Virginia Blue Ridge, ktorá bude hostiť 2022 USA Cycling Amateur Road National Championships

, pozrite sa na Virginia’s Blue Ridge s podporou mesta Roanoke a Botetourt County, bude hostiť 2022 USA Cycling Amateur Amateur Road National Championships.

Niekoľko stoviek športovcov bude súťažiť o šancu získať národné tituly v cestnom závode, individuálnom časovom skúšaní a kritériu. Akcia sa začína 29. júna a bude trvať do 2. júla. Tohtoročný rozvrh bude vyzerať trochu inak kvôli sviatkovému víkendu.

Súvisiace príbehy

Národná cyklistická liga oznamuje dátum začiatku 2023

Gran Fondo National Series sa vracia do Asheville v roku 2022

Lemond Bicycles oznamuje Ricka Adamsa ako výkonného riaditeľa

Bentonville Bike Fest pripravený na reflektor

Tour de France prináša do USA špeciálnu chuťovú a závodnú súťaž v USA

“Sme skutočne nadšení, aby sme boli vybraní na toto národné majstrovstvá,” uviedol Landon Howard, prezident Check Out Virginia’s Blue Ridge. „Táto udalosť prispieva k našej rastúcej kultúre cyklistiky a jasne nás identifikuje ako premiérový cieľ cyklistiky na východnom pobreží. Tešíme sa, že tento rok v lete privítame týchto športovcov a rodiny. “

Dátumy a umiestnenie pre národné majstrovstvá v USA Cycling Masters Track 2022 budú čoskoro oznámené.

“S nešťastnou neschopnosťou usporiadať našu udalosť v Clay County na Floride sme mimoriadne šťastní, že spolupracujeme s takým úžasným partnerom, ktorý sa zaviazal k dlhodobému vzťahu s našimi národnými majstrovstvami,” uviedla Tara McCarthy, riaditeľka amerického cyklistické diania. “Ich zamestnanci zostavili pre našich účastníkov úžasné kurzy a my im nemôžeme dosť poďakovať za všetku prácu, aby sa tento rok podujatia vytiahli.”

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail