Atlanta Hawks odhalil ukážku skúseností pre Transformáciu Philips Arena

Atlanta Hawks spolupracoval s dizajnérskou firmou Hornall Anderson, aby oživil budúcnosť Atlanty v „The Preview“, bezprecedentného zážitku z predajného centra, aby poskytla potenciálnym apartmánom a kupcom sedadiel a kupujúcich sedadiel a kupujúcich sedadiel a kupujúcich sedadiel a kupujúcim sedadiel Virtuálna prehliadka Philips Arena v jej posttransformácii.

Okrem jednoduchej renovácie transformácia US 192,5 milióna USD sľubuje, že nové centrum nového Philips Arena Atlanta pre Nočný život v centre mesta, miesto, kde „svetlá nikdy nechodia“.

Skúsenosti „ukážky“ oživujú víziu veľkým spôsobom a ponúkajú multimediálnu cestu do toho, čo bude skvelá noc v aréne vyzerať a bude sa cítiť, keď sa nachádzajúcu sa jeseň/pád otvorí konania svetovej úrovne.

Predajné centrum, ktoré sú plné interaktívnych funkcií a pútavých, vlastných aktivít, ponúka hlboký ponor do toho, ako nová aréna presahuje úlohu hostiteľa basketbalových hier, koncertov a udalostí. Účtovné ako najlepšie športové a živé zábavné miesto v Atlante, s približne 160 podujatiami a viac ako 1,6 hosťami, ktoré každoročne navštevuje aréna a jej transformácia s mestom Atlanta nedávno vyhrala obchod roka v roku 2018 v Atlante Business Cronicle Best In Best In. Ceny Atlanta Real Estate Awards.

Ukážka, ktorú navrhol Hornall Anderson so sídlom v Seattli-tečie ako nezabudnuteľná noc, ktorá sa začína v príjemnej zelenej miestnosti ako vítaná oblasť s klubovým salónikom a kurátorskou stenou plnou kultových športových a hudobných pamätníkov, aby vyvolala záujem a konverzáciu.

Nasleduje séria technologických hlavných udalostí-všetky choreografické a prispôsobené záujmom každého návštevníka. Od inšpiratívneho videa premietaného na zakrivenú stenu divadla, ktorá reaguje na pohyby hostí, až po mierku, ktorý pozýva interakciu a skúmanie novej arény, existuje veľa zvratov a zákrut.

Skúsenosti vyvrcholili v uvoľnenej konverzácii inšpirovanej vlastnosťami a pocitom nových apartmánov arény a zábavnou atmosférou, jedinečným duchom a južným kúzlom samotného Atlanty.

Jeff Alpen, generálny riaditeľ Hornall Anderson, povedal:

Naším cieľom bolo vytvoriť zážitok s Hawks, ktorý spojil špičkovú technológiu, rozprávanie príbehov a fyzický priestor na vzrušenie, inšpirovanie a presviedčanie návštevníkov. Priestor je krásnou kombináciou inovácií, prieskumu a funkcie a oslavuje jedinečnosť a vibráciu Atlanty a jeho ľudí.

Predajné centrum, ktoré sú navrhnuté tak, aby vybudovali očakávanie a odmeňovanie zvedavosti, dáva návštevníkom kontrolu nad svojimi skúsenosťami a zároveň posilní predajcov Hawks s nástrojmi, ktoré sú potrebné reagovať na svojich hostí.

Thad Sheely, hlavný prevádzkový riaditeľ Atlanta Hawks, povedal:

Ako renovácia existujúcej budovy sme chceli, aby predajné centrum bolo odrazom nášho prístupu k budove – a to využíva nové technológie na vytvorenie pohlcujúcich sociálnych zážitkov pre nášho fanúšika. To je presne to, čo je ukážka – je to skôr ako jazda Disney ako obchodné centrum a je skutočným emocionálnym a fyzickým prejavom toho, čo sa snažíme vytvoriť v reimaginovanej aréne.

Ďalší pohľad na návrh zážitku z predajného centra Atlanta Hawks je k dispozícii v prípadovej štúdii spoločnosti Hornall Anderson.

Zdroj: NBA.com

Obrázky, zdvorilosť: Hornall Anderson

Transformácia Philips Arena

Basketbalový klub Atlanta Hawks odhalil plány úplne transformovať Philips Arenu na nové športové a zábavné miesto zamerané na fanúšikov, ktoré odráža ideály a ducha mesta už v roku 2017.

Transformácia prehodnotí a prestaví interiér budovy zo strešnej línie na základnú líniu-a bude zahŕňať hlavné zmeny v súčasnej konfigurácii arény, vrátane odstránenia šiestich steny apartmánov na západnej strane arény, ktorá umožňuje nové nové Vybavenie na všetkých úrovniach budovy, inštalácia novej najmodernejšej hodnotiacej tabuľky a videozáznamov s centrom a vylepšením halov s 360-stupňovým pripojením a reimaginovaným zážitkom z stravovania a pitia s novými stánkami a barmi s otvoreným jedlom. cez. Transformácia bude druhou najväčšou renováciou v histórii NBA, ktorá bude za nedávnou renováciou Madison Square Garden.

Pôvodne navrhnutá ako viacúčelové miesto konania, demolácia a rekonštrukcia šesťúrovňovej steny apartmánov vytvorí dramaticky novú konfiguráciu sedenia a vylepší celkový zážitok z pozorovania vytvorením lepších zameriavačov pre basketbal Hawks a mnohé koncerty a koncerty A-LIST a predstavenia A To často je v aréne. Počet tradičných 20-členských apartmánov sa výrazne zníži, aby sa vytvoril priestor pre modernejšie a flexibilnejšie apartmány, ktoré predvádzajú rôzne možnosti sedenia a vybavenie, prispôsobené tak, aby vyhovovali akejkoľvek veľkosti podnikania, zábavy alebo osobných potrieb.

Inšpirovaná úspechom Beltline, aréna bude mať tiež obrovské množstvo otvorených, prepojených priestorov s jedinečnými vecami, ktoré môžete vidieť, skúsenosti a ennull