Dôvera vs arogancia: Rozhovor so Steve Sieboldom

v tomto týždňovom podcaste Sports Psychology, Mental Game of Sports Expert, Dr. Patrick Cohn, vedie rozhovor s bývalým tenisovým profesionálom Steve Sieboldom o tajomstvách mentálnej húževnatosti. Steve Siebold a Dr. Cohn diskutujú o rozdiele medzi sebavedomím a aroganciou. Hovoria o tom, ako je dôvera jedným zo spoločných faktorov všetkých svetových športovcov.

Naučte sa dôležitosť dôvery a ako to môžete začať priniesť do svojej mentálnej hry.

Vypočujte si podcast športovej psychológie tohto mesiaca, aby ste sa dozvedeli, ako zlepšiť svoj výkon v športe a iných prekážkách v oblasti mentálnych hier, ktoré obmedzujú váš výkon.

Stiahnite si podcast Sports Psychology Podcast #78 (kliknite pravým tlačidlom myši a do počítača „Uložiť ako“)

Prihláste sa na odber podcastu športovej psychológie prostredníctvom iTunes.

Chyťte bezplatný mentálny tréning Dr. Cohna a mentálna húževnatosť pre športové elektronické knihy!

Stiahnite si bezplatnú správu o športovej psychológii, aby ste zlepšili svoju mentálnu hru!

Chcete, aby Dr. Cohn odpovedal na vašu mentálnu otázku športovej otázky v jeho podcaste? Odošlite svoju otázku o psychológii športu Dr. Cohn na Peaksports.com.

Zvýšte svoju sebavedomie s mentálnym koučovaním!

Tréner Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, vám môže pomôcť alebo váš športovec vo veku 12 a viac rokov, prekonať problémy mentálnej hry osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo cez Skype, FaceTime alebo Telefón. Zavolajte nám bezplatne na číslo 888-742-7225 alebo nás kontaktujte, kde nájdete ďalšie informácie o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši študenti?
“WOW!!! Aký týždeň som mal. Dokázal som vystupovať s istotou, ktorá umožnila môj štýl žiariť cez – viac vstupovať do arény s týmto „jeleňom v svetlometoch“ vzhľadu alebo pocitom. Prestal som sa hodnotiť, keď som vystupoval, a vlastne som opustil arénu po tom, čo sa moje vzory cítili, akoby som zažil veľa zábavy. Ďakujem ti veľmi pekne.”
~ Julia Dreyer, Národná majsterka jazdectva

Pre všetkých športovcov-naučte sa techniky posilňovania dôvery!

D Máte negatívne sebaobrazovanie seba samého ako športovec, ktorý potláča dôveru?

Bez ohľadu na to, že ste pozitívni, snažíte sa byť, nemôžete otriasť pochybnosťami, ktoré sa ponáhľate do hlavy, keď si rozširujete svoju konkurenciu?

Označovali ste sa ako porazený, chudobnejší alebo priemerný atlét a tieto štítky vás udržiavajú v koľaji sebaľútosti a nerozhodnosti?

Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali áno, pozrite sa na sebavedomého športovca!

Súhlasný program CD a zošita Athlete CD a zošita je 14-dňovým plánom pre konečné sebavedomie. Tento program je ideálny pre každého športovca alebo trénera, ktorý chce objaviť preukázané techniky posilňovania dôvery, ktoré sú zaručené drasticky vybudovať sebavedomie a zlepšenie športového výkonu.

Viac informácií o jednom z našich najpopulárnejších programov CD v seriáli Combeste Athlete…

Dôležitý športovec: 14-dňový plán pre konečné sebavedomie

Pozrite sa na všetky produkty v sérii sebavedomých športovcov!

Čo hovoria zákazníci?
„Prvýkrát som si kúpil sebavedomého atléta, aby som zistil, ako program išiel, a okamžite som videl výsledky. Potom som si kúpil zvyšok sebavedomej série športovcov a všimol som si dramatické zlepšenie mojej úrovne hry alebo by som mal povedať konzistentnosť. Momentálne hrám baseball NCAA Division 1 pre Lamar University a dokonca aj moji tréneri si všimli zmenu v spôsobe, akým sa blížim k hre. Môj postoj a dôvera na tanieri. “
~ Tylor Prudhomme (Vypočujte si jeho príbeh o úspechu)

„Som svetovým profesionálnym surferom ASP a po začatí„ sebavedomého atléta “som mal prakticky okamžitú zmenu v postoji k mojej vlastnej schopnosti surfovania a môjho myslenia, ktorý sa dostal do konkurencie. Použitím sebavedomých stratégií športovcov moja dôvera urobila kompletné 180 stupňov. Pred pár týždňami som vyhral miestny profesionál a práve som mal môj najlepší výsledok roka v jednom posledných veľkých udalostiach na svetovom okruhu tento minulý týždeň v Brazílii! Je to moja tajná zbraň! “
~ Shaun Burrell, profesionálny surfer (počúvajte jeho úspešný príbeh)

Pre mladých športovcov a rodičov – dozviete sa viac o tom, ako pomôcť deťom rýchlo zlepšiť dôveru!

Máme pre vás skvelý program s názvom „Secred Sports Kid: 7-dňový plán budovania konečného sebavedomia“.

Dôležité športové dieťa je 7-dňový program pre športových rodičov a deti, ktorý podporuje výkon, šťastie a úspech mladého športovca … v športe a živote!

Dôležité športové dieťa sú dva programy v jednom. K dispozícii je manuál a CD pre rodičov/trénerov a zošit/CD pre mladých športovcov.

Tento program, ktorý môžete začať používať vy a vaše deti, môžete začať používať okamžite.

A čo viac, náš program vás učí ako športových rodičov a trénerov, ako by ste mohli ublížiť dôveru vašich detí a dáva vám pokyny na zmenu vášho správania spôsobomnull