Zariadenia AEG, ako aj zariadenia SMG odhaľujú zariadenia AEG Folger

, dcérska spoločnosť AGASS Administration, ako aj spoločnosť SMG, spoločnosť ONEX portfólio, tento týždeň odhalila, že podpísali presvedčivú zmluvu o zlúčení.

Táto kombinácia bude produkovať nové, samostatné celosvetové správy zariadení, ako aj podnikanie v oblasti lokalizačných služieb, ktoré bude fungovať ako ASM na celom svete (ďalej len „ASM“). Onex a dcérska spoločnosť AEG bude vlastniť 50% podnikania, ktoré sú v súlade s dokončením transakcie. Podmienky dohody neboli zverejnené.

Spoločnosť ASM bude sídlo v Los Angeles v Kalifornii so základnými operáciami so sídlom v West Conshohocken, PA, predmestí Philadelphie. Podnikateľom, ktorý vedie najskúsenejší tím v tomto odvetví, bude prevádzkovať diverzifikované portfólio arénov, štadiónov, kongresových centier, ako aj umeleckých centier, s oveľa viac ako 310 miest na piatich kontinentoch.

Wes Westley, generálny riaditeľ, ako aj prezident SMG, povedal:

Táto fúzia je pre náš priemysel hlavným krokom. Sme nadšení, že môžeme spojiť tieto doplnkové spoločnosti, aby sme ešte viac zvýšili základnú excelentnosť v správe polohy. Plánujeme urýchliť rozvoj integráciou našej odbornej spôsobilosti s cieľom poskytnúť zvýšenú hodnotu, ako aj ponúknuť zlepšené schopnosti obciam, ako aj vlastníkom polohy na celom svete. V rovnakom čase očakávame, že táto dohoda ponúkne pracovníkom v našom obchodnom ústredí, ako aj v terénnych operáciách pozoruhodné nové príležitosti.

Bob Newman, súčasný prezident zariadení AEG, ako aj predtým regionálny viceprezident spoločnosti SMG, uviedol:

Je mi cťou a privilégiom byť súčasťou tejto zaujímavej novej spoločnosti, ktorá spája dve organizácie, v ktorých som pomohol väčšine mojej odbornej kariéry. Táto dohoda vychádza z hĺbky našich integrovaných zručností a zdrojov na vytvorenie organizácie, ktorá bude okrem dômyselných služieb pre našich klientov na celom svete poskytnúť hodnotu a dlhotrvajúci úspech.

Po dokončení transakcie bude pán Newman vymenovaný za prezidenta, ako aj generálny riaditeľ ASM. Pán Westley sa pripojí k predstavenstvu ASM, kde bude aktívne podporovať integráciu fúzie.

Dan Beckerman, prezident, ako aj generálny riaditeľ AEG, povedal:

Zariadenia AEG prekvitali pod vedením Bob, pretože bolo uznané o desať rokov späť, ako aj táto kombinácia stanoví ASM pre rast tým, že sa pripojí k zdrojom a talentom týchto dvoch spoločností. ASM ponúkne vynikajúcu škálu schopností, ktoré urýchlia pokrok, ako aj nasadenie nových služieb, ako aj prinesie rôzne zážitky z domácej zábavy a zážitkom z domácej zábavy, obciam, partnerom a fanúšikom na celom svete.

Amir Motamedi, generálny riaditeľ Onex, dodal:

S WES pri kormidle sa SMG stala zlatou základnou v správe polohy. Sme vďační za jeho správcovstvo za posledných 25 rokov, ako aj pozerajte sa dopredu na jeho pokračujúce zapojenie do rady. Tešíme sa, že sme nadšení, že budeme spolupracovať s Bobom Newmanom, ako aj s kvalifikovaným tímom AEG, aby sme vytvorili väčšie, oveľa rozmanitejšie podnikanie, aby oveľa lepšie slúžili klientom ASM.

AEG bude udržiavať vlastníctvo svojich skutočných majetkových majetkov mimo tohto podniku, vrátane jej domácich zábavných okresov, ako aj miesta v Los Angeles, Londýne, Hamburgu a Berlíne, okrem komplexného rozvoja, športu, hudby a sponzorstva divízie. Onex prispieva do svojej fúzie do fúzie celú svoju investíciu do akcií do SMG. Očakáva sa, že dohoda bude dokončená koncom tohto roka, na ktoré sa vzťahuje obvyklé zatváracie podmienky, ako aj regulačné schválenia.

Michele Kajiwara, senior viceprezidentka Premium Sales & Service v Staples Centre pre AEG, je jedným z mnohých popredných odborníkov na trhu, ktorý overil ako rečník pre vydanie ALSD International, Európskeho seminára ALSD International, ako aj výstavy pre sektor prémiových sedadiel , týkajúce sa štadióna Croke Park v Dubline v Írsku, tento október 28.-29. októbra.

#AlsDinternational – vedúce európske podujatie pre sektor prémiového kresla

#SportsvenuBusiness – popredná platforma pre správy odvetvia, názory a vývoj

Zdieľajte tento článok