Pozerajte sa späť na školy InnerDrive v roku 2019 vo vzdelávaní

, ktoré sa teraz rozpadli na vianočné sviatky a nový rok je skoro tu – teraz je ten pravý čas, aby sme sa mohli pozrieť späť na minulý rok. Veľa sa stalo vo vzdelávacom svete (nový rámec Ofsted, fascinujúce výsledky PISA 2018 …) a bol uverejnený úžasný výskum, vďaka čomu bol rok 2019 naším najzaujímavejším rokom.

Zarezervujte si workshop pre učiteľov Science of Learning

Ak ste zvedaví na to, čo sme boli v roku 2019 v InnerDrive, napríklad štatistiky, alebo len chcete vedieť, aké boli naše najlepšie zdroje v tomto roku, pokračujte v čítaní …

Kliknutím sem zobrazíte našu rekapituláciu 2018

Tento rok bol zatiaľ náš najúspešnejší a najproduktívnejší – navštívili sme 131 škôl, aby sme poskytli 475 workshopov učiteľom, študentom a rodičom (plus 24 hlavných prejavov). Celkovo naši tréneri cestovali 24 778 míľ nad 3 krajinami. Aby som to uviedol v perspektíve, je to len o 123 míľ menej ako obvod Zeme!

Ale nezastavili sme sa pri dodávaní workshopov. Publikovali sme neuveriteľných 127 blogov a 30 bezplatných plagátov v triede, aby sme priniesli výskum od vedy o vzdelávaní do škôl.

Okrem toho sme vyskúšali aj veľa nových zdrojov – publikovali sme 4 bezplatné elektronické knihy, uskutočnili sme sedemdielny e -mailový kurz, napísali 9 recenzií zdrojov tried a vytvorili 2 profilové testy. Tu môžete niektoré z nich skontrolovať:

Ako zlepšiť metacognition v triede, 17-stranová elektronická kniha

Najlepšie spôsoby, ako revidovať, 15-stranová elektronická kniha

Náš bezplatný e -mailový kurz, veda o výučbe a vzdelávaní

Naše recenzie zdrojov v triede

Jedným z našich hrdých úspechov v tomto roku je však naša nová najpredávanejšia kniha, Science of Learning: 77 Štúdie, ktoré potrebuje každý učiteľ vedieť.

Chcete vedieť, ktoré z našich zdrojov sa tento rok zaujímali ostatní pedagógovia? Tu sú naše najlepšie blogy z roku 2019:

Učíme chlapcov a dievčatá inak?

Mali by učitelia rozprávať vtipy v triede?

Najsilnejšia veta, ktorú môže rodič povedať

Ako efektívne používať metódu užívania poznámky Cornell

6 spôsobov, ako zlepšiť sebavedomie

Kartičky: Čo, kde, ako a kedy?

Vplyv mobilných telefónov na známky

10 spôsobov, ako rodičia môžu pomôcť ich dieťaťu revidovať

Mali by učitelia pozdraviť študentov pri dverách?

10 najbežnejších chýb, ktoré študenti robia

Dokonca sme otvorili účet Instagram a tento rok sme začali publikovať blogy na médiu!

Takže, ak ste si tento rok prečítali alebo použili zdroj vnútorného zdroja alebo ste nás mali vo vašej škole na workshop, chceli by sme povedať: Ďakujem. Uvidíme sa v roku 2020 s ešte viac zdrojmi!

Vedeli ste, že pracujeme aj v športovej psychológii? Ak chcete vidieť, čo sme vytvorili a čo naši športovci boli v roku 2019, kliknite sem.