Prečo vám zahrievanie pomáha robiť oveľa lepšie

Objavenie vášho rytmu v golfu

Prečo niektorí golfisti trvajú tak dlho, kým objavia svoj rytmus?

Možno sa môžete spojiť s touto skúsenosťou …

Dostanete sa k programu, rovnako ako niečo, čo sa zdá byť mimo … duševne máte pocit, že nie ste pripravení na kolo.

Na prvom odpalisku sa necítite pohodlne.

Nastavili ste toľko, ako ste svoj výstrel, ako aj narazte do gule, ale nikde v blízkosti vášho cieľa pristane.

Po tomto zlej výstrele je len to, že nie je dvojnásobok bogey.

Nasledujúcich pár dier sa snažíte dostať do toku kola.

Keď sa nakoniec dostanete do drážky, máte iba znepokojenie nadviazaním mozgových úderov z prvých troch jamiek.

Takže, čo sa tu hrá?

Prečo je pre niektorých golfistov ťažké dostať sa do rytmu?
Dôvod musí urobiť prípravu, oveľa presnejšie, keď sa golfový hráč začne psychologicky pripravovať na kolo.

Niektorí golfisti sú náhodní a nie sú v súlade s ich predpredajnou prípravou. Títo golfisti nemajú žiadny základný prípravný režim a dúfajú, že sú pripravení hrať, keď chodia rovnako ako prvé tričko.

Golf nezačína svojím prvým výstrelom odpaliska.

Predpredaj musí byť úmyselná, účelná aj rutina. Pokiaľ ide o načasovanie, predbežná príprava sa musí začať dlho pred prvým odpaliskom.

Predbežná príprava musí byť niečo, do čoho vedome idete, niečo, čo obvykle robíte presne rovnakým spôsobom pred každým kola.

Predbežná príprava je o tom, ako si pripraviť svoju myseľ, ako aj telo, aby ste sa mohli hrať vo vašej výške z extrémne prvého švihu.

V skutočnosti, ak urobíte svoju predbežnú prípravu rutinou, pošle vám správu signalizácii mozgu: „Hej, som úplne pripravený hrať.“

Táto správa pre váš mozog vás nielen upokojuje, ale podporuje dôveru! Rovnako ako to nie je to, čo chcete začať svoju kolo, vysokú dôveru?

Golfový hráč sveta č.

Johnson neustále posunul po radoch vzhľadom na to, že rok 2016 z dôvodu jeho konzistentnej hry v turnajoch. Johnsonova konzistentná hra je priamo spojená s jeho konzistentnou prípravou.

Johnson: „Ak sa odštartujeme o 7:00, vstanem o 4:00. Pripravím sa, choď do posilňovne. Potom pôjdem na kurz, jesť, ísť na rozmanitosť a tiež sa začnem zahrievať hodinu, ako aj 15 minút pred mojím odpaliskom. Chip aj putt, zasiahnuť gule, choďte s celou taškou. Ak som sa nevyhrieval, prvých pár záberov sa necíti tak dobre, pretože nie som voľný. “

To je mimoriadne určitá rutina! Johnsonova rutina mu pomáha pomaly zúžiť jeho zameranie, takže v čase, keď vypne, je úplne pripravený hrať … rovnako ako s jeho úspechom nemôžete navrhnúť.

Ak chcete neustále hrať na svojom vrchole, zohľadnite Johnsonov príklad a tiež prijmite konzistentnú, komplexnú a účelovú predbežnú rutinu.

Myšlienka vytvorenia účinnej predbežnej rutiny:
Napíšte rutinu toho, čo musíte urobiť od okamihu, keď opustíte svoj domov, aby ste sa psychologicky aj fyzicky pripravili.

Zoberme si predkoté jedlo alebo občerstvenie, prípravu vášho vybavenia, natiahnutie, zahrievanie, vizualizáciu, kontrolu podmienok programu atď.

Nepamätajte si hodnotu vašej mentálnej prípravy na kolo. Zahrajte si vo svojej mysli niekoľko dier, vyhodnoťte svoj herný plán a využite pozitívne sebaprotifickosť na rozvoj dôvery.

Dôsledný výkon začína konzistentnou mentálnou aj fyzickou prípravou.

Naučte sa všetky moje metódy pre predbežnú mentálnu prípravu pomocou zvuku „The Golfer’s Mental Edge“ a programom zošita:

Naučte sa osvedčené metódy, ktoré sa týkajú dôvery!

Zažívate zraniteľnú sebaúctu po zmeškaných zásahoch, hranie s prísnymi alebo vysokými očakávaniami, ktoré podkopávajú dôveru alebo neschopnosť hrať voľne a tiež kopať späť na kurz?

Ak zažívate nedostatok zamerania, nízku sebaúctu alebo iné problémy s mentálnou hrou na ihrisku, nemôžete dosiahnuť svoj skutočný golfový potenciál …

Úspešní golfisti presne zistili, ako sa snažia robiť s maximálnou dôverou v konkurenciu, takže sme založili zošit Golffera Mental Edge, ako aj program CD, ktorý vám pomôže!

Program Golfer’s Mental Edge zahŕňa top 8 mentálnych tréningov, ktoré robím so svojimi osobnými účastníkmi, aby im pomohli zlepšiť ich mentálnu hru, ako aj zvýšiť konzistentnosť kurzu.

Program Golfer’s Mental Edge obsahuje 8 CD s dôverou, zvukové nahrávky MP3, ako aj pracovný zošit Golffera 8-relácie.

Golferova mentálna hranica: 8-týždňový plán pre maximálnu dôveru

Čo hovoria klienti mentálnych hier?
„Moja úroveň dôvery nebola nikdy vyššia! Nemôžem vám presne povedať, ako jasne som bol schopný uveriť vo všetkých štyroch kolách turné. Základný herný plán, ktorý ste mi poskytli, ma skutočne sústredil. Moja úroveň dôvery nebola počas turnaja nikdy vyššia.null