Ungerboeck predstaví technické služby na podporu opätovného otvorenia podujatia

Ungerboeck, svetového softvéru na udalosti, ďalej rozširuje svoju podporu odvetvia vydaním série služieb opätovného otvorenia, aby pomohla svojim zákazníkom privítať späť osobnú osobnú osobu udalosti s dôverou. Poskytovateľ technológií vyvinul pre svoju platformu vylepšené funkcie na uľahčenie sledovania návštevníkov, riadenia sociálneho dištancovania a hygieny miest.

Potvrdzujúc najnovší prírastok do rastúceho portfólia vedúcich riešení v skupine Manish Chandak, generálny riaditeľ spoločnosti Ungerboeck, povedal:

Teraz omnoho viac ako inokedy, UngerBoeck sa naďalej odhodlala slúžiť našim zákazníkom. Náš tím usilovne pracuje na tom, aby pomohol miestam a profesionálom podujatia pripraviť sa na nový svet a znovu si predstavili svoje podujatia. Naša súprava na opätovné otvorenie služieb bola vyvinutá s cieľom pomôcť pri odpovedi na vládne politiky a zaručiť bezpečnosť pracovníkov a patrónov konania.

Tieto nové služby sa vydávajú menej ako dva mesiace po tom, čo UngerBoeck oznámil spustenie svojho nového certifikačného programu, ktorý je k dispozícii vo svojom vzdelávacom centre, kde už viac ako 7 000 profesionálov podujatí už využíva úplne bezplatnú vzdelávaciu platformu na Upskill a zlepšuje ich profesionálny rozvoj.

Chandak dodal:

Tieto nové služby sú len začiatkom a čoskoro oznámime vydanie novej platformy, ktorá zmení spôsob, akým poskytujeme udalosti v digitálnom veku.

Viac informácií o riešeniach opätovného otvorenia UngerBoeck nájdete

O UngerBoeck

UngerBoeck je popredný svetový softvér na technológiu udalostí, ktorý posilňuje viac ako 50 000 používateľov vo viac ako 50 krajinách. Naša komunita zákazníkov zahŕňa top predstavenia z celého sveta; Pozoruhodné miesta v oblasti múzických umení; globálne kongresové strediská; Niektorí z mnohých svetov išli do múzeí, profesionálnych športových arénov a štadiónov; Navyše, ďalšie odlišné udalosti a miesta všetkých tvarov a veľkostí.

Už viac ako 35 rokov slúži spoločnosť UngerBoeck ako líder technológie v odvetví udalostí – rozvoj rozvoja a pomáha organizáciám prispôsobiť sa rozvíjajúcim sa trendom. Podpisová platforma organizácie je k dispozícii v šiestich jazykoch.

UngerBoeck hrdo podporuje svoju celosvetovú klientskú základňu zo svojho globálneho ústredia v Spojených štátoch s regionálnymi prítomnosťami v Nemecku, Francúzsku, Mexiku, Anglicku, Austrálii a Číne.

UngerBoeck je dlhoročným VIP sponzorom spoločnosti Sports Venue Company (SVB). Ak chcete získať ešte viac informácií o svojich vedúcich riešeniach v priemysle, jednoducho kliknite na svoj bannerový inzerát nižšie …

#EventsIndustry #EventProfs #sportsbiz #sportStech #ungerBoeck

V roku 2020 „Hybrid“ vydanie Alsd International – vedúce európske podujatie pre sektor prémiového a športového pohostinstva – sa zameria na zvýšenie príjmu prostredníctvom nových stavov, renovácie, expanzie služieb a technológie a opätovné otvorenie s dôverou. Fyzická udalosť-ktorá sa koná na štadióne Anfield na Liverpool FC, 12.-13. októbra-bude plne virtualizovaná a privíta osobných aj vzdialených účastníkov.

ALSD International 2020 sa predstaví konferencia na vysokej úrovni, pričom všetky relácie sa streamujú, výstavná sieň (fyzická a virtuálna), zákulisia zákulisia Anfield, Goodison Park a M&S Bank Arena (Fyzická a virtuálna) a siete ( Fyzická a virtuálna) zabezpečenie optimalizovaných príležitostí na zdieľanie znalostí, sieť a podnikanie.

#AlsDinternational – Popredné európske podujatie pre sektor prémiového pohostinstva a športového pohostinstva

#ALSD – Vedenie priemyslu prémiového sedadla za posledných 30 rokov

#sportsvenuBiz

#sportsvenuBusiness – popredná platforma pre správy odvetvia, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok