Fort Wayne, ktorý držal 2021 USA Pickleball Regionals

Fort Wayne, IN— tento víkend, 17. – 20. júna, sa v USA vo Fort Wayne konajú regionálne majstrovstvá Fantastického jazera USA Pickleball Fantastické jazerá.

Fort Wayne sa chystá usporiadať regionálne majstrovstvá Fantastických jazerách USA Pickleball v USA 17.-20. júna.
Očakáva sa, že podujatie prinesie počas 4 -dňového obdobia takmer 700 hráčov, ako aj hostí do oblasti Fort Wayne.

“Pickleball je jedným z najrýchlejšie rastúcich športov v odvetví športových turistických odvetví a sme nadšení, že máme šancu nastaviť Fort Wayne ako cieľ pre trhu s pickleball, ako aj pre budúce turnaje,” uviedla Stephanie Coleman, ísť Manažér predaja Fort Wayne Sports.

Tieto držanie šancí sú dôkazom investícií do športových miest Fort Wayne a sú kľúčovou súčasťou výroby pulzujúceho susedstva, ktoré propaguje obohacovanie rezidentov, produkuje putá s našimi susednými mestami a vytvára príjmy, ktoré sa dostanú priamo do miestneho. podniky v našom meste.

“Fantastický región Lakes v USA Pickleball vrátane Indiany, Ohio, ako aj Michigan, ktorý si vybral Fort Wayne ako miesto pre túto dôležitú súťaž, pretože má čokoľvek, čo sme hľadali, vrátane živej pickleballovej komunity,” uviedol Mike Fritsch, regionálny režisér Fantastic Lakes. . “Želali sme si mesto, v ktorom sa ľudia môžu zabaviť, keď nehrajú, tak dobre, ako Fort Wayne určite dodáva.”

Ak chcete získať viac informácií o tejto udalosti, kontaktujte sa s Dawn Horanom na adrese Dawnhoran@adamswells.com alebo choďte do obchodného manažéra športu Fort Wayne Stephanie Coleman na čísle (260) 424-3700.