Airbnb, aby ponúkli kredity na bývanie olympionii, Paralympijanom

Airbnb, v spolupráci s Medzinárodným olympijským výborom, začal iniciatívu na poskytnutie elitných športovcov, olympionikov a paralympiánov až 2 000 dolárov v Airbnb Housing Credits Súvisí s športovou športovou športovou kariérou.

Kredit, ktorý bol umožnený celosvetovým partnerstvom spoločnosti Airbnb s MOV, bude v nasledujúcich ôsmich rokoch k dispozícii až 500 športovcov po celom svete. Toto úsilie je najnovšou aktiváciou partnerstva spoločnosti, ktorý obsahuje program „skúseností“, ktorý umožňuje športovcom profitovať z online interakcie s hosťami Airbnb. Táto platforma tiež usporiadala v júli 2020 päťdňový virtuálny festival, ktorý zaznamenal viac ako 200 športovcov, ktorí usporiadali zážitky po odložení hier Tokio 2020.

“Športovci sú srdcom olympijského hnutia a pracujeme so všetkými zúčastnenými stranami na ich podporovaní v každej fáze svojej kariéry,” Kirsty Coventry, predseda komisie pre športovcov IOC. „Okrem finančných prostriedkov a programov poskytovaných vďaka celkovému svetovému špičkovému programu a olympijskej solidarite sme spolupracovali s najlepšími partnermi na vývoji inovatívnych programov na podporu športovcov. Sme veľmi hrdí na to, že spolu s Airbnb sme vyvinuli program olympionikov a paralympijských zážitkov a teraz nové cestovné granty. Prostredníctvom týchto dvoch iniciatív majú športovci možnosť vytvoriť si vlastné toky príjmov a priamo využívať partnerstvo spoločnosti Airbnb s olympijským hnutím. “

V roku 2019 MOV a Airbnb oznámili v roku 2019 deväťročné partnerstvo, ktoré pokryje päť hier.

„Naša práca s Medzinárodným olympijským výborom a Medzinárodným paralympijským výborom sa zameriava na špecializovanú podporu jednotlivých športovcov, ktorí sú v centre olympijského a paralympijského hnutia,“ uviedla vedúci hostingu Catherine Powell. „S tisíckami športovcov, ktorí už používajú Airbnb na cestovné potreby týkajúce sa výcviku, kvalifikácie a konkurencie, tento nový program poskytne potrebnú ďalšiu ekonomickú podporu.“

Žiadosti o cestovný grant Airbnb Travel z roku 2021 budú otvorené pre všetkých elitných športovcov, olympionikov, paralympionikov a nádeje na www.airbnb.com/athletetravelgrant. Obdobie žiadosti sa uzavrie 14. mája 2021.

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail