Ako minimalizovať chippingové jipsy a bezplatné po mŕtvici

Dr. Patrick Cohn, odborník na golfovú psychológiu a autor programu „Golfer’s Mental Edge“ CD, učí amatérsky Metódy golfovej psychológie sa vyvinuli za posledných 30 a viac rokov svojej kariéry.

V tomto týždni Golf Psychology Session Session Mental Game of Golf Expert a autor mentálnej hry golfu, Dr. Cohn, hovorí o chippingových jipsoch. Dr. Cohn zdieľal nápady, aby dopĺňal svoj štiepkový úder. Naučte sa, ako trénovať spôsobom, ktorý redukuje chippingové jipsy, aby ste z hry mohli získať to najlepšie.

Stiahnite si bezplatnú správu o golfovej psychológii, aby ste zlepšili svoju rutinu predshotu.

Prihláste sa na odber podcastu golfovej psychológie pomocou iTunes

Naučte sa osvedčené metódy, ktoré sa týkajú dôvery!

Trpíte zraniteľnou sebaúctou po zmeškaných zásahoch, hranie s prísnymi alebo vysokými očakávaniami, ktoré podkopávajú dôveru alebo neschopnosť voľne hrať a kopať späť na kurz?

Ak trpíte nedostatkom zamerania, nízkej sebaúcty alebo iným prekážkam mentálnej hry na ihrisku, nemôžete dosiahnuť svoj skutočný golfový potenciál …

Úspešní golfisti sa naučili, ako robiť s maximálnou dôverou v konkurenciu, takže sme vyvinuli zošit a program CD Golffera, ktorý vám pomôže!

Program Golffera Mental Edge zahŕňa top 8 mentálnych tréningov, ktoré robím so svojimi osobnými študentmi, aby som im pomohol zlepšiť ich mentálnu hru a zlepšiť konzistentnosť kurzu.

Program Golfer’s Mental Edge obsahuje 8 CD s dôverou, zvukové nahrávky MP3 a pracovný zošit o mentálnom okraji 8-relácie.

Golferova mentálna hranica: 8-týždňový plán pre maximálnu dôveru

Čo hovoria študenti?

„Mentálna stránka je všetko v golfu – schopnosť vidieť svoj záber alebo líniu a závisieť od toho, že môžete zasiahnuť tento výstrel alebo putt. Dr. Cohn mi pomohol závisieť od mojej hry a odovzdávania mŕtvice. “~ Frank Lickliter, PGA Tour, víťaz Nike Exkursion

„Moja úroveň dôvery nebola nikdy vyššia! Nemôžem vám povedať, ako jasne som bol schopný myslieť počas všetkých štyroch kôl turné. Základný herný plán, ktorý ste mi dali, ma skutočne sústredil. Moja úroveň dôvery nebola počas turnaja nikdy vyššia. Bez ohľadu na to, aký veľký tlak bol, bol som schopný ovládať svoje myšlienky a vykonať. Ďakujem Dr. Cohn! “~ Patricia Baxter-Johnson, LPGA Tour

Naučte sa silné stratégie golfovej dôvery!

Robíte počas svojej rutiny predshotu nejaké „nákladné“ chyby mentálnej hry?

Pozrite sa: 6 „nákladných“ chýb, ktoré golfisti robia svojou rutinou predshotu

Stiahnite si našu bezplatnú správu o golfovej dôvere!

Tu sa dozviete najlepšie mentálne herné metódy, ktoré musíte zahrnúť vaša rutina, ktorú musí rutinne zahrnúť, 6 spôsobov, ako sa vaša mentálna rutina rozpadá, prečo je nerozhodnosť váš najhorší nepriateľ v golfe a ďalšie!

6 „nákladné“ chyby, ktoré golfisti robia svojou rutinou predshotu

Čo hovoria zákazníci?

“DR. Cohn, moja golfová hra sa zlepšila vzhľadom na to, že keď som prvýkrát dorazil na peaksports.com! Dali ste mi len dosť informácií na okamžité zlepšenie! Potom bolo iba ničím bezbožným stať sa predplatiteľom Peaksports! Ďakujem, že ste mi pomohli vylepšiť moju hru a pôžitok – dokonca aj cez noc! Ste ideálny! “~ Randall Estes

Zvýšte svoju sebaúctu a zamerajte sa s odborným koučovaním mentálnych hier!

Inštruktor Master Mental Game Dr. Patrick Cohn vám môže pomôcť zbaviť sa problémov s mentálnou hrou s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo pomocou Skype, FaceTime alebo Telefón. Zavolajte nám na mýto bezplatné na čísle 888-742-7225 alebo nás kontaktujte, kde nájdete oveľa viac informácií o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši študenti?

“WOW!!! Aký týždeň som mal. Bol som schopný robiť s dôverou, ktorá umožnila môj štýl žiariť – nie oveľa viac vstupovať do arény s týmto „jeleňom v svetlometoch“ vzhľadu alebo pocitu. Prestal som sa hodnotiť, keď som vystupoval, a vlastne som opustil arénu po tom, čo sa moje vzory cítili, akoby som zažil veľa zábavy. Ďakujem veľmi pekne. “~ Julia Dreyer, Národná majsterka jazdecká