Siedmy výročný pohár Shebelieves smerujúci do Kalifornie, Texas

Sedemhumný výročný pohár Shebelieves v USA uvidí ženský národný tím, ktorý hrá hry proti Českej republike, Islande a na Novom Zélande v štvorčlennej súťaži, ktorá sa začne v Carson. , Kalifornia, ako aj zabalenie do Frisco v Texase.

Podujatie sa začne 17. februára v Dignity Health and Wellness Sports Park v Carsone, pričom Island bude hrať Nový Zéland predtým, ako USA zahrá Českú republiku o 20:00. Regionálny čas na ESPN. Druhým dvojitým hlavičkou 20. februára v DHSP bude mať USA hrať Nový Zéland o dvanástich poludní regionálneho času na ABC predtým, ako Česká republika hrá Island. 23. februára na štadióne Toyota vo Frisco bude americká hra Island o 20:00. Regionálny čas po Novom Zélande prevezme Českú republiku.

Tohtoročná súťaž tiež predstavuje prvýkrát, keď mal Shebelieves Cup zápasy na západnom pobreží. Zatiaľ čo celý minuloročný pohár sa konal v Orlande na Floride, tohtoročná súťaž sa počas organizácie podujatia predstavuje v dvoch mestách s prísnymi protokolmi Covid v mieste.

Tohtoročný Cup Shebelieves Cup bude slúžiť ako začiatok roka, v ktorom sa USA pokúsia kvalifikovať sa pre majstrovstvá sveta žien FIFA 2023, ako aj na olympijské hry 2024 vo Francúzsku. Osemčlenné majstrovstvá Concaf W sa uskutoční od 9. do 24. júla a vytvorí štyri kvalifikácie pre Austráliu/Nový Zéland ‘23, ako aj jeden automatický kvalifikátor na ďalšie olympijské hry.

“Toto budú úplne prvé zápasy toho, čo bude skutočne rozhodujúcim rokom, ako aj zameranie na kvalifikáciu na majstrovstvách sveta, Shebelieves Cup bude veľmi užitočný pre pokračujúci rozvoj tímu,” uviedla vedúca inštruktora národného tímu žien v USA Vlatko Andonovski. „Ako trénerský personál, keď integrujeme novších hráčov, požadujeme čo najviac hier, ako aj všetkých troch našich oponentov je mimoriadne ťažké hrať. Všetci budú veľmi inšpirovaní, aby mali možnosť hrať na tomto fantastickom turnaji, takže sa nielen tešíme na konkurenčné zápasy, ale tiež hrali pred fanúšikmi. “

Majstrovstvá súťaže bude zistená na celkových bodoch (tri za výhru, jeden za kravatu), pričom prvý prvý tiebreaker je rozdiel v góloch, ktorý vyhovuje mnohým celkovým gólom, potom výsledkom hlavy na hlavu ako aj v prípade potreby hodnotenie Fair Play. Shebelieves Cup je súčasťou úsilia amerického futbalu ovplyvniť, ako aj vybaviť ženy, ako aj ženy, aby splnili svoje ciele v športe, ako aj mimo neho.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail