Ako zvládnuť stratu v športe

Hodnota prepustenia minulých hier

Je pre vás ťažké prekonať zlú hru alebo stratu?

Znovu a znova vycvičíte svoj výkon vo svojej mysli a porazíte sa za každú malú chybu?

Ak vy alebo vaši športovci vo vašej mysli stále prehrávajú chyby, odštiepte vašu dôveru a zasahuje do vašej schopnosti robiť svoje schopnosti v ďalšej hre.

Je absolútne normálne byť naštvaní nad stratou a chybami. Nemali by ste cítiť, že s vami niečo nie je v poriadku, keď ste hrali menej ako najlepšie.

Problém je, keď sa nemôžete pustiť z tých negatívnych myšlienok a pocitov … alebo keď začnete pochybovať o svojej schopnosti robiť v súčasnosti … alebo sa opýtať sami seba: „Prečo sa mi to vždy stáva?“

Predĺžené negatívne reakcie na zlú hru sa stávajú mentálnym problémom alebo hmotnosťou, ktorá vás váži a narúša vašu hru.

Samozrejme, že žiadny športovec si nechce pripomenúť chyby, ale ak nepodniknete proaktívne kroky na „pustenie“ zlých hier, ste odsúdení na opakovanie tých istých chýb v budúcich hrách.

Pustenie minulosti nie je iba otázkou zabudnutia na poslednú hru …

Pustenie si vyžaduje, aby ste si urobili vedomé rozhodnutie, kam sa zamerať.

Tým, že minulosťou umožníte obsadiť svoju darček, zdvojnásobíte svoju opozíciu v ďalšej hre. Nielenže budete súťažiť proti inému tímu, ale budete bojovať aj s negativitou, ktorú ste vytvorili vo svojej vlastnej mysli.

Cieľom je zamerať sa na ďalšiu hru s optimizmom. Chcete preskúmať svoj výkon, aby ste mohli vylepšiť svoju hru, ale nie v chybách a zmeškaných príležitostiach.

John Salley je bývalý hráč NBA, ktorý chápe zásadnú pre dlhovekosť v športe. Salley je trojnásobný majster NBA, ktorý vyhral s tromi rôznymi franšízami v troch rôznych desaťročiach.

Salley poznamenal, keď Cleveland Cavaliers prehral hru 1 finále NBA pre Golden State Warriors, o tom, ako športovci musia po chybách a stratách šliapať.

Salley: „Čítal som noviny, keď sa to týkalo športu. Nie je dôvod čítať športovú sekciu, ak ste profesionálny športovec. Píšu o tom, čo ste už urobili, takže nie je dôvod, aby ste to prehodnotili. Už vyraďte svoje chyby v mozgu. Je to ako byť na Broadwayi, urobte svoju show, choďte domov a späť a urobte to zajtra. “

Ako vykročiť vpred po prehre:

Ak chcete v súčasnosti hrať maximum, musíte otočiť stránku v minulosti.

Ak chcete vykročiť vpred, pozrite si minulú hru ako poznámku pod čiarou v včerajších novinách. Pomysli na seba, ako si prehodíte príspevky včerajších správ a odmietnuť skontrolovať, čo sa deje včera.

Je rozhodujúce objektívne preskúmať váš výkon alebo štatistiku, aby ste mohli vypracovať budúci plán praxe – bez bývania na vašich krátkych príchodoch alebo strate.

Zvýšte svoju sebaúctu s mentálnym koučovaním!

Tréner Master Mental Game, Dr. Patrick Cohn, vám môže pomôcť alebo vašim športovcom vo veku 12 a viac rokov, zbaviť sa problémov s mentálnymi hrami s osobným koučovaním.

Môžete spolupracovať so samotným Dr. Patrickom Cohnom v Orlande na Floride alebo pomocou Skype, FaceTime alebo Telefón. Zavolajte nám na mýto bezplatné na čísle 888-742-7225 alebo nás kontaktujte, kde nájdete oveľa viac informácií o rôznych koučovacích programoch, ktoré ponúkame!

Čo hovoria naši študenti?
„Ive pozoroval dramatické zlepšenie mojej dôvery počas výkonu a výsledky ho overujú! Nemôžem sa dočkať, až použijem mentálne herné metódy Dr. Cohna, keď súťažím s najlepšími pretekárov v pro-rankách! “
~ Matt Boni, MotoCross Champion

Pre všetkých športovcov-naučte sa techniky posilňovania dôvery!

D Máte negatívne sebaobrazovanie seba samého ako športovec, ktorý potláča dôveru?

Bez ohľadu na to, že ste pozitívni, snažíte sa byť, nemôžete otriasť pochybnosťami, ktoré sa ponáhľate do hlavy, keď si rozširujete svoju konkurenciu?

Označovali ste sa ako porazený, chudobnejší alebo priemerný atlét a tieto štítky vás udržiavajú v koľaji sebaľútosti a nerozhodnosti?

Ak ste na niektorú z týchto otázok odpovedali áno, pozrite sa na sebavedomého športovca!

Súživý program CD a zošita Athlete je 14-dňovým plánom pre maximálne sebavedomie. Tento program je optimálny pre každého športovca alebo inštruktora, ktorý chce objaviť preukázané techniky posilňovania dôvery, ktoré sú zaručené značne vybudovať sebaúctu a zlepšiť športový výkon.

Dozviete sa oveľa viac o jednom z našich mnohých populárnych programov CD v seriáli Secybens Athlete…

Dôležitý športovec: 14-dňový plán pre maximálnu sebavedomie

Pozrite sa na všetky produkty v sérii sebavedomých športovcov!

Čo hovoria zákazníci?
„Milujeme„ sebavedomého atléta “. Moja 10-ročná dcéra je jazdec Equitation a Show Jumper. Váš program sme založili hneď, ako sme ho dostali a dostali sme sa na lekciu 6 tesne pred veľkou súťažou. Natalie sa stala na 4. mieste v otvorenej rovnosti detí a tretí v detských skákacích šampiónach. Úžasný úspech, o ktorom veľa ľudí komentovalo … ako rodič to bolo pre mňa úžasné ako teraznull