FC Barcelona zamestnáva softvérovú aplikáciu na vylepšenie správy svojho predaja sponzorstva na celom svete

Ikonická športová franšíza FC Barcelona si vybrala spoločnosť Kore Prosports Sponsorship ™ zo softvérovej aplikácie Kore na vylepšenie administratívy spojenej s jej predajom celého sveta, ako aj s jej predajom sveta, ako aj s jej predajom sveta, ako aj s predajom sveta, ako aj s predajom sveta, ako aj z predaja sveta, ako aj z predaja sveta, ako aj z predaja sveta, ako aj z predaja sveta, ako aj z predaja sveta, ako aj z predaja sveta, ako aj z predaja sveta, ako aj z predaja sveta, ako aj z predaja sveta, ako aj z predaja svetového sponzorstva a aktivácia.

Spoločnosť FC Barcelona bola založená v roku 1899 a je jednou z európskych a najväčších športových organizácií na svete. Pokiaľ ide o aplikáciu softvéru Kore Prosports Sponsorship ™ softvér, klub pozoroval výhody, ako aj účinok, ktorý spoločnosť Kore’s Software Application mala na iných vedúcich pracovníkov na trhu so sponzorstvom sveta.

FC Barcelona pochopila, že Kore-celosvetový líder v oblasti softvérovej aplikácie podnikovej správy pre športový a zábavný priemysel, ktorý poskytuje softvérové aplikácie navrhnuté tak, aby zvládli predajný predaj, marketing, zmluvy, financie a operácie-môže hrať strategický Funkcia v integrácii, ako aj koordinácia predaja sponzorstva, ako aj aktivácia v rámci svojich priemyselných kancelárií.

Po nedávnej inaugurácii druhej priemyselnej kancelárie v zahraničí v New Yorku, ktorý pred tromi rokmi splnil otvorenie prvého v Hongkongu, je FC Barcelona komerčne aktívnejšia ako kedykoľvek predtým na celom svete 24 hodín denne, 7 dní v týždni. V rámci tohto celosvetového scenára bol Kore Prosports Sponsorship ™ určený ako perfektné riešenie na integráciu všetkých denných celosvetových priemyselných aktivít pod rovnakým nástrojom.

Týmto krokom sa FC Barcelona stane ako prvý ťahač medzi najlepšími európskymi futbalovými klubmi a robí odstránenie o jeho súčasných, ako aj o budúcich ambíciách.

Prezident kore, Todd Cusolle, povedal:

Sme nadšení, že môžeme do našich európskych operácií pridať organizáciu kalibru FC Barcelona. Pozeráme sa dopredu, aby sme posilnili operácie tohto svetového klubu na mnoho ďalších rokov.

#Sportsvenuebusiness

Zdieľajte tento článok