Rekordný basketbalový turnaj NCAA-certifikovaný basketbalový turnaj prináša do Atlanty

, Ga.-Atlanta privítal Hoopseen’s Best of the South Basketbal Najväčšia podujatie pre deti s certifikáciou NCAA sa niekedy konalo pod jednou strechou. Počas súťaže sa 517 tímov spojilo, aby hrali na oveľa viac ako 1 400 hier na 38 súdoch v centre okresu Downtown Convention and Raement District.

Svetové kongresové centrum v Gruzínsku hostilo 517 tímov v celkovej hodnote viac ako 5 000 športovcov v najlepšom z južnom basketbalovom turnaji začiatkom tohto mesiaca.
„Ako celoživotný rodák z Atlanty je vzrušenie priviesť basketbalové tímy a vysokých škôl z celého národa do nášho mesta. Atlanta je optimálne miesto pre prevádzkovanie jednej z najväčších cestovných basketbalových podujatí v krajine, “povedal Mike Eddy, prezident spoločnosti Hoopseen. “Ľahkosť cestovania do Atlanty, regionálne aj na vnútroštátnej úrovni, hotelového inventára a neuveriteľného miesta v Gruzínskom svetovom kongresovom centre, pomáhajú zabezpečiť úžasný zážitok pre naše tímy, rodičia a tréneri.”

S účasťou oveľa viac ako 5 000 športovcov používa GWCC optimálne miesto konania, pretože sa nachádza v pešej vzdialenosti od 12 500 hotelových izieb, reštaurácií a atrakcií na svetovej úrovni. Najlepšie z juhu sa vráti do Atlanty v rokoch 2022 a 2023.

Basketbalový turnaj pridáva do zoznamu mládežníckych športových podujatí, ktoré tento rok hostil Atlanta, vrátane súťaží volejbalu a roztlieskavačky. Kombinácia schopnosti GWCC transformovať svoje konvenčné sály na konkurenčné oblasti hry a prístupnosť Atlanty z neho robí centrum pre mládežnícke športy na juhovýchode.

„Atlanta dodáva celkový balík pre rodiny s rodinami, ktoré tu cestujú na športové súťaže s takou vybavením v tesnej blízkosti svetového kongresového centra v Gruzínsku,“ uviedol William Pate, prezident a generálny riaditeľ Atlanta Convention & Visitors Bureau. “Títo hostia dodali v prvej polovici roka zlepšenie našej ekonomiky a tešíme sa, že ich budeme naďalej privítať roky.”

Okrem mládežníckych športov sa Atlanta v roku 2021 vráti niekoľko veľkých podujatí, pričom 75 percent mestských konvencií cieľa je naplánovaných na zadnú polovicu roka.