sa koná v dome novo korunovaných majstrov Premier League, futbalového klubu Liverpool Football Club, 12. a 13. októbra a preskúma, ako zvýšiť, ako zvýšiť Zisky prostredníctvom nových budov, renovácie, rozšírenia služieb a technológií a ako získať späť stratené zisky po Covid-19.

V roku 2020 vydanie Alsd International-organizované Asociáciou riaditeľov luxusných balíkov a športových miest-sa predstaví konferencia na vysokej úrovni, výstavná sála, ktorá predstavuje súčasné výrobky, služby a riešenia, výlety Anfield, Everton’s Goodison Park a M&S Bank Bank a Bank Bank. Arena a mnoho sietí podujatia, ktoré zabezpečujú optimalizované príležitosti na zdieľanie znalostí, sieť a podnikanie.

#AlsDinternational – Popredné európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva

#ALSD – Vedúci trh s prémiovým sedadlom za posledných 30 rokov

#sportsvenuBiz

#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre trhové správy, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok