Bulmers s názvom „Oficiálny zábavný partner“ pre Racing Racing Ireland RaceCourses

Equine Racing Ireland (HRI) Racecourses oznamuje Bulmers za svojho oficiálneho zábavného partnera. Vo vyhlásení sa Bulmers, súčasť skupiny C&C, stal prvým hlavným partnerom HRI pretekárskych závodov v rámci trojročnej dohody.

Tieto dve organizácie budú úzko spolupracovať na raste miery záujmu a príťažlivosti v športe koní pretekov a zlepší zážitok pretekárskych zážitkov s novou zábavou vrátane hudby a komédie v mnohých prominentných závodných oslavách na celoštátnej úrovni.

Racing fanúšikovia a hudobní nadšenci budú oboznámení s nesmierne úspešnými Bulmers Online v sérii Leopardstown, ktorá prebiehala, pretože toto vyhlásenie o partnerstve rozširuje, že dohoda zahŕňa ďalšie tri dostihové miesta HRI – Fairyhouse, Navan a Tipperary – a ponúka Silná platforma pre Bulmers, aby sa partnerstvo oživilo na vnútroštátnej úrovni.

HRI a Bulmers tiež odhalili, že jeden z najlepších Írskych domovov, ktoré sa páčili domáce činy, Mundy, by viedol dublinský závodný festival, ktorý sa umiestnil v Leopardstowne 5.-6. februára. Multiplatinálny umelec pobavil davy spolu s spisovateľom dublinského speváka Tune, Georgeom Murphym.

V rámci partnerstva Bulmers a jeho silné portfólio značiek piva, jablčného a červeného vína, vrátane Budweiser, Five Lamps, Corona a San Miguel, budú mať osobitné práva na odlievanie vo všetkých konských závodných Írsku (HRI). , Tipperary a Navan), okrem možnosti pridať k zážitkom pretekov s aktivitami značky spolu s vysoko kvalitnou zábavou.

Paul Dermody, generálny riaditeľ, Racing Racing Ireland Racerses, je jedným z 30+ vedúcich pracovníkov na vysokej úrovni z celého sveta, ktorý sedí na ALSD Worldwide Advisory Board, ktorá sa vyrábala s cieľom vysporiadať Okrem prestavby a zotavenia.

Okrem toho budú mať Bulmers a rozmanitosť značiek viditeľnú existenciu v baroch v každej hri dostihovej dráhe, pričom hurikány bar v Leopardstowne stelesňujú ako vlajková loď Bulmers, čo je v súlade so značnými investíciami zo strany Bulmers na transformáciu tejto prominentnej oblasti.

Partnerstvo je úplne prvé vyhlásenie, pretože HRI prerobil sponzorskú štruktúru s cieľom predstaviť hlavných partnerov v šiestich hlavných témach. Keďže Bulmers predpokladá, že stĺp „zábava“ na ďalšie tri roky je príkladom toho, ako budú sponzorské práva a aktíva zabalené na miestach pretekárskych závodov HRI, aby sa umožnila celoročná aktivácia a propagácia pretekov na nové a existujúce publikum.

Karl Donnelly, reklamný riaditeľ Bulmers, povedal o novom partnerstve:

Sme radi, že sa rozširujeme a znovu vyživujeme naše dlhodobé spojenie s konským závodným Írskom a pozeráme sa dopredu na ďalšie tri roky, aby sme mohli rozvíjať zážitok z diváka v závodoch koní so zábavnými, nepredvídanými a geniálnymi metódami v rámci nášho zábavného partnerstva .

Načasovanie vyhlásenia je obzvlášť vzrušujúce, ako vieme, posledné dva roky nielenže ovplyvnilo pohostinský priemysel, ale aj závodné, umenie a zábavné trhy boli negatívne ovplyvnené, takže schopní ukázať to najlepšie z pretekov a Zábava spolu a poskytnúť fanúšikom šancu zažiť online akciu znova je vynikajúca pre obidve naše podniky. V najbližších rokoch sa pozeráme na úzku spoluprácu s tímom v HRI.

Paul Dermody, generálny riaditeľ, Racing Racing Ireland Racerses, povedal:

Bulmers je značka synonymom zábavy a potešenia a hoci sme sa v priebehu rokov potešili z mimoriadne silného spojenia, toto vyhlásenie je hlavným míľnikom pre Írsko koní Racing Ireland, pretože presne prehodnocujeme, ako spolupracujeme so značkami. S podporou Bulmers sa pozeráme dopredu na výnimočnú zábavu, ktorá prehlbuje existujúce zážitky fanúšikov pretekov a rozšíri príťažlivosť pretekov koní pre nové publikum. Sme tak nadšení, že sme v prostredí, aby sme predviedli toto partnerstvo našim pretekárom od budúceho týždňa na Dublin Racing Celebration 2022.

Zdroj a snímky, s láskavým dovolením: Rain Racing Ireland

Obrázok, podnadpis a autorské práva: HRI RaceCourses oznamuje Bulmers ako svojho oficiálneho zábavného partnera, s jedným z najlepších Írskych domovov, Mundy, Mundy, hlavným nadpisom Dublin Racing Celebration v Leopardstowne 5. a 6. Foto:

Sports Location Business organizuje a poskytuje ALSD International, vedúcu udalosť a 365 komunitu pre sektor prémiového sedadla a pohostinstva, zamerané na zvýšenie príjmu s novými stavbami, prestavby a expanzia služieb, v mene združenia špičkových riaditeľov balíkov (ALSD) .

Hybridné vydanie 2021 viedlo futbalový klub Liverpool a okrem sieťových udalostí v spoločnosti Everton’s Goodison Park a M&S B predstavuje výstavu, ktorá predstavuje vedúce produkty a služby v priemysle, okrem sieťových udalostí v spoločnosti Everton’s Goodison Park a M&S B&S Bnull