Favre víta pregame motýle v NFL Return

Pregame Jitters

Väčšina športovcov sa pred súťažou cíti „nervozitu“ alebo nervozita. Je však Jitter zlá vec, ktorú sa môžete cítiť pred hrou? Závisí to od toho, koho sa pýtate. Mnoho mladých športovcov, ktorí zažívajú nervozity pregamy, verí, že sú úzkostlivé alebo napäté, ako sa im tieto pocity nepáčia. Profesionálni hráči však vítajú nervozity pregame a dokonca aj obavy, keď pred zápasom necítia nejaké motýle.

V skutočnosti som tento týždeň videl rozhovor ESPN s Brettom Favrom o hraní jeho prvej hry s Minnesota Vikings. Hovoril o tom, že pociťuje motýle, ako aj pregame nervozity, niečo, čo po dlhej dobe necítil:

“Dnes, keď som sedel v hoteli, zrazu som začal mať motýle, rád by som to necítil dlho,” povedal Favre. Ďalej uviedol, že motýle pregame znamená, že sa stále zaujíma o hranie futbalu. Bál by sa, keby necítil nervozity … Keby nechcel hrať alebo byť na ihrisku, rovnako ako to nestaralo, bolo by to odstránenie, že je pripravený na dôchodok – navždy!

Prečítajte si viac na Peaksports v systéme mentálneho tréningu internetu …

Zverejnené prostredníctvom e -mailu z PEAKSPORTS’s Posterous

Zvýšte svoju sebavedomie s mentálnym koučovaním!

Tréner Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, vám môže pomôcť alebo váš športovec, vo veku 12 rokov, ako aj hore, prekonať problémy s mentálnymi hrami s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo cez Skype, FaceTime alebo Telefón. Telefonický hovor nám bezplatne na číslo 888-742-7225 alebo sa s nami obráťte na ďalšie informácie o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši účastníci?
“WOW!!! Aký týždeň som mal. Podarilo sa mi vystupovať s istotou, ktorá umožnila môjmu štýlu vyžarovať – ​​viac vstupovať do arény a udržať tento „jeleň v svetlometoch“ vzhľad alebo pocit. Prestal som sa hodnotiť, keď som vystupoval, rovnako ako som skutočne opustil arénu po tom, čo moje vzory cítili, akoby som zažil veľkú zábavu. Poďakujte vám toľko. “
~ Julia Dreyer, Národná majsterka jazdectva

Pre všetkých športovcov-objavte techniky posilňovania dôvery!

D Máte nepriaznivé sebaobrazovanie seba samého ako atlét, ktorý potláča dôveru?

Bez ohľadu na to, že ste pozitívne, snažíte sa byť, nedokážete potriasť otázkou, ktorá sa ponáhľa do hlavy, keď si rozširujete svoju konkurenciu?

Identifikovali ste sa ako porazeného, ​​zlý bližšie alebo priemerný atlét, ako aj tieto štítky, ktoré vás udržiavajú v koľaji sebaľútosti a nerozhodnosti?

Ak ste na akýkoľvek typ týchto otázok odpovedali, skontrolujte pozitívneho športovca!

Pozitívne športovec CD, ako aj program zošita je 14-dňový plán pre konečné sebavedomie. Tento program je vhodný pre akýkoľvek typ športovcov alebo trénerov, ktorý si želá nájsť preukázané metódy posilňovania dôvery, ktoré sú zaručené dramaticky rozvíjať sebavedomie a zlepšiť športový výkon.

Viac informácií o jednom z našich najvýznamnejších programov CD v sérii pozitívnych športovcov…

Pozitívny atlét: 14-dňový plán pre konečné sebavedomie

Pozrite sa na všetky produkty v sérii pozitívnych športovcov!

Čo hovoria klienti?
„Najprv som kúpil pozitívneho atléta, aby som presne zistil, ako program prešiel, a okamžite videl výsledky. Potom som si kúpil zvyšok pozitívnej série športovcov a všimol som si pozoruhodné vylepšenie svojej úrovne hry alebo by som mal uviesť konzistenciu. Momentálne hrám baseball NCAA Division 1 pre Lamar University, ako aj moji tréneri si všimli úpravu metódy, ktorú pristupujem k hre. Moje myslenie, ako aj dôvera na tanieri. “
~ Tylor Prudhomme (Vypočujte si jeho príbeh o úspechu)

„Som odborník na kvalifikáciu ASP World, ako aj po začatí„ pozitívneho atléta “, ktorý som mal takmer okamžitú úpravu v myslení o svojej vlastnej schopnosti surfovania, ako aj môjho myslenia, ktorý sa dostal do konkurencie. Využitím pozitívnych stratégií športovcov moja dôvera urobila celkom 180 stupňov. Pred pár týždňami som vyhral regionálny profesionál a mal som svoj najlepší výsledok roka v jednom posledných obrovských udalostiach na svetovom okruhu tento minulý týždeň v Brazílii! Je to moja triková zbraň! “
~ Shaun Burrell, odborník Surfer (počúvajte jeho úspešný príbeh)

Pre mladých športovcov, ako aj pre rodičov – objavte viac o tom, ako presne pomáhať mladým ľuďom rýchlo zvyšovať dôveru!

Máme pre vás vynikajúci program s názvom „Pozitívne športové dieťa: 7-dňový plán budovania konečného sebavedomia“.

Pozitívny športový mladík je 7-dňový program pre športových rodičov a mladých ľudí na zvýšenie výkonu, šťastia, šťastia a úspechu mladého športovca … v športe aj v živote!

Pozitívny športový mladík sú dva programy v jednom. K dispozícii je príručka a CD pre rodičov/trénerov, ako aj zošit/CD pre mladých športovcov.

Plné mentálnych stratégií, ktoré môžete vy, ako aj vaši mladí ľudianull