Štadión Aviva predstavuje ekologický fanúšikový pohár

Dublin’s 51 000-kapacitný štadión Aviva, House to FAI, ako aj IRFU, ako aj UEFA EURO 2020 HOLD NASTAVENIA, NA ZÁKLADNÉ ECOFILOVÉ jeho držanie hier Guinness 6 Nations.

Martin Murphy, riaditeľ/generálny riaditeľ štadióna, povedal:

Na štadióne Aviva sme odhodlaní znížiť náš vplyv na atmosféru vo všetkých našich procesoch. V rámci tohto nepretržitého záväzku sme radi, že od 1. februára 2020 bude náš recyklovateľný ekologický fanúšikový pohár ponúkaný vo všetkých nadchádzajúcich zápasoch Guinness 6 Nations.

V partnerstve s Diageo štadión Aviva uskutočnil niekoľko pokusov na zápasoch Guinness Lumertime Series, ktoré dobre dostali patróni.

Tento proces je jednoduchý:

Keď si fanúšikovia kúpite svoju prvú pintu, bude im účtovaný vklad vo výške 1,00 EUR

Pokiaľ ide o svoju ďalšiu pintu, môžu sa priblížiť k baru ako normálne, odovzdajte ich využitý pohár pintov a bude poskytnutý nový pohár Pint bez ďalších nákladov

Iba vtedy, keď fanúšikovia vrátia svoj finálový využitý pohár – bez toho, aby si chceli kúpiť akýkoľvek typ ďalších pintov – budú potom uplatnení vklad 1,00 EUR zaplatený pri prvom nákupe

Pri návrate posledného pohára môžu fanúšikovia urobiť na viacerých baroch, ako aj na návratových bodoch, ktoré budú jasne označené na celom mieste konania

Ak by fanúšikovia chcú ponechať svoje šálky, môžu ich vziať dom ako suvenír svojho dňa na štadióne Aviva

Štadión Aviva má licenciu na ISO20121 a pôsobí ako udržateľné miesto konania. Pri prijímaní udržateľného prístupu pri prevádzkovaní miesta konania, štadión Aviva pracuje na riadení svojho účinku v rámci troch pilierov udržateľnosti:

Hospodársky vplyv

Vplyv na životné prostredie

Sociálny dopad

Štadión sa to tiež označuje ako 3 P-zisk, planéta, ľudia-hoci niektoré organizácie alebo ľudia by sa k tomu skôr spojili ako zelení, ekologické alebo preukazujúce obchodné sociálne povinnosti (CSR). Udržateľnosť je definovaná ako „odolný vyvážený prístup k hospodárskej činnosti, environmentálna povinnosť a sociálny pokrok“. To znamená, že pri plánovaní a vykonávaní prevádzky štadióna sa administratíva snaží maximalizovať pozitívne účinky a minimalizovať nepriaznivé vplyvy.

Obrázok, s láskavým dovolením: štadión Aviva

#Stadium #sustainability #avivastadium

Martin Murphy, riaditeľ/generálny riaditeľ štadióna na štadióne spoločnosti Aviva Stadium, bol jedným z približne 50+ profesionálnych rečníkov, ktorí zdieľali poznatky počas vydania ALSD International, Európskej európskej a iba udalosti venovanej sektore prémiového/klubu/VIP Seat & Hospitality Sector. Hostia boli tiež ošetrení na prehliadku miesta v zákulisí, ako aj na obed, ktorý sponzoruje Levy Ireland.

Účastníci na vydaní ALSD Worldwide v roku 2019 boli ošetrení na zákulisí štadióna Aviva na štadióne Aviva, ako aj obed, ktorý sponzoruje Levy Ireland
Približne 270+ expertov na vysokej úrovni trhu zostúpilo na Dubline na vydanie ALSD International 2019

Inovácie v F & B. V najbližších dňoch sa odhalia podujatia Hold aj Tour pre podujatie 2020, pretože Alsd International sa transformuje z A -ročného seminára, ako aj výstavy na komunitu 365.

#AlsDinternational – One Európska udalosť venovaná prémiovému sektoru Seat a Hospitality Sector

#Alsd

#Hospitality #sportshospitality #premiumSales #premiumSeat #premiumSeating

#sportsvenuBiz

#Sportsvenuebusiness – popredná svetová platforma pre sektorové správy, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok