New Louisville Indoor Track oznamuje prvé podujatia

New Norton Healthcare Sports & Learning Center Interoor Track-And-Field v Louisville v Kentucky oznámil svoje prvé udalosti, ktoré sa začali 17. februára 2021.

Louisville Urban League, ktorá postavila centrum a ASM Global, ktoré bude spravovať priestor, oznámila, že University of Louisville Cardinal Invitational sa bude konať podujatím, po ktorom nasleduje KTCCCA College College Indoor pozvánka 19. – 21. februára a Games Louisville Indoor Games/ Otvárač stredných škôl 27. februára.

Miesto konania sa bude monitorovať pomocou programu Venueshield ASM Global, ktorý zahŕňa posilnené dezinfekčné čistenie, skríning teploty, povinné pokrývky tváre, fyzické dištancované a dezinfekčné stanice.

“Sme tak nadšení, keď vidíme športovcov v tejto budove a konečne dokážu oživiť tento priestor v našej komunite,” uviedol prezident a generálny riaditeľ Louisville Urban League Sadiqa Reynolds. „Oceňujeme energiu a úsilie organizátorov podujatí. Toto je začiatok niečoho zvláštneho pre dráhu a pole, pre Louisville a pre West End. “

Výstavba na 24-hektárovom mieste viacerých miest sa začala v auguste 2019. V komplexe je 90 000 štvorcových stôp podlahovej plochy s 4 000-miestnymi, 200-metrovými bankovanými krytými a súťažnými oblasťami pre skok, trezory a hody, ako aj 400- Meter Outdoor Track. Mondo hydraulické dno v interiéri je možné znížiť, aby sa dodal priestor pre rôzne ďalšie udalosti.

“Toto je skutočne klenot pre Louisville,” uviedol generálny riaditeľ ASM Global Louisville Eric Granger. „Nielenže naplní potrebu vnútorného zariadenia v tomto regióne, ale prinesie množstvo vzrušujúcich možností pôžitkov a vzdelávania a dodá okolitej komunite obrovský ekonomický vplyv. Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s Louisville Urban League a Louisville Sports Commission, aby sme túto víziu oživili. “

Očakáva sa, že regionálne žrebovanie konania spôsobí zvýšenie v noci v izbách a výdavky návštevníkov v regióne Louisville.

“Prostredníctvom kolektívnej vízie a tvrdej práce mnohých sa púšťame do novej éry športu v Louisville,” uviedol prezident a generálny riaditeľ Komisie športu v Louisville Karl Schmitt. „V priebehu času sa v Norton HealthCare Sports & Learning Center uskutoční veľká škála vnútorných traťových a terénnych podujatí, od súťaže mládeže pre začiatočníkov až po majstrovstvá na najvyššej úrovni. V prvom roku je každý dostupný víkend rezervovaný buď s udalosťami vysokej školy, strednej školy, mládeže alebo dospelých. “

Zdieľajte toto:
Twarch
Facebook
Tlač
Linkedin
Redit
E -mail